+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال خیلی مهم:اگه واسه ارشد نخونی چیکار میکنی؟
کتابخونه دوای هر درد بی درمونه!

واقعا نمیدونم:w05: هر چقد طول بکشه مجبورم باز بخونم برا ارشد چون کار دیگه ای جز این ندارم دخترم هستم غصه ی سربازی هم ندارم
ولی کلا اگه به درس و برق انقد علاقه نداشتم شاید تمام زندگیم فقط کارهای هنری میکردم هم اعصابم اروم بود هم از زندگیم لذت میبردم:w05:

arshad92

اخراجی موقت
بنظر من:کارشناسی رشته ای مثل برق فقط یه دید خیلی کلی به آدم میده واین ارشده که باعث میشه نگاه تخصصی (بسته به گرایشت) داشته باشی
اگه تو دوروبرم این شرایط بود درست(واسه کار باید کار یاد گرفت...مفت کار کرد...حمالی کرد و قناعت کرد تا خود آدم اوستا بشه............) میرفتم با یه کاربلد که یه چیزی واقعا بارشه کار میکردم و یاد میگرفتم.خیلی گشتم واز خیلیا پرسیدم
ولی تو شهرستان ما تو همون فنی وحرفه ای هم خبری نیست(فقط یه برق صنعتی داره با امکانات داغون!)
داداش من واسه چشم وهم چشمی دنبال ارشد نیستم(نمی فهمم چشم وهم چشمی تو ارشد یعنی چی!)
از یه جایی شروع کن اصلا با حقوق مفت... :مشکل منم همینه تو شهر خودمون بود مفت هم کار میکردم.بری شهر دیگه بخوام تو خوابگاههای گله ای هم بمونم لا اقل هر ماه 300 تومان باید پیاده شم.
نمیدونم تونستم منظورمو بگم؟
باتشکر که میخوای کمک کنی
سلام
نا امید نباش . خدا با شماست .
به نظر من یک هدف برا خودت تعیین کن و براش بجنگ . اگر شکست خوردی با دست های خودت از جات بلند شو منتظر کسی نباش که بلندت کنه .
اگر سن ات بهت اجازه می ده به نظر من ارزش داره برا ارشد بخونی در ضمن در حین درس خوندن هم بهتر می شه در ازمون استخدامی قبول شی .

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....من امسال کنکور دادم و تازه ترم 5 بودم!!!...کلا هم 10 روز خوندم واسه کنکور....به نظرتون این درصدا با اینکه آمار و ریاضی مهندسی و بررسی 2 و الکترومغناطیس رو کلا وقت نکردم بخودنم و کنترل هم 2 روز خوندم بده یا خوبه؟:
ریاضی 25
مدار50
کنترل 5
بررسی 14
ماشین 14
بقیه هم 0...به نظرتون با اینکه خیلی زود کنکور دادم درصدام خیلی افتضاحه؟
خیلی هم خوبه
اگه با شتکار بخونی حتما رتبه خوبی میاری

arshad92

اخراجی موقت
سلام ....من امسال کنکور دادم و تازه ترم 5 بودم!!!...کلا هم 10 روز خوندم واسه کنکور....به نظرتون این درصدا با اینکه آمار و ریاضی مهندسی و بررسی 2 و الکترومغناطیس رو کلا وقت نکردم بخودنم و کنترل هم 2 روز خوندم بده یا خوبه؟:
ریاضی 25
مدار50
کنترل 5
بررسی 14
ماشین 14

فکر می کنم داری دروغ می گی . ببخشید .

Muhammad1986

عضو جدید
محمد جان من جان خودت ارواح رفتگانت این قدر نسنجیده نگو برادر من.50 نفر دیگه هم دارن این مطلبت و میخونن و نتیجه گیری میکنن.چون اون رتبه 32 شد و کلاس نرفت پس کلاس بده؟؟؟؟ میخوای من یه چند تا دو رقمی اسم ببرم که کلاس رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا برادر من عزیز من تو باید خودت فکر کنی!!!! که کلاس واست خوبه یا نه!!!!!!!!!!!!!
فکر کن محمد جان من فکر کن!!!

بابا خدایی من این کلاسهایی که رفتم بدرد نخورد نیازی به فکر کردن نیست! من تجربه کردم! یه گام فراتر از تفکر

کنترل خوب بود اما سیگنال نه!

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه های که مشاوره میخوان از کسانی بخوان که سال اول خیلی بد بودن وضعیت درسی خوبی نداشتن که خودشنو به ایجا رسوندن بچه های که از اول پاییز شروع کردن و درصد های بسیار عالی زدن احتمالا درسشون خیلی خیلی خوب بوده که اینقدر خوب بوداند مثلا من 8و9 ماه درس خوندیم الان افسوس میخورم یکی با دو ماه درس خوندن این درصد ها رو آورده با هم نمی خونه یادمه تو کلاسمون یه شاگرد اول داشتیم خیلی زرنگ بود منابعش کتابهای بود که قیمت ارزونی داشت دیگه فرقی واسش نمی کرد فقط ارزون باشه چون از نظر مالی مشکل داشت 3 ماه خوند خواجه نصیر الکترونیک روزانه قبول شد خوب نمیشه که من ازش کمک بگیرم ، کسانی که میخوان مشاوره بدن از اشتباهاتشون بگن
حتی اگه درصدش 75 شده بگن اشتباه شون چی بوده که صد نزده اند و چیزای که کمکشون کرده اگه این کارو نمی کردن کار خیتی پیتی میشد صحبت کنن در مورد منابع این جوری نظر ندن یه نگاه به کتابخونه بندازید مثلا از کتابهای که دارید نظر بدید مشکلات و مفایدش بگید دسته بندی کنید مثلا ریاضی مهندسی کتاب کریمی برای اونای که درسشون خوبه ، معتقدی برای متوسط ها اونای که مثالهای متفاوت میگرد ، مومون زاده برای فلانیها حتی فصول کتابها درصورت امکان تحلیل کنید
یه خواهش دارم تعصبی نظر ندید و کتابی که دارید نه کتابی که کاملا خوندبد نظر بدید
با تشکر از همه دوستان

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اعتراض کنیم واسه سوالهای کنترل شاید سال بعد آسونتر بدن...نه؟؟؟؟

با گفته آقا امید موافقم منم میگفتم چون کنترل پارسال سخت بود امسال ساده میشه و الک سخت میشه اما کنترل از پارسال سختتر شدو الک هم از پارسال ساده تر
اعتراضم هیچ دردی رو دوا نمیکنه هر جور دلشون بخواد سوال میدن
من یه چیزو با گوشتو پوستو استخونم درک کردم و اون اینکه تو ارشد اصلا هیچ قیدو بندی ندارن و هرجور دلشون بخواد سوال میدن حتی سوالات غلط و اصلا به روحیه و استرسو این حرفا هم کاری ندارن
هر جور دوست داشتن میدن میگن حالا اگه مردی حل کن همینه که هست اگرم نه پاشو برو نمیخواد بخونی واسه ارشد!!!!!!

dadash masoud

عضو جدید
متشکرم
اره هیچ وقت فکر نمی کردم جایی باشه و کسایی باشن که راه هایی که رفتن و به موفقیت رسدن و به بقیه هم بگن
قبلا هم تشکر کردم ولی باز از همه تون ممنونم
کنکور چیز خیلی کثیفیه چون معیار خوب بودن نیست بلکه خوب تر بودنه
باید یه سری ببازن تا بتونی ببری
حالا تو این وضعیت افراد فوق العاده شریفی پیدا میشن که قبل از کنکور میانو به رقیباشون کمک می کنن.
جدا این جا , جای مقدسیه....

omid-power

عضو جدید
دوستان عزیز
وقتی میبینید محیط باشما سازگار نیست شما خودتون رو با اون سازگاری بدید

منم همین کار را کردم
شبها درس می خوندم وصبحها می خوابیدم.الان شدم مثل جغد.اگه تونستم 12 شب بخوابم و8-9صبح بیدار شم بخودم یه جایزه حسابی میدم!
اما به همه توصیه می کنم این کار احمقانه را انجام ندهند.

ولی خداییش برید رو بار روانی ارامش و کنترل مدیریت ازمون اینا خیلی کار کنید من یکی که ازین قضیه خوردم :50درصد آزمون آرامشه.اگه متوسط بخونی وآروم باشی بهتر از کسی هستی که خوب خونده واسترس داره

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی 25
مدار50
کنترل 5
بررسی 14
ماشین 14
شما چطور 10 روز خوندی که مدارو 50 زدی؟ حتی اگه اون 10 روزم مدار میخوندی نمیشد
و چطور با دو روز خوندن کنترل انتظار 40-50 داشتی همین 5 درصد هم که میگی من باورم نمیشه با دو روز خوندن:surprised:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و چطور با دو روز خوندن کنترل انتظار 40-50 داشتی همین 5 درصد هم که میگی من باورم نمیشه با دو روز خوندن:surprised:

شوخی کرد تو جدی نگیر:D

omid-power

عضو جدید
سلام
نا امید نباش . خدا با شماست .
به نظر من یک هدف برا خودت تعیین کن و براش بجنگ . اگر شکست خوردی با دست های خودت از جات بلند شو منتظر کسی نباش که بلندت کنه .
اگر سن ات بهت اجازه می ده به نظر من ارزش داره برا ارشد بخونی در ضمن در حین درس خوندن هم بهتر می شه در ازمون استخدامی قبول شی .

فعلا تشکرام تموم شده!
شرمنده همه بچه ها:redface:

sharifqc

عضو جدید
با گفته آقا امید موافقم منم میگفتم چون کنترل پارسال سخت بود امسال ساده میشه و الک سخت میشه اما کنترل از پارسال سختتر شدو الک هم از پارسال ساده تر
من یه چیزو با گوشتو پوستو استخونم درک کردم و اون اینکه تو ارشد اصلا هیچ قیدو بندی ندارن و هرجور دلشون بخواد سوال میدن حتی سوالات غلط و اصلا به روحیه و استرسو این حرفا هم کاری ندارن
هر جور دوست داشتن میدن میگن حالا اگه مردی حل کن همینه که هست اگرم نه پاشو برو نمیخواد بخونی واسه ارشد!!!!!!
موافقم یه فایل صوتی بود که تو اون دکتر جبه دار سخنرانی میکرد و همین و که سیستم طراحی چطوریه توضیح میداد . اگه اونو گوش داده باشید میفهمید که دقیقا هیچ حساب کتاب خاصی نداره که بشه از قبل پیش بینی کرد چی قراره سخت باشه چی آسون

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور چیز خیلی کثیفیه چون معیار خوب بودن نیست بلکه خوب تر بودنه
باید یه سری ببازن تا بتونی ببری
حالا تو این وضعیت افراد فوق العاده شریفی پیدا میشن که قبل از کنکور میانو به رقیباشون کمک می کنن.
جدا این جا , جای مقدسیه....

موافقم:w27:
من خیلی وقته عضو بودم ولی الان انقد ناراحتم که چرا 6 7 ماه پیش نیومدم چون فک نمیکردم انقد ادم با معرفت یه جا باشن و بهم کمک کنن
کلا از هر دستی بدی با همون دست میگری ایشالا که همه بچه های اینجا به همه یخواسته هاشون برسن نه فقط کنکور(شدم عینه مادربزرگا:redface::D)

omid-power

عضو جدید
نه پایین نمیره متاسفانه! مگه افزایش ظرفیت بدن...بابا خداییش شاهدم شد دانشگاه...مدرسه هم نیست چه برسه به دانشگاه ...همون گیلان از شاهد بهتره به خدا

شهید بهشتی هم بد نیست ها
چون تحریمه به اسمش نمیتونن مقاله بدن!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تشکر ندارم:D
همینجا میزنم تشکر

کلا کنکور یهنی بی عدالتی چون انگار بخواییکی رو توی 3 4 ساعت بشناسی حالا اون لحظه استرس ونگرانی وبی خوابی شب قبل و اینا هم بیاد که دیگه هیچ..

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

نفر طرف سمت راست من هم همین جوری بود خیلی مسمم بود و میگفت من با 10 روز خوندن اومدم بترکونم بعد 10 دقیقه از دفترچه دوم زد به چاک؛ تورو خدا منه ساده رو ببین نصف کشمش هارو بهش دادم گفتم آخراش اذیت نشه!!!:w15:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم یه فایل صوتی بود که تو اون دکتر جبه دار سخنرانی میکرد و همین و که سیستم طراحی چطوریه توضیح میداد . اگه اونو گوش داده باشید میفهمید که دقیقا هیچ حساب کتاب خاصی نداره که بشه از قبل پیش بینی کرد چی قراره سخت باشه چی آسون

من گوش دادم ولی انگار چیز الکی گفته!!! آخه سال 90 و 91 کلا سوالات مدارو هدتنی داده که با حرفای دکتر جبه دار جور نست!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفر طرف سمت راست من هم همین جوری بود خیلی مسمم بود و میگفت من با 10 روز خوندن اومدم بترکونم بعد 10 دقیقه از دفترچه دوم زد به چاک؛ تورو خدا منه ساده رو ببین نصف کشمش هارو بهش دادم گفتم آخراش اذیت نشه!!!:w15:

:w15::w15::w15: دیوونه کشمش کیلو 9-10 تومنه :w15::w15:

omid-power

عضو جدید
دمت گرم که این فکرو کردی. واسه اینکه پارسال 1 ماه خوندم ماشین زدم 51...امسال 5 ماه خوندم زدم 55...پارسال 1 ماه خوندم بررسی زدم 21...امسال زدم 22...حالا فهمیدی چرا ناراحتم احسان

پارسال ماشین را کمتر خوندم وخیلی بهتر از امسال زدم
بررسی را امسال کمتر خوندم وبهتر زدم
کلا یه جوریه دیگه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تشکر ندارم:D
همینجا میزنم تشکر

کلا کنکور یهنی بی عدالتی چون انگار بخواییکی رو توی 3 4 ساعت بشناسی حالا اون لحظه استرس ونگرانی وبی خوابی شب قبل و اینا هم بیاد که دیگه هیچ..
منم موافقم اما راه دیگه ای بهتر از کنکور که ندارن، اگه معدلی کنن هم باز نامردیه خیلی بیشتر:razz:

sharifqc

عضو جدید
من تجربه اینکه پیش بینی یه چیز خیلی ایده الو داشتم و اخرش اونی که می خواستم نشد و خورد تو ذوقم
منم با این موافقم که نه انقد بشینیم غصه بخوریم که اگه نشه و نه انقد بشینیم ذوق کنیم که اگه بشه
ایشالا هر چی خدا می خواد میشه
استدلاله جفتتون تو حلق من واقعا ! یعنی چی اونوخت این حرف؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
استدلاله جفتتون تو حلق من واقعا ! یعنی چی اونوخت این حرف؟

مثلا بهت قول یه جایزه خیلی بزرگ بدن بعد تا با ذوق و شوق کارتو تموم کنی بعد محلت هم نذارن(اتفاقی که برا من افتاد:crying:)
یعنی خیلی خیلی خوش بین نباش دنیا نامردتر از این حرفاست
باز خودمم نفهمید چی گفتم:D

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با اجازه از بس اینجا نشسته ام شدم انگار دکور خونه(و باشگاه مهندسان):D
تا بعد:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.