گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سایت تخمین رتبه خوب سراغ دارین؟
سلام.
یه سایت تخمین رتبه بود که با توجه به کنکور 91 خروجی میداد.
رتبه ی من رو 750 تخمین می زد ولی رتبه ام 495 شد.
چون میانگین درصد ها هر سال متفاوته ترازها هم تغییر میکنه و نمی شه خیلی به تخمین رتبه ها استناد کرد.
شما اگر درسی رو خیلی بالاتر از بقیه درسا نزدی و درصد هات تو یه رنج هستن می تونی با میانگین گرفتن درصدهات یه حدودی از رتبه ات دربیاری.
میانگین درصد های بنده 28.5 درصد بود و با توجه به سختی نسبی کنکور امسال،میانگین درصد شما اگر حدود 2 درصد کمتر از میانگین های سال گذشته باشه می تونه حدودا رتبه ی مشابه پارسال رو بده.البته این روش لزوما درست نیست.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا هرکی کنترل امسال رو 80 بزنه باید بهش گفت خدای کنترل

من تا لحظه ی آخر 5تا زده بودم که 5تاشم درست بود . 3تا هم حل کرده بودم ولی شک داشتم . نمیدونم چرا این 3تای آخرو زدم الکی . و درصدم خراب شد .

من خودم پتانسیل 80 درصدم دارم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: ( مثلا من خیلی کنترل بلدم ) :biggrin:

بچه ها سه تا سوال داشتم...
من اگه بخوام امار احتمال رو بخونم کتاب یا جزوه ای شما پیشنهاد میکنید؟
پیگیر یه کتاب زبان جمع و جور و کوچولو ام هستم که گرامر رو داشته باشه...؟
در ضمن از دوستان کسی که رو زبان سرمایه گذاری کرده میدونه لغات امسال از چی بود بیشتر؟1100 یا 504 یا 400؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا لحظه ی آخر 5تا زده بودم که 5تاشم درست بود . 3تا هم حل کرده بودم ولی شک داشتم . نمیدونم چرا این 3تای آخرو زدم الکی . و درصدم خراب شد .

من خودم پتانسیل 80 درصدم دارم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: ( مثلا من خیلی کنترل بلدم ) :biggrin:

حالا منو پایدار خیلی زحمت کشیدیم..واسه کنترل آخرشم هیچی به هیچی

خخخخخخخخ دم خودم گرم . با پاسخنامه مدرسان چک کردم کنترل رو حدود منفی 15 زدم......اسپند دود کنید چشم نخورم
زیاد نگران نباش فکر کنم بعضی هاش غلطه ...مثلن اون سوال خطا...اخر صفحه ی اول
معادله مشخصه بدست بیاری معلومه برای n های بزرگ یه سری توان هارو نداره و پس ناپایداره

معادله مشخصه بدست بیاری معلومه برای n های بزرگ یه سری توان هارو نداره و پس ناپایداره

یعنی گزینه چند میشه؟؟ من اونو زدم به ازای بزرگتر از صفر خطای دائم صفره...درست زدم؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا هدفم این نیست که دوستمون رو ناراحت کنم...منم این گزینه رو اشتباه زدم...اما جوابش گزینه 4 میشه

sanup2006

عضو جدید
خود منم خیلی رو کنترل وقت گذاشتم و کار کردم . ولی متاسفانه سوالات خیلی بد بود . از پارسال و سال قبل ترش خیلی بدتر بود
کنترل اگر مث پارسال بود من راحت 4 تا میزدم.
اون سوال تایپ پارسال یا ... خیلی ساده بودند.
با زندگی ما بازی میکنند این طراح هااا.
ولی خوشم میاد الک ترکوندم با اینکه 2 تا سوال اول رو نزدم ولی حدود 50 درصد زدم !!!!
2 تا سوال اول رو گفتم اسونه بزارم برای آخر آزمون که مغزم خالی میشه. آخر آزمونم اصن یادم رفت !!!! باورتون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی گزینه چند میشه؟؟ من اونو زدم به ازای بزرگتر از صفر خطای دائم صفره...درست زدم؟
نه من منظورم اون گزینس که میگه سیستم نا پایدار
حالا شایدم من اشتباه میکنم...
حالا هدفم این نیست که دوستمون رو ناراحت کنم...منم این گزینه رو اشتباه زدم...اما جوابش گزینه 4 میشه
خوب ناراحت کردی دیگه!!
شایدم من اشتباه میکنم....
ولی اخه یه بار حلقه بسته اش رو نوشتم دیدم n های بزرگ یه توان هایی نیست...
البته سر ازمون اون دوتارو هم رد کردم...اما بازم شاید من اشتباه میکنم...
ولی کلن انقدر کنترل عجیب غریبه بهتره صبر کنیم کلید بیاد....

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل اگر مث پارسال بود من راحت 4 تا میزدم.
اون سوال تایپ پارسال یا ... خیلی ساده بودند.
با زندگی ما بازی میکنند این طراح هااا.
ولی خوشم میاد الک ترکوندم با اینکه 2 تا سوال اول رو نزدم ولی حدود 50 درصد زدم !!!!
2 تا سوال اول رو گفتم اسونه بزارم برای آخر آزمون که مغزم خالی میشه. آخر آزمونم اصن یادم رفت !!!! باورتون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال بود یا یه سوال نایکوییست مثل پارسال داشت .
یا سوال مکان پارسال .
3-4 تا مثل این سوالا داده بودن . من الان 80% زده بودم :D

Devilinator

عضو جدید
کنترل اگر مث پارسال بود من راحت 4 تا میزدم.اون سوال تایپ پارسال یا ... خیلی ساده بودند.با زندگی ما بازی میکنند این طراح هااا.ولی خوشم میاد الک ترکوندم با اینکه 2 تا سوال اول رو نزدم ولی حدود 50 درصد زدم !!!!2 تا سوال اول رو گفتم اسونه بزارم برای آخر آزمون که مغزم خالی میشه. آخر آزمونم اصن یادم رفت !!!! باورتون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا میتونم درکت کنم , اون سوال ۱/۲ak تابلو بود گفتم این که مشخصه بزار بعدی رو هم حل کنم با هم تو پاسخ نامه بزنم بعدیشم درست حل کردم , ولی گزینه سوال اول و دومیو جابجا وارد کردم , دیگه شمارش از دستم خارج شده که چند بار به خودم فش دادم , ۲۲ درصد اینور اونور شد

zavareh89

عضو جدید
سلام دوستان-
سوال 107 الکترونیک هرچی با خودم کلنجار میرم re2 نمیتونه تاثیر داشته باشه تو پاسخ ولی همه پاسخا زدن گزینه 4 نظرتونو راجع به این سوال میخواستم بدونم من آخه با اثبات به گزینه 2 رسیدم

Devilinator

عضو جدید
سلام دوستان-
سوال 107 الکترونیک هرچی با خودم کلنجار میرم re2 نمیتونه تاثیر داشته باشه تو پاسخ ولی همه پاسخا زدن گزینه 4 نظرتونو راجع به این سوال میخواستم بدونم من آخه با اثبات به گزینه 2 رسیدم

دوست من منم با شما موافقم , re1=re2/B که اگه جایگزاری کنیم R1/(R1+re2/B2) بدست میاد . منظور بتا به توان ۲ . اگه جواب قانع کننده ای پیدا کردین میشه منم در جریان بزارین؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اشتباه حل خودم سر جلسه رو فهمیدم.به جای گفتن n=0 بعد s--->0 بر عکس عمل کردم که اشتباها میشه 1 !!!! حق باتوئه
ولی الان خودت n=3 و بالاتر بذاری میبینی مخرج کثلن یه توان هایی رو نداره پس 1 هم درسته دیگه؟

خوب جوابش هم گزینه 1 میشه هم 3

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان-

منم با شما موافقم..منم همین رو حل کردم...اما چه تاثیری داره ای re2

karimvad

عضو جدید
سلام دوستان.من الکترونیک آزادم وشاغلم دارم برای ارشد آینده برنامه ریزی میکنم.جون فقط میخوام دولتی قبول بشم اگه کسی میتونه برای برنامه ریزی وانتخاب منابع کمکم کند...ارشدمن واجبه تقریبا":mad:

karimvad

عضو جدید
یکسری کتب دارم.ازپوران پژوهش وکتب درسی الکترونیک دارم.اماپکیج کاملی ندارم.زبان مدرسان هم دارم...راهنمایی میخوام ازدوستای مهندسم...

karimvad

عضو جدید
بله مهندس حق باشماست...من قصدادامه دارم امانمیدونم ازکجاوچطورشروع کنم؟؟!!!توفکرم وسرشارازاضظراب...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا