+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال مهم دارم درسته بیربطه ولی یاری بدین
این ازمون استخدامی وزارت نیرو که فردام مهلت آخرشه گفته هرکس تو رشته خودش شرکتی که امتحان میده مشخص کنه حالا تا چه حد رو این قضیه تاکید هس؟مثلا ممکن نیس واسه قدرت الکترونیکی بردارن؟یا تعداد زن ومرد جابجا شه؟استان ما زن الک نداره استانای مجاورم ندارن یعنی من بیخیال بشم ثبت نام نکنم؟کشائی که ثبت نام کردن یه مشاوره بدن لطفا
چون من پسرم و خدمت دارم و نمیتونم این آزمونا شرکت کنم از حصودی راهنماییتون هم نمیکنم!!!:D آخ چی میشد این دخترا هم میبردن خدمت من یه کم دلم خنک میشد:w41::w11:
نه نمیشه آخه مدرکتو بعدا باید ببری که گندش درمیاد نفر بعدی جایگزین میشه، فقط یه حالت داره اونم استفاده از بند "پ" هست که همه جا با هر رشته و سلیغه و آزمونی هم خونی داره:D

sghkh

عضو جدید
آقا سیگما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همکاری نکنیین معلم دیکته میادا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از ما گفتن
هرچی نکته در مورد مانده ها بلدی زود بگو......................

afba

عضو جدید
رشته ها که تنوعش زیاده.بنظرتون حساسیت رو گرایشای برق هم هست.مثلا قدرت خیلی میگیره اونم زن!
ما الکیا پس چی؟
کسی ثبت نام نکرده؟

omid-power

عضو جدید
این ازمون استخدامی وزارت نیرو که فردام مهلت آخرشه گفته هرکس تو رشته خودش شرکتی که امتحان میده مشخص کنه حالا تا چه حد رو این قضیه تاکید هس؟مثلا ممکن نیس واسه قدرت الکترونیکی بردارن؟یا تعداد زن ومرد جابجا شه؟استان ما زن الک نداره استانای مجاورم ندارن یعنی من بیخیال بشم ثبت نام نکنم؟کشائی که ثبت نام کردن یه مشاوره بدن لطفا

اینطور که من شنیدم:همون رشته هایی که خواستن باید باشی.ممکنه مرحله اول هم قبول بشی اما وقتی قرار شد مدرک تحصیلی را رو کنی همه چی لو میره

:redcard:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه نصیحت خالصانه من؛ تا دلت بخواد این آزمون ها شرکت کردم خیلی عالی جواب دادم اما همیشه مردود شدم دیگه هیچ وقت واسه دو سه نفر که میخوان شرکت نمی کنم چون سرکاریه از قبل تعیینش کردن

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دیدم اینجا فعالتره گفتم یه چندتا سوال ازتون بپرسم اجازه هست؟
خوبه که اجازه میدین
در مورد مانده ها تو ریاضیات مهندسی نکته های مهم رو میگین دور هم یه مرور کنیم همه همکاری کنن لطفا.

1.jpg 2.jpg

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سیگما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همکاری نکنیین معلم دیکته میادا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از ما گفتن
هرچی نکته در مورد مانده ها بلدی زود بگو......................
:Dچشم فقط معلم دیکته رو صدانکن!!
خب عزیزم نکته ماندها خیلی زیاده! تا دلت بخواد نکته داره چی رو بگم من؟!!!!

sharifqc

عضو جدید
چون من پسرم و خدمت دارم و نمیتونم این آزمونا شرکت کنم از حصودی راهنماییتون هم نمیکنم!!!:D آخ چی میشد این دخترا هم میبردن خدمت من یه کم دلم خنک میشد:w41::w11::D
نه بابا دل من وقتی خنک میشد که کلا به جای پسرا دخترا رو میبردن آی حال میداد:w15::w15::w15:

sagtule

عضو جدید
سلام
اگه کسی پارسه رو میخاد بگه بزارم راستشو بخاین خودم حتی وقت نکردم نگاه کنم فکر نکنم بدردم بخوره اگه خاستین سعی میشه تا حداکثر فردا شب بزارم
بعد از کنکور حتما میزارم
راستی بچه ها بعد از کنکور حتما بیاین یه چند تا سوال در مورد ای پردیسای دانشگاه تهران و..... دارم

• Like
واکنش ها: afba

omid-power

عضو جدید
یه نصیحت خالصانه من؛ تا دلت بخواد این آزمون ها شرکت کردم خیلی عالی جواب دادم اما همیشه مردود شدم دیگه هیچ وقت واسه دو سه نفر که میخوان شرکت نمی کنم چون سرکاریه از قبل تعیینش کردن

منو ناامید نکن
دارم پیر میشم ولی هنوز بیکارم:sweatdrop:

sauron.heir

عضو جدید
دوستان ! در این مدت { تلاش برای کنکور } من به شخصه خودم رو از انجام دادن خیلی از کارایی که دوست داشتم انجام بدم و در واقع روتین زندگیم بود محروم کردم. می دونم که شما هم همه اینطور هستید. خیلی بی انصافیه اگر نتیجه تلاشهامون رو نبینیم. امیدوارم همه دوستانم در اینجا که من خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم بهشون بی انصافی نشه. بعدا تو دانشگاهای هم میفتیمو به این روزا می خندیم. :)

h_mazahery

عضو جدید
فک کنم درصدا و رتبه های قبولیای پارسال و ببینی روحیه بگیری
چند تا شو من میذارم

رتبه 16 الک 12 مخاب 77 قدرت 20 کنترل
زبان 22.22
ریاضی 51.52
مدار 83.83
الکترونیک 44.44
کنترل 36.67
الکترومغناطیس 38.89
سیگنال 36.11

زبان10
مدار30
ریاضی28
کنترل22
تجزیه12
الک22
رتبه1600 الکترونیک

زبان 25
ریاضی 45
مدار 75
الکترونیک 41
کنترل 30
الکترومغناطیس 11
تجزیه 69
معدل موثر 19.43

الک 20
مخ 21
کنترل 21

زبان 16.67
ریاضی 45.45
مدار 27.78
الکترونیک 0
کنترل 20
مغناطیس 11.11
سیگنال 58.33
معدل موثر 14.72
رتبه در مخابرات : 475

زبان 18.89
مدار 5.56
ریاضی 45.45
کنترل 10
بررسی 6.06
ماشین 45.45
مغناطیس 13.89

1200 قدرت

زبان :53
ریاضی : 0
مدار :25
ماشین :30
کنترل :10
بررسی قدرت : 33
معدل : 13.41

رتبه قدرت :1392

:)

ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
واقعا ازت سپاسگذارم
من ممخابرات امتحان میدم و فکر نمیکردم با این درصدا این رتبه اورد
پس بااین حساب من رتبه یک مخابراااااااااااااااااااات میشم:);)
البته پشتشمیه تو سری بهم بزن که مغرور نشم :eek::D:w16:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خلاصه زبان عمومی پارسه رو واستون آپلود کردم:
http://uploadtak.com/images/j635_zaban_omomi.pdf
توصیه میکنم حتماً توی این سه روز، قسمت گرامرش رو بخونید، کلاً گرامرش 10 صفحه نیست و بیشتر از یکی دو ساعت هم وقت نمیگیره، ولی حداقل دو سه تا سئوال ساده از مطالبی که گفته توی کنکور میاد و به راحتی میتونید بهش جواب بدید. (چون سئوالای گرامر معمولاً لغت سختی توش نیست و فقط نکته گرامری دارن)
کسایی که هم زبانشون خوبه، میتونن یه نگاهی به لغاتش بندازن.
موفق باشید

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که یه نکته که به نظر خودتون مهمه بگین کافیه
برای بدست آوردن مانده در نقاط تکین تابع به شکل f/g اگر ریشه های g صفرهای ساده باشند که این صفرها ریشه های f نیست (قطب ساده g) آنگاه مانده برابر است با f بر روی مشتق g در z=z0

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
واقعا ازت سپاسگذارم
من ممخابرات امتحان میدم و فکر نمیکردم با این درصدا این رتبه اورد
پس بااین حساب من رتبه یک مخابراااااااااااااااااااات میشم:);)
البته پشتشمیه تو سری بهم بزن که مغرور نشم :eek::D:w16:

قابلی نداشت
ایشالا حتما رتبه برتری میشی:w16::w16::w16:
فقط دوستایی که رتبه برتری میشن بعدش ما رو تحویل بگیرین راه های موفقیتشونو بگن:w27:(از الان گفتما)

اینا رومن از یه وبلاگ که خود قبولیا اومدن درصداشونو گفتن پیدا کردم
لینکش هم اینه :
قسمت ارشیو نظرات برید:w26:
http://bargharshad.blogfa.com/post/65

به نظرم دیدن درصدا واسه همه مون تواین روزا روحیه اس:)

hts

عضو جدید
سلام :

حالا که بحث مانده شده این فرمول تو کتاب راهیانو حتما دیدید

sss.jpg

سوال من اینه چرا این تست با اون روش جواب نمیده؟؟Untitled.jpg:surprised:

* F A R Z A D *

عضو جدید
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه توزیع کارت ورود به جلسه ساعت 24 ، 17 بهمن ماه پایان می‌یابد، خاطرنشان کرد: داوطلبان باید هرچه سریعتر نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام کنند تا در صورت وجود مغایرت نسبت به رفع نقص اقدام کنند.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :

مشاهده پیوست 135232

سوال من اینه چرا این تست با اون روش جواب نمیده؟؟مشاهده پیوست 135233:surprised:
ممنون سوال خوبی بود، یه نکته ازش گرفتیم

چند جمله ایه پایین کامل نیست، از Z^2 فاکتور بگیر تجزیه به کسرهای جزئی و بعد هر جز رو با اون نکته حل کن

hts

عضو جدید
ممنون سوال خوبی بود، یه نکته ازش گرفتیم

چند جمله ایه پایین کامل نیست، از Z^2 فاکتور بگیر تجزیه به کسرهای جزئی و بعد هر جز رو با اون نکته حل کن

خوب اینجا از همون روش ساده بدون استفاده از نکته که راحتتره!!!!!
ولی ممنون از راهنماییت;)

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام :

مشاهده پیوست 135232

سوال من اینه چرا این تست با اون روش جواب نمیده؟؟مشاهده پیوست 135233:surprised:

اون نکته مجموع کل مانده ها رو بهمون میده، در حالی که توی سئوالی که گذاشتید، ریشه های مخرج 2i و -2i در داخل ناحیه ای که مشخص کرده نمیافتن و فقط باید مانده در Z=0 رو حساب کرد و در نتیجه با استفاده از نکته به جواب نمیرسید.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینجا از همون روش ساده بدون استفاده از نکته که راحتتره!!!!!
ولی ممنون از راهنماییت;)

بله حق با شماست اما من خواستم کلا بدونی قضیه چیه که این نکته جواب نمیده
و در ضمن باید حواست باشه که دو نقطه 2i+- داخل ناحیه نیست(البته چون مجموع ماندهای این دو نقطه صفر میشه خللی ایجاد نمیکنه و میتونی بگی در تجزیه به کسرهای جزئی به دو تا کسر میرسیم که هر دو مجموع مانهاشون صفر میشه با نکته اخیر پس کلا 0)
درضمن در تجزیه این کسر به کسرهای جزئی صورت هر دو کسر جزئی عدد و مخرج چند جمله ای درجه دو میشه که نیازی هم به محاسبه صورت کسرها نیست چون میدونیم عدد ثابته

آخرین ویرایش:

sharifqc

عضو جدید
بله حق با شماست اما من خواستم کلا بدونی قضیه چیه که این نکته جواب نمیده
و در ضمن باید حواست باشه که دو نقطه 2i+- داخل ناحیه نیست(البته چون مجموع ماندهای این دو نقطه صفر میشه خللی ایجاد نمیکنه و میتونی بگی در تجزیه به کسرهای جزئی به دو تا کسر میرسیم که هر دو مجموع مانهاشون صفر میشه با نکته اخیر پس کلا 0)
درضمن در تجزیه این کسر به کسرهای جزئی صورت هر دو کسر جزئی عدد و مخرج چند جمله ای درجه دو میشه که نیازی هم به محاسبه صورت کسرها نیست چون میدونیم عدد ثابته
سیگمای عزیز بدو برو تاپیک الک

* F A R Z A D *

عضو جدید
روز کنکور چگونه تست بزنيم؟!

زمان مطالعه رو به اتمام است....
در این روزهای پایانی سعی کنید بیشتر روی جمع بندی و تمرکز روی نقاط قوت کار کنید و از مطالعه ی مطالب جدید اجتناب کنید.
در کنکور علاوه بر مسائل علمی، موضوعات روانی نیز موثر است لذا سعی کنید در روزهای منتهی به آزمون، آرامش خود را حفظ کنید و از انواع ناآرامی ها پرهیز کنید و در جلسه آزمون نیز تمرکز خود را حفظ کنید.سوالات متعددی درباره نحوه شروع کردن در جلسه آزمون پرسیده می شود و در جواب عده ای می گویند از درسهایی که مسلط هستید شروع کنید نظر بعضی اینست که ابتدا درسهای ساده را بزنید و برخی اولویت را به درسهای سخت می دهند و ....برای اولویت بندی موضوع حائز اهمیت اینست که از درسی شروع کنید که خیال خودتان آسوده تر است و راحتتر می توانید در جلسه آزمون تمرکز خود را حفظ کنید.

مطلب مهم اینست که : در جلسه آزمون یک بار از ابتدا تا انتهای دفترچه بروید و تستهای ساده و بعضا متوسط را بزنید (برای هر درس حدود 20 دقیقه زمان بگذارید)، وقتی این کار را انجام دادید شما تعدادی تست را زده اید و در آخر زمانی در اختیار دارید تا با خیال راحت ( چون تا اینجا درصد متوسط را کسب کرده اید) به حل کردن تستهای متوسط و سخت بپردازید و درصد خود را بالاتر ببرید. توصیه می شود در جلسه کنکور با تستهای سخت درگیر نشوید و به راحتی از آنها عبور کنید چون تعدادی تست در هر درس برای نزدن است و اگر کسی روی آن وقت بگذارد حتی اگر بتواند آن را حل کند ضرر کرده است.
با آرزوی موفقیت برای شما

منبع : مشاور آزمونهای تعاونی سنجش

nima1111

عضو جدید
بچه ها نوع سهمیه واسه فردی که سهمیه نداره=ازاد؟؟؟
اخه تو کارتم زده سهمیه ازاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.