+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یونس313

عضو جدید
سلام

چند تا سوال داشتم ممنون مي شم كمكم كنيد

1. يه مهندس قدرت و همچنين يه مهندس كنترل دقيقا چه مدل كارايي رو

انجام مي دن؟طراحي ، نظارت،تعمير و يا ...؟ ( البته منظورم نوع كارشون توي ايران هست)

2.ابزار دقيق دقيقا چيه و چقدر توي كار يه مهندس كنترل نقش داره؟

3.اينكه ميگن گرايش قدرت زياد مناسب خانم ها نيست، نوع كارش بيشتر مناسب اقايونه ،محيط كارش معمولا خارج از شهره و ... ايا صحت داره؟

سلام
در مورد کنترل نظری ندارم . اما در مورد قدرت من خودم شاهدم که 99 درصد نصاب هستند . اصلا بین ارشد و کارشناسی هم فرق نمی کنه .
البته اگر بتونی طراحی کنی خوب پولی می شه در بیاری که این نیاز به تجربه در کنار سواد دانشگاهی داره .
واقعا اگر از من بپرسند خانم ها بدرد قدرت نمی خورند . بهتره برن همون الکترونیک و مخابرات رو بخونن . محیط کلا مردانه است طرف باید انقدر خودش حرفه ای و کار کرده باشه که خدایی نکرده برای افراد زیر دستش هیچ اتفاقی نیفته . اصلا کسی که که کار عملی نتونه بکونه فقط سواد تئوری داشته باشه باید بره بمیره چون این علم بدرد نمی خوره و کشور هم پیشرفت نمی کنه .

موفق باشید

یونس313

عضو جدید
نکات زیر نتیجه مطالعه شخصی خودم از روی این کتاب ها میباشد که شاید بتونه به خیلی از دوستان کمک کنه.

مدار الکتریکی :

1. کتاب مدارهای الکتریکی تالیف کارو زرگر ( انتشارات پوران پژوهش ) : این کتاب در دو جلد میباشد و حاوی مطالب بسیار زیادی است. دارای مثالهای متعددی هست که همین موضوع برای کنکور خیلی میتونه مفید باشه. نکات بسیار خوبی داره. جلد اول کتاب خیلی بهتر از جلد دوم کتاب هست. مطالب جلد دوم زیادی طولانی و خسته کننده هست. مبحث معادلات حالت رو خوب نگفته و در مباحث دیگه مطالب خسته کننده زیاد داره.
  2. کتاب مدارهای اکتریکی تالیف عبدالعالی ( انتشارات پارسه ) : این کتاب هم در دو جلد میباشد. مباحث را خیلی خلاصه گفته ولی راه حلهای تستی فوق العاده ای دارد و مخصوصا در جلد دوم خیلی میتونه به شما کمک بکنه اما نمیشه به عنوان کتاب اصلی بهش تکیه کرد و باید به عنوان کتاب کمکی باشه.

الکترونیک :

1. کتاب الکترونیک 1 و 2 تالیف لطیفی ( اتشارات پارسه ) : این کتاب دارای تعداد تست بسیار کمی است که یکی از بزرگترین معایب این کتاب میباشد. نکات خیلی مبهم و گنگ هستند و حل تست ها هم نامناسب و گنگ میباشند. تنها نکته مثبت کتاب اینه که اگه بتونید نکات گنگش رو بفهمید روش های حل تستی جالبی رو به شما ارائه میده
  2. کتاب الکترونیک تالیف اشرفیان (انتشارات پوران پزوهش) : این کتاب اطلا به درد کنکور نمیخوره و سوالات و تست هایش کاملا بی فایده است و روش های حل تست ها هم کاملا نامناسب است. فقط توی فصل تقویت کننده های BJT یه روش سریع رو آموزش داده که اگر بتونید بفهمید میتونه مفید باشه و توی کتاب پارسه از این روش خیلی استفاده میشه. این روش رو من به طور خلاصه نوشته ام و انشاالله در فرصت های بعد در اختیار دوستان قرار میدهم.
  3. کتاب الکترونیک تالیف خرمی ( انتشارات ارشد سپاهان ) : این کتاب دارای تعداد تست خیلی زیادی هست و حتی تست های رشته اتوماسیون رو هم داره که این موضوع میتونه به عنوان نقطه قوت کتاب باشه ولی حل تشریحی تست های دولتی برق دقیقا کپی حل تشریحی کتاب سه جلدی دانشگاه تهران و هیچ فرق با اون نداره. مطالب درسیش هم زیاد بدرد نمیخوره ولی میشه از توش مطالب بدرد بخوری پیدا کرد.
  4. کتاب میکروالکترونیک تالیف پروفسور بهزاد رضوی (انتشارات نص) : این کتاب یه کتاب درسی هست و اصلا ربطی به کنکور نداره ولی میتونه توی بعضی قسمت ها مفید باشه. فصلهای مربوط به تقویت کننده های BJT و FET و فیدبک و زوج تفاضلی رو خیلی خوب گفته ولی فصلهای تقویت کننده های توان و رگولاتور رو اصلا خوب نگفته.

تجزیه و تحلیل :

1. کتاب تجزیه و تحلیل سیستم ها تالیف مومن زاده (انتشارات راهیان ارشد) : این کتاب در دو جلد موجود میباشد و کتاب بسیار مفیدی است. خیلی خوب مطالب رو آموزش داده و تست های خیلی زیادی حل کرده. الته به عنوان نکته منفی این رو بگم که حل تعداد کمی از تست ها دارای اشتباه میباشد که عمدتا اشکال چاپی است
  2. کتاب سوالات تالیفی تجزیه و تحلیل سیستمها تالیف مومن زاده (انتشارات پوران پزوهش جلد نارنجی) : این کتاب دارای تعداد بسیار زیادی تست در سطوح دشواری مختلف است و کتاب بسیار خوبی برای تفهیم کامل مطلب میباشد.

کنترل خطی :

1. کتاب کنترل خطی تالیف آریاز برادرانی (انتشارات آزاده) : این کتاب برای شروع کتاب خوبی است و فصلهای اولیه کنترل رو تا انتهای مکان هندسی خوب گفته ولی مطالب مربوط به نایکوئیست ، بود ، کنترل کننده ها و ... رو اصلا خوب نگفته و بعضی تست هایش دارای حل اشتباه و غلط میباشد.
  2. کتاب کنترل خطی تالیف هومن سجادیان (انتشارات مدرسان شریف) : کتاب خوبی است و مطالب مفیدی دارد. تست های زیادی دارد که این خودش به عنوان یه نکته مثبت میتونه باشه. فصل کنترل کننده ها ، نایکوئیست ، بود ، معادلات حالت وکلا اکثر فصل ها رو خوب گفته و نکات مهمی رو ذکر کرده ولی بعضی تست ها رو غلط حل کرده که تعدادشون خیلی کمه.
  3. کتاب کنترل خطی تالیف جاهد مطلق (انتشارات پارسه) : این کتاب به طور کلی کتاب خوبی نیست ولی در سطوح بالاتر نکاتی خوبی داره که میتونه کمکتون کنه.
  4. کتاب کنترل تالیف دکتر خاکی صدیق (انتشارات پیام نور) : این کتاب یه کتاب درسی هست ولی نکات خیلی مهم و مفیدی داره که کاملا به درد کنکور میخوره.
  5. کتاب کنترل خطی تالیف اوگاتا (انتشارات نص) : مثل کتاب خاکی صدیق میتونه کمک باشه
  6. کتاب مهندسی کنترل تالیف نایس : یه کتاب درسی عالی و واقعا مفید هست. خوندش رو به همه بچه ها توصیه میکنم.

ریاضایات :

1. کتاب معادلات دیفرانسیل تالیف معتقدی (انتشارات پارسه) : کتاب بسیار جامع و مفیدی هست و نکات خیلی خوبی داره و تست های زیادی رو حل کرده و روش های حل قشنگی داره.
  2. کتاب معادلات دیفرانسیل تالیف بهزاد خداکرمی (انتشارات راهیان ارشد) : اصلا کتاب خوبی نیست و بیشتر برای کنکور آزاد خوبه
  3. کتاب ریاضی مهندسی تالیف معتقدی (انتشارات پارسه) : مثل کتاب معادلات کتاب خوبیه ولی مبحث مشتقات جزئی رو خیلی بد گفته
  4. کتاب ریاضی مهندسی تالیف حاجی جمشیدی (انتشارات پوران پژوهش): اصلا بدرد نمیخوره و هیچ نکته مثبتی نداره.
  5. کتاب ریاضی مهندسی تالیف کریمی (انتشارات نصیر) : یه کتاب حجیم که اصلا بدرد نمیخوره. تعداد زیادی تست داره که تقریبا 90 درصدشون جواب ندارن و مولف محترم گفتن خودتون جواب رو پیدا کنید و لازم به ذکر است که این تست ها خیلی خیلی هم مهم هستن. به هیچ وجه پولتون رو برای این کتاب هدر ندهید
  6. کتاب آمار و احتمالات تالیف طورانی (انتشارات پارسه) : بهترین کتاب برای آمار با تعداد زیادی تست خوب و مفید.بررسی بعضی از کتاب های کنکور.
سلام
تشکر از اینکه تجربه خودتان رو در اختیار بچه ها می گذاری .
در مورد کتاب مهندس کریمی فرمودید "یه کتاب حجیم که اصلا بدرد نمیخوره "
اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید چرا بدرد نمی خوره .من نظر مخالف نظر شما را دارم

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
تشکر از اینکه تجربه خودتان رو در اختیار بچه ها می گذاری .
در مورد کتاب مهندس کریمی فرمودید "یه کتاب حجیم که اصلا بدرد نمیخوره "
اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید چرا بدرد نمی خوره .من نظر مخالف نظر شما را دارم

سلام

کتاب ریاضی مهندسی راهیان ارشد بهتره یا ریاضی مهندسی نصیر (مهندس کریمی)؟

من که خودم از روی راهیان ارشد میخونم چون از فصل بندی کتاب نصیر خوشم نیومد و دلیل اصلیش هم نداشتن پاسخ واسه تست های پایانی بود

در ضمن کسی کتاب های تستی تالیفی
ریاضیات پارسه( دکتر معتقدی) رو خونده؟ بدرد کنکور میخورن؟

یونس313

عضو جدید
سلام

من که خودم از روی راهیان ارشد میخونم چون از فصل بندی کتاب نصیر خوشم نیومد و دلیل اصلیش هم نداشتن پاسخ واسه تست های پایانی بود

سلام
متاسفانه تنها ایراد کتاب کریمی همینه و شما باید یک کتاب دیگه رو بخونید
ولی من در کل از درس دادن مهندس کریمی بیشتر خوشم می یاید . کتاب مهندس مومن زاده هم کتاب خوبی هست

EECi

مدیر بازنشسته
با استعلام از مدیریت ارشد مشخص شد :
کاربر با نام raha_motamedi دارای ای پی یکسان با ای دی یکی از اساتید هستند ( و امکان استفاده از کامپیوتر یکسان بین دو فرد وجود دارد) ، و اطلاعیه قبلی مبنی یکسان بودن این دو کاربر رد شده و امکان این عمل در ابهام است
با این وجود با اهانت کنندگان و نسبت دادن الفاظی مثل اجیر شدن برای یک موسسه و اهانت به اساتید دیگر برخورد خواهد شد.

بنده از اشتباه مدیریتی ، مبنی بر قطعیت موضوع از حضور استاد مربوطه عذر خواهی می کنم و امیدوارم ادعای کاربر ( اقای معتمدی) مبنی بر استفاده از کامپیوتر یکسان با استاد مورد بحث، حقیقت داشته باشد

به امید روز های بهتر
:gol:

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

هر دو کتاب خوبی هستند
اقای مومن زاده خیلی خوب و علمی توضیح داده و مثال حل کرده
کتاب اقای کریمی هم بعضا روش های خیلی خوبی داره که در کتاب اولی توجهی بهش نشده و از همه مهم تر سوالات پایانی کتاب اقای کریمی هست که تمام رشته ها رو پوشش میده...
کتاب اقای معتقدی هم تمرین های تالیفی خوبی داره

واقعا سوالات رشته های دیگه نیازی به حل تشریحی نداره ، فردی که بتونه تست های برق رو حل کنه ، حل تست های سایر رشته ها براش سختی نداره
شاید سوالای کامپیوتر یکم سخت باشه که در متن کتاب اقای کریمی بهش پرداخته شده

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.میبینم که بعضی از دوستان هنوز درگیر منابع هستند! وقت انتخاب منبع تموم شده دیگه دوستان.الان شروع نکنید بدجور میبازید،از ما گفتن بود
کتاب کنترل مهندس امین رضایی انتشارات پوران به مرحله خرید اینترنتی وارد شده و میتونید سفارش بدیدش
در مبحث معادلات با مشتقات جزئی تنها کتابی که حق مطلب رو کامل ادا کرده و پرگویی هم نکرده کتاب مهندس مومن زاده هستش.در فوریه اما کریمی بهتره و نمیشه گفت این کتاب اصلا به درد نمیخوره.گاهی اوقات فکر میکنم مهندس کریمی عجب آدم نابغه ایه که چنین کتابی تالیف کرده ولی در کل حجم کاذبی داره و نباید گول خورد.برادرانه به شما عزیزان پیشنهاد میکنم مباحث توابع مختلط،انتگرال مختلط، سری مختلط و نگاشت رو حتما از روی کتاب مهندس مومن زاده یکبار مطالعه کنید؛اگرچه کل کتاب ایشون برای مطالعه اولویت داره به نظر من

naribazi

عضو جدید
سلام تشکر از اینکه تجربه خودتان رو در اختیار بچه ها می گذاری . در مورد کتاب مهندس کریمی فرمودید "یه کتاب حجیم که اصلا بدرد نمیخوره " اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید چرا بدرد نمی خوره .من نظر مخالف نظر شما را دارم
این نظر منه و با توجه به مباحثی که در تاپیک قبلی پیش اومد دلیلی نمیبینم توضیح اضافه تری بدم. شرمنده

یونس313

عضو جدید
این نظر منه و با توجه به مباحثی که در تاپیک قبلی پیش اومد دلیلی نمیبینم توضیح اضافه تری بدم. شرمنده

سلام
اگر کسی در مورد کتابی اضهار نظر می کنه می گه بدرد نمی خوره باید با دلیل باشه بگه مثلا به فلان دلیل بدرد نمی خوره . حجیم بودن یک کتاب که دلیل نمیشه .
[...]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

naribazi

عضو جدید
سلاماگر کسی در مورد کتابی اضهار نظر می کنه می گه بدرد نمی خوره باید با دلیل باشه بگه مثلا به فلان دلیل بدرد نمی خوره . حجیم بودن یک کتاب که دلیل نمیشه

[...]
دلیلی که داشتم حجیم بودن کتاب نبود بلکه حل نکردن تست ها بود. کتاب کنکوری باید مثل کتاب معتقدی یا مومن زاده باشه ، با کلی راه حل مختلف نه مثل کتاب کریمی که 90 درصد تست ها رو جواب نداده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

EECi

مدیر بازنشسته
آیا بدون گفتن آن قسمت های قرمز در متن ، نمیشد منظورمان را برسانیم؟:gol:

خب بزارید از اون سوالای خطرناک بپرسم!
تا حالا چقدر درس خوندید؟ چند فصل ؟ کدوم دروس؟

naribazi

عضو جدید
آیا بدون گفتن آن قسمت های قرمز در متن ، نمیشد منظورمان را برسانیم؟:gol:خب بزارید از اون سوالای خطرناک بپرسم!تا حالا چقدر درس خوندید؟ چند فصل ؟ کدوم دروس؟
ممنون و کاملا با حرفتون موافقم. لطفا یه تذکر به ایشون بدید که دیگه بی احترامی نکنند. بازم ممنون

EECi

مدیر بازنشسته
پیشنهادی داشتم
به نظرم یک تاپیکی بزنیم با کمک هم و در اون تمام جزواتی که در نت وجود دارند که از کلاس های کنکوری هست و منابعی که خواندنشون برای کنکور لازمه رو ، قرار بدیم
هر یک از دوستان هم می تونند با رضایت استاد مربوطه ، جزوه رو در اون تاپیک قرار بدن
موافقید؟

naribazi

عضو جدید
پیشنهادی داشتم به نظرم یک تاپیکی بزنیم با کمک هم و در اون تمام جزواتی که در نت وجود دارند که از کلاس های کنکوری هست و منابعی که خواندنشون برای کنکور لازمه رو ، قرار بدیمهر یک از دوستان هم می تونند با رضایت استاد مربوطه ، جزوه رو در اون تاپیک قرار بدنموافقید؟
کاملا موافقم و بسیار کار خوبیه. مخصوصا برای بچه های شهرستانی میتونه خیلی مفید باشه

EECi

مدیر بازنشسته
ممنون و کاملا با حرفتون موافقم. لطفا یه تذکر به ایشون بدید که دیگه بی احترامی نکنند. بازم ممنون
منظور قسمت هایی بود که بنده با نماد [...] در محل بحث های بی مورد ، قرار می دهم

متاسفانه این نماد در پست شما و اقای یونس وجود داشت

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/indus.gif قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.
قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید.
قانون شماره 15) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.
قانون شماره 17) قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای «ایرانی» دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در تالارها ممنوع می باشد.
قانون شماره 18) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است.

دوستان خوبم این بحث ها را هر چه زودتر تمام کنید
از همه شما سپاسگذارم
:gol:

یونس313

عضو جدید
سلام
من با تخریب یک استاد بدون دلیل مخالفم .
شاید من با یک کتاب حال کنم و اون رو خیلی راحت بخونم و خیلی خوب هم نتیجه بگیرم . ولی شخص دیگه اون رو بخونه و نتیجه نگیره .

ما باید در کشور عزیزمان ایران این را یاد بگیریم که هیچ موقع دیگری را برای رسیدن به هدف خودمون زیر پا له نکنیم . در این صورت است اسلام به شرایط ارمانی ظهور منجی عالم مهدی نزدیک می شه .
بگذریم
من اگر فکر می کنید به شما توهین کردم معضرت خواهی می کنم .
به امید موفقیت تمام بچه های باشگاه

NARGES ELEC

عضو جدید
بابا من هی واسم کاری پیش میاد که نمی خونم . شما ها سر چه چیزایی بحث می کنید . شما ها بشینید درس بخونید به جای این بحث ها .
انتخاب یه کتاب یه چیز نسبی هست و به سلیقه بستگی داره . ببینید با طرز درس دادن کدام استاد راحت تر هستید همون کتاب رو انتخاب کنید .
مثلا همین کتاب کریمی ریاضیات مهندسی رو یکی از هم دانشگاهی های ما که خونده بود خیلی راضی بود 40 % زده بود . اون پسندید .
اما من این کتاب رو دیدم خیلی خوشم نیومد به همین دو دلیلی که دوستمون گفت یکی اینکه خیلی حجم داره و مهم تر تمام تست های پایان فصل اون
بدون پاسخ هست . من کتاب ریاضیات مهندسی اقای کریمی رو نپسندیدم . در صورتی که به نظر خود من کتاب معادلات ایشون فوق العاده هست .

Muhammad1986

عضو جدید
پیشنهادی داشتم
به نظرم یک تاپیکی بزنیم با کمک هم و در اون تمام جزواتی که در نت وجود دارند که از کلاس های کنکوری هست و منابعی که خواندنشون برای کنکور لازمه رو ، قرار بدیم
هر یک از دوستان هم می تونند با رضایت استاد مربوطه ، جزوه رو در اون تاپیک قرار بدن
موافقید؟

سلام

واقعا ایده ی تاپیه!! با پیشنهاد شما کاملا موافقم .

حالا خودتون این کار رو بکنید. ما هم دنبال شما به صف میشیم!

سلام بچه ها ،یک کمک کنید گیجه گیج شدم نمی تونم اصلاًدرس بخونم ،انگیزه خیلی خیلی بالایی دارم ولی نمی تونم startبزنم،یه چیز کوچولو ولی پراهمیت بگم من از اول در طرح برنامه ریزی درسی مشکل داشتم. لطفاً راهنمایی کنید دوستان .امتحانات پایان ترم هم نزدیکه .با تشکر از همه شما دوستان.

naribazi

عضو جدید
لینک زیر توزیع موضوعی مباحث مختلف هست که به شما نشون میده توی سالهای اخیر از هر مبحثی چند تا تست اومده. این فایل مال دوران مشاوره پارسه بوده و میتونه خیلی مفید باشه و من اون رو بدون هیچ چشم داشتی اینجا قرار میدم و امیدوارم مفید باشه

لینک دانلود توزیع موضوعی مباحث

naribazi

عضو جدید
سلام بچه ها ،یک کمک کنید گیجه گیج شدم نمی تونم اصلاًدرس بخونم ،انگیزه خیلی خیلی بالایی دارم ولی نمی تونم startبزنم،یه چیز کوچولو ولی پراهمیت بگم من از اول در طرح برنامه ریزی درسی مشکل داشتم. لطفاً راهنمایی کنید دوستان .امتحانات پایان ترم هم نزدیکه .با تشکر از همه شما دوستان.

این مشکل رو فقط خودت میتونی حل کنی ... شروع مطالعه برای ارشد خیلی خیلی خیلی مهمه .... سعی کن از همین فردا بخونی ... با درسی که بیشترین علاقه رو بهش داری شروع کن تا گرم بشی

Muhammad1986

عضو جدید

سلام

ببین دوس عزیز یه تقویم جیبی بردار بعد هفته هایی که تا 2 ماه مونده به ازمون ارشد رو داری بشمار منهای تموم هفته هایی کن که باید امتحانات کارشناسی بدی .
خب ببین چند هفته میمونه؟
خب حالا اون وقتی که برات مونده رو بین درسات تقسیم کن

(بر فرض مثال برای گرایش کنترل و بستگی به سلیقه ی خودت در تعداد دروس در یک روز و...)

روزای زوج: مدار-ریاضی-سیگنال-کنترل

روزای فرد: مدار-ریاضی-الکترونیک-ماشین

بعد مشخص کن مثلا واسه مدار اگه بخوای 11 فصل پوران پژوهش رو بخونی مثلا هر فصل 2هفته طول میکشه(1هفته اموزش و یه هفته تست همون فصل) در کل میشه 22 هفته

مثلا واسه سیگنال :
کتاب مومن زاده 10 فصل داره هر فصلی رو 3 هفته بخونی میشه تقریبا 30 هفته.

واسه همه ی درسا اینطوری
(البته این نظر شخصی منه و هر کسی سلیقه ی اموزشی مخصوص به خودش رو داره)

اون 2 ماه اخر هم واسه جمع بندی و مرور و زدن تست های مجموعه ای.
(چون اون اخرا دیگه ادم استرس پیدا میکنه و نمیتونه درست و حسابی تمرکز کنه و فقط میتونی مرور کنی)

وقتی این کار رو بکنی میبینی تازه وقتم کم میاری!! اونوقت مجبور میشی بخونی!( به انگیزت هم دیگه نمی نازیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif)

البته اگه تموم این کارا رو روی یه برگه بنویسی و چارت بندی کنی و تاریخ بزنی میبینی راحت یه برنامه کامل واسه خودت ریختی که مثل یه عقاب!! تموم ماه های آینده رو در نظر داری و میدونی که دیگه در کدوم تاریخ چه کتابی رو بخونی و خلاصه آرامش خاصی بهت دست میده و دیگه به عملی کردن برنامه ای که ریختی و بالا بردن ساعت مطالعه فکر میکنی )

موفق باشید

آخرین ویرایش:

vaaad7

عضو جدید
حال نمیدانم براین عکس گریه کنم یاشادباشم .خوشابه حال چنین مادران . ......فقط یه لحظه به چشای این مادر دقت کنید.
بچه ها فقط خواستم بگم چیزای مهمتر از کنکور هم تو این دنیا وجود دارن.
خرمشهر آزاد شد.

nf00222500-1.jpg

انصافا دمه این مادر گرم..... !!!!

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید
حال نمیدانم براین عکس گریه کنم یاشادباشم .خوشابه حال چنین مادران . ......فقط یه لحظه به چشای این مادر دقت کنید.
بچه ها قط خواستم بگم چیزای مهمتر از کنکور هم تو این دنیا وجود دارن.
خرمشهر آزاد شد.

مشاهده پیوست 98909

انصافا دمه این مادر گرم.....ما !!!!

سلام
من یک ماهی رزمایش بودم . پدرم درومد از سرما و خوردن غذای سرد و دوری از حموم . نداشتن دستشویی درست حسابی و...
واقعا دم بچه های جبه گرم که ان موقع بدون هیچ چشم داشتی با ان همه شرایط سخت از اب و خاک این میهن دفاع کردند و ما حالا داریم با خیال راحت داخل کشور عزیزمون زندگی می کنیم
آزادی خرم شهر شهر خون مبارک باد

ای کاش بعضی ها مردانگی از این ها یاد بگیرن و کم بفکر کلا گذاشتن سر ....

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
پیشنهادی داشتم
موافقید؟
راستش این فکر اذیتم می کنه که اساتیدی که جزوشون قرار میگیره راضی نباشند ....
یا اون کتاب های زبان اصلی ، در همون برگ اولش نوشته حق چاپ محفوظ است و خب درست اینه که ما هم رعایت کنیم
کتاب های فارسی هم که طبق قانون تالار برق نباید قرار بگیرند

حداقل ما این زمینه رو بوجود نیاریم !

dars

عضو جدید
پیشنهادی داشتم
موافقید؟

تمام حرف من هم همینه.پستی رو هم که زدم همین بود که کسی جواب نداد و بجای جواب دادن به این پست ها الکی با هم سر چیزای بی ارزش دعوا میکنین.خیلی از استادا جزوه های خودشون رو میدن بیرون.اگه یه استادی هم راضی نباشه بر اساس کدوم قانون نمیشه گذاشتشون اینجا؟قانون کپی رایت که در ایران کاربردی نداره مخصوصا برای محصولاتی که تولید کنندش مشخص نیست چون این جزوه ها اکثرا توسط دانشچو ها نوشته شده نه خود استاد ها.درسته؟
لطفا این کار رو بکنید.حداقل برای جزوه های تاپ برای ارشد.

Muhammad1986

عضو جدید
یا اون کتاب های زبان اصلی ، در همون برگ اولش نوشته حق چاپ محفوظ است و خب درست اینه که ما هم رعایت کنیم

سلام

هنوز منتظر این تاپیک هستیم

اینقدر حساس نباشید لطفا شروع کنید اگه استادی هم ناراضی بود یا راضیش میکنیم یا جزوه اش رو بر میداریم!

خدایی خیلی میتونه کمکمون کنه!

vaaad7

عضو جدید
تمام حرف من هم همینه.پستی رو هم که زدم همین بود که کسی جواب نداد و بجای جواب دادن به این پست ها الکی با هم سر چیزای بی ارزش دعوا میکنین.خیلی از استادا جزوه های خودشون رو میدن بیرون.اگه یه استادی هم راضی نباشه بر اساس کدوم قانون نمیشه گذاشتشون اینجا؟قانون کپی رایت که در ایران کاربردی نداره مخصوصا برای محصولاتی که تولید کنندش مشخص نیست چون این جزوه ها اکثرا توسط دانشچو ها نوشته شده نه خود استاد ها.درسته؟
لطفا این کار رو بکنید.حداقل برای جزوه های تاپ برای ارشد.

داش گلم اینجا ایرونه اگه قانون نباشه ....حلال حروم که سرمون میشه.
البته داش گلم ببخشید که من جواب دادم , ولی هدف یه چیز دیگس .کنکور وسیلس.

دمه همه بچه محلامون گرم.

یونس313

عضو جدید
سلام
من در مورد یک مساله ای خواستم دوستان نظر بدن .
من خودم رو مثال می زنم : عادت دارم همیشه با یک کتاب مطالعه نکنم ونظر حداقل یک کتاب دیگه در مورد همون مطلب رو بدونم . به نظر من این روش خوبی برای همه درس ها نیست چون بعضی موقع ها برای بعضی از درس ها مثل ماشین گیج می شم . اصلا شباهتی بین دو کتاب نمی بینم . راحل ها فرق می کنه بعضی از مطالب در یک کتاب وجود داره در دیگری وجود نداره و برعکس .
یا نمونه دیگه ان ریاضی مهندسی یا مدار
اما اگر بتونی همین روش خلاصه نویسی کنی ، مسلط می شی

h.mehrabian

عضو جدید

سلام
درباره ی کتاب های زبان اصلی اینو بگم که چون ایران عضو کنوانسیون های بین المللی مربوط به حق تکثیر نیست ، پس هر فردی میتواند بدون اجازه ناشر از کتاب های آن انتشارات استفاده کند(منظورم انتشارات خارج از کشور هست) در مقابل افراد خارج از ایران هم این حق را دارند مثلا آثار پدیدآمده در ایران بوسیله افراد مقیم ایران در کشورهای دیگر مانند آمریکا محافظت نمی‌شوند.
ولی حق نشر در کشور خودمون برای خودمون معتبر است

وضعیت
موضوع بسته شده است.