گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من دانشجوی ترم 3 گرایش بالینی هستم (علوم تحقیقات)!! راستی اینجا کسی بالینی نیست؟؟؟؟!!!

سلام خوش اومدین
بیشنهاد می کنم داخل برانتز جلوی رشته درسی گرایش هم بزنیم که همه بهتر با هم ارتباط داشته باشن
پیشنهاد خوبی هست که farane67 هم به اون عمل کردند ;)

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
خیلی افتضاحه...پامونو نذاشتیم دانشگاه4تا امتحان دادیم تا حالا...این چه وضعشه آخه!:cry:
اونم با این استادای جالب درسای سرویس!:mad:
راستی هنوز هم دروس سرویس رو خود دانشکده ارائه می ده ؟؟
دکتر فلاح هم چیزی از این دروس رو ارائه می ده ؟؟

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
آره ریاظیات مهندسی دارم باش:D
این دکتر فلاح رو باید خیلی مراقب باشید . اولا از اینکه کسی سرکلاسش غیبت کنه خیلی بدش می یاد . خیلی غیبت داشته باشید علامه دهر هم که باشید افتادید . بعدش هم سعی کنید خیلی تو چشم نزنید . یعنی کلا شیطونی خلاصه از اینجور کارا نکنید . حل تمرین هم اگه گذاشته جدی بگیرید . باهاتون خوب باشه ، نمرتون رو می ده وگرنه کاری به ورقتون نداره راحت میندازتون . کلا یک جورایی بیشتر به یک دبیر دبیرستان می مونه تا استاد دانشگاه

mammadshirdel

عضو جدید
این دکتر فلاح رو باید خیلی مراقب باشید . اولا از اینکه کسی سرکلاسش غیبت کنه خیلی بدش می یاد . خیلی غیبت داشته باشید علامه دهر هم که باشید افتادید . بعدش هم سعی کنید خیلی تو چشم نزنید . یعنی کلا شیطونی خلاصه از اینجور کارا نکنید . حل تمرین هم اگه گذاشته جدی بگیرید . باهاتون خوب باشه ، نمرتون رو می ده وگرنه کاری به ورقتون نداره راحت میندازتون . کلا یک جورایی بیشتر به یک دبیر دبیرستان می مونه تا استاد دانشگاه

اگه اینطو باشه حتما می افتم چون از اینایی که گفتین همشو در حد اعلا دارم:D
ولی قول میدم نمره هر دو درسی که این ترم باش دارم بالا 18ئه:D
امیدوارم نظر من درست باشه:redface:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
اگه اینطو باشه حتما می افتم چون از اینایی که گفتین همشو در حد اعلا دارم:D
ولی قول میدم نمره هر دو درسی که این ترم باش دارم بالا 18ئه:D
امیدوارم نظر من درست باشه:redface:
این دیگه هنر شما است .
راستی یادم رفت بگم ایشون از آدمهای درسخون . المپیادی و شاگرد اول و . . . خیلی خوشش میاد و بهشون حسابی حال می ده . خوب اینجور که شما می گید احتمالا از این دسته هستید .:)
بدبختانه من از هیچ کدوم از این دسته ها نبودم . یک بار با ایشون درس برداشتم مجبور شدم آخر ترم حذفش کنم دیگه هم با ایشون درس بر نداشتم ;)

نرگس313

عضو جدید
راستی هنوز هم دروس سرویس رو خود دانشکده ارائه می ده ؟؟
دکتر فلاح هم چیزی از این دروس رو ارائه می ده ؟؟
ترم اول نه.
این دکتر فلاح دبیر دیفرانسیل 2 تا از بچه های ما بوده.اینقد ازش تعریف می کنن که واقعا دلم می خواد باهاشون کلاس داشته باشم:)...البته فکر نکنم هیچ کدوم از درسای مارو ایشون تدریس کنه.
در کل ما هرچی استاد این ترم تو دانشکده داریم همه خیلی عالین;)

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ترم اول نه.
این دکتر فلاح دبیر دیفرانسیل 2 تا از بچه های ما بوده.اینقد ازش تعریف می کنن که واقعا دلم می خواد باهاشون کلاس داشته باشم:)...البته فکر نکنم هیچ کدوم از درسای مارو ایشون تدریس کنه.
در کل ما هرچی استاد این ترم تو دانشکده داریم همه خیلی عالین;)
ایشون دبیر خیلی خوبی هستند ولی در اینکه استاد خوبی هم می تونند باشند یا نه خیلی مطمئن نیستم ;)

sepideh.sh

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام به همگی دوستان
من نرگس هستم بیومتریال امیرکبیرمی خونم ولی فعلا 2 ترمه که در مرخصی تحصیلی به سر می برم!ایشالا از مهر درسم رو شروع می کنم. درسم که شروع شد فعالیتم رو در این تالار شروع می کنم چون:I Have No Idea About It Now!
موفق و پیروز باشید.
سلام.من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی(بیو الکتریک)دانشگاه آزاد خمینی شهر هستم.میخوام تلاش کنم که ارشدمو دانشگاه دولتی قبول بشم.ازتون میخوام کمکم کنید که چه کتابایی بخونم که حتما" قبول شم؟ممنون:gol:

sepideh.sh

عضو جدید
ایشون دبیر خیلی خوبی هستند ولی در اینکه استاد خوبی هم می تونند باشند یا نه خیلی مطمئن نیستم ;)
سلام.من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی(بیو الکتریک)دانشگاه آزاد خمینی شهر هستم.میخوام تلاش کنم که ارشدمو دانشگاه دولتی قبول بشم.ازتون میخوام کمکم کنید که چه کتابایی بخونم که حتما" قبول شم؟ممنون:gol:

ll8o_bme

عضو جدید
معرفی

معرفی

:smile:مهلا هستم دانشجو ترم 8 کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه علوم و تحقیقات و در حال حاضر کار آموز بیمارستان دکتر شریعتی تهران هستم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته

:smile:مهلا هستم دانشجو ترم 8 کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه علوم و تحقیقات و در حال حاضر کار آموز بیمارستان دکتر شریعتی تهران هستم
دوستان عزیز ورودتون رو به جامعه مهندسین پزشکی کشور و نیز به تالار خودتون تبریک می گم . امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید :gol::gol::gol:
اینکه کدوم دانشگاه درس می خونید به نظر من خیلی مهم نیست . مهم این هستش که برای دانشگاه و کشورتون مایه افتخار باشید تا اینکه به دانشگاهتون افتخار کنید . ;);)

maniya_scrt

عضو جدید
سلام به همگي.من اين تاپيك رو از پست اول تا آخر خوندم:w10: خيلي جالب و با مزه بود.:w27:
باز مثل هميشه من دير رسيدم:razz:. ولي مهم اينه كه رسيدم!!:w23:

من دانشجوي ترم 7(ترم آخر:cry:) مهندسي پزشكي(بيوالكتريك) دانشگاه صنعتي سهند هستم.از آشنايي با همگي (در صفحات قبل) خوشبختم.

به افتخار همه ي مهندسين پزشك(يا مهندس پزشكيا!!):w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w32::w33::w40::w14::w14::w31::w42:
عجب جشني شد:w11:!!!

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام به همگي.من اين تاپيك رو از پست اول تا آخر خوندم:w10: خيلي جالب و با مزه بود.:w27:
باز مثل هميشه من دير رسيدم:razz:. ولي مهم اينه كه رسيدم!!:w23:

من دانشجوي ترم 7(ترم آخر:cry:) مهندسي پزشكي(بيوالكتريك) دانشگاه صنعتي سهند هستم.از آشنايي با همگي (در صفحات قبل) خوشبختم.

به افتخار همه ي مهندسين پزشك(يا مهندس پزشكيا!!):w17::w17::w17::w17::w17::w17:
عجب جشني شد:w11:!!!
اولا رسیدنتون رو بهتون تبریک می گم . ( ببخشید دیر رسیدنتون منظورم بود .);)
در ضمن مهندسی پزشکی هشت ترمه است ( تازه ما چون خیلی عاشق دانشگاه بودیم دو ترم هم اضافه وایستادیم که کم کم ازش دل بکنیم یک هو ضربه روحی نخوریم:redface: ) . اون یک ترمش رو اونوقت شما چی کار کردید ؟:warn:

maniya_scrt

عضو جدید
خوب ما هر ترم 20 واحد برداشتيم. 140 واحد تموم شد ديگه!!! تازه من يه واحد اضافي هم برداشتم.:surprised: يعني 141 واحد!

rezaphy

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل رشته فیزیک گرایش اتمی هستم به خاطر علاقم به بیو الکتریک چند سال که بیو الکتریک هم میخوانم

bme.masood

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل رشته فیزیک گرایش اتمی هستم به خاطر علاقم به بیو الکتریک چند سال که بیو الکتریک هم میخوانم

ببخشید به نظر من هر دوتا رشته ای که گفتید اسون نیستن ( خیلی هم سختن :cry:)
بعد اون وقت شما چه جوری هر2رو باهم میخونین؟؟؟:eek: همچین یهخورده (یه کوچولو) سخت نیست واستون؟ "ببخشید فضولی میکنم کدوم دانشگاه ( داتشگاهها ) میخونید؟"

سلام. یه سوال شما الان برق میخونید یا مهندسی پزشکی؟؟!!:surprised:

ببخشید جسارتا شما چهجوری شک کردید که برق میخونن؟:redface: اخه حرفی از برق زده نشد !!!:question::w20:

mammadshirdel

عضو جدید
دوستان عزیز ورودتون رو به جامعه مهندسین پزشکی کشور و نیز به تالار خودتون تبریک می گم . امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید :gol::gol::gol:
اینکه کدوم دانشگاه درس می خونید به نظر من خیلی مهم نیست . مهم این هستش که برای دانشگاه و کشورتون مایه افتخار باشید تا اینکه به دانشگاهتون افتخار کنید . ;);)

دقیقا
چون در هر صورت بی سواد بارت میارن مگه اینکه یه جورایی باشی که بازم باید شانس بیاری که با سواد شی
البته برای ورود راحت تر به بازار کار ترجیحا پارتی چیز خوبیه بعدش باید واس کشور مفید بود
البته اگه سواد قد بده یا بذارن!!!!

farane67

عضو جدید
دقیقا
چون در هر صورت بی سواد بارت میارن مگه اینکه یه جورایی باشی که بازم باید شانس بیاری که با سواد شی
البته برای ورود راحت تر به بازار کار ترجیحا پارتی چیز خوبیه بعدش باید واس کشور مفید بود
:surprised::surprised:
خوب اینکه با سواد بار بیای یا بی سواد دست خود آدمه :warn: ولی با پارتی داشتن و ...یه ریزه موافقم:redface:

bme.masood

عضو جدید
خوب حالا من باید چند نکته رو متذکر بشم !!!
ببینید اگه دانشگاه استاندارد باشه یعنی به زبون ساده تر خوب باشه که تو ایران نداریم ( ! ) هر کسی ( چه باهوش چه ... و چه پر تلاش چه ... ) باسواد از دانشگاه میاد بیرون چون اینقدر کلاسها جالب و عملی و ازمایشگاهی که شما اگه هیچی هم نخونی بازم باسوادی
اما وقتی دانشگاه اینجوری نبود اون وقته که خود فرد باید بگرده دنبال سواد تا پیداش کنه :(
اما در مورد پارتی چون خودم زیاد دارم نمیتونم اظهار نظر کنم و البته با دوستان موافقم;)
البته حالا که شرایط اینجوری هست نباید ایراد گرفت و دلیل واسه موفق نشدن جور کرد
باید خودمون رو با شرایط سازگار کنیم و با کمترین امکانات بیشترین استفاده رو ببریم
have fun:gol:

farane67

عضو جدید
ببینید اگه دانشگاه استاندارد باشه یعنی به زبون ساده تر خوب باشه که تو ایران نداریم ( ! ) هر کسی ( چه باهوش چه ... و چه پر تلاش چه ... ) باسواد از دانشگاه میاد بیرون چون اینقدر کلاسها جالب و عملی و ازمایشگاهی که شما اگه هیچی هم نخونی بازم باسوادی
اما وقتی دانشگاه اینجوری نبود اون وقته که خود فرد باید بگرده دنبال سواد تا پیداش کنه :(
اما در مورد پارتی چون خودم زیاد دارم نمیتونم اظهار نظر کنم و البته با دوستان موافقم;)
باید خودمون رو با شرایط سازگار کنیم و با کمترین امکانات بیشترین استفاده رو ببریم
:w16::w30:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
دقیقا

:surprised::surprised:
خوب اینکه با سواد بار بیای یا بی سواد دست خود آدمه :warn: ولی با پارتی داشتن و ...یه ریزه موافقم:redface:

وقتی که پا به حریم دانشگاه می گذاریم ، از دانش آموز به دانشجو ارتقاع می یابیم . یعنی دیگه به ما آموزش داده نمی شه بلکه ما خودمون باید به دنبال چیزهای جدید برای آموختن و تجربه کردن بشیم . البته این به معنی صلب مسئولیت از کسانی که متاسفانه دانشگاههای ما رو دارن به دبیرستانهای بزرگ تبدیل می کنند که در فضای اون بیشتر از اینکه مجالی برای کسب علم و مهارت باشد ، تنها مکانی مهیااست که باز باید تعدادی درس کلیشه ای رو ا لبته این بار نه از روی کتاب که فقط از روی جزوه استاد یاد گرفت و واو ننداز پس داد، نیست .بلکه همونطور که دوستان هم اشاره کردند منظورم این هستش که خودمون باید دلمون برای خودمون بسوزه . اینکه دیگران می خواهند ما رو چطور بار بیارند نمی تونه مانع از پیشرفت ما بشه مگر اینکه خودمون هم این روش رو بپسندیم . برای گرفتن نمره بیشتر ، ما هم با این رودخانه و هم جهت با اون حرکت کنیم . اونوقته که ما هم می شیم یک دانش آموخته بی سواد و نمونه
در مورد پارتی و رابطه هم اگرچه نمی شه نقش اون رو در پیشرفت بعضی از آقازاده ها و در جازدن دیگران نادیده گرفت ، اما به شخصه اعتقادم بر این هست که کاری رو که به دلیل لیاقتتون بهتون می دند رو هیچ کس نمی تونه ازتون دریغ کنه . اما موقعیتی که به جهت روابط برایتون ایجاد می شه با صلب اون از بین می ره . ولی خوب قبول دارم این روش کار کردن ( فارغ از رابطه و پارتی و . . . ) در کشور ما خیلی سخت و عذاب آوره

mammadshirdel

عضو جدید
وقتی که پا به حریم دانشگاه می گذاریم ، از دانش آموز به دانشجو ارتقاع می یابیم . یعنی دیگه به ما آموزش داده نمی شه بلکه ما خودمون باید به دنبال چیزهای جدید برای آموختن و تجربه کردن بشیم . البته این به معنی صلب مسئولیت از کسانی که متاسفانه دانشگاههای ما رو دارن به دبیرستانهای بزرگ تبدیل می کنند که در فضای اون بیشتر از اینکه مجالی برای کسب علم و مهارت باشد ، تنها مکانی مهیااست که باز باید تعدادی درس کلیشه ای رو ا لبته این بار نه از روی کتاب که فقط از روی جزوه استاد یاد گرفت و واو ننداز پس داد، نیست .بلکه همونطور که دوستان هم اشاره کردند منظورم این هستش که خودمون باید دلمون برای خودمون بسوزه . اینکه دیگران می خواهند ما رو چطور بار بیارند نمی تونه مانع از پیشرفت ما بشه مگر اینکه خودمون هم این روش رو بپسندیم . برای گرفتن نمره بیشتر ، ما هم با این رودخانه و هم جهت با اون حرکت کنیم . اونوقته که ما هم می شیم یک دانش آموخته بی سواد و نمونه
در مورد پارتی و رابطه هم اگرچه نمی شه نقش اون رو در پیشرفت بعضی از آقازاده ها و در جازدن دیگران نادیده گرفت ، اما به شخصه اعتقادم بر این هست که کاری رو که به دلیل لیاقتتون بهتون می دند رو هیچ کس نمی تونه ازتون دریغ کنه . اما موقعیتی که به جهت روابط برایتون ایجاد می شه با صلب اون از بین می ره . ولی خوب قبول دارم این روش کار کردن ( فارغ از رابطه و پارتی و . . . ) در کشور ما خیلی سخت و عذاب آوره

شما با فلسفه رابطه نزدیکی دارین
چیزایی که میگینو خیلیا میگن از جمله خودم این چیزا رو در مورد شانس هم میگن و میگم
ولی
نمیشه اینقد راحت نظر داد
در ضمن بدبختانه نمره ملاک همه است از جمله دانشگاهای خارج
در ضمن وتی نظرم در مورد شانس داره برمیگرده چون چیزایی دیدم که کسی حتی یه دونشو تو عمرش ندیده نظرم در مورد خیلی چیزا عوض میشه
به هر حال بی سوادی موج میزنه تو اکثر دانشگاها
اینکه نمی تونی یه چیزو به صورت عملی هم ببینی رو نمیشه خودت به دست بیاری
ادیسون میگه موقیت 99% تلاشه یه درصدم شانسو ... ولی خوشبختانه در مورد ناموفقیت چیزی نگفت!!!!

farane67

عضو جدید
چیزایی که میگینو خیلیا میگن از جمله خودم این چیزا رو در مورد شانس هم میگن و میگم
ولی
نمیشه اینقد راحت نظر داد
در ضمن وتی نظرم در مورد شانس داره برمیگرده چون چیزایی دیدم که کسی حتی یه دونشو تو عمرش ندیده نظرم در مورد خیلی چیزا عوض میشه
ادیسون میگه موقیت 99% تلاشه یه درصدم شانسو ... ولی خوشبختانه در مورد ناموفقیت چیزی نگفت!!!!
باهاتون موافقم در اینکه ملاک دانشگاهای خارج نمرست و خیلی از اساتید محترم حتی به خودشون زحمت صحیح کردنم نمیدن:(...ولی بازم به نظر من تلاش خود آدم خیلی مهمه!!!

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ولی
نمیشه اینقد راحت نظر داد

باهاتون موافقم در اینکه ملاک دانشگاهای خارج نمرست و خیلی از اساتید محترم حتی به خودشون زحمت صحیح کردنم نمیدن:(...ولی بازم به نظر من تلاش خود آدم خیلی مهمه!!!
اتفاقا من اصلا هیچ آشنایی با فلسفه ندارم اما به چند چیز اعتقاد دارم
1- همیشه تواناییهای خودم تکیه کنم .
2- از موقعیتهایی که دارم کمال استفاده رو بکنم و به موقعیتهایی که ندارم و یا دیگران دارند و من ندارم کمتر فکر کنم
3- از پارتی و پارتی بازی و بدست آوردن چیزی که حقم نیست لذت نبرم
در ضمن باز هم می گم همه چیز نمره نیست . دانشگاههای کشورهای دیگه هم تا اونجایی که من اطلاع دارم علاوه بر معدل به چیزهای دیگه ای هم اهمیت می دهند من جمله میزان تحقیقات ومقالاتی که انتشار می دهید .
در مورد کارهای عملی قبول دارم که متاسفانه در دانشگاههای ما اصلا روش کار نمی شه بخصوص در رشته های مهندسی ولی راههایی هم وجود داره تا این نقیصه رو با تلاش خودمون جبران کنیم .
در ضمن من شعار نمی دم . خوشبین هم نیستم . پارتی هم نداشته و ندارم ولی همه این راههایی رو که گفتم خودم رفتم و با همه این مشکلات هم دست و پنجه نرم کردم ولی سعی کردم از همه موقعیتهای موجود بیشترین استفاده رو ببرم . ضعف عملی موجود در دانشگاهها رو با مطالعه و انجام کارآموزی و یادگیری کار از کانی که در این رشته پیشکسوتند و حاضرند به جوانهایی مثل ما کار یاد بدهند ( که البته قبول دارم تعدادشون خیلی کمه ) می شه جبران کرد . البته به دلیل تنگناهای موجود متاسفانه درست گام برداشتن در کشور ما خلی سخته و با هر گامی که بر می دارید چند نفر پیدا می شن که چوب لای چرختون بزارن . ولی باز هم می گم حرف اول رو اراده و تصمیم خودتون می زنه .

بالا