**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااام

راهنماي شركت در آزمون هاي آمادگي تعیین سطح ويژه داوطلبان كارشناسي ارشد سال 93

• با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، شركت تعاوني خدمات آموزشي بنا به رسالت خود مبني بر فراهم کردن امكانات لازم براي ايجاد آمادگي هرچه بيشتر براي داوطلبان آزمونهاي مقاطع تحصيلي مختلف و با توجه به درخواست داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي، اقدام به طراحي و برنامه‌ريزي براي برگزاري یک مرحله آزمون آمادگی تعیین سطح رایگان در شهریور ماه نموده است.

• ویژگیهای آزمون

• • رقابت با نفرات برتر کنکور سراسری
  • • بالاترین جامعه آماری
  • • طراحی سوالات آزمون توسط اساتید با تجربه
  • • برگزاری آزمون همزمان در سراسر کشور
  • • پشتیبانی و مشاوره رایگان بعد از آزمون در سایت های تخصصی هر رشته (طرح همگام سنجش)
  • • برخورداری از خدمات مشاوره تخصصی حضوری، توسط رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته
  • • منطبق با آخرین تغییرات اعمال شده در کنکور ارشد
  • • مناسب ترین و نزدیک ترین سوالات به کنکور

• در سالی که گذشت بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور سراسری در آزمونهای آزمایشی شرکت کرده بودند. این موضوع سبب شده است که رقابت بسیار قوی در آزمون‌ها شکل گرفته و در کنار بزرگترین جامعه آماری در کشور، بتوانیم بهترین شبیه سازی رقابت کنکور را نیز داشته باشیم.
  • لذا، جهت معرفی آزمون‌های آمادگی تسلط به داوطلبین گرامی، یک مرحله آزمون تعیین سطح رایگان در انتهای شهریور ماه برگزار خواهد شد.
  • داوطلبین می‌بایست جهت حضور در این آزمون، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایند.

به سایت زیر مراجعه کنید

http://92.242.195.129/Placementarshad92/

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
مدیریت صنعتی تهران رو قبول میشید. من خودم مدیریت صنعتی تهران خوندم ولی پیشنهاد میکنم مدیریت مالی رو انتخاب بالاتر بزنید.
رشته های مهندسی صنایع خوارزمی، مواد امیرکبیر، کامپیوتر بهشتی، عمران خواجه نصیر و ... احتمال قبولی هست.
شهرستان ها هم که همه رشته ها رو میارید.
http://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased.aspx?type=1
بهتر بودن رو من نمیتونم بگم. علاقه خودتون رو در نظر بگیرید. ولی رشته مدیریت، رشته خوبیه.
موفق باشید:gol:

سلام
شبتون بخیر
غزل خانم الان ارشد میخونید؟اگه آره چه گرایشی؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
خوب به سلامتی
ادامه میدین؟چه گرایشی؟

متشکرم.
بله اگه خدا بخواد.اما الان یه شرایط کاری برام به وجود اومده که گفتن تا 2سال اول امکان ادامه تحصیل نیست. اگه جور بشه که فکر کنم ترجیح بدم برم سر این کار، سال بعد کنکور بدم. ولی حتما ادامه خواهم داد. بازرگانی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متشکرم.
بله اگه خدا بخواد.اما الان یه شرایط کاری برام به وجود اومده که گفتن تا 2سال اول امکان ادامه تحصیل نیست. اگه جور بشه که فکر کنم ترجیح بدم برم سر این کار، سال بعد کنکور بدم. ولی حتما ادامه خواهم داد. بازرگانی

خیلی خوبه
چون الان هدف اول درس خوندن سرکار رفتنه
درسو همیشه میشه خوند
ایشالا که جور بشه

یعنی مدیریت بازرگانی از صنعتی بهتره که تغییر گرایش میدین؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
خیلی خوبه
چون الان هدف اول درس خوندن سرکار رفتنه
درسو همیشه میشه خوند
ایشالا که جور بشه

یعنی مدیریت بازرگانی از صنعتی بهتره که تغییر گرایش میدین؟

اینطور که من تو این 4سال فهمیدم برای خانم ها صنعتی خیلی خوب نیست. البته این نظر منه. ما واسه یه پروژه که جمعا 6 بار، اونم هر بار کمتر از 2ساعت، میخواستیم بریم کارخونه، خیلی مشکلات سر راهمون بود. همه جا می گفتن نمیشه چون خانمید، کارخونه همه مردن و از اینجور حرفا. خود استاد های دانشگاه هم حتی برای پروژه نهایی، کارخونه ای رو معرفی نکردن و کلا خیلی مشکلات داشتیم. واسه کار هم دقیقا همینه. من الان یه جایی تو زمینه فروش کار میکنم که مربوط به صنعتی نیست اصلا. واسه همین میگم بازرگانی. ولی آقایون این مشکلات ما رو نداشتن، هر چند خیلی از همکلاسی های خودمون هم گرایش های دیگه شرکت کردن.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطور که من تو این 4سال فهمیدم برای خانم ها صنعتی خیلی خوب نیست. البته این نظر منه. ما واسه یه پروژه که جمعا 6 بار، اونم هر بار کمتر از 2ساعت، میخواستیم بریم کارخونه، خیلی مشکلات سر راهمون بود. همه جا می گفتن نمیشه چون خانمید، کارخونه همه مردن و از اینجور حرفا. خود استاد های دانشگاه هم حتی برای پروژه نهایی، کارخونه ای رو معرفی نکردن و کلا خیلی مشکلات داشتیم. واسه کار هم دقیقا همینه. من الان یه جایی تو زمینه فروش کار میکنم که مربوط به صنعتی نیست اصلا. واسه همین میگم بازرگانی. ولی آقایون این مشکلات ما رو نداشتن، هر چند خیلی از همکلاسی های خودمون هم گرایش های دیگه شرکت کردن.

درسته حق با شماست
بازرگانی الان خیلی افتاده رو بورس

توی تایپیک ازتون پرسیده بودم اما دقیق متوجه نشدم:
اینکه الان صنعتی هنوز ارزش خودشو داره؟
یا صنایع بهتره؟
چون تغییر گرایش ارشد یه بار واسه همیشس

meysam kolahdouz

عضو جدید
با سلام و احترام خدمت همه مدیران عزیزمن میثم کلاهدوز کارشناس برق قدرت ودانشجوی کارشناسی مدیریت اجرایی هستم.سابقه مدیریت تولید و مدیریت فنی و در حال حاضرمدیریت pmدر سطح کارخانجات استان خراسان را دارم.ازکسانی که در زمینه مدیریت سوالی دارند با کمال میل و در اولین فرصت جواب خواهم داد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
درسته حق با شماست
بازرگانی الان خیلی افتاده رو بورس

توی تایپیک ازتون پرسیده بودم اما دقیق متوجه نشدم:
اینکه الان صنعتی هنوز ارزش خودشو داره؟
یا صنایع بهتره؟
چون تغییر گرایش ارشد یه بار واسه همیشس

این که کدوم بهتره بستگی به نظر هر فرد داره!
من نمی تونم بگم کدوم بهتره!

سرسخت

عضو جدید
عاغاااااااااااا مديريت دولتي خوبه؟ من خعلي استرس دارم الان ترم 5 ميرم ولي ميترسم بعدا كار گيرم نياد اخه من خعلي دوس دارم برم سركار :)

آخرین ویرایش:

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و مدیران عزیز.
خوبین؟
من یه مدتی نبودم دلم واسه همه تون تنگ شده بود!
گفتتگوی مدیران خیلی کمرنگ شده. امیدوارم در حالی که درساتون رو میخونید بتونید یه سری به اینجا بزنیم و یه گپ مدیریتی بزنیم.
مرسی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام علیکم و رحمت الله و برکاته :D
سلااااااااااااام به روی ماهتون خوبین؟
سلام به همه دوستان و مدیران عزیز.
خوبین؟
من یه مدتی نبودم دلم واسه همه تون تنگ شده بود!
گفتتگوی مدیران خیلی کمرنگ شده. امیدوارم در حالی که درساتون رو میخونید بتونید یه سری به اینجا بزنیم و یه گپ مدیریتی بزنیم.
مرسی
سلاااااااااااااااام داداش خوش اومدین
ماهم همینطور
ما خوبیم شما چطورین؟
هان چشم من شبا احتمالا دیگه نتونم بیام اگه خدا قبول کنه میخوام نت تا موقع کنکور قطعش کنم البته از شرکت میام

anoeil

کاربر ممتاز
سلااااااااااااام به روی ماهتون خوبین؟

سلاااااااااااااااام داداش خوش اومدین
ماهم همینطور
ما خوبیم شما چطورین؟
هان چشم من شبا احتمالا دیگه نتونم بیام اگه خدا قبول کنه میخوام نت تا موقع کنکور قطعش کنم البته از شرکت میام
مرسی ممنونم. خوبه از شرکت بتونی onبشی. اینجوری به کنکور بیشتر میرسی.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مرسی ممنونم. خوبه از شرکت بتونی onبشی. اینجوری به کنکور بیشتر میرسی.
اره دیگه من بیشتر از شرکت میومدم
خدا کنه قبول شیم -امین
شما چقدر خوندی من برای بعد ماه رمضون یکم اقتصاد خردو کلان خوندم یکمم تئوری مدیریت الانم باید برم بخونم اومدم به بچه های مدیریت پیام بدم برای اینکه بیان نظراتشون بدن اخه ممکنه بعدا درخواست بدن فلان بخش چرا اضافه نکردین

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من فعلن میرم
روزگارتون خوش
فعلنی بابای

anoeil

کاربر ممتاز
اره دیگه من بیشتر از شرکت میومدم
خدا کنه قبول شیم -امین
شما چقدر خوندی من برای بعد ماه رمضون یکم اقتصاد خردو کلان خوندم یکمم تئوری مدیریت الانم باید برم بخونم اومدم به بچه های مدیریت پیام بدم برای اینکه بیان نظراتشون بدن اخه ممکنه بعدا درخواست بدن فلان بخش چرا اضافه نکردین
آمین
منم دارم تئوری و اقتصاد و بازاریابی رو میخونم.
از این به بعد هم باید بیشتر رو زبان کار کنم.

dew_frsn

عضو جدید
کمک هزینه تحصیلی به نخبگان دانشجویی

1. معدل بالای 19 در نیمسال دوم 91-92
2.دانشجوی رشته های مدیریت,صنایع غذایی,ارتباطات تصویری
3.الویت با دانشجویان بی سرپرست
مدارکی که در صورت تایید باید حضوری ارائه گردد

1. اصل و کپی کارت ملی
2.اصل و کپی شناسنامه (صفحه اول و دوم )
3.اصل و کپی کارنامه نیمسال دوم 91-92
4. فرم معرفی نامه از دانشگاه با ذکر رشته تحصیلی و آدرس دانشگاه
5. ارائه مدرک معتبر برای دانشجویان تک والدی