**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

nima.mis

عضو جدید
سلام
نیما هستم و بازرگانی خوندم.... شدیدا به MBA علاقمندم .... دنبال تحصیل تو یه کشور ه خارجی هستم (مثلا ترکیه ) کسی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟ راجع به هر جا باشه ممنون میشم...

نیاز66

عضو جدید
سلام من یه پروژه برای درس فنون تجزیه و تحلیل سیستم رشته مدیریت بازرگانی میخواستم.ممنون میشم کمکم کنید

banamaaak

عضو جدید
سلام. احسانم. بازرگانی شاهد. کنکور دارم 28ام !
تازه دارم میخونم. به نظرتون قبول میشم؟!

سلام اگه تلاش كنيد حتما موفق مي شيد منم مي خوام امسال بازرگاني امتحان بدم برا فوق ولي هنوز شروع نكردم

m31363

عضو جدید
سلام بچه ها من دانشجوی ارشد مدیریت هستم به وبلگ مدیریتی من یه سری بزنین ضرر نمی کنینwww.m2modir.blogfa.com

saeedco

عضو جدید
اوهوم:D
ترم 3 مدیریت بازرگانی شهید اشرفی
واقعا از بچه های مدیریت اینهمه بی حالی بعیده ، چون مدیریت و بی حالی تناقض شدید دارند
فقط یه آدم باحال تو این تاپیک هست که متاسفانه فینگلیش تایپ میکنه;) اگه فارسی تایپ کنه که دیگه معرکه میشه

yasijoon

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol:
اوهوم:D
ترم 3 مدیریت بازرگانی شهید اشرفی
واقعا از بچه های مدیریت اینهمه بی حالی بعیده ، چون مدیریت و بی حالی تناقض شدید دارند
فقط یه آدم باحال تو این تاپیک هست که متاسفانه فینگلیش تایپ میکنه;) اگه فارسی تایپ کنه که دیگه معرکه میشه

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mano migiiiiiii??????

saeedco

عضو جدید
در گوشی بهت میگم یاسی جون به کسی نگو ، اگه اون یه نفر بفهمه من از کسی تعریف کردم که فینگیلیش تایپ میکنه انگیزه پیدا میکنه که همیشه فینگیلیش تایپ کنه بنابر این فقط به خودت میگم ، آره با شما بودم که فینگیلیش تایپ میکنی، نه با یاسی جون ;)

saeedco

عضو جدید
یه یاسی جون واقعی هیچوقت فینگیلیش تایپ نمیکنه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

به دل نگیر شوخی کردم :smile:

saeedco

عضو جدید
نوکرتم خیلی آقائی :smile:
واسه یه مدیر کلمه سخت هیچ معنی ای نداره ;) یه مدیر همیشه به خودش میگه میخوام و میتونم ، من مطمئنم که خیلی زود بهش عادت میکنی ، اولش یکم سخته ، به این مرحله میگند خروج از انجماد ، اگه تمرین کنی کم کم عادت میکنی و بعد تبدیل به رفتار میشه که نا خودآگاه اونو انجام میدی بدون اینکه فشاری بهت بیاد :smile:
موفق باشی
راستی کی به اون پروانه میرسی ؟ یکم تند تر بدو :biggrin:

yasijoon

عضو جدید
نوکرتم خیلی آقائی :smile:
واسه یه مدیر کلمه سخت هیچ معنی ای نداره ;) یه مدیر همیشه به خودش میگه میخوام و میتونم ، من مطمئنم که خیلی زود بهش عادت میکنی ، اولش یکم سخته ، به این مرحله میگند خروج از انجماد ، اگه تمرین کنی کم کم عادت میکنی و بعد تبدیل به رفتار میشه که نا خودآگاه اونو انجام میدی بدون اینکه فشاری بهت بیاد :smile:
موفق باشی

راستی کی به اون پروانه میرسی ؟ یکم تند تر بدو :biggrin:
من که آقا نیستم آقا مدیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر!!!!!!!!!!!!!!!!!سخت که نیست اما من دوسش نددارممممممممممممممممم:eek: به اون پروانه ام میرسم به قول معروف خواستن توانستن است

با سلام اسم ومشخصات دقیق من همین که با هاش عضو باشگاه شدم
من هم مهندسی عمران تموم کردم ودر ضمن الان دانشجوی مدیریت MBAگرایش استراتژیک میخونم ترم سوم هستم

nayyeri1982

عضو جدید
سلام
می خواستم ببینم برای ادامه تحصیل در ارشد مدیریت بازرگانی آیا کسی که مهندسی صنایع خونده می تونه در کنکورش شرکت کنه؟

amin.ir

کاربر فعال
با سلام اسم ومشخصات دقیق من همین که با هاش عضو باشگاه شدم
من هم مهندسی عمران تموم کردم ودر ضمن الان دانشجوی مدیریت MBAگرایش استراتژیک میخونم ترم سوم هستم
سلام
من ای دی شما رو میبینم یاد یکی از بهترین استادام میفتم دکتر حسین رحمانسرشت واقعا یکی از بهترینهاست تو مدیریت
شما کدوم دانشگاه Mba میخونی دوست عزیز؟

amin.ir

کاربر فعال
با سلام.
دوستان من کارشناسی مدیریت مالی می خونم به نظر شما برای ارشد کدوم گرایش مدیریت از همه بهتره؟ بازرگانی یا صنعتی؟؟؟؟ مالی هم علاقه دارم اما همزمان روی یک گرایش دیگه هم می خوام وقت بذارم.

سلام همون مدیریت مالی خیلی خوبه اگه میخاین دو تا رشته یخونین به نظرم یه مدیریت اجرایی هم بگیرن خوبه و خیلی هماهنکه باهم و جای رشد داره

amin.ir

کاربر فعال
سلام
می خواستم ببینم برای ادامه تحصیل در ارشد مدیریت بازرگانی آیا کسی که مهندسی صنایع خونده می تونه در کنکورش شرکت کنه؟
بلع میتونین هیچ محدودیتی نیست اتفاقا بجه های صنایع زیاد مدیریت میخونن برای فوق

saeedco

عضو جدید
من دانشجوی مدیریت کسب وکار هستم رشتیه خیلی جدیدیه که اول دانشگاه تهران اورد بعد دانشگاه سمنان الان هم کلا این دو دانشگاه رشته رو دارن و یه دانشگاه مجازی غیر انتفاعی و دانشگاه علمی کاربردی
رشته ی ما توی ارشد همون رشته مدیریت کارافرینی هست و MBA هم یه گرایش به این اسم داره
ما تو این رشته شروع و اداره انواع کسب و کار ها رو یاد میگیریم مثه کسب وکار روستایی الکترونیکی خانگی و حتما همتون اطلاع دارین که BP یا business plan (طرح کسب وکار) چیه که الان این کار رو مهندسای صنایع توی کشور انجام میدن ولی رشته ما تنها رشته هست که 3 واحد تخصصی مخصوص همین کار داره
از بچه های ما پارک های علم و فناوری و مراکز رشد حمایت میکنن و اگه ایده ای داشته باشن بهشون وام میدن و مکانی برای اجرای طرح براشون فراهم میکنن
من خیلی دوست دارم اینجا همه باهم بحث کنیم تازه میتونیم اینجا case study بیاریم و باهم تحلیلشون کنیم یه مدیر نیاز یه قدرت تحلیل بالای داره و این بهمون کمک میکنه
راستی اسمم هم سونیا ست
سلام
ایده خیلی خوبیه ، اگه تو یه تاپیک جداگانه به بحث و تحلیل گذاشته بشه بازده بیشتر میشه
من هم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

داریوش رنجبر

عضو جدید
سلام

سلام

:gol:به به خانوم مدیر حال شما چطوره خوبید داشتم تاپیک ها می خواندم یه جایی ازدواجتون را تبریک گفته بودند
بسلامتی به پای هم پیرشوید ضمنا تاپیک جدید مبارک متاسفانه من زیاد نمی توانم به سایت مراجعه کنم خوشحالم که مدیریتی ها استقلال پیداکرده اند امیدوارم موفق باشید:gol:

alisarebon

عضو جدید
دوستان اگه اینجا کتب ارشد برای دانلود وجود داره برای همین رشته لطفا ادرس تایپیک یا پستش رو بفر مایید

راستی پریروز رادیو گفت حدود یک میلیون وصد هزار نفر شرکت کننده ارشد داریم امسال .

سال اولی که امتحان دادم سال {82}فقط 300000نفر شرکت کننده داشت.

نامين

عضو جدید
با عرض سلام من عضو جديد و يا بهتر بگم اگه قبولم داشته باشين دوست جديدتون هستم

با عرض سلام من عضو جديد و يا بهتر بگم اگه قبولم داشته باشين دوست جديدتون هستم

ترم اول مديريت بازرگاني هستم و علاقمندم که از دانستنيهاي شما دوستان بهره ببرم

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدی

فقط مواظب باش معتاد نشی

بالا