گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

derakhshannia

عضو جدید
کارشناسیم مهندسی پزشکی بوده ، ارشد الک یا ادامه رشته خودم ؟ از تجربیاتتون بگید دوستان ....

کارشناسیم مهندسی پزشکی بوده ، ارشد الک یا ادامه رشته خودم ؟ از تجربیاتتون بگید دوستان ....

با سلام خدمت تمام بچه های خوب و با حال تالار
حقیقت اینکه من کارشناسیم مهندسی پزشکی بوده
و حالا برای ارشد بین الکترونیک و مهندسی پزشکی موندم
از نظر شما عزیزی که دارین این متن رو می خونید بهترین انتخاب برا من چی می تونه باشه ؟
با توجه به اینکه به الکترونیک علاقمندم و به تدریس در دانشگاههم فکر می کنم و چون اهوازم دانشگاه چمرانِ اهواز هم تا دکتری الکترونیک رو
داره .
ممنونم و سپاسگذار
درخشان نیا

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان لطفا راهنمایی کنین :

1- برای تست زدن بهتره اول تالیفی بزنم بعد آزاد بعدش سراسری یا اصلا فرقی نمیکنه ؟

2-برای مدار یه کتاب میخوام که تست تالیفی دزست حسابی تقریبا واسه هر فصل زیاد داشته باشه چه کتابی پیشنهاد میکنین ؟

در ضمن تعریف کتاب نارنجی دکتر زرگر را شنیدم ولی تا حالا ندیدمش من 2 جلد مدار ایشون را دارم میخوام بدونم تست های این دو تا کتب را توی اون کتاب نارنجی آورده یا نه ؟

1. بستگی به درسش داره! ولی کلا اینطوریه که اول سراسری یه 5-6 دور بعد آزاد بعد تالیفی

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من خودم الان دو جلد اسلام پناه رو دارم و واقعا خیلی خوب و کامل روشهای حل مساله رو یاد داده..البته من هنوز فصل 2 هستم اما در کل خیلی کامله..در ضمن من خودم تو کارشناسی پایه الکترونیکم خیلی خوب بود و الان ب راحتی دارم با کتاب پیش میرم.. اما شما که تا حالا پاس نکردین پیشنهاد میکنم اول ب قول دوستمون یه جزوه دانشگاهی از جایی تهیه کنین یا اصلا اگه براتون مقدوره برین بشینید سر یه کلاس دانشگاهی .. دیگه هزینه ای هم نمیدین.. البته ک الان فصل امتحاناته.. بهر حال اول سعی کن شرح درسو یاد بگیری با مقدمات اشنا بشی و بعدا سراغ کتاب تست برو..

من الکترونیک 1 پاس کردم
الکترونیکم تقریبا خوب بود
اما 2 پاس نکردم

navidba

عضو جدید

1- برای تست زدن بهتره اول تالیفی بزنم بعد آزاد بعدش سراسری یا اصلا فرقی نمیکنه ؟

2-برای مدار یه کتاب میخوام که تست تالیفی دزست حسابی تقریبا واسه هر فصل زیاد داشته باشه چه کتابی پیشنهاد میکنین ؟

در ضمن تعریف کتاب نارنجی دکتر زرگر را شنیدم ولی تا حالا ندیدمش من 2 جلد مدار ایشون را دارم میخوام بدونم تست های این دو تا کتب را توی اون کتاب نارنجی آورده یا نه ؟
1-اول سراسری بزن بعدش سراسری فول شد تالیفی بزن..تستا آزاد هم اصلا ارزش نداره ، بار علمیش صفره!!
2-من مدار تقوی کنی رو پیشنهاد می کنم...تستا سراسری رو کامل داره

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام .. میخوام فایل های تصویری درس سیگنال رو از سایت مکتب خونه ک مربوط به دانشکاه شریف با تدریس استاد بابازاده هست رودانلود کنم و هر جلسه رو قبل از شروع درس بزارم و ببینم..ایا میتونه برا منی که پایه ام تو سیگنال خوب نیست مفید باشه و بازدهی خوبی داشته باشه؟؟؟ ممنون از راهنماییتون

pijoo

عضو جدید
سلام .. میخوام فایل های تصویری درس سیگنال رو از سایت مکتب خونه ک مربوط به دانشکاه شریف با تدریس استاد بابازاده هست رودانلود کنم و هر جلسه رو قبل از شروع درس بزارم و ببینم..ایا میتونه برا منی که پایه ام تو سیگنال خوب نیست مفید باشه و بازدهی خوبی داشته باشه؟؟؟ ممنون از راهنماییتون

آره دوست عزیز خیلی پایه ای درس میدن.با کیفیت بالا دانلود کن تا تخته رو خوب ببینی. کلا میشه 4.68 GB

LM741

عضو جدید

سلام
من قبلا این سوال از مهندس تقدس و مومن زاده و دکتر بخشی گلستانی پرسیده بودم
استاد تقدسی و مومن زاده گفتند خوبه ولی استاد بخشی گلستانی زیاد موافق نبودند

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
آره دوست عزیز خیلی پایه ای درس میدن.با کیفیت بالا دانلود کن تا تخته رو خوب ببینی. کلا میشه 4.68 GB
پس دیگه از امشب باید بیدار بمونم همگام با جام جهانی فایلهارو 1 به بعد بزارم رو دانلود رایگان :biggrin:
:D اسپانیا هم که حذف شد بابا..

juvefans

کاربر ممتاز

1- به نظرم الان تا آخر مهر ، سعی کنید فقط مثالهای بین متن کتابها و از هر فصل حدود 10-20 تا تست سراسری بزنید برید فصل بعد که برسید تمام فصل ها رو خوب و دقیق بخونید . تست تالیفی رو من اصلا توصیه نمیکنم :)warn: البته برای درس بررسی سیتم قدرت به دلایلی توصیه میشه )، به نظرم اگر تست تالیفی هم باید حل بشه اون تست همون آزمون آزمایشی باشه که درش شرکت میکنید . :warn: تا جایی که میشه تست های سراسری رو دقیق بخونید .

2-دوست من که کلاس زرگر رفته بود از خودش پرسیده ، گفته نیازی به حل اون کتاب نارنجی نیست ، گفته همون 2 جلد کتاب اصلی رو بخوانید کافیه .

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام
من قبلا این سوال از مهندس تقدس و مومن زاده و دکتر بخشی گلستانی پرسیده بودم
استاد تقدسی و مومن زاده گفتند خوبه ولی استاد بخشی گلستانی زیاد موافق نبودند
در کل به نظرم برا کسایی مث من که درسی رو بد پاس کردن و ازش زیاد یاد نگرفتن میتونه در کنار منابع کنکوری خیلی بدرد بخور باشه.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
پس دیگه از امشب باید بیدار بمونم همگام با جام جهانی فایلهارو 1 به بعد بزارم رو دانلود رایگان :biggrin:
:D اسپانیا هم که حذف شد بابا..

به نظر من نیازی به دانلود درس سیگنال نیستش چون کتابهای موجود توی بازار واسه سیگنال خیلی خوب هستن همونارو دقیق بخونید کفایت میکنه.سوالی مشکلی هم بود این سایت واسه همینه که بتونیم مشکلات همو رفع کنیم!
تنها درسی که نگاه کردن بهش میتونه مفید باشه الکترونیک 2 آقای دکتر شریف بختیار هستش.
انتظار داشتی اسپانیا صعود کنه واقعا؟! :biggrin:
شانس آورد از هلند 6 7 تا و از شیلی 4 5 تا نخورد!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ديشب داشتم كتاب ميخوندم برق رفت ... يه نيم ساعتی زير نور چراغ قوه گوشيم كتاب رو خوندم تا برق باز بياد ... اين نيم ساعتو تا آخر عمرِبچم تو سرش ميزنم ... ميگم ما زير نور چراغ قوه به بدبختی كتاب ميخونديم ... اونوخ شما اينجوري !!!

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
از نظر شما عزیزی که دارین این متن رو می خونید بهترین انتخاب برا من چی می تونه باشه ؟
با توجه به اینکه به الکترونیک علاقمندم و به تدریس در دانشگاههم فکر می کنم و چون اهوازم دانشگاه چمرانِ اهواز هم تا دکتری الکترونیک رو
داره .
ممنونم و سپاسگذار
درخشان نیا

سلام خدمت دوست خوبمون درخشان نیا
از جمله اولت فهمیدم بامنی:cool:

بهترین انتخاب ، علاقه ات هست و فقط خودت می تونی بهترین ِ خودتو انتخاب کنی;)
ضمن اینکه توی کنکور دروس الکترونیک و مهندسی پزشکی فرق آنچنانی باهم ندارن ، یعنی شما برای هر دو رشته شانس داری ، حالا بعد از کنکور پنج شش ماه وقت داری بیشتر فکر کنی که کدومو ادامه بدی بهتره

LM741

عضو جدید
داره .
ممنونم و سپاسگذار
درخشان نیا

اقا یا خانوم محترم سلام . بهتره همون الکترونیک رو ادامه بدی چون راحت می تونی تا دکترا بخونی . البته بازار کاری الکترونیک به نظر من یک جورایی خیلی بهتر از بقیه رشته هاست و ظرفیت پذیرشش هم بیشتره . پزشکی تو کشور ما زیاد برد نمی کنه .

LM741

عضو جدید
ديشب داشتم كتاب ميخوندم برق رفت ... يه نيم ساعتی زير نور چراغ قوه گوشيم كتاب رو خوندم تا برق باز بياد ... اين نيم ساعتو تا آخر عمرِبچم تو سرش ميزنم ... ميگم ما زير نور چراغ قوه به بدبختی كتاب ميخونديم ... اونوخ شما اينجوري !!!

البته اگر صاحب بچه بشیم تو این شرایط !!!!! خیلی هنر کنیم شکم خودمون سیر می کنیم .
عمرمون داره همین طوره مثل برق ( خخخخ ) می گزره هی به فکر مدرک و از این داستان ها هستیم . چاره نیست شرایط مجبوره می کنه ...........
خیلی دلم پره . اما اینجا جاش نیست بگم .

pijoo

عضو جدید
دوستان کسی کلاس باغستانی رفته یا کتاب الکترونیک ش رو خونده چطوریه؟؟؟

power4ever

عضو جدید
دوستان مخابراتی یه کمکی به این قدرتی بینوا کنید یه پاسخ تشریحی بهم بدید کمککککککک
qqq.jpg

llvll.asoud

کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان

دوستانی که خودشونو میخوان برای ارشد امسال آماده کنن و دنبال گرفتن نتیجه مطلوب و ایده آل هستن اوناییکه شروع کردن که ماشالا چشم نخورن ایشالا
:D اوناییکه شروع نکردن بهتره دیگه کم کم شروع کنن تنبلی بسته :mad: اوناییکه میخوان برنامه ریزی رو خودشون انجام میدن و از اراده کافی برای اجرای برنامه برخوردارن که خوش بحالشون ایشالا تا آخر همینطوری باشن.اوناییکه اراده کافی برای تکی خوندن ندارن تاپیک هایی برای مطالعه دسته جمعی دروس نوشته شده که هرکسی با توجه به اینکه چند تا درس رو میخواد توی تابستون مطالعه کنه میتونه ازین برنامه ها استفاده کنه که از شنبه شروع میشن.
از همه دوستانی که چه از برنامه مطالعه گروهی میخونن یا خودشون تکی میخونن خواهش میکنم حتما توی تاپیک های رفع اشکال شرکت کنن و اینکه حتما سوال و یا اگر مشکلی داشتید با توجه به اون برنامه مطالعاتی سوال خودتونو در زمان مناسب مطرح کنید که تاپیک ها یه نظمی بگیره و هرکی هر اشکالی داشت بتونه با مراجعه به صفحات اشکالات خودشو پیدا کنه.
توی برنامه مثلا وقتی برای یه درس نوشته شده 2 هفته.حداکثر سوالات خودتونو در باره اون فصل تا 3 روز بعد اتمام زمان مشخص شده برای اون فصل بپرسید که بعد اون سه روز اشکالات فصل بعدی پرسیده و مطرح میشه

با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه دوستان در ماراتن کنکور
:gol::gol:

saj2607

عضو جدید

سلام دوستنان عزیز
دوسا نکسی ر مورد کلاس کنترل و مدار شرین ابادی اطلاعی داره
اا واسه کسی که چند سال از درس دوربوده و ضعیفیه کلاس ایشون مفید است؟
ا

hilo

عضو جدید
خیلی بده ادم سه هفته پر انرژی بخونه و یک دفعه اراده اش رو از دست بده و یک هفته هیچی نخونه:cry::cry::cry:

از الان خیلی نیاز نیست پر انرژی بخونی دوست من
الان تازه وقت استارت زدنه. سعی کنید خودتونو خسته نکنید
اگه بخواید از الان روزی پنج یا شش ساعت بخونید احتمالش زیاده که کم بیارید و احساس نا امیدی و .... اینا کنید.
الان شما باید یه مطالعه کلی روی تیترهای دروس داشته باشید. اگه خواستید، سر تیتر همه فصل های کتاب ها رو بنویسید و مقدمه فصل هارو هم بخونید تا فقط از بالا یه دید رو کل کارتون داشته باشید.
بعد تقسیم وقت کنید
همه درسارو همزمان بخونید بهتره. نه اینکه یکی یکی کتابارو تموم کنید.
با روزی دو ساعت شروع کنید و دو سه ماهه برسونید به 5 ساعت، خیلی بهتر از اینه که با روزی 6 ساعت شروع کنید و دو سه ماه دیگه قید کنکورو بزنید.

با آرزوی موفقیت برای همه کنکوریا ;)

saj2607

عضو جدید
سلام دوستنان عزیز
دوسنان نکسی در مورد کلاس کنترل و مدار شرین ابادی اطلاعی داره
اا واسه کسی که چند سال از درس دوربوده و ضعیفیه کلاس ایشون مفید است؟
ا

Joe_Bel

کاربر ممتاز
البته اگر صاحب بچه بشیم تو این شرایط !!!!! خیلی هنر کنیم شکم خودمون سیر می کنیم .
عمرمون داره همین طوره مثل برق ( خخخخ ) می گزره هی به فکر مدرک و از این داستان ها هستیم . چاره نیست شرایط مجبوره می کنه ...........
خیلی دلم پره . اما اینجا جاش نیست بگم .

بیا تالار گفتگوی آزاد ...

Reza82N

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

خیلی بده ادم سه هفته پر انرژی بخونه و یک دفعه اراده اش رو از دست بده و یک هفته هیچی نخونه:cry::cry::cry:

سلام دوست عزیز به نظر شخصی من هروقت احساس کردی حس درس نیست/هیچی متوجه نمیشی/ برای مدت کوتاهی مثلا یک روز درس نخون و فکر عقب افتادنت هم نباش و تو هفته های آینده به امید خدا میشه جبران کرد ،به این فکر کن که یک روز به نسبت چند ماه خیلی کوچیکه،این یک روزو برو تفریح کن با دوستات یا فیلم ببین یا هرکاری که خودت صلاح میدونی به خدا توکل کن دوباره برگرد،یک نکته ای هست اونم اینه: همین حسی که نمیشه جبران کرد،همین حس عقب افتادت باعث میشه هر روز که نخوندیم ،روزی بعدی که (میخواستیم بخونیم) حالا قراره خونده نشه به امروز وصل میشه و این تبدیل به هفته میشه و بعد کلا رها میشه.انشالله که خدا به همه توان بده و اونچیزی که صلاح ما هست برای ما رقم بخوره چه باب میل باشه چه نباشه/به قول بزرگی : همیشه رفتن رسیدن نیست ولی برای رسیدن باید رفت.

و من الله توفیق.

ashkan7626

عضو جدید
اقا یا خانوم محترم سلام . بهتره همون الکترونیک رو ادامه بدی چون راحت می تونی تا دکترا بخونی . البته بازار کاری الکترونیک به نظر من یک جورایی خیلی بهتر از بقیه رشته هاست و ظرفیت پذیرشش هم بیشتره . پزشکی تو کشور ما زیاد برد نمی کنه .
الکترونیک خیلی بهتره... :smoke:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا