+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

h_mazahery

عضو جدید
دادا من بچه ساری ام شمال ایران جنوب ایران برم چیکار؟؟!!! جنوب که واسه من بدترین جا میشه:surprised:

اگه نداجا باشی بازم ارزش داره
چون نداجای شمال خیلی خیلی مقراتیه
اگه بتونی با سختیهاش کنار بیای همون جا بمونی بهتره
توی بندر به فرماندت احترام هم نذاری بیخش میشن ولی اونجا به همدرجت نزاری میری بازداشتگاه:D
انتخاب با خودت

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
توی بندر به فرماندت احترام هم نذاری بیخش میشن ولی اونجا به همدرجت نزاری میری بازداشتگاه:D
انتخاب با خودت

نیروی انتظامی آموزشی که رفت دیگه احترام گذاشتن نداری فقط خوبیش همینه، من همه بچه های نیروی انتظامی از دستم گریه میکردن ، همه مردم منو میشناختم چون خیلی شلوغ بودم و زود دوست میشدم
آها سیگما جون یه نصیحت
نری ماشین تحویل بگیری از همون روز اول بگو گواهی ندارم بلد نیستم من اول گول خوردم داشت از جیبم پول میرفت 3 ماه طول کشید تا تحویل دادم

* F A R Z A D *

عضو جدید

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما چرا از الان شوق خدمت رفتن گرفتین؟
مگه نمیدونین قانون گذاشتن که تا یه سال بعد از فارغ التحصیلی معاف هستید؟ پس دیگه چرا میگید ده روز بعد؟!! مگه اینکه بهمن ماه فارغ شده باشید!

mohsen067

عضو جدید
مگه نمیدونین قانون گذاشتن که تا یه سال بعد از فارغ التحصیلی معاف هستید؟ پس دیگه چرا میگید ده روز بعد؟!! مگه اینکه بهمن ماه فارغ شده باشید!
داش مهران ، اگه از من میشنوی یک روزشم تلف نکن و هر چه زودتر برو خدمت
شاید منظور منو درک نکنی ، ولی وقتی رفتی خدمت متوجه حرفم میشی
مثلا طرفو میبینی که 4 ماه خدمته میگی ، اگه منم اقدام کرده بودم الان 4 ماه خدمت کرده بودم و ....
به هر حال حرف منو اونایی که خدمت کردن میفهمن

mohsen067

عضو جدید
دادا من بچه ساری ام شمال ایران جنوب ایران برم چیکار؟؟!!! جنوب که واسه من بدترین جا میشه:surprised:

اگه اشنا داری و میتونی تو شهر خودت بمون ، برای نیروی انتظامی زیاد فرق نمیکنه (هر چند خدمت در شهرهای بزرگ و پرترافیک مشکلتره) و بدترین جا برای قشر درس خوانده است چون به قول خودت میا بری سر 4راه و تایم خدمتیشم بالاست
در مورد جنوب اگه منظورت نیروی دریایی بندرعباسه بله جای بسیار خوبیه برای خدمت.
مهمترین مزیت نیروی دریایی هم مرخصی استحقاقی و تشویقی های فوق العاده ای هست که میدن
تشویقی خود من تو طول 16 ماه خدمت باور کنید از مرز یک ماه هم بیشتر بود.!!!
اما نیروی انتظامی باید خودت تلاش داشته باشی تا بتونی حتی استحقاقتو بگیری.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب با خودت
اااا اینا رو نمیدونستم، پس بیوفتم بندر بهتره
تازه الا لیسانس ها سر دوشی هم ندارن حتی!!!! درجه ها خیلی کم شده سه تا هشت رو بازو میدن نمیدونم چیه استواره؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

من 90 درسم تموم شده یک سالمم گذشت:smile:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیروی انتظامی آموزشی که رفت دیگه احترام گذاشتن نداری فقط خوبیش همینه، من همه بچه های نیروی انتظامی از دستم گریه میکردن ، همه مردم منو میشناختم چون خیلی شلوغ بودم و زود دوست میشدم
آها سیگما جون یه نصیحت
نری ماشین تحویل بگیری از همون روز اول بگو گواهی ندارم بلد نیستم من اول گول خوردم داشت از جیبم پول میرفت 3 ماه طول کشید تا تحویل دادم
آره راستی منم شنیدم که نباید ماشین تحویل گرفتو اگه پرسیدن کی گواهینامه داره دستتو بالا نبر و ... ولی نفهمیدم واسه چی!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم اشتباهی اومدم اینجا پادگانه؟:w41::w41::w41::w41::w41::w41::D
امیدوارم امسال همتون قبول شید و تا بعد از دکترا از سربازی راهت باشین بعدشم یه جای خوب برید خدمت :smile:
ممنون فاطیما خانم، خب اینجا واسه درس از همه دوستان کمک گرفتمو استفاده کردم حالا واسه خدمت هم باز از راهنمایی دوستان دارم استفاده میکنم:smile:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون فاطیما خانم، خب اینجا واسه درس از همه دوستان کمک گرفتمو استفاده کردم حالا واسه خدمت هم باز از راهنمایی دوستان دارم استفاده میکنم:smile:

شوخی کردم
اتفاقا منم استفاده کردم
داداش منم بهش ماشین داده بودند همش تو راه بود میگفت به سرباز صفرا یه هفته ای مرخصی میدادن به لیسانسا که ماشین دستشون بود یه روزم به زور دادن
:smile:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش مهران ، اگه از من میشنوی یک روزشم تلف نکن و هر چه زودتر برو خدمت
شاید منظور منو درک نکنی ، ولی وقتی رفتی خدمت متوجه حرفم میشی
مثلا طرفو میبینی که 4 ماه خدمته میگی ، اگه منم اقدام کرده بودم الان 4 ماه خدمت کرده بودم و ....
به هر حال حرف منو اونایی که خدمت کردن میفهمن

سلام.موافقم شدید.من هم میخوام برم خدمت انشاالله اگر قسمت شد یه جایی قبول شدیم ترخیص میشم.این همه مدت و که نمیشه تلف کرد.مگر اینکه کار کنی که اون خیلی بهتره

* F A R Z A D *

عضو جدید
معاون وزیر علوم خبر داد: افزایش 8 درصدی ظرفیت پذیرش آزمون ارشد 92

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ -

معاون آموزشی وزارت علوم، گفت: ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد امسال هفت تا هشت درصد افزایش خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر حسین نادری‌منش در حاشیه بازدید از جلسه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه ظرفیت پذیرش دوره کارشناسی ارشد در سال گذشته حدود 120 هزار نفر بوده است، اظهار کرد: سالانه تعداد متقاضیان دوره کارشناسی ارشد افزایش می‌یابد که در این راستا نیز افزایش ظرفیت ارشد امسال را خواهیم داشت و پیش‌بینی می‌کنیم حدود 130 هزار نفر پذیرفته شوند.

وی افزود: در صورت پذیرش 130 هزار نفری، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد امسال هفت تا هشت درصد افزایش خواهد داشت.

معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اقدامات وزارت علوم برای ارتقای کیفیت دوره‌های آموزشی دانشگاه‌ها، با بیان اینکه در ابتدای دولت نهم ظرفیت پذیرش دوره کارشناسی ارشد 43 هزار نفر بوده است، اظهار کرد: در صورت پذیرش بیش از حدود 130 هزار نفر، ظرفیت پذیرش سه برابر رشد داشته است.
نادری‌منش در خصوص کیفیت دوره کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها، گفت: ما هیچ دانشگاهی را برای افزایش ظرفیت الزام نمی‌کنیم و حتی خود دانشگاه‌ها گله‌مند بوده و متقاضی افزایش و ایجاد رشته‌های جدید هستند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه ها اینم چند تا موسیقی بی کلام آرامش بخش از علیرضا لاچینی ، بد نیست به یکی دو تاش گوش بدین مخصوصا این دو روزی که خیلی به آرامش نیاز داریم
اسم آلبومش هم هست "تقدیم به خدا "

Aseman 01
02 Goldaneh
03 Saghar
04 Baran
05 Raze Sineye Khoda
06 Sobhe Nesa
07 Taghdim be Khoda
08 Mahtab
09 Be Khatere To
10 Tir Mah

من با آهنگ جمشید و منصور که جدید خوندن حال میکنم همون کردیه رو میگم
خدایا منو ببخش

• Like
واکنش ها: afba

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: +++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

بچه ها کسی میدونه بچه های برق تقریبا یا دقیقا چند هزار نفرن؟

اعداد دقیقش رو یادم نیست. پارسال حدود ۲۶ هزار نفر بود و سال قبلش هم ۳۲ هزار نفر.
از این تعداد زیر ۱۰۰۰ نفر تا آخر جلسه میشنن!

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آره راستی منم شنیدم که نباید ماشین تحویل گرفتو اگه پرسیدن کی گواهینامه داره دستتو بالا نبر و ... ولی نفهمیدم واسه چی!

بی خوابی بیشتر درد سر بیشتر پول هم از جیبت میره ؛ برای سرباز صفر خوبه ولی تو که درجه داری استراحتتم کاری اداری ازت میکشن ولی سرباز صفر میتونه جواب نده میگه سواد ندارم
کسی نمیره پرونده تو رو نیگا کنه ببینه گواهی داری یا نه اینو مطمئن باش ؛در هر زمانی هستی از تهدیدات اصلا نترس همش چرتو پرته

اینم بدون که یه روزی تموم میشه

sagtule

عضو جدید
اعداد دقیقش رو یادم نیست. پارسال حدود ۲۶ هزار نفر بود و سال قبلش هم ۳۲ هزار نفر.

آقا مهران
یکی به من سال پیش گفت رتبش شده 35 یا 38 هزار دروغ یعنی میگفت حالا اگه شد کارنامشو میگیرم میزارم رو سایت

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

وااااای چقد خوب هرسال تعداد کمتر میشه ظرفیت بیشتر:w14: اما بنظرم بچه ها درسخون تر

:w10:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
کسی اینجا استرس کنکور نداره انگار :victory:همه دارن به بعد کنکور فکر میکنن..آدم انرزی مثبت میگیره:w16::w16::w16:

اوه اوه اسم انرژی آوردی سریع رفتم یه نیگا به فرمولش اندختم برگشتم
راستی ندا خانم آب هوای ارومیه الان در چه حالی لازمه از اینای که پوشیدی من بپوشم (جسارته به دل نگیری)

سیگما جون یادم نبود آرش یوزارسیفم بهاته شاید آموزشی باهم افتادید پیام خصوصی بده جوابتو میده سر میزنه بی صدا میاد و بی صدا میره
بنده خدارو دلم واسش تنگ شده

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

اوه اوه اسم انرژی آوردی سریع رفتم یه نیگا به فرمولش اندختم برگشتم
راستی ندا خانم آب هوای ارومیه الان در چه حالی لازمه از اینای که پوشیدی من بپوشم (جسارته به دل نگیری)

هوا عالیه البته من که تو خونه نشستم 2 3روزه بیرون نرفتم:biggrin:
ولی در کل زیاد سرد نیست خوبه... از اینا نپوشی... :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.