گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aaaqaz

عضو جدید
شما خودت کسی از اساتیدو میشناسی تخمین بزنه؟
اینا همه تخمین میزنن:
http://mtsignal.blogsky.com/
http://www.master.aobargh.com/?p=164
http://www.bargharshad.ir/چت-و-گفتگو/
البته به نظر من کل درصداتو با ضرایب جمع کن یه میانگین بگیر(تقسیم بر 25) بعدش ببین چند میشه مثلا اگه شد
35.44 برو با میانگین، این کارنامه که کپی کردم عکس گرفتم مقایسه کن http://www.pic98.ir/images/8f7d5io7tzqfxtgdf3xj.jpg

fighter7

عضو جدید
سلام بچه ها من تابستون میخوام برم کلاس کنکور ( مدار - کنترل خطی - ماشین ) به نظر شما کدوم موسسه مفید هستش ؟ و کدوم استاد رو میدونید که میشه ازش نتیجه خوب گرفت ؟ و سوال آخر این که برای مشاوره و برنامه ریزی چی کنم ؟

aaaqaz

عضو جدید
سلام بچه ها من تابستون میخوام برم کلاس کنکور ( مدار - کنترل خطی - ماشین ) به نظر شما کدوم موسسه مفید هستش ؟ و کدوم استاد رو میدونید که میشه ازش نتیجه خوب گرفت ؟ و سوال آخر این که برای مشاوره و برنامه ریزی چی کنم ؟

والا ادم میترسه بگه ، به دیقه نکشیده ادمین میاد اخراج میکنه

fighter7

عضو جدید
پیام خصوصی بدید هرچی باشه کسی که رفته این موسسه ها و تجربه کرده بهتر میدونه منم میخوام نتیجه بگیرم نه وقت تلف کنم . مرسی

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا همه تخمین میزنن:
http://mtsignal.blogsky.com/
http://www.master.aobargh.com/?p=164
http://www.bargharshad.ir/%DA%86%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88/
البته به نظر من کل درصداتو با ضرایب جمع کن یه میانگین بگیر(تقسیم بر 25) بعدش ببین چند میشه مثلا اگه شد
35.44 برو با میانگین، این کارنامه که کپی کردم عکس گرفتم مقایسه کن http://www.pic98.ir/images/8f7d5io7tzqfxtgdf3xj.jpg

مرسی داداش

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
همونطور که دوستمون گفتن بحث و تبلیغ در مورد موسسات و... ممنوع بوده و فقط از طریق پیام خصوصی میتونند دوستان به هم توصیه و پیشنهاد داشته باشن.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دلم میخواد شروع کنم ولی اصلا حال ندارم . وقتی کتاب میبینم اینجوری میشم :hate:
کلا سر در گم موندم چه کنم :D

یه سوال هم بپرسم :D
به جز کنترل تقوی و رضایی چه کتابی پیشنهاد میدید ؟؟

fighter7

عضو جدید
یه برقی ارزش داره ارشد مهندسی هسته ای ادامه بده ؟ لیست دروسش رو کسی داره ؟ چه رتبه ای میخواد ؟

fighter7

عضو جدید
من که پارسال ( کنکور 93 ) ساعت 3 یادم افتاد کنکور دارم :D اما الان دیگه جدی جدی داره یه انرژی هایی از ماوراء میاد از اواخر اسفند دارم زبان میخونم و برنامه ریزی کردم . خداکنه همینجور بمونه :biggrin:

shahamiri

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزیز
من 2 سال پیش کنکور دادم رتبم 3 رقمی شد ولی چون دانشگاه مورد نظرو رو قبول نشدم نرفتم و این مدت رو خدمت بودم و کار میکردم.

به نظرتون از یک ماه دیگه که خدمتم تموم میشه شروع کنم خوبه؟؟ وقت کم نمیارم؟؟؟؟؟؟؟

fighter7

عضو جدید
سلام . نه وقت خوبی هست برای شروع میتونی با برنامه ریزی مناسب و تسلیم نشدن به نتیجه خیلی خوب برسی . من خودم امسال میخوام شرکت کنم از اقوام و دوستان ک دیدم نتیجه گرفتن خدمت شما عرض کردم

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خیلی دلم میخواد شروع کنم ولی اصلا حال ندارم . وقتی کتاب میبینم اینجوری میشم :hate:

من به نظرم : جزوه شیرین آبادی + مجموعه سوالات آزمون های بینش پارسال ( فقط کنترل) رو پرینت بگیر + کتاب جهش فوق العاده گفته مخصوصا بخش نایکوئیست و طراحی رو .;)

Joe_Bel

کاربر ممتاز

با حرفای دوستون juvefans موافقم ... من جدیدا کتاب نصیر آقای جاهد مطلق را دیدم یه نگاهی به اونم بندازی بدک نیست ...

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش من فک کنم کنترل باید رفت کلاس، همینطور مغناطیسو...

pause1991

عضو جدید
دوستان ممنون میشم منو یه راهنمایی بکنین .
من قدرت میخوام قبول شم و چون مغناطیسم خیلی داغونه میخوام این درس رو سفید بزارم و در عوض انرژیم رو بزارم رو سایر درسها از جمله زبان که بتونه بهم کمک کنه
واسه همین کتاب 504 رو تقریبا تا نصفه خونده بودم که یکی از دوستان گفت تو کنکور 93 تقریبا سوالی از 504 نیومده . رفتم بررسی کردم دیدم درست گفته به من تعداد لغت هایی که از 504 اومده خیلی کم بوده .
دوستانی که حداقل یه بار کنکور دادن و روی درس زبان سرمایه گذاری کردن لطف کنن راهنمایی کنین چه منبعی خوبه که من برم اونو بخونم .
در مورد گرامر زبان هم منبع میخواستم ولی لطفا بهم اینو نگین که هر منبعی خوبه ، به چیز درست حسابی معرفی کنین .
من میخوام نزدبک 40 بزنم این درسو .پایه زبانمم متوسطه

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من قدرت میخوام قبول شم و چون مغناطیسم خیلی داغونه میخوام این درس رو سفید بزارم و در عوض انرژیم رو بزارم رو سایر درسها از جمله زبان که بتونه بهم کمک کنه
واسه همین کتاب 504 رو تقریبا تا نصفه خونده بودم که یکی از دوستان گفت تو کنکور 93 تقریبا سوالی از 504 نیومده . رفتم بررسی کردم دیدم درست گفته به من تعداد لغت هایی که از 504 اومده خیلی کم بوده .
دوستانی که حداقل یه بار کنکور دادن و روی درس زبان سرمایه گذاری کردن لطف کنن راهنمایی کنین چه منبعی خوبه که من برم اونو بخونم .
در مورد گرامر زبان هم منبع میخواستم ولی لطفا بهم اینو نگین که هر منبعی خوبه ، به چیز درست حسابی معرفی کنین .
سلام. کتاب واژگان پارسه مال آقای البرزی خیلی عالیه. اگه اینو گیر نیاوردید لغات تافل رو بخونید. در ضمن باز اگ ااینو خوشتون نیومد کتاب ذیر ذره بین رو بخونید.زیر ذره بین رو من خودم ندیدم ولی دوستام میگفتن خیلی کامله. من خودم همون پارسه رو خوندم خداروشکر 9تا ووکب امسال رو درست زدم و یکی غلط. البته زبانم از قبل هم متوسط بود و پایه ی خوبی داشتم. در هر صورت اینطور نیست که خوندن 504 بی فایده باشه. من خودم اگ امسال قبول نشم برای سال اینده این کتابم میخونم. چون هرچی دایره لغاتتون قوی تر باشه خوب بهتره . صرف لغت هایی که تو گزینه ها میاد که نیست. بعضی وقتا کل لغات گزینه هارو بعضیا رو بلدند ولی بلد نیستند خود جمله رو بفهمند. کلا به نظرم یاد گیری زبان شروع میشه ولی تموم نمیشه. برای گرامر هم قسمت گرامر کتاب راهیان ارشد واقعا خلاصه و مفیده. تست های سال های اخیرو ببینید میبینید که از ی سری قواعد خاص سوال میاد و خیلی خیلی راحته. برای تمرین بیشتر گرامر این یوز رو بخونید اگر فرصت کردید. پسیج خوانی توی رو هوا زدن گرامر ها کمک زیادی میکنه.
موفق باشید.

shahamiri

عضو جدید
دوست عزیز برای زبان منبع خاصی وجود نداره.
اما بهترین چیزی که میتونه بهت کمک کنه ودستت رو در تست زدن راه بندازه خواندن سوالات سال های قبل هستش.
قصد نا امید کردنت رو ندارم ولی دامنه لغاتت باید بالا باشه 2 سال قبل که من کنکور دادم تافل و ایلتس رو هم خواندم،اما سوالات زبان کاملا منو سوپرایز کرد
تمام متنها از مهندسی پزشکی بود.
برای گرامر هم کتاب گرامر اینیوز خوب هست.
موفق باشید

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه چون جواب هیچ کدوم از تستها از ۵۰۴ نبوده پس نخونیم اشتباهه. ۵۰۴ و Essential Words for the TOEFL لغت‌هاشون خیلی مهمه، اگه مثلا جواب هیچکدوم از تستها از تو اینا نباشه بازم همینکه لغت‌های اینا رو بدونی خیلی وقتها میتونی گزینه‌های غلط رو حذف کنی. من خودم امسال معنی گزینه‌ی درستِ ۳تا از تستهای لغتی که درست زدم رو نمیدونستم ولی چون میدونستم اون ۳تا گزینه دیگه‌‌ غلطن تونستم بزنمشون.
۵۰۴ لغتهاش کمی ساده‌تر از تافله ولی به نظرم اول تافل رو بخونی بهتره چون اون موقع که تستهای کنکور این چند سال اخیر رو میدیدم لغت‌های تافل بیشتر استفاده میشد.
بعد از این ۲تا کتاب و لغتهایی که تو کنکور سالهای قبل اومده اگه بتونی 1100Word you need to know رو هم بخونی خیلی خوبه. هم امسال هم پارسال جواب چندتا تست از لغتهای ۱۱۰۰ بود.
کتابهای زبان عمومی که واسه کنکور چاپ میشن هم بیشترِ لغتهای همین کتابها رو بعلاوه لغتهای کنکور یک جا جمع کردن.
واسه حفظ کردن لغت اگه از یه نرم‌افزاری مثل JMemorize که فلش کارتهای آماده‌ش هم هست استفاده کنی خیلی راحتتره.
واسه ریدینگ‌ها هم بهترین کار اینه عادت کنی زیاد متن انگلیسی بخونی. (سرعت خوندن خیلی مهمه)
شاید حتی بعضی از این درسهایی که تو کنکور میاد و تو رتبه تاثیر داره بعدا اصلا بدردت نخوره ولی واسه زبان اگه حتی بعد از اینکه امسال خوندیش و نتونستی اون درصدی که میخوای بزنی بازم ضرر نکردی. اگه قصد ادامه تحصیل مخصوصا تو خارج رو داری که واجبه از همین الان شروع کنی.
پستهای این تاپیک رو هم بخونید خیلی خوبه
من پارسال %۶۰ زدم امسال احتمالا ۵۵% بشه. اونایی که بالای ۷۰ ۸۰% میزنن معمولا از وقت ریاضی یا مدار براش میذارن، ولی من چون میخواستم این ۲تا رو هم بزنم به همین درصدم راضیم

Nazliiiiii

اخراجی موقت
زبان عمومی مراجع مناسب جهت افزایش دامنه لغات
۱-زبان تخصصی برق نوشته مصطفی تقوی کنی (انتشارات راهیان ارشد)- همچنین کتاب زبان عمومی و تخصصی مدرسان شریف کتاب بسیار خوبیه و برای کنکور کاملا کفایت میکنه .
۲-کتاب ۵۰۴ واژه ضروری
۳-کتاب ۴۰۰ واژه مهم برای آزمون تافل
مراجع مناسب جهت آموزش گرامر
۱-Understanding and using English Grammar
۲-English Grammar In Use

زبان تخصصی:

سوالات این قسمت بمنظور سنجش مهارتreading بهترین شیوه برای تقویت زبان تخصصی در کوتاه مدت مطالعه متون مطرح شده در آزمون های کارشناسی ارشد برق سالهای گذشته میباشد و مطالعه هر کتابی که دارای معانی لغات وترجمه متون تخصصی کنکورهای کارشناسی ارشد سالهای گذشته رشته مهندسی برق باشد.

آخرین ویرایش:

bahram1992

عضو جدید
سلام .کسی کلاس مدار شیرین آبادی رو رفته ؟لطفاً در صورت رفتن نظر خود رو بیان کنید.

من تو دانشگاه باهاش مدار 1 و مدار 2 داشتم.
فوق العادست مهمترین مشخصش هم اینه که انقد تو کلاس تو رو چلنج میکنه تو مباحث وسوال طرح میکنه که حتی وقتی مطالب گذشته رو نخوندی همش مرور میشه و یادت میاد

elecfa1992

عضو جدید

زوده داداش استراحت کن تا خسته نشی

Nazliiiiii

اخراجی موقت

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق

کنترل خطی:

1- کتاب کنترل خطی هومن سجادیان (مدرسان شریف)
2- کنترل خطی، اوگاتا، ترجمه دكتر جبه‌دار و دكتر خاكي صديق
3- سیستم­های کنترل خطی خاکی صدیق
4- مهندسی کنترل، تألیف بنجامین کو ـ ترجمه علی کافی، انتشارات دانشگاه صنعتی شریف

آخرین ویرایش:

jeneral_dj

عضو جدید
آزمونهای اینترنتی مدرسان شریف برای آمادگی کنکور 93

آزمونهای اینترنتی مدرسان شریف برای آمادگی کنکور 93

سلام به همه دوستان همونطور که قولشو داده بودم آزمونهای اینترنتی مدرسان شریف رو براتو میزارم!!!!!

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
چرا اینهمه اذیت میکنه آپلود سنتر سایت!!!! این از آزمون اول بهمراه پاسخنامش!!!!

این از آزمون دوم با پاسخنامه!!!

این از آزمون سوم با پاسخنامه!!

دستتون درد نکنه
به نظر من اینجا بین صفحات گم خواهد شد ... به مدیر اطلاع دهید که به کنکور آزمایشی انتقال دهد یا خودتان دوباره اونجا بگذارید
با تشکر:gol:

amir3620

عضو جدید
دوست عزیز اول بای به این پرسش پاسخ بدی چقدر ادامه تحصیل برایت مهم است چون اگه دو سال سربازی بری وبخواهی کنکور بدی این فاصله زمانی باعث میشه که یک سری از مطالب رو فراموش کنی واین کار رو برای شرکت در کنکور برایت سخت می کنه در ضمن کسانی که ارشد ودکتری دارند می تونند بعنوان استادیار یا معلم سربازی رو بگذرونندو این خود یک امتیازه پس اول باید نسبت به انگیزه ات برای ادامه تحصیل تصمیم بگیری .

amir3620

عضو جدید
به نظر من این کارنامه ها خوبند ولی باید سطح سوالات دروس مختلف رودر نظرگرفت ممکنه سوالات امسال در برخی دروس سخت تر یا ساده تر باشه

Nazliiiiii

اخراجی موقت
یه درد دل دوستانه اگه اهل درس خواندنی بهتر به سربازی بری بعد که یک کار خوب پیدا کردی به فکر ادامه تحصیل باش چون ممکنه که با ادامه تحصیل همین فرصت های دم دستی هم از کفت بره و یک جور احساس توقعت هم بره بالا و به هر کاری راضی نباشیبعد از این ماجراها سن ازدواجت می ره بالا وقتی پدر می شی که باید بابابزرگ باشی!.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.. امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه.. با اجازه از مدیر محترم نمیدونم جاش اینجاس که مشکلمو در میون بزارم یا نه اما راستش مساله شخصی فکرمو مشغول کرده از لحاظ روحی روانی اصلا حالم خوب نیست و نمیدونم این مساله تا کی برام ادامه داره.. خواستم بگم اگه بر فرض مثال حدود 1ماه فکر من مشغول این قضیه باشه و نتونم برم سراغ درس وقت زیادی رو از دست دادم؟؟؟ چون واقعا حالم داغونه و ضربه شدیدی بهم خورده اما دارم سعی میکنم کم کم به خودم مسلط شم اما میدونم حداقل تا یه مدت نمیتونم مساله رو برا خودم هضم کنم و تمرکز کنم برا شروع درس.. خدا کنه هیچکدومتون تو این شرایط حساس مث من دچار درگیری فکری نشین و اینجور تمرکز و انگیزتون رو به هم نریزه.. نیاز به دلگرمی و کمک دارم کسی هست؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا