گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

daniz2009

عضو جدید
بیوالکتریک
دانشگاه صنعتی سهند ترم 2

سلام دوست عزیز ورودتون رو تبریک میگم :gol::gol::gol:
در ضمن ببخشید هاااا جناب me.mahdi معرفی خود شما هم فقط پنج شش کلمه بیشتر از madic69 بود.بهتره اینقدر از مردم ایراد نگیری.:biggrin:;)

mammadshirdel

عضو جدید
من ممدم
تازه واردم. خيلي هم خوووووب.
بيوالكه اميركبيرم. ترم 3
بعيد ميدونم بتونم زياد فعاليت كنم ولي خوشحالم كه اينجا رو پيدا كردم;)
در ضمن خواهش مي كنم زين پس به جاي وا‍‍ژه ي غلط و نامانوس و رايج "مهندس پزشك" كه به ما مي گن واژه "مهندس پزشكي" استفاده كنين كه با فرهنگ لغطمون همسو باشه:cool:
مرسي:heart::gol:

bme.mahdi

عضو جدید
سلام دوست عزیز ورودتون رو تبریک میگم :gol::gol::gol:
در ضمن ببخشید هاااا جناب me.mahdi معرفی خود شما هم فقط پنج شش کلمه بیشتر از madic69 بود.بهتره اینقدر از مردم ایراد نگیری.:biggrin:;)

دقیقا منظور منم همون چند کلمه بود :lol:
البته اگه صلاح میدونید بفرمایید تا نام پدر و شماره شناسنامه و .... هم تو معرفی اعضاء بیاد...
ناراحت نشی دوست جوووون:gol::gol::gol:

daniz2009

عضو جدید
دقیقا منظور منم همون چند کلمه بود :lol:
البته اگه صلاح میدونید بفرمایید تا نام پدر و شماره شناسنامه و .... هم تو معرفی اعضاء بیاد...
ناراحت نشی دوست جوووون:gol::gol::gol:

جناب مهندس :)اگه یه سر تشریف ببری:w42: به تاپیک مربوط به معرفی خودتون اون وقت متوجه میشی که همه ی اون چند کلمه مفیدی که madic69 تو دو سطر گفتن شما تو7-6 سطر توضیح دادین در ضمن نه فعلا نیازی نمی بینم که اسم پدر یا شماره شناسنامه هم قید بشه :biggrin:;)
موفق باشین;):gol::gol::gol:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من ممدم
تازه واردم. خيلي هم خوووووب.
بيوالكه اميركبيرم. ترم 3
بعيد ميدونم بتونم زياد فعاليت كنم ولي خوشحالم كه اينجا رو پيدا كردم;)
در ضمن خواهش مي كنم زين پس به جاي وا‍‍ژه ي غلط و نامانوس و رايج "مهندس پزشك" كه به ما مي گن واژه "مهندس پزشكي" استفاده كنين كه با فرهنگ لغطمون همسو باشه:cool:
مرسي:heart::gol:
دوست و هم دانشگاهی عزیز ورودتون رو به این تالار تبریک می گم . زمانی که ما هم ترم سومی بودیم ، رو اینجور چیزها تعصب داشتیم . ولی کم کم یاد گرفتیم که تو بازار به این اسم معروفیم . خوب تا زبون بازار رو هم یاد نگیری تابلو می شه که تازه کاری و . . . خلاصه ما هم کم کم از تو لاک مهندسی پزشکی در اومدیم و شدیم مهندس پزشک .
خوب دقت کنی می بینی خیلی هم با هم فرق نداره خیلی خودت رو ناراحت نکن . راستی اگه مهندس سلطانی رو دیدید حتما سلام ما رو بهشون برسونید .
موفق و موید باشید .

mammadshirdel

عضو جدید
دوست و هم دانشگاهی عزیز ورودتون رو به این تالار تبریک می گم . زمانی که ما هم ترم سومی بودیم ، رو اینجور چیزها تعصب داشتیم . ولی کم کم یاد گرفتیم که تو بازار به این اسم معروفیم . خوب تا زبون بازار رو هم یاد نگیری تابلو می شه که تازه کاری و . . . خلاصه ما هم کم کم از تو لاک مهندسی پزشکی در اومدیم و شدیم مهندس پزشک .
خوب دقت کنی می بینی خیلی هم با هم فرق نداره خیلی خودت رو ناراحت نکن . راستی اگه مهندس سلطانی رو دیدید حتما سلام ما رو بهشون برسونید .
موفق و موید باشید .
من تعصبی رو هیچ چیز این دنیا ندارم. از این دانشکده و دانشگاه کوفتیم خوشم نمیاد. فقط چیزیو که درسته رو گفتم. چون تو نگاه اول این کلمه درسته و همه این به ذهنشون می رسه. فکر کنم از یه جا باس شروع بشه. چون ماها مثلا پزشکیو مهندسی میکنیم نه پزشکا رو
چشم.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من تعصبی رو هیچ چیز این دنیا ندارم. از این دانشکده و دانشگاه کوفتیم خوشم نمیاد. فقط چیزیو که درسته رو گفتم. چون تو نگاه اول این کلمه درسته و همه این به ذهنشون می رسه. فکر کنم از یه جا باس شروع بشه. چون ماها مثلا پزشکیو مهندسی میکنیم نه پزشکا رو
چشم.
البته من نگفتم بده که تعصب داشته باشید که ناراحت شدید . دقت کنید من دلیل استفاده از این لفظ رو گفتم که خوب کاربردش در بازار کار و صنعت هست . خیلی هم تفاوت نمی کنه . چه پزشکی را مهندسی کنید یا مهندسی رو پزشکی ، آخرش نتیجه همین شترمرغیه می شه که ما خوندیم با کلی طرفدار اونور آب و بدون متولی درست و حساب این ور آب و کلی توقعات رنگارنگ و متنوع و گاها غیر منطقی که تو بازار کار ازتون انتظار دارن .
با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

bme.mahdi

عضو جدید
جناب مهندس :)اگه یه سر تشریف ببری:w42: به تاپیک مربوط به معرفی خودتون اون وقت متوجه میشی که همه ی اون چند کلمه مفیدی که madic69 تو دو سطر گفتن شما تو7-6 سطر توضیح دادین در ضمن نه فعلا نیازی نمی بینم که اسم پدر یا شماره شناسنامه هم قید بشه :biggrin:;)
موفق باشین;):gol::gol::gol:

تاکید من بیشتر رو اسمشون بود
میگن شنونده باید عاقل باشه :whistle:
اصلا بیخیال مهندس
اینقد ققضیه رو کش نده... :w13:
من کوچولو :child: شما بزرگی کن کوتا بیا:gol::gol:

s.barati

عضو جدید
چشم.
ببخشید اون کلمه ی عجیبی که در مورد دانشکده گفتید چی بود؟:evil:
من شما رو ملاقات کنم حتما یه صحبت دوستانه باهاتون خواهم داشت.:cool::yellowcard:
امیرکبیری بی تعصب؟!!!:surprised::eek:

mammadshirdel

عضو جدید
من ارادت دارم خدمتتون:D
شما امر بفرما با تعصب میشم
ولی واقعیت اینه که دانشکدمون بیشتر به مدرسه شباهت داره تا دانشکده. البته حسناییم داره:smile:
بالکل امیر کبیر خوبه:D:cool:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
نه باریکلا . می بینم که هنوز امیرکبیری متعصب وجود داره . تازه گیرم که جو دانشکده باب تبع ما نیست خوب تقصیر خودمونه . جو دانشکده به دانشجویان بستگی داره نه اساتید و مسئولین .
ولی وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل می شین قدرشو بیشتر می دونین . می دونید که حس ناسیونالیستی بچه های امیرکبیر به نسبت دیگر دانشگاهها خیلی بیشتره . این رو بخصوص زمانی می تونید درک کنید که بیرون از دانشگاه باهاشون روبرو بشید .
جای ما رو هم خالی کنید . هفته پیش اومده بودم دانشگاه کار اداری داشتم . آی دلم هوای اون روزا رو کرده بود که نگو .

mohamadhoseinzare

عضو جدید
من ارادت دارم خدمتتون:D
ولی واقعیت اینه که دانشکدمون بیشتر به مدرسه شباهت داره تا دانشکده. البته حسناییم داره:smile:
بالکل امیر کبیر خوبه:D:cool:
این منو شماییم که دانشگاه میسازیم بس اگه الان دانشگاتون مدرسه شده حتما" خودتون عین بچه دبستانیا رفتار کردین

s.barati

عضو جدید
نه باریکلا . می بینم که هنوز امیرکبیری متعصب وجود داره . تازه گیرم که جو دانشکده باب تبع ما نیست خوب تقصیر خودمونه . جو دانشکده به دانشجویان بستگی داره نه اساتید و مسئولین .
ولی وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل می شین قدرشو بیشتر می دونین . می دونید که حس ناسیونالیستی بچه های امیرکبیر به نسبت دیگر دانشگاهها خیلی بیشتره . این رو بخصوص زمانی می تونید درک کنید که بیرون از دانشگاه باهاشون روبرو بشید .
جای ما رو هم خالی کنید . هفته پیش اومده بودم دانشگاه کار اداری داشتم . آی دلم هوای اون روزا رو کرده بود که نگو .
ممنون:D
کلا امیر کبیری بی تعصب گونه ی نادریه:cool:
شما هفته ی قبل اومده بودین مجمع عمومی انجمن مهندسی پزشکی؟
کلا کسی از دوستان اومده بود؟:razz:
راستی شما دانشجوی خانم مهندس سلطانی بودید یا سال پایینی؟

نرگس313

عضو جدید
من ارادت دارم خدمتتون:d
بالکل امیر کبیر خوبه:d:cool:
سلام علیکم
خوش آمدید.موافقم با هاتون ؛البته من هنوز خیلی با دانشکده های دیگه آشنایی ندارم ولی احساس می کنم دانشکدمون خیلی کوچولو موچولو و ایزوله است!
یه سوال از امیرکبیریهای دیگه:دقیقا دلیل تعصبتون چیه؟!

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ممنون:D
کلا امیر کبیری بی تعصب گونه ی نادریه:cool:
شما هفته ی قبل اومده بودین مجمع عمومی انجمن مهندسی پزشکی؟
کلا کسی از دوستان اومده بود؟:razz:
راستی شما دانشجوی خانم مهندس سلطانی بودید یا سال پایینی؟
نه برای مجمع عمومی نیومده بودم .اصلا خبر هم نداشتم همچین برنامه ای هست . با خانم سلطانی من آزمایشگاه فکر کنم الکترونیک داشتم .

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام علیکم
خوش آمدید.موافقم با هاتون ؛البته من هنوز خیلی با دانشکده های دیگه آشنایی ندارم ولی احساس می کنم دانشکدمون خیلی کوچولو موچولو و ایزوله است!
اصولا این مسئله تعصب توی امیرکبیر جنبه تاریخی داره و بر می گرده به خیلی قبلتر ها . آخه می دونید امیرکبیر از زمانیکه پلی تکنیک بود ، بستر فعالیتهای اجتماعی و سیاسی تاثیر گذاری در جامعه بوده و اصولا پلی تکنیکی ها همیشه به نوعی موی دماغ محسوب می شدند . نمی دونم تل چه حد اطلاع دارید ولی باید بگم دلیل تاسیس دانشگاه صنعتی شریف در قبل از انقلاب ، تضعیف جایگاه علمنی و سیاسی پلی تکنیک بوده . خوب این مسایل باعث شده تا از دیرباز امیرکبیری ها و یا همون پلی تکنیکی ها برای قلبه بر مشکلات همدلی و انسجام بیشتری با هم داشته باشند تا بتونند بر مشکلات فائق بیان . حالا اگرچه در سالهای اخیر تا حدودی جو دانشگاه تغییر کرده ولی به هر حال این روحیه هنوز حفظ شده و زمانیکه در خارج از دانشگاه با دوستان و فارغ التحصیلان قدیمی رو برو می شوید این مسئله کاملا مشهوده . ما به این می گیم تعصب . یک نمونه اش هم اینه که مثلا توی دانشکده چشم دیدن خیلی از اساتید محترم رو نداریم ولی خارج از دانشگاه کلی بهشون پز می دیم ;)

نرگس313

عضو جدید
اصولا این مسئله تعصب توی امیرکبیر جنبه تاریخی داره و بر می گرده به خیلی قبلتر ها . آخه می دونید امیرکبیر از زمانیکه پلی تکنیک بود ، بستر فعالیتهای اجتماعی و سیاسی تاثیر گذاری در جامعه بوده و اصولا پلی تکنیکی ها همیشه به نوعی موی دماغ محسوب می شدند . نمی دونم تل چه حد اطلاع دارید ولی باید بگم دلیل تاسیس دانشگاه صنعتی شریف در قبل از انقلاب ، تضعیف جایگاه علمنی و سیاسی پلی تکنیک بوده . خوب این مسایل باعث شده تا از دیرباز امیرکبیری ها و یا همون پلی تکنیکی ها برای قلبه بر مشکلات همدلی و انسجام بیشتری با هم داشته باشند تا بتونند بر مشکلات فائق بیان . حالا اگرچه در سالهای اخیر تا حدودی جو دانشگاه تغییر کرده ولی به هر حال این روحیه هنوز حفظ شده و زمانیکه در خارج از دانشگاه با دوستان و فارغ التحصیلان قدیمی رو برو می شوید این مسئله کاملا مشهوده . ما به این می گیم تعصب . یک نمونه اش هم اینه که مثلا توی دانشکده چشم دیدن خیلی از اساتید محترم رو نداریم ولی خارج از دانشگاه کلی بهشون پز می دیم ;)

چه جالب ...واقعا توقع نداشتم این 2.5 وجب دانشگاهمون این قد تاریخچه پرباری داشته باشه!کلی باعث افتخار است!ولی الان که من هرکی رو می بینم دنبال خرخونی و 2 رشته ای و 3 رشته ای و این حرفاس!
البته چون پیش کسوتان تعصب دارن ما هم می پذیریم که رو دانشگاه تعصب داشته باشیم!!!

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
چه جالب ...واقعا توقع نداشتم این 2.5 وجب دانشگاهمون این قد تاریخچه پرباری داشته باشه!کلی باعث افتخار است!ولی الان که من هرکی رو می بینم دنبال خرخونی و 2 رشته ای و 3 رشته ای و این حرفاس!
البته چون پیش کسوتان تعصب دارن ما هم می پذیریم که رو دانشگاه تعصب داشته باشیم!!!
متاسفانه آره . یک مقدار جو دانشگاه عوص شده اون هم به دلایل خاضی که بیشتر بر می گرده به سیاستهای جاری دانشگاه که چون عموما دلایلش سیاسی هست و ما هم کار علمی میکنیم و اینجا هم تالار عمومی نیست ، از ذکرش فاکتور می گیریم .
راستی می دونستید دانشگاه ما قبل از انقلاب تنها دانشگاهی بوده که مسجد داشته ؟
اگه سردر مسجدش رو بخونید تاریخ تاسیس وموسسین اون رو که همشون دانشجویان همین دانشگاه بودند رو روش نوشته .
ولی با حرف دوستمون موافقم . این ما هستیم که جو دانشگاه رو می سازیم . اگه دانشجوها مرعوب سیاستهای دیکته شده نشوند ، کسی نمی تونه اونها رو در فصای ایجاد شده هصم کنه .
من مخالف درس خوندن و دو رشته ای و سه رشته ای شدن نیستم . هرچند خودم اینجور دانشجویی نبودم . اما مسئله اینجاست که باید از فرضتهایی که در دوران دانشجویی داریم علاوه بر پیشرفت تحضیلی به پیشرفت و توسعه احلاقی و شخضیتی خودمون هم بپردازیم

mammadshirdel

عضو جدید
این منو شماییم که دانشگاه میسازیم بس اگه الان دانشگاتون مدرسه شده حتما" خودتون عین بچه دبستانیا رفتار کردین

اگه از هر کسی یه روز در میون میدترم بگیرن همینتو میشه
بدبختیای ورودیای ما رو هیچ کس نکشید به دلایلی که حالشو ندارم بگم:smile:
کلن همه چی داره باحال میشه:redface:

mammadshirdel

عضو جدید
سلام علیکم
راسش چه دانشگامون چه دانشکدمون یه چیزایی نداره که همه جا داره یه چیزاییم داره که هیچ جا نداره
اگه همه چی داشت که عالی بود با این حال این طوریشم دوست داشتنیه;)

نرگس313

عضو جدید
اگه از هر کسی یه روز در میون میدترم بگیرن همینتو میشه
بدبختیای ورودیای ما رو هیچ کس نکشید به دلایلی که حالشو ندارم بگم:smile:
کلن همه چی داره باحال میشه:redface:
خیلی افتضاحه...پامونو نذاشتیم دانشگاه4تا امتحان دادیم تا حالا...این چه وضعشه آخه!:cry:
اونم با این استادای جالب درسای سرویس!:mad:

mohamadhoseinzare

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی ترم 3 گرایش بالینی هستم (علوم تحقیقات)!! راستی اینجا کسی بالینی نیست؟؟؟؟!!!
سلام خوش اومدین
بیشنهاد می کنم داخل برانتز جلوی رشته درسی گرایش هم بزنیم که همه بهتر با هم ارتباط داشته باشن

بالا