گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانلود effortless english
شینا جون من خودمم دنبالش بودم که یه راه آسون پیدا کنم واسه زبان!چون اصلا حوصله کلاس رفتنم ندارم اونم تو این گرمااااااااااا :D واسه همین با یکی از دوستام که صحبت کردم بهم گفت از نت effortless english رو دانلود کنم! واقعا عااالیه!! 7تا سطح داره!خودشم قانون داره که چجوری بخونیم و بریم جلو!پیشنهاد میکنم حتما بگیرش !;):smile:
مرســـــــــــــــــــــی دوستم.خودم تو این فکر بودم english today یا نرم افزارای مشابه اینو دانلود کنم گفتم اینجا مطرح کنم ببینم چی از همه بهتره:rambo:

fahime_k

عضو جدید
مرســـــــــــــــــــــی دوستم.خودم تو این فکر بودم english today یا نرم افزارای مشابه اینو دانلود کنم گفتم اینجا مطرح کنم ببینم چی از همه بهتره:rambo:
خواهش گلم ;) این نرم افزار نیست !تو هر سطحش دو تا فایل داره هم pdf و هم فایل صوتیش! خوبیش اینه که تلفظتم قوی میشه! خیلی خوبه :smile:

fahime_k

عضو جدید
خواهش گلم ;) این نرم افزار نیست !تو هر سطحش دو تا فایل داره هم pdf و هم فایل صوتیش! خوبیش اینه که تلفظتم قوی میشه! خیلی خوبه :smile:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماه رمضون بدون فـرزاد جـمشیدی ساندویچ هایــداست بدون سـس!
امسال فکر نکنم مردم ایران از این ماه رمضون طرفی ببندن:whistle:
اِه هی تو تاپیک ها اسم اینو نیار اعصاب مصاب من بهم میریزه!!:w00: نماد ریا شده واسه من یکی!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماه رمضون بدون فـرزاد جـمشیدی ساندویچ هایــداست بدون سـس!
امسال فکر نکنم مردم ایران از این ماه رمضون طرفی ببندن:whistle:
اِه هی تو تاپیک ها اسم اینو نیار اعصاب مصاب من بهم میریزه!!:w00: نماد ریا شده واسه من یکی!

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

ریــــــــــا؟؟؟؟ اونم فرزاد جون؟
ایشون از مخلص ترین و آسمونی ترین و زعفرونی ترین و دریاترین هاست که من به عمرم دیدم .... مخصوصا وقتی تو سفر کیش باشی و اینا :biggrin:.... که دیگه معرکه اس

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشون از مخلص ترین و آسمونی ترین و زعفرونی ترین و دریاترین هاست که من به عمرم دیدم .... مخصوصا وقتی تو سفر کیش باشی و اینا :biggrin:.... که دیگه معرکه اس

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی وقتی یادم میافته چجوری اون موقع ها سحرها زل میزد تو چشامو حرف های تخیلی میزد از خودم لجم میگیره!!! :wallbash:من جا دختره بودم اسید میپاشیدم رو صورتش!:w08:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی وقتی یادم میافته چجوری اون موقع ها سحرها زل میزد تو چشامو حرف های تخیلی میزد از خودم لجم میگیره!!! :wallbash:من جا دختره بودم اسید میپاشیدم رو صورتش!:w08:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
از طرف من برای 1:100 ها....: همرااااه شو عزیز .... همراااااااه شو عزیز ..... تنها نمان به در ..... کین درد مشترک.... هرگز جداجدا.... درمان نمیشود..... دشوار زنگی هرگز برای ما بی رزم مشترک آسان نمیشود..... تنها نمان بدر همراه شو همراه شو همره شو....
داداش اصلا من همه نقشه ها رو 100/1 کشیدم اونم همشونو با پرسپکتیو تو یه صفحه جا دادم !!!!!!!!!!!!
خوشحالین همتون الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
حالا چی می شه.؟؟؟؟؟؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
از طرف من برای 1:100 ها....: همرااااه شو عزیز .... همراااااااه شو عزیز ..... تنها نمان به در ..... کین درد مشترک.... هرگز جداجدا.... درمان نمیشود..... دشوار زنگی هرگز برای ما بی رزم مشترک آسان نمیشود..... تنها نمان بدر همراه شو همراه شو همره شو....
داداش اصلا من همه نقشه ها رو 100/1 کشیدم اونم همشونو با پرسپکتیو تو یه صفحه جا دادم !!!!!!!!!!!!
خوشحالین همتون الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
حالا چی می شه.؟؟؟؟؟؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
>>> فیلم پیشنهادی امروز:
.......................................... در بروژ In Bruges
>>> http://www.imdb.com/title/tt0780536/?ref_=sr_1
...................................................................................................................................
شخصیت اصلی فیلم شهر بسیار زیبای پراگ هست.

مشاهده پیوست 159008واسه دانلود اینجا میتونید برید:
http://serialdl42.org/دانلود-فیلم-in-bruges/

fahime_k

عضو جدید
ریــــــــــا؟؟؟؟ اونم فرزاد جون؟ ایشون از مخلص ترین و آسمونی ترین و زعفرونی ترین و دریاترین هاست که من به عمرم دیدم .... مخصوصا وقتی تو سفر کیش باشی و اینا :biggrin:.... که دیگه معرکه اس
جالبه چند وقت پیش یه ایمیل اومده بود واسم که جمشیدی کلا از صدا و سیما استعفا داده!! یه نامه طولانی نوشته بود که از هیچکی نمیگذرم و این حرفا !! ادم میمونه حرف کیو باور کنه!!!

fahime_k

عضو جدید
ریــــــــــا؟؟؟؟ اونم فرزاد جون؟ ایشون از مخلص ترین و آسمونی ترین و زعفرونی ترین و دریاترین هاست که من به عمرم دیدم .... مخصوصا وقتی تو سفر کیش باشی و اینا :biggrin:.... که دیگه معرکه اس
جالبه چند وقت پیش یه ایمیل اومده بود واسم که جمشیدی کلا از صدا و سیما استعفا داده!! یه نامه طولانی نوشته بود که از هیچکی نمیگذرم و این حرفا !! ادم میمونه حرف کیو باور کنه!!!

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بحث مقاس کشید به از دواج .ازدواج به فرزاد جمشیدی .........
بحث بعدی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاک بر سرم . من تا دو سه ساعت دیگه مثلا باید پرو ژمو میل کنم به استاد.:cry:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بحث مقاس کشید به از دواج .ازدواج به فرزاد جمشیدی .........
بحث بعدی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاک بر سرم . من تا دو سه ساعت دیگه مثلا باید پرو ژمو میل کنم به استاد.:cry:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

بمیرم براش ... یه وقت از ما هم نگذره بیفتیم تو دردسر؟
میگن آدولف هم یه نامه مفصل نوشته بود که من خیلی بچه پاکی ام و ... بعدش هم از هیچ احدالناسی نمیگذرم و اینا
بعد خودش دیده بود خیلی متنش خــز شده با خودش گفته بود همون هیتلر مخوف ثبت بشم تو تاریخ بهتره واسم تا این سوسول بازی ها رو دربیارم .... و بلافاصله ماشه رو کشیده بود.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

میگن آدولف هم یه نامه مفصل نوشته بود که من خیلی بچه پاکی ام و ... بعدش هم از هیچ احدالناسی نمیگذرم و اینا
بعد خودش دیده بود خیلی متنش خــز شده با خودش گفته بود همون هیتلر مخوف ثبت بشم تو تاریخ بهتره واسم تا این سوسول بازی ها رو دربیارم .... و بلافاصله ماشه رو کشیده بود.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا قضیه جدی شد
این 1/50 ها کجا رفتن که 1/100 ها فکر پیروزی به سرشون زده
حالا که کار به اینجا رسید خود من به شخصه نمگذارم کار به داوری برسه که ادمای بیگانه بین ما قضاوت کنم .... استینمو بالا میزنم و خودم وارد عمل میشم .....خب بگذار ببینیم این بساط هک مو کجا گذاشتم.....اهان پیداشون کردم.....حالا صبر کن ببینم بساط گاز اشک اورم کجاست....اهان یادم افتاد اونجاست....بعدیش کجاست....
اه
من دارم چیکار می کنم این 1/100 ها هستند که به بمب اینجور چیزا متوسل میشن باید یه کار دیگه کرد :w29:
اهان بالاخره فهمیدم
بشینید و تماشا کنید:w42::w42::w42:
به قول یکی ما خودمون یه زمونی قاتل بودیم:cool:
البته دقیقاً اینو گفته بود:biggrin:
آخه باباجون ما خودمان یک زمان قاتل بودیم.
حالا بهزاد خان فرزاد جمشیدی رو بگه:biggrin:

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا قضیه جدی شد
این 1/50 ها کجا رفتن که 1/100 ها فکر پیروزی به سرشون زده
حالا که کار به اینجا رسید خود من به شخصه نمگذارم کار به داوری برسه که ادمای بیگانه بین ما قضاوت کنم .... استینمو بالا میزنم و خودم وارد عمل میشم .....خب بگذار ببینیم این بساط هک مو کجا گذاشتم.....اهان پیداشون کردم.....حالا صبر کن ببینم بساط گاز اشک اورم کجاست....اهان یادم افتاد اونجاست....بعدیش کجاست....
اه
من دارم چیکار می کنم این 1/100 ها هستند که به بمب اینجور چیزا متوسل میشن باید یه کار دیگه کرد :w29:
اهان بالاخره فهمیدم
بشینید و تماشا کنید:w42::w42::w42:
به قول یکی ما خودمون یه زمونی قاتل بودیم:cool:
البته دقیقاً اینو گفته بود:biggrin:
آخه باباجون ما خودمان یک زمان قاتل بودیم.
حالا بهزاد خان فرزاد جمشیدی رو بگه:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

خداوکیلی من که برای نظریه اصلاح نژادش جون میدم. میشه به جای هیتلر عزیز از مائو و استالین نام ببرید:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

خداوکیلی من که برای نظریه اصلاح نژادش جون میدم. میشه به جای هیتلر عزیز از مائو و استالین نام ببرید:biggrin:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام v-ray به صورت حرفه ای یاد بگیرم....کسی هست اینجا که راهنمایی ام کنه؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام v-ray به صورت حرفه ای یاد بگیرم....کسی هست اینجا که راهنمایی ام کنه؟

milad-karimi

عضو جدید
v-ray یاد گرفتن نمیخواد که..... یه برنامه هستش که نصبش میکنی... بعدا تو مکس... مییایی یه تنظیماتیو انجام میدیو چهار تا عددو تغییر میدی... بعد اینکه اینارو تغییر دادی... رندرت میشه رندر مکس با تنظیمات v-ray همین...

بالا