+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من قبل خروج از جلسه کنکور، گزینه های خودم رو نوشته بودم که امروز که این سازمان ناسنجیده کلید اولیه رو داد بیرون، من درصدهای خودم رو حساب کردم:

.

منم این کارو کردم ...ولی یادم رفت نگاه بندازم کد دفترچه ام چیه !!:cool:

الان گزنیه هایی که زدم به هیچ دفترچه ای نزدیک نیست ...هرکدوم یه چیزی گفته واسه خودش ....تازه یه چندتایشونم همون سوال اشتباهان ......واقعا تکلیف خودمو نمی دونم الان !!!

فکر کنم از فردا بیشنم بوخونم واسه سال بعد یا سال های بعد ....یا سال های پس از بعد ......

soheil.z

عضو جدید

الان گزنیه هایی که زدم به هیچ دفترچه ای نزدیک نیست ...هرکدوم یه چیزی گفته واسه خودش ....تازه یه چندتایشونم همون سوال اشتباهان ......واقعا تکلیف خودمو نمی دونم الان !!!

فکر کنم از فردا بیشنم بوخونم واسه سال بعد یا سال های بعد ....یا سال های پس از بعد ......

چییییی میگی!!!!!!!! کد دفترچتو نگانکردی!!!!!:eek:

h.mehrabian

عضو جدید
من طبق جوابایی که گذاشته بودن زبان رو 31 زده بودم ولی الان کلیدها رو نگاه کردم دیدم 39 زدم ولی با این حال کنترل 11 درصد شد :confused:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
چییییی میگی!!!!!!!! کد دفترچتو نگانکردی!!!!!:eek:

کلا نبوغ زیادی توی حواس پرتی دارم ،شما نگران نباش ...سال بعد همه تونو می بینم !

جوابای تشریحی هم نگاه کردم ....بعد از یه هفته مسافرت همه چی از یادم پریده !

BalroG

عضو جدید
اقا ارش شما با این درصد ها ان شالله رتبت در حدود 500-300 کنترل میشه ، شاید بهتر ، شاید بدتر ! ان شالله که بهتر خواهد شد

اقا یکی دفترچه دوم A رو بزاره

دوستان به یه جمع بندی در مورد سوالات برسید

فک نکنم آیدین جان، حالا به فرض این طور که شما میگین بشم، هدف من مخابرات هست، نه کنترل! :(
به نظر شما برای مخابرات یا الکترونیک چه رتبه ای میتونم بیارم؟!! فک کنم 2000 رو به زور بیارم، نه؟ :cry:

درضمن اگه رتبه من در کنترل 800 بشه (خودم حدس میزنم که در کنترل 800 بیارم)، میتونم یکی از دانشگاه های خوب تهران رو بیارم؟
خواهشا راهنمایی بفرمایید...

masoud_5april

عضو جدید

فک نکنم آیدین جان، حالا به فرض این طور که شما میگین بشم، هدف من مخابرات هست، نه کنترل! :(
به نظر شما برای مخابرات یا الکترونیک چه رتبه ای میتونم بیارم؟!! فک کنم 2000 رو به زور بیارم، نه؟ :cry:

درضمن اگه رتبه من در کنترل 800 بشه (خودم حدس میزنم که در کنترل 800 بیارم)، میتونم یکی از دانشگاه های خوب تهران رو بیارم؟
والا تا اونجا که من فهمیدم تو رتبه ها بهترین وضعیت واسه الکترونیک و بدترین واسه قدرتی هاست.
من یکی از دوستام پارسال با 700 قدرت قزوین قبول شد.
کنترلم تا اونجا که فهمیدم واسه قبولی روزانه تو تهران کمتر از 700 میخواد ولی امسال مثل اینکه ظرفیت ها بیشتر شده،چون پارسال کمتر از سال قبلش بوده.
البته شما خیلی خوب زدی،مخصوصا همین درصد کنترلتون رتبتون رو پایین میبره،فرقی هم نمیکنه تو کدوم گرایش،ولی اگه الکترونیک یا سیگنال رو بالاتر میزدی خیلی بهتر میشد،ولی با این حال احتمال قبولیت زیاد هست،
ایشالا قبول میشی.

masoud_5april

عضو جدید
بعد یه مساله رو هم من بگم،من خودم ازمون های جامع سنجش رو میدادم یه چیز خیلی مهم ازش فهمیدم و اونم این بود که بین درصد هاتون باید تناسب برقرار باشه.
مثلا من ازمون اول رو از همه بهتر شدم ولی درصدهام تو تمامی دروس بین 25-35 بود و درصد بالاتر یا پایین تر نداشتم.(رتبمم حدود 90 شد)
اما ازمون دوم رو مثلا الک رو 8 زده بودم،کنترل رو 47، و بین باقی درصد هام تناسبی نبود،رتبم تقریبا دو برابر شد،(160 با اینکه میانگینم درصدهام همون بود)-درضمن تو رتبه 91 هم همین قضیه بود.
میخوام بگم وقتی یه درس رو بالا بزنین وقتی اون اثر خودش رو میزاره که باقی درصد هاتون مناسب باشه،البته نمیگم در غیر این بی تاثیر هست،ولی اون اثری که باید داشته باشه رو از دست میده.
من اینو خودم خوب فهمیدم
البته من خودمم امسال همین مشکل رو پیدا کردم و درصدهام به شدت بالا پایین شده...

soheil.z

عضو جدید

دوستان تا به حالا سولای زیر مشکل داشتن اگه بازم هست بگید به لیست اعتراضاتمون اضافه کنیم
سوالات39 و 41 ریاضیات ، 56 و 58 درس کنترل و 129 درس مغناطیس

خواهشا عکس ا
عتراضاتونم بزارید تا برای همامنگی بیشتر بچه های دیگه استفاده کنن
سوال 39:
39.jpg

برای اعتراضم برید سایت زیر:
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

پیوست ها

• 39.jpg
    39.jpg
    98.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

henn

عضو جدید
عزیزان خونسردی خود را حفظ کنید و تا اخر اردیبهشت شکیبا باشید :D

خیلی جالبه اساتیدی که خودشون سوال دادند نمیتونند سوالاشون رو حل کنند :D به نظرتون برای چی بریم دانشگاه ؟ :D

mohsen.ieee

عضو جدید
دوستان برای اعتراض به سوال 62 هم می توانید این را بنویسید. شاید فرجی بشود
سوال 62: گزینه "با دور شدن قطب های سیستم حلقه بسته از محور موهومی، سرعت پاسخ زمانی افزایش می یابد" هم درست است.
صفحه 114 کتاب سیستم های کنترل خطی نوشته دکتر علی خاکی صدیق، پاراگراف آخر. " قاعده کلی آن است، قطبهایی که در صفحه s در سمت چپ محور موهومی قرار دارند و به آن نزدیکتر هستند، پاسخ گذاری کندی خواهند داشت (با سرعت کمی صفر خواهند شد)، حال آنکه قطبهایی که در سمت چپ محور موهومی s قرار دارند و نسبت به قطبهای غالب بسیار دورتر از محور موهومی هستند، پاسخ گذاریی سریع دارند و با سرعت بیشتری صفر خواهند شد."
و صفحه 173 پاراگراف چهارم کتاب مهندسی کنترل نوشته کاتسوهیکو اگاتا ترجمه محمود دیانی، ویراست چهارم. "بیاید فرض کنیم سیستم پایدار است، پس بخش حقیقی قطبهای حلقه بسته دور از محور jw مقداری منفی و بزرگ است. جملات نمایی متناظر با این قطبها سریعا به سمت صفر میرا می شوند."

nima1111

عضو جدید

تهران یه دانشگاه توپ شبانه قبولی.......
ولی روزانه! یکم سخته مخصوصا چون سیگنال رو امسال اسون دادن.
من که خودم اصلا خوب ندادم....یه سیگنال میشد خوب بزنم که سوتی های ساده زیاد دادم.
ارش جان سال اولت بود یا دوم؟
اگه سال دومی بیا همین کنترل اون منفی مغناطیست شانس مخابرات رو ازت گرفته(ولی فکر کنم جوابای مغناطیسو اشتباه اوردی ولی تو برگه پاسخنامه درست زدی)

hamidchi

عضو جدید
سلام به همه
واقعن موندم این سازمان سنجش چیکار میکنه هر سال این همه سوال اشتباه تو کنکور !!!!
اگه سوالا رو از بانک سوال انتخاب میکنن واقعن یه تجدید نظری باید روش بکنن اگه هم واسه هر سال سوالای جدید میدن طراحی کنن که خب احتمال بیشتر هم همینه بهتره یکی دو تا دانشجو رو هم ببرن تو همو قرنطینه که بشینن سوالا رو حل کنن ببیند واقعن حل میشه یا جواب تو گزینه ها هست اصن!!
حالا شانسمون گفت امسال هم سوالا و هم شکل ها و نمودار ها تایپ شده بود بعضی سالها که حالت دست نویس داشت مخصوصا شکلها !!
در مورد زمان اعلام نتایج هم که دیگه واقعن سنگ تموم گذاشتن!! آخه واسه چی سه ماه طول میکشه مگه میخان چیکار کنن 
کنکور کارشناسی رو یک ماهه جواب اولیه میدن بعد یک ماه هم جواب نهایی. حالا نمیدونم چرا واسه ارشد 6-7 ماه طول میشکه :surprised:

h.mehrabian

عضو جدید
امسال سخترین بررسی در ادوار کنکور بود و در حق بچه های قدرت نامردی شد چون بچه های الکترونیک که بررسی صفر زدند با بچه های ما که بررسی 7 الی 8 درصد زدند زیاد فرقی نمیکنن

afba

عضو جدید
سلام.بالاخره بعد ده دوازده روز بلوائی که سنجش دیشب تو انجمن بپا کرد منو مجبور کرد جرات به خرج بدم و جوابامو چک کنم.بچه ها یه محبتی کنید تخمین بزنین با درصدای زیر چی نصیبم میشه.البته امسال مطمئنا ترازا خیلی جابجا میشن ولی یه حدودی واسه رتبه الک بگین لطفا.
ریاضی:30
مدار:50
کنترل:16
تجزیه:63شایدم 72
الکترونیک:53شایدم63ولی احتمال 63 بالاتره
مغناطیس:سفید
زبان:یادم رفته جوابام ولی حداقل 10% رو زدم

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

متاسفانه منم کد دفترچمو نگاه نکردم ولی گزینه هایی که زدم جواباش یادمه و الان مثل چی ... رو هوام خدا بخیر کنه
تا اردیبهشت منو شما سکته نکنیم خوبه

آخرین ویرایش:

masoud_5april

عضو جدید
من میگم اگه یکی از دوستان لطف کنه تا چند روز دیگه یک صفحه یا عکسی(نمیدونم هرچی) از تمامی سوالات مشکل دار درست کنه،که ما مشخصاتمون رو توش بنویسیم بفرستیم واسه سازمان.
به نظرم اینجوری هم،همه یک دست میشن همم اینکه خدایی نکرده حق کسی ضایع نمیشه.
البته اینکه میگم یکی از دوستان نمیخوام گردن کسی بندازم،چون خودم بلد نیستم گفتم وگرنه خودم درست میکردم.

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شهرستانی کاری نمیتونم بکنم ولی تهرانیا با اساتید در ارتباطن میتونید مشکل و حل کنید لطفا دریغ نکنید :(

EECi

مدیر بازنشسته

رتبه شما بهتر میاد مهندس
در کنترل همونی که گفتم
در مخابرات هم حدود 700-900 تا بیا پایین تر از 2000!
من میگم اگه یکی از دوستان لطف کنه تا چند روز دیگه یک صفحه یا عکسی(نمیدونم هرچی) از تمامی سوالات مشکل دار درست کنه،که ما مشخصاتمون رو توش بنویسیم بفرستیم واسه سازمان.
به نظرم اینجوری هم،همه یک دست میشن همم اینکه خدایی نکرده حق کسی ضایع نمیشه،درضمن بنظرم سوالای مشکوک یا اونایی که بقیه هم فک میکنند مشکل داره بفرستیم،مثلا درسته که سوال کنترل زمان نشست غلط هست ولی انصاف نیست که چون خودمون این رو زدیم در موردش اعتراض نکنیم به هر حال حق همست،همونطور که خودمون شاید این مشکل واسمون تو باقی درسها پیش اومده،مثلا من مغناطیس صفر زدم و به حالم هیچ فرقی نداره که سوالی حذف بشه یا نه ولی اگه بتونم،اعتراض میکنم و دوست دارم حق بقیه که جواب دادن تضعیع نشه.
البته اینکه میگم یکی از دوستان نمیخوام گردن کسی بندازم،چون خودم بلد نیستم گفتم وگرنه خودم درست میکردم.
راستش امسال سیستم کاملا مکانیزه شده ، یعین حتی گزینه ها احتمالی غلط بودن مثل دو گزینه صحیح و... گذاشته شده تا بچه ها انتخاب کنند
یکی از بچه ها لینکش رو قرار داده برید ثبت نام کنید خودتون ببینید

دوستان من به سوالاتی که در این چند صفحه دوستان مطرح کردن اعتراض می کنم چون به نظرم حق با دوستان هست

سوال 16 زبان ، network هم می تواند صحیح باشد
2 سوال ریاضی
2 سوال کنترل
1 سوال تجزیه
1 سوال مغناطیس

من چند مدتی نیستم ، واقعا باید از کنکور برق دور بشم تا یکم انرژی بگیرم!
:gol::gol::gol:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.بالاخره بعد ده دوازده روز بلوائی که سنجش دیشب تو انجمن بپا کرد منو مجبور کرد جرات به خرج بدم و جوابامو چک کنم.بچه ها یه محبتی کنید تخمین بزنین با درصدای زیر چی نصیبم میشه.البته امسال مطمئنا ترازا خیلی جابجا میشن ولی یه حدودی واسه رتبه الک بگین لطفا.
ریاضی:30
مدار:50
کنترل:16
تجزیه:63شایدم 72
الکترونیک:53شایدم63ولی احتمال 63 بالاتره
مغناطیس:سفید
زبان:یادم رفته جوابام ولی حداقل 10% رو زدم
دوست عزیز دورو بر 300 هستی جوابت مشخصه برو حالتو بکن

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصن یادم نیست کدوم گروه بودم!!!!:confused:
اما خوب کنکور و به نظر خودم بهتر از اونی بود که انتظار داشتم.......

soheil.z

عضو جدید
بچه ها برا بار چندم این پیام رو میزارم چون فکر میکنم لازنه تکرار شه ببخشید

دوستان تا به حالا سولای زیر مشکل داشتن اگه بازم هست بگید به لیست اعتراضاتمون اضافه کنیم
سوالات39 و 41 ریاضیات ، 56 و 58 درس کنترل و 129 درس مغناطیس

خواهشا عکس ا
عتراضاتونم بزارید تا برای همامنگی بیشتر بچه های دیگه استفاده کنن
سوال 39:
مشاهده پیوست 137574

برای اعتراضم برید سایت زیر:
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس من هم دوباره سئوالایی که اعتراض دارم رو مینویسم.

سئوال 16 زبان همونطور که آیدین گفت network هم میتونه صحیح میشه و هیچ دلیلی برای رد کردن این گزینه وجود نداره غیر از اذیت کردن طراح!
سئوال 41 ریاضی که کلاً غلطه.
سئوال 56 کنترل هم u رو مشخص نکرده.
و سئوال 63 کنترل باید بجای Y(s)=0 میگفت y(t)=0. کسی در مورد این سئوال نظری نداد؟!

Romax

عضو جدید
من نمیفهمم این سازمان سنجش با خودش فکر کرده ما باید دفترچه ها رو از کجا گیر بیاریم؟؟؟ واقعا عجیبه.هیچ کس هم هیچ اقدامی نمیکنه.......

afba

عضو جدید
دوست عزیز دورو بر 300 هستی جوابت مشخصه برو حالتو بکن

شما که میگین جوابائی که اوردین یادتونه چرا با حل های تشریحی که اساتید گذاشتن چک نمیکنید تا اینقدر استرس بهتون تحمیل نشه؟با کلید اونم وقتی کد دفترچه یادتون نیس سردرگم میشین خوب.من خودمم چون تازه دیروز چک کردم کلیدا گیجم کرد با همون حل تشریحی ها که تو سایت استاد باغستانی گذاشتن درصد دراوردم.درسته احتمال خطا داره ولی اینقدری هس که ادم واز بلا تکلیفی در بیاره.
البته اگه من درست متوجه دلیل استرس شما شده باشم.!!!
واسه سوالائی هم که مورد دارن یه نتیجه کلی بگیریم تا دیر نشده فرم اعتراضو پر کنیم.
39 ریاضی
56 و 58 کنترل و
سوال اخر تجزیه
که 100% همه به اجماع رسیدن.
بقیه رو هم من که خودم نزدم نمیدونم چی به چیه.اونارم تائید کنین اعتراض کنیم.

nima1111

عضو جدید
شما که میگین جوابائی که اوردین یادتونه چرا با حل های تشریحی که اساتید گذاشتن چک نمیکنید تا اینقدر استرس بهتون تحمیل نشه؟با کلید اونم وقتی کد دفترچه یادتون نیس سردرگم میشین خوب.من خودمم چون تازه دیروز چک کردم کلیدا گیجم کرد با همون حل تشریحی ها که تو سایت استاد باغستانی گذاشتن درصد دراوردم.درسته احتمال خطا داره ولی اینقدری هس که ادم واز بلا تکلیفی در بیاره.
البته اگه من درست متوجه دلیل استرس شما شده باشم.!!!
واسه سوالائی هم که مورد دارن یه نتیجه کلی بگیریم تا دیر نشده فرم اعتراضو پر کنیم.
39 ریاضی
56 و 58 کنترل و
سوال اخر تجزیه
که 100% همه به اجماع رسیدن.
بقیه رو هم من که خودم نزدم نمیدونم چی به چیه.اونارم تائید کنین اعتراض کنیم.
سوال 16 زبان هم یادتون نره........

afba

عضو جدید
دارن با اعصاب و زندگی همه بازی میکنن.کنکور زبان زده رو دسته تمام رشته ها 15 تا غلط از 120 تا.الانم شبکه اموزش داره تو برنامه صعود بررسی میکنه.
اینم اندر احوالاته بچه های زبان.
.
.
.

تقدیم با عشق به طراحان سوال آزمون کارشناسی ارشد مجموعه ی زبان انگلیسی ، به ویژه گرایش ادبیات انگلیسی

مردانی از دیار بی سوادان...
------------------------------------------------------
آزمون کارشناسی ارشد مجموعه ی زبان انگلیسی امسال نیز در ...سه گرایش آموزش ، مترجمی و ادبیات برگزار شد .نتیجه ی ماهها مطالعه و مشقت و دود چراغ خوردن صدها و هزاران جوان ، برای رسیدن به آمال و آرزوهای جوانی، قرار بود در 150 دقیقه ی یک بعد از ظهر آدینه به ثمر نشیند . جوانانی که نمی دانستند عده ای ناآشنا با ماهیت علم ، بیگانه با پدیده ی تعهد ، گمگشته در مرداب بی سوادی می بایست سطح علمی این جماعت بینوا را می سنجید ! طراحانی که گویی شامگاه پیش از آزمون ، در نهایت آسایش کتابهایی را تصادفی برمیگزیدند و از آنها فال می گرفتند و سوال طرح می کردند! و هنگامی که محتوای کتابهای مرجع از سطح سواد آنها تجاوز می کرد ( که تعجبی هم نداشت ) ، دست به دامان دنیای مجازی می شدند و از بین این همه درگاه مجازی ، تنها متن یک سایت را در سطح علم خود می یافتند : ویکیپدیا ! ! ( اثبات : سوال 177 آزمون ، لطفا با سه پاراگراف نخست صفحه ی "ژولیو سزار" در ویکیپدیا قیاس کنید ! کپی-پیست در بالاترین سطح ! )
جوانانِ فوق الذکر ، روزها و هفته ها وقت خود را قربانی فراگیری واژگان ، نکات ِ اتزاعی ِ دستور زبان و هزارتوی پیچ در پیچ ِ درک مطلب کرده بودند . در این سیاره ی پهناور ، روزانه صدها متن درک مطلب به رشته ی تحریر در می آید ، اما طراحان سوالِ بیگانه با تعهد ، تصمیم گرفتند متن درک مطلب آزمون کارشناسی ارشد سال 84 را بدووووووون تغییییییییییر یک "کاما" کپی کنند و به عنوان سخت ترین متن آزمون امسال ،پیست کنند . تا "یک عده" ( به صورت کاملا تصادفی ! ) که چند روزی پیش از آزمون این متن را مطالعه کرده بودند ، بتوانند به راحتی و بدون مطالعه ی متن ، هفت پرسش درک مطلب را پاسخ دهند تا با صرفه جویی در وقت و پاسخگویی به هفت پرسش ، به "اهداف" طراحان سوال برسند .... و زحمات آن جماعت بینوا نیز که قطعا ارزش این رانداشت که آقایان بیسواد به خود زحمت دهند و یک درک مطلب ناقابل را طراحی کنند ( یا حداقل بر حسب عادت از ویکیپدیا کی کنند )
طراحان عزیز ! شما حداقل 6 یا 7 ماه آزگار فرصت داشتید سوال طرح کنید ! برای همه روشن کنید که چگونه پس از این همه وقتی که روی سوالات گذاشتید (!!) چنین پرسشی طراحی شد :
---------------------------------------
... Lead and aluminum are grouped together because they do not

A) Are soft metals
----------------------------------------
(سپس برای ما روشن کنید که باید بخندیم یا شروع به گریستن کنیم ؟!)
از دوستان گرایش آموزش ،شکوه های زیادی شنیدم ،اما (برخلاف عادت طراحان عزیز!) علاقه ای ندارم در گرایشی که تخصص بنده نیست ،اظهار نظر کنم!
پرسش های گرایش ادبیات نیز که برای شوخی طراحی شده بودند ! هر سوال 3 خط ! هر پاسخ 4 خط ! هر پرسش دارای 4 پاسخ ، خودتون حساب کنید برای بدست آوردن انرژی لازم برای پاسخگویی به هر پاسخ ، به چند کالری شیرینی نیاز بود...
اما تلخند این آزمون ادامه داشت . در مجموعه ی ادبیات انگلیسی ! پرسش طراحی شده بود از ادبیات درام ژاپنی ! تا ما را آشنا کنند با فرم هایی از قبیل ==کابوکی==!! ( پرسش 131 ) دوره ی هایکو ظاهرا به پایان رسیده

و ظاهرا عصر نویسندگان برجسته ی ادبیات انگلیسی نیز به پایان رسیده ( و یا توسط طراحان باسواد به پایان رسانیده شده !) و زین پس با نویسندگان جدیدی ما را آشنا می کنند که کتب مرجع نیز از آنان اطلاعاتی ندارند ! این ها را فقط مردانی می دانند که از دیار طراحان می آیند .خوشا به حالشان !
و همچنان پرسش 176 ، منبع : ویکیپدیا !!

سطح سواد طراح : زیر خط فقر !
احترام برای زحمات دانشجوی بی نوا : همچنان زیر خط فقر
شدت تاسف : فراتر از درک مردانی از دیار بیسوادان

BalroG

عضو جدید
تهران یه دانشگاه توپ شبانه قبولی.......
ولی روزانه! یکم سخته مخصوصا چون سیگنال رو امسال اسون دادن.
من که خودم اصلا خوب ندادم....یه سیگنال میشد خوب بزنم که سوتی های ساده زیاد دادم.
ارش جان سال اولت بود یا دوم؟
اگه سال دومی بیا همین کنترل اون منفی مغناطیست شانس مخابرات رو ازت گرفته(ولی فکر کنم جوابای مغناطیسو اشتباه اوردی ولی تو برگه پاسخنامه درست زدی)

سال اولم بود...
نمیدونم والا! با چندتا از دوستان صحبت کردم، گفتن که من برای مخابرات خیلی راحت زیر 1000 میارم! حتی یکی از دوستان رتبه 500 رو برای من در الکترونیک تخمین زده! خیلی امیدوار کرد منو!!! :surprised:
وای خدای من! از همین میترسیدم! درصدهام پادرهواست! اصلا تکلیف خودم رو با خودم نمیدونم! بمونم یه سال دیگه بخونم یا برم خدمت؟!!!
بچه ها نظر شما چیه؟

پ.ن: نیما جان فک کنم اون جمله آخر رو برعکس نوشتین!
:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.