گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hadiarbabi

عضو جدید
دوباره سلام
اقا این حس ششم ما باز کار داد دستمون!
دیروز پست گذاشتم که حواستون به جاتون باشه و اینا !
امروز من دقیقا 20 سانتی متر با راه پله کریدور اصلی فاصله داشتم پشتم دستشویی بود و از پنجره راه پله آفتاب می زد تو چشم !
تا وسطهای دفترچه یک هم ملت لطف می کردن و وقتی دنبال صندلی شون می گشتن از بنده سوال می کردن یا آدرس دستشویی رو که تو کل طبقه یه دونه بود و من در بونش بودم می خواستن
بالاخره این که دفترچه اول به باد رفت !
دفترچه دوم هم که سر بی دقتی عملا درصد هام نصف شده تا الان !
اما حدودا تا اونجایی که حساب کردم
میانگین 30 به بالا رو دارم اگه اشتباه خاص دیگه ای نکرده باشم

به نظرم ماشین خیلی خوب بود
ولی کنترل سخت و بررسی متوسط و نکته دار بود
یه امشب رو دیگه خوب میخوابیم
هیشکی اینجا حال منو درک نکرد :(

دارم میگم دفترچه 1 رو ازم گرفتند ینی صفردرصد
ولی با اون حال خراب که میخواستم کل جلسه رو به هم بریزم یه لحظه به خودم اومدم و خشمم رو خوردم
با اون حال خراب 8 تا ماشین زدم و کنترل و بررسی هم 5 و 6 تا زدم
به نظرتون امیدی هست؟؟؟
....................................................................................ولی شکررررررررررررررررررر خداجون

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان چند روز دیگه یه کمی راهنمایی کنید مارو برای سال دیگه :D

یاد پارسال خودم افتادم بابا اینقدر غصه نخور ابروهارو وا کن ... من بهت قول میدم بهترین نتیجه می گیری میدونم انتظار بالاست واسه همین کارکرد خودت رو یه کم کوچولو می گیری

atena2

عضو جدید
به نظرم ماشین خیلی خوب بود ولی کنترل سخت و بررسی متوسط و نکته دار بود یه امشب رو دیگه خوب میخوابیم هیشکی اینجا حال منو درک نکرد :( دارم میگم دفترچه 1 رو ازم گرفتند ینی صفردرصد ولی با اون حال خراب که میخواستم کل جلسه رو به هم بریزم یه لحظه به خودم اومدم و خشمم رو خوردم با اون حال خراب 8 تا ماشین زدم و کنترل و بررسی هم 5 و 6 تا زدم به نظرتون امیدی هست؟؟؟ ....................................................................................ولی شکررررررررررررررررررر خداجون
چرا دفترچه یک رو ازتون گرفتن ؟؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد پارسال خودم افتادم بابا اینقدر غصه نخور ابروهارو وا کن ... من بهت قول میدم بهترین نتیجه می گیری میدونم انتظار بالاست واسه همین کارکرد خودت رو یه کم کوچولو می گیری

1 درس منفی شد دیگه . امیدی نیست فکر کنم :D

600ali

عضو جدید
بچه ها کنکور خیلی سخت بود مدار و ریاضی رو که روش حساب میکردم بد زدم فقط سیگنالو خوب زدم :(

hadiarbabi

عضو جدید
چرا دفترچه یک رو ازتون گرفتن ؟؟

از دفترچه 1 تقریبا 10 تا زده بودم رفتم خونه ها رو پر کنم مراقبه اول دفترچه منو گرفت!!!! هیچی دیگه 3 ماه تلاشی که روی ریاضی و مدار کرده بودم پرید! التماسش کردم 15 ثانیه فرصت بده ...
واسه من ژست گرفت و ول کن ول کن دراورد که میخواستم اونجا صاف بزنم تو گوشش ولی به خاطر بقیه بیخیال شدم

atena2

عضو جدید
اونایی که سال دومشون هست مقایسه می کنند امسال سخت تر بود یا پارسال ؟؟؟؟

به نظرتون سال بعد ساده تر میشه یا سخت تر :D
من شنیده بودم قراره تیم سیگنال امسال عوض شه! اگه درست باشه مثل کنترل سیگنال هم از سال بعد رفت رو هوا!!!!!!

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها کنکور خیلی سخت بود مدار و ریاضی رو که روش حساب میکردم بد زدم فقط سیگنالو خوب زدم :(

به گفته بچه ریاضی خیلی سخت بود و مدار هم سخت اینکه سیگنالو خوب زدید جای خوشحالی هست

من پارسال نیومده بودم خونه که کل سوالات به همراه حلش رو گذاشته بود .... حالا خوبه یه هفته تو انبار بوده!

rhamid20

عضو جدید
از دفترچه 1 تقریبا 10 تا زده بودم رفتم خونه ها رو پر کنم مراقبه اول دفترچه منو گرفت!!!! هیچی دیگه 3 ماه تلاشی که روی ریاضی و مدار کرده بودم پرید! التماسش کردم 15 ثانیه فرصت بده ...
واسه من ژست گرفت و ول کن ول کن دراورد که میخواستم اونجا صاف بزنم تو گوشش ولی به خاطر بقیه بیخیال شدم
واقعا در حقت نامردی کرده ، خدا نکنه ادم کارش دست کسی بیفته

atena2

عضو جدید
کاش همون لحظه که حل می کردید خونه رو پر می کردید ........
تقریبا همه مشاور ها این توصیه رو کردن توی وبلاگشون
ولی خیلی ناراحت شدم چقدر حیف.......... ریاضی و مدار سخت بود و 10 تا سوال خیلی خوب بوده

pouyan87

عضو جدید
درصدامو میدم به این تخمین رتبه ها رتبم 3000 میده :(
8 ماه جون کندم نتیجش این شد
زبان 15
ریاضی 32
مدار 24
کنترل 5
الک 48
سیگ 16

تو روح اون طراح ریاضی

A L I R E Z A

عضو جدید
یه نکته مهم :
خصلت کنکور اینه که سوالها سخت به نظر میرسن.من تا الان کسی رو ندیدم که بگه سر جلسه کنکور تونستم تمام توان و سواد خودم رو پیاده کنم.خود من اگر میتونستم پارسالاین کار رو بکنم رتبم به جای 130 میشد 60-70.واسه همه همینطوره.مهران یوسف و بقیه بچه ها اگه میتونستن 100% راندمان داشته باشن رتبه هاشون خیلی بهتر بود.پس این همه گریه و زاری رو تموم کنید برید یه چندماهی بیخیال بگردید تا اردیبهشت.اما اگه فک میکنید خیلی اوضاعتون بیریخته از بعد تعطیلات عید به فکر کتاب و موسسه و برنامه ریزی باشید.

پ.ن : کنکور هر سال سخت تر از پارسال میشه اما حداکثر 20% پس انتظار آسون شدن سوالات رو نداشته باشید.

alielec

عضو جدید
واااااااای مدار افتضاح کردم!دوتا درست 2 تا غلط!
من چرا اینقدر خنگم اینقدر مدار خوندم:crying:

mehdi.ma62

عضو جدید
درصدامو میدم به این تخمین رتبه ها رتبم 3000 میده :( 8 ماه جون کندم نتیجش این شد زبان 15 ریاضی 32 مدار 24 کنترل 5 الک 48 سیگ 16 تو روح اون طراح ریاضی
دوست من زیاد به این تخمین رتبه ها اعتمادی نیست پس خودتو الکی ناراحت نکن

atena2

عضو جدید
واااااااای مدار افتضاح کردم!دوتا درست 2 تا غلط!
من چرا اینقدر خنگم اینقدر مدار خوندم:crying:
من هم خیلی خنگم
نمی دونم داروی این خنگی چیه ؟؟
مخصوصا قبل کنکور خوب نتونی بخوابی .. ! گلودرد هم داشته باشی.. کلا مخ بنده تعطیل میشه

hadiarbabi

عضو جدید
اگه فقط سه تا درس رو 50 زده باشی مثلا ماشین و کنترل و بررسی... بقیه صفر - به نظرتون چه رتبه ای میشه باهاش اورد؟؟؟؟

rezaele

عضو جدید
این نظافتچی اشغال ساعت 6 بود اکثرا رفته بودن اومده توی سالن پلاستیکا را جمع میکنه
به مراقبا میگم خب نزارید این کارا کنه تمرکزمونا بهم میریزه میگه دیگه شبه میخواایمم بریم
اخه چی باید به توی ......... گفت
سر ماشین کلا تمرکزما از دست دادم دیگه نفخمیدم چی شده

hadiarbabi

عضو جدید
دوست عزیز شرمندگی واسا چی!
دشمنت شرمنده، مهم اینه که تو تلاش خودتو کردی ایشالا نتیجشم خوب میشه
خودتو عذاب نده

ممنون ولی...
هرکی شرایط خاص خودشو داره
این شرمندگی من فقط دلیلش بیخیالی و سهل انگاری منه دیگه
امیدوارم همینجا شرینی قبولی همتون رو بخوریم ;)

jeneral_dj

عضو جدید
بچه ها به قدری آشفته هستم که خوابم نبرد!!! اومدم اینجا ببینم پاسخ سوالا رو گذاشتن یا نه!!!! لینکاشو بهم میدین؟؟؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها درسته کنکور سخت بود.اما بنظرم زندگی تموم نشده.همه ماها لیسانس داریمممم

یا بعضی ها هم دارند میگیرند.بنظرم ارشد قبول نشدن ته دنیا نیست.من خودم مدرکمو گرفتم

از چند روز دیگه هم میرم دنبال کار.اگه هم قبول نشد.وقتمو میذارم روزی یک ساعت میخونمممم

تازه مطالبم نصفش یادمه.بنظرم کار داشتن بهتر از فوق لیسانس داشتنه.

من خودم ریاضی 3 تا زدم.مدار 6 تا.کنترل 5 تا.سیگنال 2 تا که جفتش منفی در اومد

الکترونیکم 8 تا.امیدتون رو از دست ندید.زندگی همچنان ادامه داره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا