+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....
الان داره برف میاد... کاش میذاشت هفته دیگه نــــــــــــــــــــــه!!!:D
یه مشاوره شما این یه هفته را به چه سبک میخونید!!؟؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
کار خیلی خوبی کردید که اومدید اینجا چون تنهایی درس خوندن واقعا خیلی سخته و اکثر بچه هایی ام که میان اینجا مثل شمان لااقل من که اینطوریم :D
ولی اگه متوجه شده باشی الان چون دیگه خیلی نزدیک کنکوره همه در حد یه چک کردن ساده میان و همینه که الانم اینجا خیلی خلوته
سلام
راستش میدونم نزدیک هست منم زمان وازدست دادم به هوای جواب کنکورپارسال من برای سال اینده میگم خیلی تنهاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم آخههههههههههههه اینجوری درسم نمیاد اصلا کلا بددرس میخونم برعکس همه همه روز میخونن شب میرین گردش مهمونی من شب تازه مغزم بیدار میشه روز کسلم اصلا متوجه نمیشم ولی شب میتونم بخونم برای همینم زیادازخونه بیرون نمیرم اگه نتم نیام که حرف زدنم یادم میره ولی دلم به درس نمیره ولی دوست دارم بخونممممممممممممم :cry:
میدونم که بدمیکنم زمانو ازدست میدم اینجوری اگه پارسال شرکت نکرده بودمممممممم میشستم میخوندم ولی همش به هوای جواب صبرکردم البته فقط آزاد شرکت کرده بودم اونمکه انصراف داممممممم ولی زمانم ازدست دادممممممممممممممممممممممممممممممممم خاک تو مخممممممممممممممممممممممم ولی میخوام برای سال دیگه بزنم استارت کم کم بخونم میترسم مثل همیشه یه مشکلی پیش بیاد منم دیگه خسته شدممممممممممممم اون موقع نتونم برای سراسری بخونم ولی اگه بتونم یه نفردرس خون پیدابکنم خیلیییییییییییی خوب میشددددددددددددددد
حداقل به هم انرژی میدیمممممممممممممممممممممم منکه انرژیم صرف شد دیگه برای خودم احساس میکنم نموندههههههههه
به هرحال که لطف کردین
حق نگهدارتون:gol::gol::w47:اینم منم

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب جایی اومدی اینجا پر انرژیه، البته حواصتم باشه چون معتاد میکنه :w18:
منم که پارسال درسم تموم شد چند روز بعد از اینکه اومدم خونه داشتم دیوونه میشدم از بیکاری آخه دانشگاه عادت کرده بودیم با بچه ها بودیم هر چند روز یه بار کلاس داشتیم سرمون گرم بود ولی یهو که درست تموم میشه:cry: (دلم لک زده واسه دیوونه گیهای خوابگاه با بچه ها:cry:بگذریم)
بعدش که نشستم رو درس و افتادم تو دور درس دیگه حالم خوب شد حوصلمم سر نمیرفت چون مشغول شده بودم و کلا عادت کردم باز، خیالت نباشه یه کم درس بخونی سرت گرم شه راحت میشی
به امید موفقت همممممممممممهههههههههههههههههه دوستان گلم:gol:

:gol::thumbsup:به امیدپیروزی

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....
الان داره برف میاد... کاش میذاشت هفته دیگه نــــــــــــــــــــــه!!!:D
یه مشاوره شما این یه هفته را به چه سبک میخونید!!؟؟

من که کلا این دو هفته رو به سبک 18 ساعت خواب 2 ساعت درس(خب بابا 4 ساعت که صرف شامو ناهارو wc میشه دیگه)، درس خوندم:D

sharifqc

عضو جدید
سلام
راستش میدونم نزدیک هست منم زمان وازدست دادم به هوای جواب کنکورپارسال من برای سال اینده میگم خیلی تنهاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم آخههههههههههههه اینجوری درسم نمیاد اصلا کلا بددرس میخونم برعکس همه همه روز میخونن شب میرین گردش مهمونی من شب تازه مغزم بیدار میشه روز کسلم اصلا متوجه نمیشم ولی شب میتونم بخونم برای همینم زیادازخونه بیرون نمیرم اگه نتم نیام که حرف زدنم یادم میره ولی دلم به درس نمیره ولی دوست دارم بخونممممممممممممم :cry:
میدونم که بدمیکنم زمانو ازدست میدم اینجوری اگه پارسال شرکت نکرده بودمممممممم میشستم میخوندم ولی همش به هوای جواب صبرکردم البته فقط آزاد شرکت کرده بودم اونمکه انصراف داممممممم ولی زمانم ازدست دادممممممممممممممممممممممممممممممممم خاک تو مخممممممممممممممممممممممم ولی میخوام برای سال دیگه بزنم استارت کم کم بخونم میترسم مثل همیشه یه مشکلی پیش بیاد منم دیگه خسته شدممممممممممممم اون موقع نتونم برای سراسری بخونم ولی اگه بتونم یه نفردرس خون پیدابکنم خیلیییییییییییی خوب میشددددددددددددددد
حداقل به هم انرژی میدیمممممممممممممممممممممم منکه انرژیم صرف شد دیگه برای خودم احساس میکنم نموندههههههههه
به هرحال که لطف کردین
حق نگهدارتون:gol::gol::w47:اینم منم

فکر گذشته چه دردی ازت دوا میکنه دوسته من؟؟اینکه فبلا چی شده و چی باید میشد الان اصلا مهم نیست . مهم اینه که ازین به بد چیکار میتونی بکنی و باید بکنی

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من که کلا این دو هفته رو به سبک 18 ساعت خواب 2 ساعت درس(خب بابا 4 ساعت که صرف شامو ناهارو wc میشه دیگه)، درس خوندم:D

وجدانن نمی دونم چه م شده به زور میتونم درس بخونم ، من همین طورم ، حالا شما جواب سوال تاپیک میدی من اصلا حوصله جوابم ندارم حالا میگن طبیعی ماله خستگی ولی نارحتم کرده

afba

عضو جدید
منم تا دیشب اینطوری بودم اومدم اینجا اعتراف به کم کاری کردم حالم خوب شد الان افتادم رو دور تند.نگران نباشین بقول اسلام پناه این بی انگیزگی زمانی به آدم دست میده که تو 2قدمی هدف وایساده!
یه پیشنهادی که یه رتبه64 ای بهم داد این بود که ماه آخر بویژه هفته آخر باید با خودت مهربون باشی مدام خودتو سرزنش نکن که کم خوندم!چرا مثل قبل نمیتونم بخونم!
خب طبیعیه که الان چون چیزی باقی نذاشتی واسه خوندن پس وقتتم آزاد تر میشه فققققققققققط ذهنتو از مسیر درس خارج نکن ومدام بصورت ذهنی و تو فکرت مسائل و مطالب مهم رو مجسم کن.این کار بهترین راهه واسه ممانعت از پرداختن ذهن به حواشی و هم اینکه به آدم حس تسلط به موضوع رو میده.
من حرفای این شخصو قبول دارم چون یه دانشجوی معمولی بود که با یه عملکرد صحیح و عاقلانه تونست سال سوم 64 بیاره.بقول خودش شرایط زندگی اجازه داده بود بار سوم ارشد قبول شه اصلا هم اینو به حساب جا موندن از قافله و اسبابی واسه تضعیف روحیه خودش قرار نداده بود.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی همه همین طورید؟!! من نمیدونم چم شده اصلا دل و دماغ درس ندارم :confused:

منم اینطوریم :D

وجدانن نمی دونم چه م شده به زور میتونم درس بخونم ، من همین طورم ، حالا شما جواب سوال تاپیک میدی من اصلا حوصله جوابم ندارم حالا میگن طبیعی ماله خستگی ولی نارحتم کرده
واسه خستگی و یک روندیه دیگه، یه کله درس خوندیم مغز سوزوندیم:biggrin: حالا مغز که میسوزه یه انرژی اتمی آزااااااااد میکنه آآآآه این هوا از انرژی شهاب سنگ بیشتر و این انرژی کجا آزاد میشه؟ آفرین سر جلسه کنکور تو پاسخنامه ها میترکونه پاسخنامه رو یه جای توپ قبول میشی بعدش هیچی از اون درسایی که خوندی یادت نمیاد!! :confused: این قانون ناپایستگی درسه که خودم کشفش کردم
بد میگم بگید بد میگی نه بگید دیگه
آفرین خوشم میاد مث خودمی اراده 20 ه 20....:d
اما جدی باید چکار کرد
خب باید خلاصه هاتو بخونی تستهای علامتدارو مرور کنی فرمولارو بخونی یادآوری کنی کلا مرور کن دیگه

sharifqc

عضو جدید
واسه خستگی و یک روندیه دیگه، یه کله درس خوندیم مغز سوزوندیم:biggrin: حالا مغز که میسوزه یه انرژی اتمی آزااااااااد میکنه آآآآه این هوا از انرژی شهاب سنگ بیشتر و این انرژی کجا آزاد میشه؟ آفرین سر جلسه کنکور تو پاسخنامه ها میترکونه پاسخنامه رو یه جای توپ قبول میشی بعدش هیچی از اون درسایی که خوندی یادت نمیاد!! :confused: این قانون ناپایستگی درسه که خودم کشفش کردم
بد میگم بگید بد میگی نه بگید دیگه

خب باید خلاصه هاتو بخونی تستهای علامتدارو مرور کنی فرمولارو بخونی یادآوری کنی کلا مرور کن دیگه

نفرمایید قربان ;) کاملا درست میفرمایید شما

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w15::w15::w15::w15:یوسف این دیگه چیه؟؟؟!!! :w15::w15: قیافه رو

mostafa.bahriny

عضو جدید
:gol:سلام بچه ها خوبین.
راستش من زدم توی نت چگونه برای ارشد بخونیم بااینجااشناشدم دوروزی میشه.
خب من ارشد قبول شدم ولی بهخاطرراه دور والته بیشترهزینه انصراف دادم آخه آزادبود ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بعدش انگار دیگه به هیچی علاقه ندارم ازادانشگاهم که دورشدم ازبچه ها دیگه حوصله ندارم درصورتی قبلا اینجورنبودم آخه تنها خیلی سخته درس خوندن یعنی تو محیط درس نباشی برای همین وقتی بااین باشگاه آَناشدم البته درست و کامل آَشنانیستم ولی خیلی خوشحال شدم گفتم شاید یکم حال و هوام عوض بشه شاید یه پایه برای درس پیدابشه یه کسی که بشه روش حساب کرد ازراهنمایی هاش از انرژیش و.....انرژی گرفت
یاحق:gol::(

اميدوارم انرژي در تو ايجاد شده. رفتن به كتابخانه خيلي ميتوانم كمكت كنه.

mostafa.bahriny

عضو جدید

حاجي مثل اينكه دنيا براي همه يه جور مي چرخه!!!
اقا من هم يك هفته اي هست كه مريضم و بازده اي درس ام منفي شده. فقط درس تلويزيون و فيلمم را خوب كار كردم.!!!!
عجب درس شيريني!!!!!

mostafa.bahriny

عضو جدید
منم تا دیشب اینطوری بودم اومدم اینجا اعتراف به کم کاری کردم حالم خوب شد الان افتادم رو دور تند.نگران نباشین بقول اسلام پناه این بی انگیزگی زمانی به آدم دست میده که تو 2قدمی هدف وایساده!
یه پیشنهادی که یه رتبه64 ای بهم داد این بود که ماه آخر بویژه هفته آخر باید با خودت مهربون باشی مدام خودتو سرزنش نکن که کم خوندم!چرا مثل قبل نمیتونم بخونم!
خب طبیعیه که الان چون چیزی باقی نذاشتی واسه خوندن پس وقتتم آزاد تر میشه فققققققققققط ذهنتو از مسیر درس خارج نکن ومدام بصورت ذهنی و تو فکرت مسائل و مطالب مهم رو مجسم کن.این کار بهترین راهه واسه ممانعت از پرداختن ذهن به حواشی و هم اینکه به آدم حس تسلط به موضوع رو میده.
من حرفای این شخصو قبول دارم چون یه دانشجوی معمولی بود که با یه عملکرد صحیح و عاقلانه تونست سال سوم 64 بیاره.بقول خودش شرایط زندگی اجازه داده بود بار سوم ارشد قبول شه اصلا هم اینو به حساب جا موندن از قافله و اسبابی واسه تضعیف روحیه خودش قرار نداده بود.

ببخشيد خيلي تايبپك نوشتم.
ولي يك سوال برام پيش امده، منظورت از سال سوم چيه؟؟؟ يعني سه سال پشت كنكور ارشد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟

afba

عضو جدید
ببخشيد خيلي تايبپك نوشتم.
ولي يك سوال برام پيش امده، منظورت از سال سوم چيه؟؟؟ يعني سه سال پشت كنكور ارشد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟

بله .یعنی 3بار رفته سر جلسه کنکور ارشد.تازه سال اولم که در حال تحصیل بوده اصلا شرکت نکرده.عجیبه مگه؟
تو کنکور ارشد خیلیا اینطورین خوب.یه عده بازار کارو ترجیح میدن بعد ادامه تحصیل.یه عده ازدواج میکنن بعد ادامه میدن.و خیلی احتمالات دیگه....
خیلی بده مگه؟برام عجیبه که براتون عجیبه!!!!!!!!!

milad mansoury

عضو جدید
سنجشی ها چه کردن؟
شیرید یا روباه؟

سلام
ازمون در کل به نظرم خیلی سخت بود.مدار و ریاضی واقعا سخت بود من خیلی حل نکردم

کنترلش من ۹ تا زدم در کل متوسط بود
برسی سخت بود.
ماشین متوسط به بالا بود.دی سی مثل همیشه سخت حتی یکی از سوالاش ماشین حساب می خواست.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.پس همه در مزخرف بودن مدار و سخت بودن ریاضی اتفاق نظر داریم.نظر من هم همینه.کنترل و سیگنال و الک قابل تحمل بودن ولی دفترچه اول به طور کل آدم رو نا امید میکرد.4 سوال مدار پشت هم پارامتری بودن.این طراح نمیدونم چی از جون k و آلفا و مدارای از دور خارج شده پارامتری میخواست.چندتا از سوالای مدار فقط میگفت k یا آلفا چطور باشد که فلان چیز شود!!!!!!! آقا یکی،دوتا،سه تا بسه دیگه چه خبره آخه؟!!!!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.پس همه در مزخرف بودن مدار و سخت بودن ریاضی اتفاق نظر داریم.نظر من هم همینه.کنترل و سیگنال و الک قابل تحمل بودن ولی دفترچه اول به طور کل آدم رو نا امید میکرد.4 سوال مدار پشت هم پارامتری بودن.این طراح نمیدونم چی از جون k و آلفا و مدارای از دور خارج شده پارامتری میخواست.چندتا از سوالای مدار فقط میگفت k یا آلفا چطور باشد که فلان چیز شود!!!!!!! آقا یکی،دوتا،سه تا بسه دیگه چه خبره آخه؟!!!!

اصلا خودتو ناراحت نکن عزیز اینا طراحی نکردن که منم بلدم ازین تستای چرت طراحی کنم

ریاضی شکنجه بود .... سوال انتگرال مختلط کلی خندیدم اون مسیر بسته ازونجایی که وقت زیاد اوردم دوتا گل کوچیک کشیدم یدست فوتبال زدیم با سوالا :biggrin:

mohsignal

عضو جدید
الکترونیکش به نظر من از همه سختر بود و خیلی بد طراحی کرده بودن.مثل همیشه سخت بود که در نهایت به نفعمون میشه چون کنکور حتما اسونتر هستش(انشالا..)و سر جلسه کپ نمیکنیم!!!

• Like
واکنش ها: Ehi

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا خودتو ناراحت نکن عزیز اینا طراحی نکردن که منم بلدم ازین تستای چرت طراحی کنم

ریاضی شکنجه بود .... سوال انتگرال مختلط کلی خندیدم اون مسیر بسته ازونجایی که وقت زیاد اوردم دوتا گل کوچیک کشیدم یدست فوتبال زدیم با سوالا :biggrin:

انتگرال مختلط،زیر انتگرال خلاصه یه گل و یه بلبل کم بود.قطب z=0 قطب مرتبه 3 بود که روی مرز بود.حتی خم ،هموار هم نبود که به یه جواب نصفه نیمه برسیم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.