+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه
من اولین نفر از کنکوریها هستم که بعد کنکور اومدم اینجا:biggrin:
سوالات امسال به نظرم زیاد سخت نبود ، هر چند من امسال آزمایشی شرکت کرده بودم و چیزی هم نخونده بودم
انشاالله یک ساعت دیگه بررسی سوالات رو شروع میکنیم
درسته که منم مثله شما فکر میکنم که سوالا سخت نبوده ولی خب اینم باید در نظر داشت که چون واسه ما کنکور جنبه آزمایشی داشته و هیچ استرسی رومون نبود میتونستیم راحتتر فک کنیم.معمولا استرس باعث میشه عملکرد آدم از اونچیزی که حقشه کمتر شه.به نظر من راحتترین بخش کنکور امسال زبان بود.ریاضیم که میشد از روی گزینه ها جوابارو درآورد. من سوال سه رو که جواب خصوصی میخواس اینکارو کردم :D
سوالای الکترونیکم برام خیلی آشنا میومدن.کنترلشو دیدم حام بهم خورد.نمیدونم منکه نخونده بودم احساس میکردم سخت بود کنترلش.ایشالا بچه ها خوب داده باشنو مزد زحماتشونو بگیرن

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اولین بار می یام توی این تاپیک ..
اولین بار هم بود برای ارشد شرکت کردم .و بسیار عالی بود ...فقط یه اشتباه کردم اول زبانو نزدم زفتم تخصصی ها زدم اخر سر که زبانو زدم دیدم چه قدر اسون بوده ، نصفشو نتونستم بزنم .اینو می گم برای اونایی که هنوز کنکور ندادن .امیدوارم همه به اونی که حقشونه برسن .

shh91

عضو جدید
از نظر من هم زبان آسون بود
من که هیچی نخونده بودم 7 تا زبان زدم . حالا نمیدونم چند تاش درسته :biggrin:
جواب سوالهایی که یادم مونده میگم
جواب سوال مقاومت غیر خطی که ولتاژ Vab رو خواسته بود 3/2 میشد
جواب سوال آخر الکترونیک که مقاومت بار رو میخواست دو و نیم اهم میشد
جواب سوال الکترونیک که دو تا دیود داده بود و حداکثر و حداقل ولتاژ رو خواسته بود من 3 و 1 بدست آوردم
فعلا همینها رو داشته باشید تا بعد .....

mt1

عضو جدید
به نظر من سطح سوالات مدار و معادلاتش از سوالات پارسال بالاتر بود و در عوض ریاضی مهندسی رو ساده اورده بودن. کنترل مثل چند سال اخیر سخت همراه با 4یا5 سوال ساده بود. سیگنال و الکترونیک ساده بودن و ماشین هم سطح سوالاش نسبت به دو سه سال قبل بالاتر بود.
امیدوارم همتون حداقل به اندازه ی تلاشتون نتیجه بگیرید و فراموش نکنید این مرحله از زندگیمون مثله بقیش یه بازیه و فقط باید ازش درس گرفت و تجربه کسب کرد.

arshad92

اخراجی موقت
سلام

سلام

خدا راشکر زیاد سخت نگرفته بودن . امسال از پارسال خیلی بهتر بود.
سر جلسه خنده ام گرفته بود با اون سوال های ساده زبان و مدا و ریاضی ( از همه راحتر بود بیشترش با رد گزینه قابل حل بود ) کنترل راحت ولی وقت گیر .

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام مهندسان کنکوری;)
امسال نسبت به پارسال سوالها آسون تر بود..
امیدوارم نتایج خوبی بگیریم..
من واسه سال بعد میخوام بخونم...درسته کنکورامروزم بد نبود اما از آنجایی که آسون بود پس همه خوب دادن..وشانس قبولی نسبت به درصدهای پارسال پایین میاد بازم توکل بر خدا

mojii_joon

عضو جدید
خداخیرشون بده !پشمام فرخورد ؛سوالای کنترلش واقعاسخت بودماکه نفهمیدیم این کنترل روازچه کتابی بخونیم نتیجه بگیریم کسی میدونه ؛این کتاب پوران رضایی هم بدرد نخورد وبازهم یک پایان دراماتیک
منم صبح ابزار دقیق شرکت کردم سوالای واقعا کنترلش سخت بود،فقط 2-3 تاشو با اطمینان 100 درصد زدم.
دوستان اگه کسی ابزاردقیق شرکت کرده و غیرخطی رو هم خونده بوده لطفا بگه وقتی تابع لیاپانوفی که در نظر میگیریم خودش و مشتقش معیین مثبته تحلیلمون از پایداری چطور میشه؟میگیم یه باید یه تابع لیاپانوف دیگه رو در نظر بگیریم یا میگیم ناپایداره؟؟؟
کتاب ((اسلوتین)) فصل تحلیل سیستم های خودگردان یه جا گفته اگر تابع لیاپانوف در شرایط قضیه اش صدق نکنه(که اینجا معیین منفی بودن یا نیم معین منفی بودنه مشتقه) با اون تابع نمیتونیم تحلیلی داشته باشیم و یه جای دیگه هم در فصل پایداری ناخودگردان ها در مورد پایداری سیستم ها گفته معیین مثبت بودن مشتق تابع لیاپانوف ناپایداری رو نتیجه میده.حالا واقعا جواب چی میشه؟ به نوع سیستم از نظر خودگردانی یا ناخود گردانی بستگی داره؟؟شما چی زدید این سوالو؟؟

Linkinkurd

عضو جدید
شما مطمئنی کنکور امسالو میگی؟! واسه قدرتیا بررسی و ماشین وحشتناک بودن. کنترل هم که اصلا بحثشو نکنیم... واسه شما الکترونیکیا میگن سیگنال آسون بوده خیلی

bolka

عضو جدید
دوستانِ عزیز میشه سوال منو جواب بدید چون خیلی برام مهمه.!
من ترم 6 هستم الان و احتمال قوی 9 ترمه و یا حتی 10 ترمه میشم. حساب کتاب که کردم دیدم اگر 10 ترمه بشم یعنی ترم زوج فارغ التحصیل بشم، (تیرماه) فارق التحصیلم و تا بهمن یعنی زمان کنکور 6 ماه تقریبآ وقت خوندن دارم و کنکور بدم. اما اگر نیمسال اول فارغ بشم امکان داره قبول نشم و سال بعدش باید برم سربازی!
به نظرتون اگر نیم سال دوم فارغ التحصیل بشم به نفعم نیست؟؟؟ چون زمان معافیت تحصیلی بعد از فارغ شدن یک سال هست.

یه سوال دیگه هم داشتم اگر سال آخر کنکور بدم و قبول بشم، 8 واحدم مونده باشه، دانشگاه مقصد اجازه میده که اون 8 واحد رو پاس کنم و بعد بیام برای ارشد یا خیر؟

خواهشآ جواب بدید

امیدوارم هرکسی زحمت کشیده در کنکور موفق باشه و به حقش برسه. آمین

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مطمئنی کنکور امسالو میگی؟! واسه قدرتیا بررسی و ماشین وحشتناک بودن. کنترل هم که اصلا بحثشو نکنیم... واسه شما الکترونیکیا میگن سیگنال آسون بوده خیلی

کنترل وحشتناک ریاضی مدار سختو مذخرف(مدار همه رو از حالت دائمی داد!!! ) سیگنال میگن آسون بود 5تاش آسون بود فقط

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 6 هستم الان و احتمال قوی 9 ترمه و یا حتی 10 ترمه میشم. حساب کتاب که کردم دیدم اگر 10 ترمه بشم یعنی ترم زوج فارغ التحصیل بشم، (تیرماه) فارق التحصیلم و تا بهمن یعنی زمان کنکور 6 ماه تقریبآ وقت خوندن دارم و کنکور بدم. اما اگر نیمسال اول فارغ بشم امکان داره قبول نشم و سال بعدش باید برم سربازی!
به نظرتون اگر نیم سال دوم فارغ التحصیل بشم به نفعم نیست؟؟؟ چون زمان معافیت تحصیلی بعد از فارغ شدن یک سال هست.

یه سوال دیگه هم داشتم اگر سال آخر کنکور بدم و قبول بشم، 8 واحدم مونده باشه، دانشگاه مقصد اجازه میده که اون 8 واحد رو پاس کنم و بعد بیام برای ارشد یا خیر؟

خواهشآ جواب بدید

امیدوارم هرکسی زحمت کشیده در کنکور موفق باشه و به حقش برسه. آمین

داداش الان همه اینجا استرس دارنو هنوز گیج کنکورن به نظرم فردا پس فردا بپرسی بهتره 60 نفر جواب میدن
الان من خوندم سوالتو اما باور کن اصلا نفهمیدم چی خوندمو چی باید بگم واسه جواب
کلا گیجم!

mohsignal

عضو جدید
سلام
سوالات زبانش از سال پیش اسونتر بود و در حد سالهای قبلتر از اون بود.ریاضییاش معمولی بود.مدارش سختتر از پارسال.کنترلش سخترین کنترل ممکن بود.سیگنال واقعا اسون بود ولی من نتونستم از اسونیش استفاده کنم.الکترونیکم کمی اسونتر از پارسال بود.
در مجموع میشه گفت که شیب سختی که هر سال داشت اضافه میشد امسال متوقف شد.من که این ازمون اصلا خوب ندادم نسبت به اسونیش.ولی مطمن هستم همه خوب دادن.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

خواهشآ جواب بدید
بهتره از واحد آموزش دانشگاه اینو بپرسی اونا دقیقتر میتونن جواب بدن

hts

عضو جدید
خدا لعنت کنه طراح سوالات بررسی:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim: اقا چرا با اعصاب و روان ما سر جلسه بازی میکنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این چه وضعه طراحی تسته 2 تا سوال کپی هم بود فقط یه جاش فرق داشت !!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
خوب اگه یکی نتونه حل کنه اون یکیو رو هم حل نمیکنه دیگه:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

ماشینش خوب بود ....

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه سایتی سوالات رو گذاشت خبر بدین لطفا
پارسال همین موقعه ها محمد باقری تو وبلاگش گذاشت امسال اصلا خبری نیست

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوستان سوال آخر الک iz min رو نباید میداد؟
یکی میگفت من 0 گرفتم، من که به فکرم نرسید 0 بگیرم اما به نظرتون درسته 0 گرفتن؟

shh91

عضو جدید
بچه ها اگه سایتی سوالات رو گذاشت خبر بدین لطفا
پارسال همین موقعه ها محمد باقری تو وبلاگش گذاشت امسال اصلا خبری نیست

سایت باغستانی گفته میخواد بگذاره
پاسخ تشریحی هم گفته میگذاره
آقای تقدسی هم میخواد جواب سوالات سیگنال رو بگذاره

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت باغستانی گفته میخواد بگذاره
پاسخ تشریحی هم گفته میگذاره
آقای تقدسی هم میخواد جواب سوالات سیگنال رو بگذاره

آره تقوی هم گفته ساعاتی دیگر میزاره، حالا کی بیاد خدا میدونه

shh91

عضو جدید
راستی دوستان سوال آخر الک iz min رو نباید میداد؟
یکی میگفت من 0 گرفتم، من که به فکرم نرسید 0 بگیرم اما به نظرتون درسته 0 گرفتن؟
من فکر میکنم وقتی iz min رو نده ، یعنی صفر باید در نظر گرفت
اتفاقا من صفر گرفتم و مقاومت بار رو دو و نیم بدست آوردم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.امیدوارم که همه کنکور رو خوب داده باشن.سوالات مدار امسال مزخرف بود !!! یا تزویج یا حالت دائمی!! سوالات معادلات ماست!سوالات ریاضی مهندسی بد نبود.سوالات کنترل شور سوال و درآورده بودن دیگه.سیگنال کشک و الکترونیک هم آسون تر از حد انتظار من بود.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درسته 2.5 اهم در میاد.گزینه 3.1 اهم تله تستی بود که اگر ولتاژ بیس امیتر و ولتاژ زنر رو جمع میزدی بهش میرسیدی.

livewaves

کاربر فعال
اون تست کنکور 86 اومده البته با جریان مینیمم.منم به جواب 2.5 رسیدم
سوال اول تفاضلی جوابش چی میشد؟من
gm1RL/6
پیدا کردم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.امیدوارم که همه کنکور رو خوب داده باشن.سوالات مدار امسال مزخرف بود !!! یا تزویج یا حالت دائمی!! سوالات معادلات ماست!سوالات ریاضی مهندسی بد نبود.سوالات کنترل شور سوال و درآورده بودن دیگه.سیگنال کشک و الکترونیک هم آسون تر از حد انتظار من بود.
ریاضی فک کنم یکی کپی مکانیک بود!! من حل نکردم اصلا مکانیکو کار نکردم تو اونو زدی؟ مکانیکو کار کرده بودی
معادلات گفتی ماست یعنی ساده بود منظورته؟!!:surprised: سوال 1 من رفتم تا وسطا نتونستم حل کنم تغییر متغییر Cosy میخواست بعد برنولی میشد برنولی رو نتونستم حل کنم!! لعنتی قاطی کرده بودم!!! الان یادم اومد حلش چی میشه!:cry:

• Like
واکنش ها: Ehi
وضعیت
موضوع بسته شده است.