گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir_2232

عضو جدید
من هم همین رو گفتم باید سوالات در حد رفرنس ها باشه.. نه اینکه طراح های سوال توی دانشگاه ها ایده هاشون رو با دانشجوهاشون کار کنند..
این در حق ما ظلمه.. حالا کارشناسی دو تا تست زدیم دانشگاه شهرستان قبول زدیم دلیل نمیشه که در ارشد نتونیم جبران کنیم.
طراح سوال بینش هم از دانشجوهای سابق طراح معروف کنترل بوده ..

منم با نظرشما موافقم. بنظرم باید بریم بسمت خوندن جزوه های دانشگاهی و کتابهای رفرنس دانشگاهی. اینجور که کنکور پیش میره بنظرم حتی بهترین جزوه های کنکوری هم جواب نمیده. اون دوستای من که نسبتا الان راضین یا کلاس کنکورای خوب رو شرکت کردن یا سر کلاسای دانشگاههای خیلی خوب مثل سراسریهای تهران رفتن یا اینکه خودشون نشستن رفرنس خوندن.

کتاب و جزوه کنکور بنظرم فقط وقت تلف کردنه

rezaele

عضو جدید
پارسال دنبال منبع می گشتم همه گفتن تقدسی اسلام پناه و...

حالا که کنکور رو دادیم همه میگن کهن..
پس دیگه نمیشه به اینجا اعتماد کرد چون یه رفرنس به ما میگن خودشون یه رفرنس دیگه انتخاب می کنند.
خوندن دوبار کتاب 600 صفحه ای تقدسی که سطحش از اپپنهایم هم بالاتره . خوندن یکبار کتاب اپنهایم زدن تستهای کنکور ...ضعیف کار کردن هست؟؟؟؟؟؟؟
نه خب منم کتاب تقدسی را میخوندم البته فکم منم کامل 2دور خوندمش تونستم 6تست بزنم که 5تا درسته

amir_2232

عضو جدید
اره من که هماهنگ کردم با چنتا از دوستام حتما به سازمان سنجش اطلاع میدم
اگه این اشغالا این کارا نمیکردن من ماشین حدافل 50 میزدم در حالی که چون تمرکزم بهم ریخت هیچی نتونستم بزنم

حوزه ما که نیم ساعت دیر شروع شد حضرات مراقبین هم یه دم حرف زدن ... به کی باید شکایت کرد آخه؟ خدا ازشون نگذره :(

600ali

عضو جدید
پارسال دنبال منبع می گشتم همه گفتن تقدسی اسلام پناه و...

حالا که کنکور رو دادیم همه میگن کهن..
پس دیگه نمیشه به اینجا اعتماد کرد چون یه رفرنس به ما میگن خودشون یه رفرنس دیگه انتخاب می کنند.
خوندن دوبار کتاب 600 صفحه ای تقدسی که سطحش از اپپنهایم هم بالاتره . خوندن یکبار کتاب اپنهایم زدن تستهای کنکور ...ضعیف کار کردن هست؟؟؟؟؟؟؟

اساتیدی که نام بردید همگی خوب هستند ولی من سیگنال رو از رو کهن خوندم راضی بودم 9 تا زدم البته یدونه دیگه هم باید میزدم که سوتی دادم

omid-power

عضو جدید
سلام دوستان، نمبدونستم باید کجا سوال رو بپرسم ، به هرحال اگه جاش اشتباهه عذر میخوام
من ترم 4 مهندسی برق دانشگاه شریفم، ترم بعد یعنی اواسط ترم 5 باید گرایش خودمو انتخاب کنم
بین مهندسی سیستم های دیجیتال و کنترل موندم، یه نگاهی هم به مخابرات دارم
به دیجیتال علاقه دارم ، کنترل هم شنیدم بازار کار خوبی داره تو ایران
از یه طرف میکن دیجیتال کم کم داره میشه بهترین گرایش و توجهات به سمت این گرایش زیاد میشه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

بهتره با استادها ودانشجویان سال بالایی همون گرایشها مشورت بکنید

rezaele

عضو جدید
واایی خدا دیگه دارم دیوونه میشم پس چرا کسی سوالا را حا نمیکنن
یعنی اینقده داغون بودن؟

jeneral_dj

عضو جدید
اینقد گیجم که الان نمیدونم باید چیکار کنم!!!! تو حالت خلسه هستم!!!! با درصدایی که دارم تقریبا مطمنم پرونده کنکور امسال برام بسته شد!!!!!
زبان20
مدار 30
ریاضی 25
سیگنال 16
الک نهایتا 50
کنترلم که نمیدونم هنوز!!!!!کاش زمین دهن باز کنه من برم توش بمیرم!!!!! خیلی به خودم ایمان داشتم!!!! میگفتم در بدترین حالت 500 میشم!!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقد گیجم که الان نمیدونم باید چیکار کنم!!!! تو حالت خلسه هستم!!!! با درصدایی که دارم تقریبا مطمنم پرونده کنکور امسال برام بسته شد!!!!!
زبان20
مدار 30
ریاضی 25
سیگنال 16
الک نهایتا 50
کنترلم که نمیدونم هنوز!!!!!کاش زمین دهن باز کنه من برم توش بمیرم!!!!! خیلی به خودم ایمان داشتم!!!! میگفتم در بدترین حالت 500 میشم!!!
داداش خودتو ناراحت نکن.همه اینطوری اند.بعد کنکور همه حسرت میخورند.من خودم دارم حسرت میخورم که چرا 2 تا سوال

مدار رو نزدم.اونوقت درصدم حدود 70 میشد.با اینکه اون 2 تا سوال رو بلد بودم.و دوم اینکه بخون برا سال بعد

منم خودم هفته دیگه میخوام شروع کنم.چه عیبی داره آدم روزی یکی 2 ساعت بخونه

jeneral_dj

عضو جدید
ممنون!!!

ممنون!!!

دوست دارم برای سال بعد شروع کنم اما باور کن توانی تو تنم نیست!!!! تازه این ترم 24 واحد دارم:confused:!!!!!!

b.bahar.b

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب
از اونجایی که از استرس اینکه چه گلی کاشتم تا الان نخوابیدم و از این سایت به اون سایت رفتم ...
بالاخره جوینده یابنده است...
سوالای ریاضی و تجزیه و مغناطیس رو آقای شفیعی حل کردند و تو لینک زیر می تونید رایگان دانلود کنید (البته ویدئوییه و باید ببینید!!!:cool:)...
http://seriebargh.com/default.aspx
من که امیدوار شدم...
امیدوارم که شما هم امیدوار بشید... :)

آخرین ویرایش:

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست من طراح سوالهای بینش شاگرد طراح کنکور آقای طالبی بوده! فک میکنم با این اوصاف اصلا چیز عجیبی نباشه! نه تنها فقط اون سوال بلکه 2 سوال دیگه دقیقا از نکات ایشون بود و توی آزمون های سال گذشته هم مطرح شده بود و در 5 ثانیه حل میشد!!!

بحث من این هم زمانی هست ،
چرا باید امسال توی آزمون آخر این سوال بیاد و توی کنکور هم همون بیاد ؟:w05:
نمیگم که نباید کلا هیچ ایده ای از سوالها رو استادها ندونن
اما این موضوع شباهت و هم زمان شدن یه مقدار بو دار هست دیگه .. قبول کنید .

rezaele

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب
از اونجایی که از استرس اینکه چه گلی کاشتم تا الان نخوابیدم و از این سایت به اون سایت رفتم ...
سوالای ریاضی و تجزیه و مغناطیس رو آقای شفیعی حل کردند و تو لینک زیر می تونید رایگان دانلود کنید...
من که امیدوار شدم...

من که لینکشا پیدا نکردم میشه لینکه دانلودشا بزارید
ممنونم

پویان ط

عضو جدید
زبان20
مدار 30
ریاضی 25
سیگنال 16
الک نهایتا 50
نگر بدفتر کردار مردمان بزرگ که عز و جاه نصیب رجال فعال است. امروز روز بزرگی است

samin_m

کاربر ممتاز
راستش قصد تخریب ندارم ولی فقط میخوام بگم که باید چقدر افسوس خورد ...
یه نکته جالب رو دیشب دقت کردید که سوال آزمون 8 یا 7 بینش رو اگر دیده باشید برای درس کنترل ، یک سوال اومده بود که k رو بر حست قسمت حقیقی S رسم کنیم .

حالا جالبه که دقیقا همین سوال توی کنکور امسال هم میاد !! وا عجبا به هوش و حس ششم این اساتید !!؟:w29:
نمیدونم یعنی چی ؟! شما برداشتتون چیه ؟
سوالی که هیچ مشابهی نداره چرا باید همزمان توی آزمون آزمایشی و کنکور بیاد ؟:w05:

اینجاست که میبینی تلاش و زحمت شبانه روزی شما هیچی نیست و قدرت سرمایه شما رو له میکنه ..
من این موضوع رو حتما به اطلاع سازمان سنجش میرسونم تا اگر تخلفی بوده جلوش گرفته بشه اگر هم نبوده احتیاط بیشتری بشه .
نظر شما چیه ؟

سلام داداش گلم...

آقا من قبلا یه صحبت هایی در این رابطه با چندتا از بچه ها کردم،اما چون فقط در حد حدس بود! علنی نکردم اما الان میتونم با اطمینان بگم ک:

شما شک نکن ک کنکور به یک بیزینس تبدیل شده!! شما اگ صد بار هم زنگ بزنی،همین روند ادامه داره...

اصلا چیز عجیبی نیس، دو دوتا... چهار تا!! اصن برای همین ارشد رو انقدر مُد کردن،چونکه بتونن ازش پول در بیارن...!! هرکسی هم ب اندازه قدرت جیبش...

سازمان سنجش!!!متصدی برگزار کردن
بزرگترین آزمون های کشور ب صورت عادلانه،توی صفخه آخر PDF ثبت نامش،برای تعاونی سنجش تبلیغ میکنه!!!!!!! بخاطر همین من میخواستم 8 آزمون سنجش رو مسلط بشم،اما چون نظریه پر ریسکی بود،اینکارو نکردم و بسیار پشیمونم چون سوالا خیلیییی ب اون 8 آزمون شبیه بود...(و حتی چندین سوال ک حتی مشابهی توی کنکور نداشت،توی آزمون سنجش اومده بود و بعد هم توی کنکور...!)

و همینطور موسسات دیگ... هرکدوم سعی دارن با استفاده از قدرت جیب و لابی شون،توی صحنه باقی بمونن و پولدار تر بشن و البته پیشونی الباقی رقبا رو ب خاک بمالونن...!!

ب شما هم پیشنهاد میکنم خیلی پیگیر اصلاح این رویه نباش،چون اگ یکم بیزینس کرده باشی میدونی قدرت پول خیلییییی بیشتر از صدای شماس و صدات اصن ب جایی نمیرسه....

شما ک ایشالا یه جای خوب قبول میشی...! جای منم خالی کن;)

من از دیشب تا حالا دارم فکر میکنم و هنوز حکمت اتفاقاتی ک توی دفترچه اول افتاد رو متوجه نمیشم!!!!! رتبه ای راحت میتونست 2 رقمی بشه!! زیر 1000 هم نمیشه!!!:surprised: و هنوز نمیدنم چرا باید مثلا توی سوال حالت مدار،V منبع وابسته رو بجای Vl ولتاژ Vc در نظر بگیرم و چندین باررررررررررررر حل کنم و هی نشه!!!! و من ک میدونستم ک نباید روی یه سوال قفل کنم،ب صورت غیر ارادی 6بار این سوال رو حل کنم و آخرشم هیچ چ چ چ!! و چند مورد مشابه!! ک باعث شد عصبی هم بشم و وقت هم کم بیارم و تا آخر دفترچه اول،فاتحه....!!!!! بقیشم گفتن نداره!!! فقط در همین حد ک حتی اگ دیشب بعد کنکور خسته و خوابالو اون مدار رو میزدم زیر 30 نمیزدم ولی...!! وقتشم حروم کردم و ب ریاضی هم درست و حسابی نرسیدم!!!

بازم شکر...;) شاید باید زودتر برم خدمت و یا برم م م م... یا برم توی بازار کار...!!
توکل ب خدا:heart:

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب
سوالای ریاضی و تجزیه و مغناطیس رو آقای شفیعی حل کردند و تو لینک زیر می تونید رایگان دانلود کنید (البته ویدئوییه و باید ببینید!!!:cool:)...
من که امیدوار شدم...

شما دانلود کردی؟؟؟من لینک دانلود نمیبینم..ممکنه اینجا آپلود کنید؟؟؟

b.bahar.b

عضو جدید
شما دانلود کردی؟؟؟من لینک دانلود نمیبینم..ممکنه اینجا آپلود کنید؟؟؟

اشتباه لفظی تفسیری بود!!!
ویدئو هاشو گذاشته همون وسطای صفحه
یه نواری میره میاد :)
نوشته عنوان اول : پاسخنامه ریاضی ... و همش همینطور
دانلودی نیست دیدنیه!
پیدا نکردید باز بگید بیشتر راهنمایی کنم

b.bahar.b

عضو جدید
من که لینکشا پیدا نکردم میشه لینکه دانلودشا بزارید
ممنونم

دانلودی نیست دیدنیه!

Armin-Z

کاربر ممتاز

بحث من این هم زمانی هست ،
چرا باید امسال توی آزمون آخر این سوال بیاد و توی کنکور هم همون بیاد ؟:w05:
نمیگم که نباید کلا هیچ ایده ای از سوالها رو استادها ندونن
اما این موضوع شباهت و هم زمان شدن یه مقدار بو دار هست دیگه .. قبول کنید .
من به هیچ عنوان مدافع کسی نیستم، ولی خوب قبول کنید ما هم عادت داریم همه چیز رو مشکوک جلوه بدیم و بو دار!
من خودم کاملا قبول دارم که سیستم کنکور به این شکل به هیچ وجه استاندارد نیست
اما همین سوالی که گفتی توی آزمون 4 ام سال پیش بینش هم اومده:
makan.jpg

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به هیچ عنوان مدافع کسی نیستم، ولی خوب قبول کنید ما هم عادت داریم همه چیز رو مشکوک جلوه بدیم و بو دار!
من خودم کاملا قبول دارم که سیستم کنکور به این شکل به هیچ وجه استاندارد نیست
اما همین سوالی که گفتی توی آزمون 4 ام سال پیش بینش هم اومده:
مشاهده پیوست 195200

:cry:

rezaele

عضو جدید

b.bahar.b

عضو جدید
بابا این بحثا رو بیخیال شید
هممون میدونیم که همه موسسه ها دنبال جذب دانشجو هستن و دلشون به حال من و شما نسوخته
حالا شما هههیییی بیاین گلایه کنین و حسرت بخورین و دفاع کنین
آخر و عاقبت ما که همینه که هستیم
استادا معجزه که نمی کنن
اصلا گیریم که ما هیچ کدوم نریم کلاس ! آخرشم ارشد که هیچ، دکترا بگیریم بازم کار (که از همه چی مهمتره ) ماله کساییه که پارتی دارن!!
می خونیم به امید اینکه پس فردا کاری داشته باشیم ! بقیه چیزا رو رها کنید دوستای خوبم.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فعلا دست به هیج کدوم نزدم هنوز وسط اتاقم هستن منتطرم که جوابا را چک کنم وبعد تصمیم بگیرم جمعشون کنم یا نه

اصلا فکر اینکه یه سال دیگه باز اینارو بخونم دیوونم میکنه:cry:

نمیخوام حتی دیگه چشمم بهشون بیفته:cry:

yakuzaturk

عضو جدید
دانلودی نیست دیدنیه!
آقا من این ویدیو رو باز کردم سرعتم پایینه لود نمیشه میشه شما که اینو نگاه کردین بگین جواب این دو رو
تو سری فوریه a3 چیه و تعامد استوانه شامل 1/2 میشد یا نه؟

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که جواب بیشتر سوالا نیومده چجوری مطمعنید اینقدر بد بوده ؟ باز اگه درسی که خوندید رو سفید گذاشته باشید میشه درک کرد چرا...

آقا من این ویدیو رو باز کردم سرعتم پایینه لود نمیشه میشه شما که اینو نگاه کردین بگین جواب این دو رو
تو سری فوریه a3 چیه و تعامد استوانه شامل 1/2 میشد یا نه؟

اینجا چندتا از سوالای ریاضی رو گذاشته بود نظرم رو گفته بودم
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ناسی-ارشد-93?p=7313316&viewfull=1#post7313316

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا