گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
لینکی که برای سیستم کنترل گذاشتن جزوش کامل؟ کسی دانلودش کرده ؟
کسی جزوه ریاضی مهندسی رو نداره بذاره ما بی پول ها که نمیتونیم بریم کلاس استفاده کنیم
عوضش دعاش میکنیم

یه فایل که حاوی جزوه ریاضی مهندسی کریمی( که پررنگشم کردم و مناسبه واسه پرینت ) و جزوه ریاضی معتقدی که از سایت اقا احسان گرفتم به صورت یه فایل زیپ اپلود کردم میتونی دانلود کنی . خیلی از سایتا دارن همین جزوه کریمی رو میفروشن .
( تو فایل جزوه کریمی اسمشون 1 و 2 گذاشتم، ادامه همدیگن)

اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش:

rezarst1911

عضو جدید
یه فایل که حاوی جزوه ریاضی مهندسی کریمی( که پررنگشم کردم و مناسبه واسه پرینت ) و جزوه ریاضی معتقدی که از سایت اقا احسان گرفتم به صورت یه فایل زیپ اپلود کردم میتونی دانلود کنی . خیلی از سایتا دارن همین جزوه کریمی رو میفروشن .
( تو فایل جزوه کریمی اسمشون 1 و 2 گذاشتم، ادامه همدیگن)

http://s2.picofile.com/file/7785955264/riyazi.rar.html

بسیار بسیار ممنون / ایشالا یه جوری جبران کنم

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندس جزوه معادلات آقای کریمی رو دارید؟

جزوه معادلات کریمی رو ندارم اما میتونی از این لینک جزوه معادلات معتقدی رو دانلود کنی . توصیه میکنم واسه معادلات همین جزوه معتقدی رو چند بار بخون بعد برو از کتاب کریمی فقط تست بزن ( البته این توصیه اقا احسان به من بود و معادلات که خیلی برام سخت بود الان خیلی اسون شده ). جزوه معتقدی همه بحثا رو بدون مطالب اضافی پوشش میده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saj2607

عضو جدید
سلام دوستانواسه کسی که صفره و هیچی یادش نیست برا مدار بین زرگر و کهن و الکترونیک بین ساغشتانی و اشرافیان کدام بهترن؟ کسی از درس دادن کنترل زرگر خبری داره............ممنون

payam44

اخراجی موقت
من از منابع رفرنس برق الکترونیک یا مخابرات که توی ضرایب زیاد فرقی نداره بی اطلاعم و چون از یه رشته دیگر کوچ کردم به سمتش اصلا اطلاعی ندارم و با جستجو هم بیشتر سردرگم می شم . برای قبولی در دانشگاه دولتی خوب چه منابعی هست . رفرنسها چیان و برای چه مولفینی هست

یه بنده خدایی منابع رفرنس برق را برام اینطور گفت :
کتاب های موسسه ماهان منابعی بسیار ارزشمند می باشد.علاوه بر این کتاب ها موارد زیر که ریفرنس هستند معرفی می شود 1- ریاضی مهندسی انیل و کریزیگ 2-معادلات دکتر پاریاب یا دکتر معتمدی 3- امار و احتمال نعمت اللهی یا شلدون راس. 4-مدار دکتر جبه دار 5-ماشین بیم بهارا 6-بررسی سیستم های قدرت گلاور یا هادی سعادت یا دکتر احد کاظمی یا دکتر عابدی 7-کنترل خطی اوگاتا و نایس. 8-مغناطیس دکتر عبدالعالی یا کتاب چنگ یا دکتر طاهری 9-سیگنال اپنهایم.

arash250

عضو جدید
سلام دوست من
کهن را ندیدم ولی زرگر برای کسی که صفره خیلی عالیه ( حتی برای کسی که قوی هستنم خوب گفته)
الکترونیک باغستانی خیلی مزخرفه(عذر می خوام) . من پشیونم که برای کنکور 92 وقتمو با این کتاب تلف کردم . برای الکترونیک هم کسایی که این درس را خوب زدن میگن اسلام پناه ولی من هنوز درگیر امتحانات پایان ترمم وقت نکردم ببینمش .

saj2607

عضو جدید
سلام دوست من
کهن را ندیدم ولی زرگر برای کسی که صفره خیلی عالیه ( حتی برای کسی که قوی هستنم خوب گفته)
الکترونیک باغستانی خیلی مزخرفه(عذر می خوام) . من پشیونم که برای کنکور 92 وقتمو با این کتاب تلف کردم . برای الکترونیک هم کسایی که این درس را خوب زدن میگن اسلام پناه ولی من هنوز درگیر امتحانات پایان ترمم وقت نکردم ببینمش .
اقا ارش منظورم کلاساشون هست نه کتاباشون

arash250

عضو جدید
متاسفانه در این رابطه اطلاعی ندارم . چون درس ها رو خود خوان می خونم

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه بنده خدایی منابع رفرنس برق را برام اینطور گفت :
کتاب های موسسه ماهان منابعی بسیار ارزشمند می باشد.علاوه بر این کتاب ها موارد زیر که ریفرنس هستند معرفی می شود 1- ریاضی مهندسی انیل و کریزیگ 2-معادلات دکتر پاریاب یا دکتر معتمدی 3- امار و احتمال نعمت اللهی یا شلدون راس. 4-مدار دکتر جبه دار 5-ماشین بیم بهارا 6-بررسی سیستم های قدرت گلاور یا هادی سعادت یا دکتر احد کاظمی یا دکتر عابدی 7-کنترل خطی اوگاتا و نایس. 8-مغناطیس دکتر عبدالعالی یا کتاب چنگ یا دکتر طاهری 9-سیگنال اپنهایم.

این کتابا خیلی خوبه و باعث میشه مباحث رو به صورت پایه ای یاد بگیرید ولی اگه میخواین اینارو بخونید به نظرم بهتره واسه کنکور سال 94 خودتونو آماده کنید چون محاله برسید.
راستش من خودم که توی همین رشته بودم و کوچ نکردم هیچ کدوم از این رفرنسهارو واسه دانشگاه نخوندم حتی واسه امتحانای دانشگاه هم از کتاب ارشد استفاده میکردم. توی کنکور مهم نیستش چقدر شما مفهوم موضوع رو بلدید مهم اینه بتونید اون تستایی که بهتون داده میشه رو جواب بدید که با خوندن کتابای ارشد میتونید به این دست پیدا کنید.مفهوم واسه کسی خوبه که بخواد تمام سوالارو جواب بده.مطمعن باشید اگه شما خوب کتابای ارشد رو بخونید راحت میتونید به نصف سوالا جواب بدید و اونجایی که میخواین قبول شید

payam44

اخراجی موقت
این کتابا خیلی خوبه و باعث میشه مباحث رو به صورت پایه ای یاد بگیرید ولی اگه میخواین اینارو بخونید به نظرم بهتره واسه کنکور سال 94 خودتونو آماده کنید چون محاله برسید.
راستش من خودم که توی همین رشته بودم و کوچ نکردم هیچ کدوم از این رفرنسهارو واسه دانشگاه نخوندم حتی واسه امتحانای دانشگاه هم از کتاب ارشد استفاده میکردم. توی کنکور مهم نیستش چقدر شما مفهوم موضوع رو بلدید مهم اینه بتونید اون تستایی که بهتون داده میشه رو جواب بدید که با خوندن کتابای ارشد میتونید به این دست پیدا کنید.مفهوم واسه کسی خوبه که بخواد تمام سوالارو جواب بده.مطمعن باشید اگه شما خوب کتابای ارشد رو بخونید راحت میتونید به نصف سوالا جواب بدید و اونجایی که میخواین قبول شید

خوب من که گرایش الکترونیک را می خوام بخوانم به همش نیازی ندارم . بعدش خوب راهنمای کنید و انچه مفید هست و تجربه کردید بگید. من هیچ تجربه ای خواندنی ندارم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعدادی از پستهای کاربران به دلیل بی محتوا بودن پاک شدند
اینقدر درگیر منابع نباشید.تعدادی از افراد همین تاپیک از انواع و اقسام منابع مدام اطلاعات میگرفتند و همیشه دنبال جدیدترین جزوات و منابع بودند و در نهایت کارنامه کنکور خودشون رو هم در تاپیک کارنامه 92 حتی نگذاشتند و نتیجه ای نگرفتند.
طبعا مطالعه کتاب خیلی بهتر از مطالعه جزوه هست.دوستانی که مدام دنبال جزوه هستند و درصدد مطالعه جزوه هستند من از همین الان بهشون میگم که راه رو دارند اشتباهی میرن.ما یکسال این راه رو رفتیم و نتیجه خوبی نداشت.حتی بهترین و شاخ ترین جزوات رو هم داشته باشید باز هم فقط با خوندن اونها نتیجه نمیگیرید.پس چه بهتر که روند جزوه خوانی رو یا بسیار محدود کنید یا ترک کنید.
برای مدار شاید جزوه مهندس کهن خوب باشه ولی قطعا کتابهای پوران و مدرسان از این جزوه چندین برابر کامل تر و بهتر هستند
برای ریاضیات مهندسی و معادلات دیفرانسیل جزوه دکتر معتقدی مناسب هست و پیشنهاد میشه قبل از مطالعه مهندسی از کتاب مهندس مومن زاده جزوه مهندسی دکتر معتقدی رو بخونید.برای معادلات دیفرانسیل جزوه دکتر معتقدی 95 درصد کامل هست و یه سری نکات خیلی نادر که شاید تعدادشون واقعا به 10 تا هم نرسه رو باید با حل تستهای متنوع از کتاب مهندس کریمی خودتون در بیارید
برای الکترونیک کسی که پایش متوسط هست کتاب مهندس اسلام پناه کافی خواهد بود و برای پایه ضعیف جزوه و کتاب مهندس اسلام پناه کافی خواهد بود.
برای سیگنال ها و سیستمها کتاب مهندس مومن زاده به دلیل شرح و بسط و مثالهای زیاد در اولویت قرار داره،با همین کتاب میتونید درصد قابل قبولی رو بزنید ولی برای کسانی که هدفشون مخابرات سیستم هست و به درس سیگنال علاقه دارند و میخوان که اطلاعات سیگنالیشون رو تکمیل کنند کتاب مهندس تقدسی بعد از این کتاب پیشنهاد میشه.این کتاب هم مثل کتاب اول عالی هست.
برای کنترل خطی فقط میتونم بگم دنبال جزوه این استاد و اون استاد نباشید چون اصلا و ابدا واستون فایده نخواهد داشت.یه نفر کتاب میخونه میره میزنه 20 درصد شما تصور کنید کسی که جزوه ی ناقص یک استاد رو میخونه چند میزنه!
وقت گرانبهاتون رو با جزوات ناقص و بی کیفیت هدر ندید و گول افرادی که از این جزوات تعریف میکنند رو هم نخورید

آخرین ویرایش:

masoudsalimi7

عضو جدید
شما این کتابو دارین؟
تسبت به ماشین پژمانفر چه مزیتی داره؟
سلام دوست عزیز
متاسفانه نه من هم مثل شما یه چیزایی شنیدم و تو اینترنت هر چی گشتم فقط همین عایدم شد البته دو تا وبلاگ هم واسه این دو تا کتاب هست :
1
2
من به مهندس ایواتلو (یکی از نویسندگان کتاب) ایمیل زدم ایشون فرمودند که کتاب جامعی هست و به درد کنکور ارشد میخوره...
------------------------------------------------------------------------------------------
تذکر مدیر :
نام وبلاگها را با اسمی غیر از اسم وبلاگ لینک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خوب من که گرایش الکترونیک را می خوام بخوانم به همش نیازی ندارم . بعدش خوب راهنمای کنید و انچه مفید هست و تجربه کردید بگید. من هیچ تجربه ای خواندنی ندارم

کلا به نظر من شما برای اینکه کنکور بدید به هیچکدوم ازین کتابا نیازی ندارید.این کتابارو میتونید بعد امتحان ارشد و 6 ماه فرصتی که برای شروع دانشگاها باقی میمونه در اون موقع مطالعه کنید.
من خودم تا حالا ارشد ندادم و این کتابایی که خوندمو بدون حل تستای پایان فصلش حل کردم.مهمترین قسمت کتاب همین حل تستای پایان فصلشه ولی من چون حل نکردم دید جامعی راجبه کتابا ندارم.کتابا هم خیلی در این تاپیک گفته شده واقعا دیگه حوصله دوباره گوییشو ندارم ازین مباحثم خوشم نمیاد راستش که هی درمورد منبع حرف بزنم.واسه همین بهتره همین دو سه صفحه قبلو اگه بخونید منابع رو میفهمید کدوم ها خوبن.بلاخره واسه هر درسی چندین منبع هستش که به نظر من همشون خوبن یکیشونو انتخاب کنیدو شروع کنید به خوندن

Muhammad1986

عضو جدید
شما این کتابو دارین؟
تسبت به ماشین پژمانفر چه مزیتی داره؟

سلام

بازم اومدم من کتاب ماشینش رو دارم به گرد پای مدرسان هم نمیرسه ماشین مدرسان و پردازش خوبن و بس!

در ضمن خوندن جزوه یه اشتباه محضه من چند تا جزوه دارم فقط بدرد ریختن توی جوب میخورن! سعی کنید چند منبعه درس نخونید

masoudsalimi7

عضو جدید
سلام دوست عزیز
متاسفانه نه من هم مثل شما یه چیزایی شنیدم و تو اینترنت هر چی گشتم فقط همین عایدم شد البته دو تا وبلاگ هم واسه این دو تا کتاب هست :
1
2
من به مهندس ایواتلو (یکی از نویسندگان کتاب) ایمیل زدم ایشون فرمودند که کتاب جامعی هست و به درد کنکور ارشد میخوره...
------------------------------------------------------------------------------------------
تذکر مدیر :
نام وبلاگها را با اسمی غیر از اسم وبلاگ لینک کنید

عذر خواهی میکنم قصدی نداشتم و از این قانون مطلع نبودم..

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من کنترل انقدر سخت نیست که همه ازش میترسن!
توی هر پستی که میخونم متاسفانه طوری در مورد کنترل صحبت میشه که همه رو میترسونه!

اگر از من بپرسید آسونترین درس چیه، من جواب میدم کنترل!
این از شانس بد ما بود که سئوالای کنترل 92 رو سخت دادن و درصدا کمی بد شد.
اگه به کنترل 91 نگاه میبنید سئوالاش آسونتر هستن، 89 و 90 رو ببینید بازم آسونتر هستن. از 89 به بعد رو ببینید دیگه خیلی آسون هستن و واقعاً درسی به خوشمزگی گلابی بوده!
کنترل درس آسونیه، اگه یه سال سخت اومده دلیل بر این نیست که درس شکست‌ناپذیری باشه! اگه بخوان ریاضی دبیرستان رو هم سخت بدن، درصدا بالاتر از درصد کنترل نمیره.
کلاً هر درسی رو بخوان سخت بدن، درصدای جالبی نخواهد داشت. ماشین 89 رو ببینید، بررسی 91 و 92 رو ببینید و ... توی همه اینها درصد بالایی نمیتونستید بیارید.
در حالی که کنترل 88، ماشین 91 و 92، بررسی 90، مدار 91 و ... سئوالات انقدر ساده بودن که همه درصدای خیلی بالا آوردن.

تا قبل از این با خوندن کتابای معمولی کنترل میشد یه درصد خیلی خوب آورد چون سئوالا خیلی روتین بودن، اما برای سئوالای پارسال چون کمی متفاوت بودن، اکثراً دچار مشکل شدن.
به نظر من دیدتون رو به کنترل عوض کنید، بعضیا میگن حتماً باید کلاس بری تا درصد بالا بگیری، بعضیا میگن هیچ کتاب و جزوه خوبی وجود نداره، بعضیا میگن یه درس سخت هست و ...
من با احترام به همه این نظرات، مخالف چنین دیدگاه‌هایی هستم و به نظر من یکی از درس‌های شیرین و ساده هست.

چند توصیه برای کسایی که کنترل میخونن دارم:
* سعی کنید هر سئوالی که میخونید رو تحیلی کنید، مثلاً توی بحث سیستمهای درجه 2، ببینید اگه زیتا یا امگا کم و زیاد، چه تغییری در پاسخ پله و مقدار اورشوت و ... به وجود میاد.
یا مثلاً توی مکان اگر یه ریشه کم و زیاد شه چه تغییری توی مکان یا سرعت سیستم چه تغییری به وجود میاد. به همین ترتیب برای بود و نایکوئیست و ...
کار با نرم افزار متلب توی این جور موارد خیلی مفیده و به راحتی میتونید سئوالاتون رو خودتون تحلیل کنید.
* قبل از خوندن کنترل، معادلات دیفرانسیل و مدار رو خوب بخونید، چون این بحثا همه به هم مرتبط هستن و یکیشون رو خوب یاد بگیرید، برای بقیه راحت هستید. (برای مثال مدار مرتبه 2، یا فرکانسای طبیعی، یا لاپلاس و ...)
* برای هر سئوالی که حل میکنید، خودتون مکان هندسی، بود و نایکوئیست رو برای اون بکشید و یا از جدول راث استفاده کنید تا دستتون گرم بشه و سرعتتون بالا بره.
* رد گزینه خیلی توی کنترل کاربرد داره، کارایی مثل نقطه گذاری توی یه فرکانس خاص، امتحان کردن قطب و صفر و ... باعث میشه خیلی از گزینه ها حذف بشن.

امیدوارم به کنترل، به عنوان درسی شیرین و کاربردی نگاه کنید، مطمئن باشید سال دیگه سئوالا رو طوری طرح میکنن که بتونید به همشون پاسخ بدید.

موفق باشید

saj2607

عضو جدید
سلام ئوستاننظرتون درباره کلاس ریاضی کریمی چجوره برا کسی که خیلی ضعیفه؟ایا از ابتدا درس میدن؟ سوال2-کلاس مدار زرگر بهتره یا کهن اونم واسه کسی که مبتدی هست

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مهران کاملا موافقم
"
یکی از درس‌های شیرین و ساده هست.
"

یعنی یکی از درسهایی هست که واقعا به من حال داده . بسیار درکش برام راحته این درس ♥

حالا یه سوال آقا مهران :
برای سوالات تشریحی چه منبعی برای کنترل معرفی میکنید که خوب باشه ؟؟؟

erwin88

عضو جدید
سلام

بازم اومدم من کتاب ماشینش رو دارم به گرد پای مدرسان هم نمیرسه ماشین مدرسان و پردازش خوبن و بس!

در ضمن خوندن جزوه یه اشتباه محضه من چند تا جزوه دارم فقط بدرد ریختن توی جوب میخورن! سعی کنید چند منبعه درس نخونید
خوب برادر يكمي توضيح بده كتابش چجوريه تست يا درس سطحشم توضيح بده ملت شريف ازت متشكر ميشن
كتاب حلم زاده چطوريه اون رو هم ديدي

erwin88

عضو جدید
به نظر من کنترل انقدر سخت نیست که همه ازش میترسن!
توی هر پستی که میخونم متاسفانه طوری در مورد کنترل صحبت میشه که همه رو میترسونه!

اگر از من بپرسید آسونترین درس چیه، من جواب میدم کنترل!
این از شانس بد ما بود که سئوالای کنترل 92 رو سخت دادن و درصدا کمی بد شد.
اگه به کنترل 91 نگاه میبنید سئوالاش آسونتر هستن، 89 و 90 رو ببینید بازم آسونتر هستن. از 89 به بعد رو ببینید دیگه خیلی آسون هستن و واقعاً درسی به خوشمزگی گلابی بوده!
کنترل درس آسونیه، اگه یه سال سخت اومده دلیل بر این نیست که درس شکست‌ناپذیری باشه! اگه بخوان ریاضی دبیرستان رو هم سخت بدن، درصدا بالاتر از درصد کنترل نمیره.
کلاً هر درسی رو بخوان سخت بدن، درصدای جالبی نخواهد داشت. ماشین 89 رو ببینید، بررسی 91 و 92 رو ببینید و ... توی همه اینها درصد بالایی نمیتونستید بیارید.
در حالی که کنترل 88، ماشین 91 و 92، بررسی 90، مدار 91 و ... سئوالات انقدر ساده بودن که همه درصدای خیلی بالا آوردن.

تا قبل از این با خوندن کتابای معمولی کنترل میشد یه درصد خیلی خوب آورد چون سئوالا خیلی روتین بودن، اما برای سئوالای پارسال چون کمی متفاوت بودن، اکثراً دچار مشکل شدن.
به نظر من دیدتون رو به کنترل عوض کنید، بعضیا میگن حتماً باید کلاس بری تا درصد بالا بگیری، بعضیا میگن هیچ کتاب و جزوه خوبی وجود نداره، بعضیا میگن یه درس سخت هست و ...
من با احترام به همه این نظرات، مخالف چنین دیدگاه‌هایی هستم و به نظر من یکی از درس‌های شیرین و ساده هست.

چند توصیه برای کسایی که کنترل میخونن دارم:
* سعی کنید هر سئوالی که میخونید رو تحیلی کنید، مثلاً توی بحث سیستمهای درجه 2، ببینید اگه زیتا یا امگا کم و زیاد، چه تغییری در پاسخ پله و مقدار اورشوت و ... به وجود میاد.
یا مثلاً توی مکان اگر یه ریشه کم و زیاد شه چه تغییری توی مکان یا سرعت سیستم چه تغییری به وجود میاد. به همین ترتیب برای بود و نایکوئیست و ...
کار با نرم افزار متلب توی این جور موارد خیلی مفیده و به راحتی میتونید سئوالاتون رو خودتون تحلیل کنید.
* قبل از خوندن کنترل، معادلات دیفرانسیل و مدار رو خوب بخونید، چون این بحثا همه به هم مرتبط هستن و یکیشون رو خوب یاد بگیرید، برای بقیه راحت هستید. (برای مثال مدار مرتبه 2، یا فرکانسای طبیعی، یا لاپلاس و ...)
* برای هر سئوالی که حل میکنید، خودتون مکان هندسی، بود و نایکوئیست رو برای اون بکشید و یا از جدول راث استفاده کنید تا دستتون گرم بشه و سرعتتون بالا بره.
* رد گزینه خیلی توی کنترل کاربرد داره، کارایی مثل نقطه گذاری توی یه فرکانس خاص، امتحان کردن قطب و صفر و ... باعث میشه خیلی از گزینه ها حذف بشن.

امیدوارم به کنترل، به عنوان درسی شیرین و کاربردی نگاه کنید، مطمئن باشید سال دیگه سئوالا رو طوری طرح میکنن که بتونید به همشون پاسخ بدید.

موفق باشید
احسنت
داش مهران خدايي هر وقت مطالبت رو مي خونم لذت مي برم يه جوري حرف آخر مي زني دمت گرم
يه سؤال دارم، واسه بررسي هم يه راهكار خوب مي گي آخه بعضي منابعي كه بچه ها ميگن پرته از طرفي تستاش هم كمه

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال :
یه سری کتاب هست که فقط کنکور های چند ساله گذشته رو داره . ماله دانشگاه تهرانه فکر کنم
اسمشو یادم رفته
مفیده برای تست ؟؟؟

Muhammad1986

عضو جدید
خوب برادر يكمي توضيح بده كتابش چجوريه تست يا درس سطحشم توضيح بده ملت شريف ازت متشكر ميشن
كتاب حلم زاده چطوريه اون رو هم ديدي

ببین نیاز به توضیح دادن نداره در یه کلمه کتاب نشر آهنگ بدرد نخوره!

چرا وقتت رو میخوای بذاری واسه خوندنش من دارمش مفت نمی ارزه

همون مدرسان رو بخون یا اگه بیست خوبه برو سمت پردازش

کتاب پوران رو نخوندم ولی گذری دیدم اونم به پای مدرسان نمی رسه

Muhammad1986

عضو جدید
احسنت
داش مهران خدايي هر وقت مطالبت رو مي خونم لذت مي برم يه جوري حرف آخر مي زني دمت گرم
يه سؤال دارم، واسه بررسي هم يه راهكار خوب مي گي آخه بعضي منابعي كه بچه ها ميگن پرته از طرفي تستاش هم كمه

بررسی هم فک نکنم بهتر از جهش پیدا بشه

البته فک کنم گاجم خوب باشه یه چیزایی شنیدم

ولی بررسی فعلا فقط جهش!

elhamsrttu

عضو جدید
به نظر من این قدر وقتت رو هدر نده.
یکی از کتابا رو بگیر. چون به نظر من فرقی نداره که چه کتابی رو میخونی فقط وقتی داری یه کتاب رو میخونی با تمرکز کامل و تحلیلی بخون.
همه ی کتابها مباحث لازم برای حل سوالات کنکور رو گفتن پس این قدر نگران منبع کنکورت نباش.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال :
یه سری کتاب هست که فقط کنکور های چند ساله گذشته رو داره . ماله دانشگاه تهرانه فکر کنم
اسمشو یادم رفته
مفیده برای تست ؟؟؟

خسته نباشی:D

اصلی ترین کتاب همونه !همونی که میگن خیلی روش کار کنید ،نه یه بار،نه دو بار ،نه سه بار ،پس چند بار؟؟!!!!:confused:

بله ...مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد انتشارات دانشگاه تهران ، سه جلدی هست !از روز نخست کنکور داره تاااا کنکور سال پیش!!!:smile:

بعضی از مسایل رو به روش های جالبی حل کرده!البته برای بعضی از رشته ها ناقص داره !مثلا برای الکترونیک ،سیگنال نداره که باید به کتاب های دیگه رو زد!!و فکر کنم برای قدرت هم بررسی!(البته فکر می کنم !)

حرف اول و اخرو این کتاب میزنه !!;)

h_mazahery

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی برای درس الکترومغناطیس جزوه استاد اشرفیان واستاد باغستانی
و
درس سیگنال جزوه استاد تقدسی رو داره ؟

ممنون میشم اگه دارید در اختیار بقیه هم بگذارید

saj2607

عضو جدید
سلام بچه ها درس مدار کلاس اقای کهن بهتره یا زرگر؟ برا الکترونیک کلاس باغستانی بهتره یا اشرفیان؟

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال :
اسمشو یادم رفته
مفیده برای تست ؟؟؟
خسته نباشی :) سوالای اون کتابو باید حفظ باشی واسه کنکور.
خیلی خیلی مفیده. البته اون جلدهاییش که مربوط به کنکورهای اخیر می شه، اون خیلی قدیمیا که دیگه خیلی گلابی بودن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا