گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها ، من بعد کنکور اصلا سمت حل دوباره سوالا نرفتم ، امشب یه سرم زد برم ببینم سوالایی که نزدم چرا نزدم یا چرا غلط زدم ، واقعا خاک بر سرم کنن !!!! یعنی هر چی سرم بیاد حقمه:mad: !!! آخه من نمیدونم وقتی سر جلسه میشینم چه مرگم میشه ، سوال راس توی کنترل رو الان در کمتر از یه دقیقه حلش کردم ، درستم زدم ، باورم نمیشد !!!! :surprised: یعنی آزمونی که باید خیلی خوب تموم میشد به بدترین نحو ممکن تموم شد !!! میدونم همه میگن حکمتی داشته ولی من معتقدم حکمتش ثابت شدن این نکته به من بوده که لیاقت درس خوندن تو دانشگاه خوبو نداشتم !!! واقعا دلیلی نداره وقتی یه دانشجویی 4 سال لیسانسشو زحمت کشیده و درس خونده بره شریف منم که شب امتحانی خوندم برم شریف !!! شایدم الان جو گیر شدم دارم این حرفارو میزنم ولی واقعا عصبانی هستم از دست خودم !!:mad:

سلام برادر
اصلا اینطور نیست که لیاقت دانشگاه خوبو نداشتی شما شرایط سر جلسه رو با الان یکی میگیری؟وقتی استرس داری تنظیم بدنت به هم می خوره و حتی مباحثی که 100 درصد بلدی رو هم ممکنه فراموش کنی چه برسه به سوالاتی که بلد نیستی.کلا به خیلی فاکتورها بستگی داره قبولی یکی اعتماد به نفس و نباختن روحیه و این قدرت باور و شرایط حوزه امتحانی و .... یه چیز خیلی جالبی رو بگم شما هم جوابتو از دل همین قضیه میگیری!!
میگن یه وزنه برداری بوده که ماکزیمم می تونسته 75 کیلو بزنه.بعد یه روز میان وزرنه ها رو بزرگتر در نظر می گیرن ولی 10 کیلو کمتر از 75 و فقط با هیکل بزرگتر! بعد به وزنه برداره میگن این 85 کیلو هست اینو بزن(در حالی که 10 کیلو کمتر بود!!!) وزنه برداره هم تا می شنوه روحیه شو میبازه و میگه من که رکوردم 75 بوده عمرا بتونم اینو بردارم و واقعا هم نمیتونه برداره!!! روز بعد میان وزنه ها رو کوچیکتر میگیرن و این بار 10 کیلو بیشتر در نظر میگیرن و به وزنه بردار میگن 10 کیلو کمتر از رکورده تو هست.وزنه برداره هم تو دلش میگه این که جوجه است واسه من!!! من 75 زدم دیگه 10 کیلو کمتر که یه ضرب میبرم بالا!!! و برمیداره!!!بعد که ماجرا رو بهش میگن خودش دهنش باز میمونه از تعجب که چجوری 85 کیلو بلند کرد و 65 کیلو رو نه!!!حالا چجوری؟ به خاطر قدرت باور و اعتماد به نفس و نداشتن استرس!!!!
اینو اول به خودم میگم بعد به شما!!! تا زمانی که استرس رو کنترل نکنیم هیچ کاری رو نمیشه به موفقیت رسوند اگه هم به موفقیت برسه مقطعی هست نه دائمی!!! به قول معروف باد آورده رو باد میبره!!!

حالا نمیدونم این حرفایی که میزنم چقدر به کنکور مربوط میشه دیگه قضاوت با شما!!:cool:

ali_gsm

عضو جدید
سلام بچه ها ، من بعد کنکور اصلا سمت حل دوباره سوالا نرفتم ، امشب یه سرم زد برم ببینم سوالایی که نزدم چرا نزدم یا چرا غلط زدم ، واقعا خاک بر سرم کنن !!!! یعنی هر چی سرم بیاد حقمه:mad: !!! آخه من نمیدونم وقتی سر جلسه میشینم چه مرگم میشه ، سوال راس توی کنترل رو الان در کمتر از یه دقیقه حلش کردم ، درستم زدم ، باورم نمیشد !!!! :surprised: یعنی آزمونی که باید خیلی خوب تموم میشد به بدترین نحو ممکن تموم شد !!! میدونم همه میگن حکمتی داشته ولی من معتقدم حکمتش ثابت شدن این نکته به من بوده که لیاقت درس خوندن تو دانشگاه خوبو نداشتم !!! واقعا دلیلی نداره وقتی یه دانشجویی 4 سال لیسانسشو زحمت کشیده و درس خونده بره شریف منم که شب امتحانی خوندم برم شریف !!! شایدم الان جو گیر شدم دارم این حرفارو میزنم ولی واقعا عصبانی هستم از دست خودم !!:mad:

عصبانیتتون رو روی خودتون خالی نکنید چون به خودتون و اعتماد به نفستون ضربه می زنید.همیشه خودتون رو لایق بهترین ها بدونید ولو حتی اگر شکست خوردید.

حکمت و تقدیر و این حرفا رو هم بذارید کنار.این واژه ها همش توجیه و گول زدن خود هست و دردی رو تسکین نمی کنه.

با تلاش هایی که در این مدت انجام دادید اگر نتیجه خوبی هم نگرفته باشید، کم کمش سطح دانش و معلوماتتون در رشته تخصصی خودتون بالاتر رفته و عمق یادگیریتون رو افزایش دادید.
همین خودش خیلی ارزش داره به نظر من...

سوسن14

عضو جدید

باز هم ممنون.متوجه شدم.آره همونطوری که گفتی به دنبال حل سریع مساله بودم و خیلی با حوصله و دقت بهش توجه نکرده بودم.

این هم عکس اون مساله دیگه ای که بهش اشاره کردم:
داده های مساله هم اینه:
B=100
ولتاژ بیس امیتر=0.7
ولتاژ ارلی=بی نهایت

بهره جریان با فیدبک و مقاومت ورودی دیده شده با فیدبک رو خواسته.

اگر قسمت بارگذاری رو درست حساب کرده باشم مقاومت دیده شده از مقایسه گر تا زمین 11 کیلواهم و از نمونه بردار تا زمینه هم 10 کیلو اهم هست.
تو محاسبه بهره اش به مشکل خوردم.
ببین re اش رو نداده؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
پست ها فقط میام میبینم چند بار خواستم پست بزنم اما خب ....دستم به نوشتن نرفت

تنها چند مورد میگم

این یک اعتقاد قلبی بزرگ اما وقتی بهش برسی تازه لذت زندگی حس میکنی

دوجمله

هر اتفاقی در زندگی شما قطعا حکمتی دارد شاید از لحاظ ما بهترین چیزی معنا شود که به ضرر ماست!
به قول یک استاد عزیز
هر اتفاقی که در زمان خاصی از زندگیم افتاد اما من می خواستم زودتر یا دیرتر اتفاق بیفتاد ...........تازه فهمیدم بهترین موقع و مکان همون جا بوده
دومین مورد.......یک کلمه بزرگ و عمیق
خدا خیلی بزرگه!..فراتر از فهم ......حساب و کتاب ما

در اخر اینو همه بدونیم ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه.......خوبه اگر به جایی از زندگی رسیدیم یک نفس راحت و عمیق بکشیم بگیم تا حد توانم تلاش کردم

با آرزوی آسمان آبی برای زندگی همه دوستان عزیز

tutia.p

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟ میشه یه راهنمایی کنین با رتبه حدودا 550 الکترونیک کدوم یک از گرایشای نانوالکترونیک و فوتونیک و بیوالکتریک و کجا میشه قبول شد؟ کدومش هم راحته هم ایندش بهتره؟ من تو کارشناسیم کلا از هیچ درسی خوشم نیومد و فقط پاس کردم معدلم خیلی پایینه13! برا کنکورم خوب زحمت کشیدم و خوندم اما کنکوری! و کلا ترس دارم میخوام بدونم چطور میتونم از الان با این رشته ها یه اشنایی مختصری داشته باشم که بعد بدونم کدومش بهم میسازه و همونو برم چون اگه اذیت شم انصراف میدم! ممنون میشم راهنماییم کنید. برا همتون آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ویرایش:

qmars10

عضو جدید
دوستان کسی میدونه بچه های فنی برای اینکه داخل آزمون وزارت بهداشت ثبت نام کنن نام دانشگاهش رو چی بنویسه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

دوستان کسی میدونه بچه های فنی برای اینکه داخل آزمون وزارت بهداشت ثبت نام کنن نام دانشگاهش رو چی بنویسه
سلام منم این مشکلو داشتم هر چی گشتم اسم دانشگامونو ندیدم.. بخاطر همین گزینه "سایر " رو انتخاب کردم و تو کادر پایینش اسم دانشگامون نوشتم.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

mahboobeh

عضو جدید
سلام دوستان..
امیدوارم هموتون خوب و خوش باشید...
یه چیزی میخوام بگم ولی امیدوارم به شخصی بر نخوره... اونم اینکه اینقد کنکورو زیر و رو نکنید... بخدا تموم شد...هر کاری میتونستین یا کردین یا نکردین دیگه .
دیگه رهاش کنین... اون مال گذشته یشماست... گذشتتونم مال گذشته ست... الانتونو بخاطر گذشته خراب نکنید.
والا بخدا منم خوب نخوندم... شاید یک ماه یا دو ماه چکیدش خوب خوندم... ولی به یه اعتقاد بزرگ رسیدم اونم این بود اصلا ارزششو نداره که اینقد خودمونو اذیت کنیم...
عیب نداره... دنیا که تموم نشده...
بخدا من اصلا متوجه نمیشم چرا از همون شب کنکور شروع کردین به زیرو رو کردن کنکورو سوالای کنکور... خب باشه.. اولش توی هیجان بودین... ولی بسه دیگه... بخدا فقط و فقط خودتونو رنج میدین...
باور نمیکنید من هر بار اومد از بعد کنکور دیدم که دارین هنوز در مورد اون کنکور صحبت میکنیدد واقعا ناراحت شدم.. برای خودم نه ها.. برای شما دوستان که چرا اینقد زندگیو سخت میگیرین...
بزارید ذهنتون اروم بشه... بزارید بتونه خودشو ترمیم کنه بعد از این همه فشار زیاد... بیچاره نیاز داره بخدا...
من ادمیم سخت دنبال درس خوندن... ادم بخونی نیستم ولی خیلی دوست دارمش...:redface:... اینو میگم که فکر نکنید من از دنیای شما خیلی دورم نه.
لذت ببرین از دنیا...
حالا ایشالا اردیبهشت نتیجه ها میاد دیگه, درصدا میاد دیگه... نیاز نیست اینقد شما برنجین... یکم هواای خودتونو داشته باشین...

یه سوالم دارم از دوستان...
اونم اینکه من برا وزارت بهداشت ثبت نام کردم...
اما نمیدونم چرا نمیشینم بخونم... نمیدونم هنوز ذهنم خسته ست یا تنبلیه که دوباره اومده سراغم.. چون معمولا اول هر کاری همچین حسی سراغ ادما میاد...
ممنون میشم که یکم راهنماییم کنید...:king::gol::gol:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

سلام دوستان..
یه چیزی میخوام بگم ولی امیدوارم به شخصی بر نخوره... اونم اینکه اینقد کنکورو زیر و رو نکنید... بخدا تموم شد...هر کاری میتونستین یا کردین یا نکردین دیگه .
دیگه رهاش کنین... اون مال گذشته یشماست... گذشتتونم مال گذشته ست... الانتونو بخاطر گذشته خراب نکنید.
والا بخدا منم خوب نخوندم... شاید یک ماه یا دو ماه چکیدش خوب خوندم... ولی به یه اعتقاد بزرگ رسیدم اونم این بود اصلا ارزششو نداره که اینقد خودمونو اذیت کنیم...
بخدا من اصلا متوجه نمیشم چرا از همون شب کنکور شروع کردین به زیرو رو کردن کنکورو سوالای کنکور... خب باشه.. اولش توی هیجان بودین... ولی بسه دیگه... بخدا فقط و فقط خودتونو رنج میدین...
باور نمیکنید من هر بار اومد از بعد کنکور دیدم که دارین هنوز در مورد اون کنکور صحبت میکنیدد واقعا ناراحت شدم.. برای خودم نه ها.. برای شما دوستان که چرا اینقد زندگیو سخت میگیرین...
بزارید ذهنتون اروم بشه... بزارید بتونه خودشو ترمیم کنه بعد از این همه فشار زیاد... بیچاره نیاز داره بخدا...
من ادمیم سخت دنبال درس خوندن... ادم بخونی نیستم ولی خیلی دوست دارمش...:redface:... اینو میگم که فکر نکنید من از دنیای شما خیلی دورم نه.
لذت ببرین از دنیا...
حالا ایشالا اردیبهشت نتیجه ها میاد دیگه, درصدا میاد دیگه... نیاز نیست اینقد شما برنجین... یکم هواای خودتونو داشته باشین...

اما نمیدونم چرا نمیشینم بخونم... نمیدونم هنوز ذهنم خسته ست یا تنبلیه که دوباره اومده سراغم.. چون معمولا اول هر کاری همچین حسی سراغ ادما میاد...

سلام با فرمايشاتتون كاملا موافقم
در مورد بهداشت بگم كه فعلا ذهنا خستس البته داريم افراي كه مثل ... دارن ميخونن ولي بذار بخونن مشكلي نيس:دي
خدا روز شنبه و اول هرماهوو واسه همين شروع ها گذاشته از شنبه شروع كنيد:دي
اولش يكم سخته منم خودم از شنبه شروع ميكنم فعلا روزي يكي دو ساعت بخونيد بعد كم كم حسش مياد بيشتر ميخونيد
از بيكاري خيلي بهتره بابام خونه هروقت منو ميبينه ميكه بيكاري عجب چيز بديه :دي باز دست مسئولين درد نكنه تعداد سالهاي تحصيلو زياد كردن كه حوصلمون سر نره سرمون مشغول باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahboobeh

عضو جدید
سلام با فرمايشاتتون كاملا موافقم
در مورد بهداشت بگم كه فعلا ذهنا خستس البته داريم افراي كه مثل ... دارن ميخونن ولي بذار بخونن مشكلي نيس:دي
خدا روز شنبه و اول هرماهوو واسه همين شروع ها گذاشته از شنبه شروع كنيد:دي
اولش يكم سخته منم خودم از شنبه شروع ميكنم فعلا روزي يكي دو ساعت بخونيد بعد كم كم حسش مياد بيشتر ميخونيد
از بيكاري خيلي بهتره بابام خونه هروقت منو ميبينه ميكه بيكاري عجب چيز بديه :دي باز دست مسئولين درد نكنه تعداد سالهاي تحصيلو زياد كردن كه حوصلمون سر نره سرمون مشغول باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام....
روزتون بخیر....
شنبه روز خیلی خوبیه...ایشالا از شنبه...:D
دستتون درد نکنه.... ممنون..
اره همون کم کم خوندن و پیوسته خوندن بهتر از تند تند خوندنو مقطعیه... موفق باشید.:gol::gol:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان..
لذت ببرین از دنیا...

سلام.ممنون حرفاتون به قول مسعود عزیز کاملا متینه

در مورد مطالعه هم به نظر من از بین دروس مدار و ریاضیات مهندسی و معادلات و سیگنال و الکترونیک دو تا رو که خیلی خیلی بهش علاقه دارین و موقع مطالعه بهتون حس خوبی !! دست میده انتخاب کنید و بخونید بعد چهار پنج روز دوباره مطالعه تون راه می افته و دروس دیگه رو هم اضافه می کنید.البته این ماه اسفند معمولا بلای جان کنکوری ها به خصوص دختر خانوماست که باید کمک خونه تکونی هم باشند،درس هم بخونند.خدا صبرشون بده:cry:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام.ممنون حرفاتون به قول مسعود عزیز کاملا متینه

در مورد مطالعه هم به نظر من از بین دروس مدار و ریاضیات مهندسی و معادلات و سیگنال و الکترونیک دو تا رو که خیلی خیلی بهش علاقه دارین و موقع مطالعه بهتون حس خوبی !! دست میده انتخاب کنید و بخونید بعد چهار پنج روز دوباره مطالعه تون راه می افته و دروس دیگه رو هم اضافه می کنید.البته این ماه اسفند معمولا بلای جان کنکوری ها به خصوص دختر خانوماست که باید کمک خونه تکونی هم باشند،درس هم بخونند.خدا صبرشون بده:cry:

علی جون شرمنده ها با جمله آخرت موافق نیستم! فرشو کی میشوره؟ پسر. کی پرده هارو باز میکنه؟ پسر. کی باید شیشه هارو تمیز کنه؟ پسر. تنها کاری که دختر خانوما انجام میدن رسیدگی و نظافته آشپزخونس :razz:
در مورد بهداشتم مگه باز میخواین درس بخونید؟ خوندید دیگه کافیه تست بزنید فقط

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

علی جون شرمنده ها با جمله آخرت موافق نیستم! فرشو کی میشوره؟ پسر. کی پرده هارو باز میکنه؟ پسر. کی باید شیشه هارو تمیز کنه؟ پسر. تنها کاری که دختر خانوما انجام میدن رسیدگی و نظافته آشپزخونس :razz:
من الان دارم از رو سقف خونه پیام میدم بعد بگید پسرا دست ب خونه تکونی نمیزنن..:(

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

بچهه ها الان همتون مثل من بیکارید؟؟:biggrin:
من چند تا سفارش تابلو led گرفتم اما خونه تکونی و خستگی بعد کنکور باعث شد منتققل کنم ب سال اینده و این یه ماه ب خودم استراحت بدم:cool:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

من چند تا سفارش تابلو led گرفتم اما خونه تکونی و خستگی بعد کنکور باعث شد منتققل کنم ب سال اینده و این یه ماه ب خودم استراحت بدم:cool:

اوضاع تابلو ال ای دی چجوره !?
من یه مدت تو کارش بودم . بیشتر تابلو روان میزدم .
مشتریا خیلی دبه درمیاوردن . بیخیالش شدم .

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

اوضاع تابلو ال ای دی چجوره !?
من یه مدت تو کارش بودم . بیشتر تابلو روان میزدم .
مشتریا خیلی دبه درمیاوردن . بیخیالش شدم .
تابلو روان کار نکردم اما برا ثابت الان ک دیگه همه گیر شده و هر کسی هم ک کوچکترین چیزی از الکترونیک ندونه داره تابلو میزنه اما خب اگه بتونی با برنامه های متنوع خلاقیت ب خرج بدی میتونی رو دستشون بلند شی.. افکت های جدید خیلی میتونه موثر باشه اگه برنامه نویسیت برا میکرو خوبه حتما پیگیرش باش چون برنامه نویسیش تقریبا تخصصیه و افراد غیر برقی فک نکنم بتونن بنویسن و معمولا از نت میگیرن یا میدن براشون بنویسن ..من خودم با بسکام مینوشتم الان میخام باز رو برنامه نویسیم کار کنم بتونم افکتای متنوعی بنویسم.

alk1370

کاربر بیش فعال

من الان دارم از رو سقف خونه پیام میدم بعد بگید پسرا دست ب خونه تکونی نمیزنن..:(

باید مردها این کارا رو بکنن!! تو قرن 21 هستیم و قرن 21 قرن زن ذلیلی هست!!!:D خدا وکیلی خیلی نترسید پشت سر خانومای امروزی از این حرفا می زنید!!!:cry:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
باید مردها این کارا رو بکنن!! تو قرن 21 هستیم و قرن 21 قرن زن ذلیلی هست!!!:D خدا وکیلی خیلی نترسید پشت سر خانومای امروزی از این حرفا می زنید!!!:cry:

سلام

آقايون محترم,الكي مظلوم نمايي نكين ..خانوما هر روز كارشون بساب بشوره ,حالا شما يه جند روز اونم با صدهزار التماس و خواهش و نق و نوق يه شيشه باك كرديناااا ...جقد شلوغش ميكنين:D

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام

آقايون محترم,الكي مظلوم نمايي نكين ..خانوما هر روز كارشون بساب بشوره ,حالا شما يه جند روز اونم با صدهزار التماس و خواهش و نق و نوق يه شيشه باك كرديناااا ...جقد شلوغش ميكنين:D

سلام.جدی این ظرف شستن خیلی بده.من حاظرم همه نظافت های منزل رو انجام بدم غیر از ظرف شستن.میگم اگه یه طرحی تصویب کنند که با توجه به اینکه بیکاری خیلی زیاده بگن هر کی کمک خانومش کنه جزو سابقه کار حساب میشه براش!!! من یکی که عمرا بزارم تو خونه ام کسی دست به سیاه و سفید بزنه.خودم غذا می پزم !!!ظرف میشورم !!!جارو می کنم!!! پوشک بچه عوض می کنم :cool: و هر کاری که خانومها انجام میدن تو خونه میکنم!!!! فقط واسه اینکه سابقه کار بشه برام و بیمه بشم !!! اینجوری چند سال سابقه کار ردیف می کنم که وقتی بخوام برم آزمون استخدامی دیگه نگن n سال ساقه کار هم داشته باشه!!!

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.جدی این ظرف شستن خیلی بده.من حاظرم همه نظافت های منزل رو انجام بدم غیر از ظرف شستن.میگم اگه یه طرحی تصویب کنند که با توجه به اینکه بیکاری خیلی زیاده بگن هر کی کمک خانومش کنه جزو سابقه کار حساب میشه براش!!! من یکی که عمرا بزارم تو خونه ام کسی دست به سیاه و سفید بزنه.خودم غذا می پزم !!!ظرف میشورم !!!جارو می کنم!!! پوشک بچه عوض می کنم :cool: و هر کاری که خانومها انجام میدن تو خونه میکنم!!!! فقط واسه اینکه سابقه کار بشه برام و بیمه بشم !!! اینجوری چند سال سابقه کار ردیف می کنم که وقتی بخوام برم آزمون استخدامی دیگه نگن n سال ساقه کار هم داشته باشه!!!

خسته نباشي :D

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، میگم که ایا یه کلید دیگه تحت عنوان کلید نهایی اعلام میشه یا اینکه تصحیح شده این کلید موقع اعلام نتایج اولیه مشخص میشه؟

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام دوستان، میگم که ایا یه کلید دیگه تحت عنوان کلید نهایی اعلام میشه یا اینکه تصحیح شده این کلید موقع اعلام نتایج اولیه مشخص میشه؟

سلام اقا احسان..امسالو نمیدونم... ولی پارسال این طوری بود که وقتی کلید اولیه اعلام شد و توی سیگنال و کنترل برای اون دو تست معروف کلی بچه ها طبق توضیحات اساتید اعتراض کردند و...

در نهایت چیزی تغییر نکرد و وقتی کارنامه ها اومد از روی درصد هام متوجه شدم که کلید هیچ تغییری نکرده و همونی که اول سنجش صحیح اعلام کرده بود صحیح اعلام شد...

(یکی اون سوال کنترل که گفته بود عبور از از منفی یک یعنی داشتن ریشه هایی و.... که من اینو زدم و درست هم شد... یکی هم اون سوال سیگنال که گفته بود سیگنال سمت راستی حتما یک قطب داره و به قول اقای تقدسی به دو دلیل رد میشد شاید ولی همون درست شد و جواب منم غلط شد.).

jeneral_dj

عضو جدید
آخر سر یه کارنامه نهایی میزارن روی سایت که یه بخشش پاسخنامه خودته ، یعنی چیزایی که جواب دادی ، جلوش هم گزینه درست رو طبق دفترچه تو نوشته !!!! از روی اون میشه فهمید کلید نهایی چی شده بالاخره !!! پارسال که طراح قد یه حیوان نجیب هم حالیش نبود و تحت هیچ شراییط اشتباهشو نپذیرفت !!! امسالم بعید میدونم قبول کنن !!! یعنی میبینی تو روخدا اشتباه بزن درصدت بره بالا !!!

jeneral_dj

عضو جدید
حال و احوال

حال و احوال

میگم بچه ها بعد از 15 روز که از کنکور گذاشته اوضاعتون چه جوریه؟؟؟؟ حال و حوصلتون برگشته یا نه؟؟؟؟؟ من که هنوز حالم روبراه نشده !!! فعلا تریپ نا امیدی و غم دارم !!! :cry:

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام اقا احسان..امسالو نمیدونم... ولی پارسال این طوری بود که وقتی کلید اولیه اعلام شد و توی سیگنال و کنترل برای اون دو تست معروف کلی بچه ها طبق توضیحات اساتید اعتراض کردند و...

در نهایت چیزی تغییر نکرد و وقتی کارنامه ها اومد از روی درصد هام متوجه شدم که کلید هیچ تغییری نکرده و همونی که اول سنجش صحیح اعلام کرده بود صحیح اعلام شد...

(یکی اون سوال کنترل که گفته بود عبور از از منفی یک یعنی داشتن ریشه هایی و.... که من اینو زدم و درست هم شد... یکی هم اون سوال سیگنال که گفته بود سیگنال سمت راستی حتما یک قطب داره و به قول اقای تقدسی به دو دلیل رد میشد شاید ولی همون درست شد و جواب منم غلط شد.).
سلام. ممنونم.
والله یه سوال بررسی سیستم دوتا گزینه درست داشت. سوال 81 بود، نیازی هم نیست ادم حتما رشته قدرت باشه، در حد دبیرستان کسی ریاضی بلد باشه میفهمه هردو گزینه یکی هستن. یکی هم سوال 121 ماشین هست که اصلا سوال ناقصه و خیلی از اساتید مثل دکتر هاشمنیا و حلم زاده تایید کردن سوال ناقصه و احتمالا حذف بشه. نمیدونم والله ایشالله از خر شیطون پایین بیان و یه تغییری بدن.

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام. ممنونم. والله یه سوال بررسی سیستم دوتا گزینه درست داشت. سوال 81 بود، نیازی هم نیست ادم حتما رشته قدرت باشه، در حد دبیرستان کسی ریاضی بلد باشه میفهمه هردو گزینه یکی هستن. یکی هم سوال 121 ماشین هست که اصلا سوال ناقصه و خیلی از اساتید مثل دکتر هاشمنیا و حلم زاده تایید کردن سوال ناقصه و احتمالا حذف بشه. نمیدونم والله ایشالله از خر شیطون پایین بیان و یه تغییری بدن.
بله از روی پست های قبلیتون اون سوال ساده که گفته بودید رو متوجه شدم... شاید هر دو رو صحیح اعلام کنند..اون سوالی هم که ناقصه شاید حذف بشه مثل کنترل 92 اون سوالی که یو توی نبود..ولی خب توی کنترل 92 واقعا بدون اون نمیشد جواب داد..ولی پارسال توی سیگنال اون سوال تبدیل فوریه که کلا توی گزینه ها نبود رو حذف نکردند..کلا اون قدر مثال نقض توی کنکور دیدم به نظرم هیچ نظری نمیشه داد... یه چیزی دیگه هم هستن مثل افسرهای راهنمایی رانندگی که کروکی می کشند بعدش اعتراض میکنی حتی به نظرم اگه اشتباه هم کرده باشند شاید به غرور و موقعیتشون بر بخوره و خیلی سخته بخوان اشتباهی رو قبول کنند...این جا هم شاید این قضیه صدق کنه... فقط باید صبر کرد..ان شالله اون اتفاقی بیفته که هم شما رو خوشحال کنه و هم درصدت بیش تر شه و هم صلاحه....

alk1370

کاربر بیش فعال
بله از روی پست های قبلیتون اون سوال ساده که گفته بودید رو متوجه شدم... شاید هر دو رو صحیح اعلام کنند..اون سوالی هم که ناقصه شاید حذف بشه مثل کنترل 92 اون سوالی که یو توی نبود..ولی خب توی کنترل 92 واقعا بدون اون نمیشد جواب داد..ولی پارسال توی سیگنال اون سوال تبدیل فوریه که کلا توی گزینه ها نبود رو حذف نکردند..کلا اون قدر مثال نقض توی کنکور دیدم به نظرم هیچ نظری نمیشه داد... یه چیزی دیگه هم هستن مثل افسرهای راهنمایی رانندگی که کروکی می کشند بعدش اعتراض میکنی حتی به نظرم اگه اشتباه هم کرده باشند شاید به غرور و موقعیتشون بر بخوره و خیلی سخته بخوان اشتباهی رو قبول کنند...این جا هم شاید این قضیه صدق کنه... فقط باید صبر کرد..ان شالله اون اتفاقی بیفته که هم شما رو خوشحال کنه و هم درصدت بیش تر شه و هم صلاحه....

منم تو سایت بیشتر اساتید کنکور دیدم که گفته بودن معمولا اعتراض ها رسیدگی نمیشه.فقط به یک طریق شاید بشه اعتراض ها رو رسیدگی کنند اونم اینکه همه بریزن اعتراض در سازمان سنجش.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
میگم بچه ها بعد از 15 روز که از کنکور گذاشته اوضاعتون چه جوریه؟؟؟؟ حال و حوصلتون برگشته یا نه؟؟؟؟؟ من که هنوز حالم روبراه نشده !!! فعلا تریپ نا امیدی و غم دارم !!! :cry:

سلام
شما كه كنكورتو بد ندادي , ديكه تريب غم و غصه جيه؟؟؟اينا اثرات بيكاريه , بنظرم از فردا يه شيشه باك كن بكيري دستت , شيشه ها رو باك كني , حالت رو به راه ميشه ... اكه حالت بازم رو به راه نشد , ميتوني از مايه ظرف شويي, وايتكس ,جرم كير هم مستفيض شي :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا