[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نبینم بعد من کسی بیاد بگه آخرین پست تالار و من گذاشتما .... من آخرین نفریم که میگم بهتون سال قدیم رفت ، سال نو تا 20 مین دیگه میاد .. سال نو پیشاپیش مبارک :) دوستون دارم ، مخلص همه عمرانیا و حومه و سایر رشته ها ...

nargulu

عضو جدید
من هم مثل همه دوستان ایرانی هستم و البته کرجی! می خواستم بپرسم واقعا چیکار میتونیم انجام بدیم؟ اخه من تازه واردم و این چیزا رو بلد نیستم کمکم کنید!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
من هم مثل همه دوستان ایرانی هستم و البته کرجی! می خواستم بپرسم واقعا چیکار میتونیم انجام بدیم؟ اخه من تازه واردم و این چیزا رو بلد نیستم کمکم کنید!
سلام، خوش اومدی!
چه کمکی می خوای، بگو تا 1ایل آدم بهت کمک کنن! :D

The Lunatic

عضو جدید
چه عجب ما تو این انجمن یه هم شهری دیدیم.
چه کمکی میخواید؟

رفعت

عضو جدید
دوستان همه موافقیم که فعالیت علمی رو حد اقل از طریق سایت بیشتر کنیم. لطفا هر مقاله جالب و جدید که دوستان پیدا کردن معرفی کنن تا همه استفاده کنن ضمنا از مطالب روز هم بهره مند بشن.

nargulu

عضو جدید
اولا به مدیر سایت کلی خسته نباشید میگم.;) کمک هم اینکه چه مطالبی باید بفرستیم و اصلا چه جوری میشه برای رشتمون که من مطمئنم هممون برای رسیدن بهش کلی تلاش کردیم کاری انجام بدیم:gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
اولا به مدیر سایت کلی خسته نباشید میگم.;) کمک هم اینکه چه مطالبی باید بفرستیم و اصلا چه جوری میشه برای رشتمون که من مطمئنم هممون برای رسیدن بهش کلی تلاش کردیم کاری انجام بدیم:gol:
ممنونم!
عرضم به حضورتون که این درد و دل خیلی وقته که می خوام انجام بدم اما زمان مناسبش رو پیدا نمی کردم تا الآن!
این کاملاً نظر شخصی بنده هست:
خیلی خوبه که آدم کارهای بزرگ دنیا رو ببینه، بشناسه و ازشون الگو برداری کنه، اما یادمون باشه که تمام کسانی که کارای بزرگ انجام دادند، با کارهای کوچیک شروع کردند!
پس خیلی خوبه که مثلاً ما اول فرق شن و ماسه رو بدونیم، بعد دنبال برج ها باشیم ((خطاب به خودم که تاپیک آسمان خراش رو زدم:w01:))
واسه همین از نظر من ابتدایی ترین نکات و آموخته ها هم مهم هستند و قابل توجه!
حالا شما تازه وارد حمعمون شدید، ایشالا 1خرده بگذره با نحوه ی کار های تالار آشنا میشید!
اما در حال حاضر، در تاپیک دسترسی سریع به تاپیک های مرجع و مهم ((که لینکش در امضام هست)) شما می تونید از تاپیک های شاخص و بسیار مفید باشگاه استفاده کنید و خط فکری تالار رو بخونید!
البته هر ایده ای هم می تونه واسه خودش جالب و کاربردی باشه!
مدیریت در تالار هم فقط واسه نظم دادن و .... است نه چیز دیگه! :w27:
به هر حال، 1خرده سرم خلوت بشه می خوام 1سری ماموریت برای دوستان بنویسم تا ایشالا در پایان هر ترم بتونیم مطالب مفید و .... داشته باشیم!:thumbsup:
در ضمن، بازم خوش اومدی!

sma519

عضو جدید
راستی میگن تو جهنم بمب گذاشتن ، همه شهید شدن رفتن بهشت !!!! :biggrin::gol:
شما هم شنیده بودین ؟؟؟
( خودم می دونم بی مزه بود ) !!!!

sma519

عضو جدید
برگرفته از دفتر خاطرات یک .... !!!! ( حالا ول کنین کی .... ) :)

خیلی فقیر بودیم .... هیچ پولی نداشتیم .... مادرم قادر به زائیدن من نبود ..... خالم منو زائید .... !!!!! :surprised:

هم م م م م م :confused:

sma519

عضو جدید
به به چه عجب بلاخره این مدیر گرامی هم یه آواتار تو دل برو انتخاب کرد !!! :w08:

fari_civil

عضو جدید
خیلی بده به خاطر مراعات حال دیگران هیچ کاری نتونی بکنی... وحشتناکه

sma519

عضو جدید
خیلی بده به خاطر مراعات حال دیگران هیچ کاری نتونی بکنی... وحشتناکه

مثل اینکه جدی شد . من معمولا" با دوستان خوش صحبتم تو اینترنت بصورت پیام خصوصی درد و دل میکنم . خیلی خوبه . ( البته خوب هرکسی اخلاق خاص خودش رو داره . )
اگه کاری از دست ما بر بیاد ، هر طور که شما راحت باشی ، در خدمتیم . ( در حد توان ) :):gol:

fari_civil

عضو جدید
اب روغن قاطی کردم ناجور!!!!!!!!دارم به زمینو زمان بد میگمکاش میشد از اینجا برم همین...

fari_civil

عضو جدید
خدا جونم نمیخام ناشکری کنما ولی تو این دنیای بی سر ته جا نبود فرتی مارو انداختی تو ایران .تو این شهر اهههههههه