گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

uchiha_keyvan

عضو جدید
چه امضای قشنگی گذاشته یکی از کاربرا:
پای یه علف هرز

هر چقدر هم آب و کود بریزی

واست میوه نمیده
دقت کن برا کی یا چی وقت میزاری

الکی عمر خودتون رو پای کنکور هدر ندید، پاشید برید کار کنید حتی با درآمد کم، از زندگیتون لذت ببرید، اینکه برق بخونید بعد برید پزشکی بعد بریدحقوق و... این عمر شماست، خوب فکر کنید ببنید واقعا ارزش داره که جوونیتون رو دارید میزارید پاش؟؟
حتی به نظر من اگه کسی دو سال کنکور قبول نشد یا بره آزاد یا کلا قیدش رو بزنه...

دقیقا عالی گفتید.
بخدا سن که بره بالا حسرت میخرید که تمام جوونی رو صرف کنکور و این حرفها کردید.

ادم حرفای بعضی از دوستان رو که میخونه نمیدونه واقعا دارید جدی صحبت میکنید یا همش شوخیه محضه!
مهندسین عزیز مثل اینکه دارید فراموش میکنید که واسه چی درس میخونید!...برادر من خواهر من اگه واسه پول میخای درس بخونی سخت در اشتباهی حالا میخاد رشته مهندسی باشه میخاد پزشکی باشه....اگه پول میخای باید وارد بازار کار بشید حتما الان میگید چطوری با کدوم سرمایه و پول؟!............اونایی که دنبال پول هستن تا از طریقش رفاه واسایششون تامین بشه لطف کنن چند سالی سخت کار کنن حتی شده شاگردی دم مغازه( نگو کار نیس که باورم نمیشه!!اصلا زشته یه جوان بگه کار نیس ..کارهست فقط باید کلاس ملاس و سوسل بازی رو بزارید کنار وسختیش رو بکشی)........وارد بازار که شدی کم کم دستت میاد چیکار کنی همتون ماشالله جوان هستید و نباید از ریسک کردن بترسید....اصن حال جوانی وعشقش به ریسک کردن ودر لحظه زندگی کردنه لذت ببرید و خوش باشید چون اگه بخایید سرتونو به اینکه چی بخونم وچی نخونم گرم کنی عمرتون هدر رفته!!!!۱مثل یه انسان عاقل وبالغ بشین یه ساعت تو یه جای خلوت با خودت دودوتا چهارتا کن و سنگهاتو با خودت وابکن و یه تصمیم درست ودرمون بگیر که اگه مرد درس خوندنی وواقعا به علم علاقه داری بسم الله وارد علم شو وغرغش شو و ازش لذت ببر اگه میبینی حال نداری والکی میخای واسه کلاسش و نمیدونم مد و این حرفا درس بخونی ...نخوندنش خیلی بهتر از خوندنشه...لااقل بجای این درس خوندن صوری دوسال کار میکنی وجلو میفتی تو زندگیت.....
از اینکه تو مسیرید لذت ببرید حالا چه درس باشه چه کار

عرضم خدمت دوستانه گرامی کما بیش حرفتون متین
اما تو رو بخدا بیایم یاد بگیریم بجایه اینکه هممون رقابت کنیم تو نصیحت کردنه هم و جوری نمایش دادنه اینکه انگاری اون چیزی که امروز برداشته ما از حقیقته زندگیه واقعیته مطلقیه که فقط ما درکش کردیم سعی کنیم بفهمیم برداشت هرکسی از زندگی و زاویه دیدش کاملا متفاوته و قطعا هیچ دلیلی برا برتری دیدگاه کسی به دیگری وجود نداره

حرفاتونو خوب میفهمم و شکی در این نیست از سر خیر خواهی میخواین تجربیاتتونو با دیگران به اشتراک بذارین
اما اینم فراموش نکنین که سهراب بی دلیل نگفت زندگی بعد درخت است به چشم حشره....

حالا ممکنه یکی لذته زندگیشو تو مثلا مسیر کنکور و تلاش برا رسیدن به بهترینا ببینه و یکیم تو مسیر کار
این چیزیه که خود افراد باید بهش برسن و اینقد نصیحت کردنه همدیگه فقط باعث اشفتگیه
اینم بدونیم تا کسی خودش به چیزی نرسه همه دنیا براش توضیح بدن درکش نمیکنه و فقط مضطربتر میشه...

یکی هست مثله من که ترجیح میدم تا 45 سالگی برا هدفم تلاش کنم و حتی اگه شده 1 سالم جوری زندگی کنم که ایده آلمه و این مابینم ریسکه اینو در نظر میگیرم که ممکنه هیچوقت به اون ایده الم نرسم(اما مهم اینه جوری زندگی کردم که خواستم و قبلنم گفتم چیدنه این مسیر چیزیه هرکس با توجه به شرایطش باید نظمش بده)

یکیم ممکنه ترجیح بده یه نرم عادی از زندگیرو برا خودش در نظر بگیره و تا آخرش اینجوری ادامه بده

و قطعا هیچ دلیلیم برا برتر بودن یکی به اونیکی نیست...

اینجور بحثا که یجورایی گره خوردن به بعد روانشناختی و شخصیته هر فرد واقعا به تعداد 7 میلیارد ادم و موقعیتا و شرایطه زندگیشون متنوعن و اگه عمیق بهش فکر کنیم به این نتیجه میرسیم که بهتره فقط سکوت کنیم و بذاریم زندگی مسیر خودشو طی کنه
یعنی عاقلانه ترین راه اینه اگه به چیزی تو زندگی رسیدیم سعی کنیم بجا حرف زدن و منبر رفتن برا هم خودمون تو زندگیمون عملیش کنیم بجایه اینکه فقط بخوایم برا دیگران توضیحشون بدیم در حالی که حتی خودمونم عملیش نکردیم

alice7952

عضو جدید
عرضم خدمت دوستانه گرامی کما بیش حرفتون متین
اما تو رو بخدا بیایم یاد بگیریم بجایه اینکه هممون رقابت کنیم تو نصیحت کردنه هم و جوری نمایش دادنه اینکه انگاری اون چیزی که امروز برداشته ما از حقیقته زندگیه واقعیته مطلقیه که فقط ما درکش کردیم سعی کنیم بفهمیم برداشت هرکسی از زندگی و زاویه دیدش کاملا متفاوته و قطعا هیچ دلیلی برا برتری دیدگاه کسی به دیگری وجود نداره

حرفاتونو خوب میفهمم و شکی در این نیست از سر خیر خواهی میخواین تجربیاتتونو با دیگران به اشتراک بذارین
اما اینم فراموش نکنین که سهراب بی دلیل نگفت زندگی بعد درخت است به چشم حشره....

حالا ممکنه یکی لذته زندگیشو تو مثلا مسیر کنکور و تلاش برا رسیدن به بهترینا ببینه و یکیم تو مسیر کار
این چیزیه که خود افراد باید بهش برسن و اینقد نصیحت کردنه همدیگه فقط باعث اشفتگیه
اینم بدونیم تا کسی خودش به چیزی نرسه همه دنیا براش توضیح بدن درکش نمیکنه و فقط مضطربتر میشه...

یکی هست مثله من که ترجیح میدم تا 45 سالگی برا هدفم تلاش کنم و حتی اگه شده 1 سالم جوری زندگی کنم که ایده آلمه و این مابینم ریسکه اینو در نظر میگیرم که ممکنه هیچوقت به اون ایده الم نرسم(اما مهم اینه جوری زندگی کردم که خواستم و قبلنم گفتم چیدنه این مسیر چیزیه هرکس با توجه به شرایطش باید نظمش بده)

یکیم ممکنه ترجیح بده یه نرم عادی از زندگیرو برا خودش در نظر بگیره و تا آخرش اینجوری ادامه بده

و قطعا هیچ دلیلیم برا برتر بودن یکی به اونیکی نیست...

اینجور بحثا که یجورایی گره خوردن به بعد روانشناختی و شخصیته هر فرد واقعا به تعداد 7 میلیارد ادم و موقعیتا و شرایطه زندگیشون متنوعن و اگه عمیق بهش فکر کنیم به این نتیجه میرسیم که بهتره فقط سکوت کنیم و بذاریم زندگی مسیر خودشو طی کنه
یعنی عاقلانه ترین راه اینه اگه به چیزی تو زندگی رسیدیم سعی کنیم بجا حرف زدن و منبر رفتن برا هم خودمون تو زندگیمون عملیش کنیم بجایه اینکه فقط بخوایم برا دیگران توضیحشون بدیم در حالی که حتی خودمونم عملیش نکردیم
"سعی کنیم بجا حرف زدن و منبر رفتن برا هم خودمون تو زندگیمون عملیش کنیم بجایه اینکه فقط بخوایم برا دیگران توضیحشون بدیم"
دقیقاااا مخصوصا که منبر فقط مال منهههههه و هیچ کسم حق نداره بره بالاش!!!:exclaim: پس تا سه می شمرم هر کی بالا رفته بیاد پایین خخخخخ lol :biggrin:
حالا بچه ها بدون شوخی دو تا سوال دارم :
این دانشگاه ها که اینقد با ناز و منت نوشتن خوابگاه میدن یا نمیدن چطوریاس ؟؟؟ واقعا نمیدن؟( موقع انتخاب رشته اصلا دقت نکردم مثلا شهید بهشتی !!!! :D)
و دوم اینکه من الان دارم زبان و متلب که تازه استارت زدم کار می کنم .از هفته بعد سر کار نمیرم و وقت آزادم بیشتره !! به نظرتون غیر از اینا چی لازمه ارشد مخابرات سیستم یا م پزشکیه؟

pouya13691369

عضو جدید
سلام دوستان....

من امسال روزانه دانشگاه قبولی میارم...و انتخاب رشته کردم....هنوز کارشناسیم تمام نشده و باید تمام بشه تا پایان شهریور....11 واحد درس واسم مونده که 10 واحدشو گرفتم و 1واحدشو هنوز بخاطر عملی بودنش هنوز اراییه نشده و به شدت تحت فشارم که نکنه باهام همکاری نکنند دانشگاه...دانشگاه آزاد دزفول...
این هفته قول هفته دیگه رو دادند و گفتن تا اون موقع ببینیم چی میشه میترسم که قصدشون فقط اینه که وقت بگذره و پشت گوش بندازند.. بقیه دانشگاه ها هم که میبینم این درس رو ارایه ندادن که بگیرم....اینم بگم که واحد عملی رو نمیشه معرفی گرفت...

لطفا اگه دوستان راهکاری راهنمایی میتونه انجام بده ممنون میشم...اگه تا 6 تمام نکنم نمیتونم برم ارشد

q.electronic

عضو جدید
سلام. آنقدر صحبت از مهندسی پزشکی شد دل ما هم آب افتاد. در دانشگاه های سراسری یا آزاد در مقطع کارشناسی دروس تخصصی مهندسی پزشکی از روی چه منابعی (منظورم منابع دانشگاهی است)مطالعه میشود.؟ اگر کسی اطلاع دارد به ما هم بگوید تا به قشنگی این رشته پی ببریم.بطور مثال در گرایش الکترونیک درس تخصصی الکترونیک3 است که منابع آن مدارهای میکروالکترونیک نوشته سدرا اسمیت ترجمه دیانی یا باغانی و کتاب مبانی میکروالکترونیک نوشته بهزاد رضوی ترجمه دیانی است. اسم کتاب های دروس معرفی شده در زیر ومولف و مترجم آنها را لطفا بگویید
1)درس هوش مصنوعی و محاسبات زیستی 2)درس مقدمه ای بر فیزیولوژی 3)درس ابزار دقیق پزشکی 4)درس پردازش سیگنال های دیجیتال و حیاتی 5) درس مدلسازی و کنترل سیستمهای فیزیولوژی 6)درس کاربرد مدار های الکترونیک در پزشکی

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام دوستان....

من امسال روزانه دانشگاه قبولی میارم...و انتخاب رشته کردم....هنوز کارشناسیم تمام نشده و باید تمام بشه تا پایان شهریور....11 واحد درس واسم مونده که 10 واحدشو گرفتم و 1واحدشو هنوز بخاطر عملی بودنش هنوز اراییه نشده و به شدت تحت فشارم که نکنه باهام همکاری نکنند دانشگاه...دانشگاه آزاد دزفول...
این هفته قول هفته دیگه رو دادند و گفتن تا اون موقع ببینیم چی میشه میترسم که قصدشون فقط اینه که وقت بگذره و پشت گوش بندازند.. بقیه دانشگاه ها هم که میبینم این درس رو ارایه ندادن که بگیرم....اینم بگم که واحد عملی رو نمیشه معرفی گرفت...

لطفا اگه دوستان راهکاری راهنمایی میتونه انجام بده ممنون میشم...اگه تا 6 تمام نکنم نمیتونم برم ارشد
سلام بر شما

فکر کنم بتونید ثبت نام اولیه کنید و بعد یک ترم مرخصی بگیرید .....از منبع معتبر این مطلب بپرسید از دانشگاه های دولتی بپرسید بهتره

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

لطفا جهت ادامه بحث به تایپک گفتگوهای خودمانی 96 مراجعه نمایید!!!

با تشکر از توجه مدیریت محترم :gol:

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان
عجب بحث سنگینی پیرامون تحصیل و زندگی و جوانان و ..... شده اینجا :confused:

"سعی کنیم بجا حرف زدن و منبر رفتن برا هم خودمون تو زندگیمون عملیش کنیم بجایه اینکه فقط بخوایم برا دیگران توضیحشون بدیم"
دقیقاااا مخصوصا که منبر فقط مال منهههههه و هیچ کسم حق نداره بره بالاش!!!:exclaim: پس تا سه می شمرم هر کی بالا رفته بیاد پایین خخخخخ lol :biggrin:
حالا بچه ها بدون شوخی دو تا سوال دارم :
این دانشگاه ها که اینقد با ناز و منت نوشتن خوابگاه میدن یا نمیدن چطوریاس ؟؟؟ واقعا نمیدن؟( موقع انتخاب رشته اصلا دقت نکردم مثلا شهید بهشتی !!!! :D)
و دوم اینکه من الان دارم زبان و متلب که تازه استارت زدم کار می کنم .از هفته بعد سر کار نمیرم و وقت آزادم بیشتره !! به نظرتون غیر از اینا چی لازمه ارشد مخابرات سیستم یا م پزشکیه؟
نه اینطور ها هم نیست خوابگاه میدن .... خوابگاه ندن اونوقت با هزینه دو برابر پانسیون مینویسن .... اونم نباشه با هزینه سه برابر خانه دانشجویی میگیرن چند نفری .... کلا از این حرف خیلی بدم میاد ولی گاهی وقتا تو کشور ما باید دید گله داره به کدوم سمت میره ... خب آدمم باید سرشو بندازه پایین بره همون سمت
دانشجو ها هم بدون جا که نمیمونن بالاخره .... فقط دردشون درد پوله که نمیخوان واسه دانشجو خرج کنن ...
یکی از یچه های غیر بومی ما 4 سال لیسانسشو تو یه زیر پله ورودی یه مجتمع سر کرده بود :biggrin:ماهی 50 تومن اجاره میداد! .... ینی فلاکت رو احساس میکردم وقتی میرفتم پیشش

سلام دوستان....

سلام داداش تبریک میگم قبول شدنت رو
ولی اینهمه واحد رو تا شهریور چطوری میخوای جم کنی ؟ . با معرفی هم جور در نمیاد .. دوست ندارم اینو بگم ولی خودتو باید لغو شده بدونی
البته اگر مسئولین دانشگاه قبول کردند که کاری بکنن به نظرم منتظر شو ببین خودشون چی میگن ... چون خارج از اونجا کسی کاری نمیتونه برات انجام بده .... فقط برو پیش مدیر گروه دانشگاه ... اون میتونه واحدی که پاس نکردی رو برات ثبت کنه ... خلاصه اون یه واحد عملیت فقط با اشنا بازی حل میشه

آخرین ویرایش:

sone71

عضو جدید
سلام برای درس مدار جزوه کهن بهتره یا پارسه ؟ من هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارم و ایا جزوه الکترونیک کهن بروز رسانی شدن یا همون قبلی هستن چون من فایل سال 93 رو گرفتم ممنون میشم جواب بدید

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام برای درس مدار جزوه کهن بهتره یا پارسه ؟ من هیچ شناختی از هیچ کدوم ندارم و ایا جزوه الکترونیک کهن بروز رسانی شدن یا همون قبلی هستن چون من فایل سال 93 رو گرفتم ممنون میشم جواب بدید

سلام

تو مدار بدونه شک جزوه مهندس کهن که خدایی تو مدار خیلی حرف برا گفتن داره (تو همین سایتم آپلود شده) (پارسه رو اصلا نگاشم نکن هم جزوش هم کتابش برا سبزی پیچیدن مفیدتره تا خوندن)

الکترونیکم وسواسی نشو همون 93 رو بخون بروزرسانیم شده باشه مطمئن باش توش معجزه نمیشه که (نهایتش چنتا مثال کم و زیاد کنن کلیت همونه)
جزوه ایم که از الک داری دوس داشتی برام ایمیل کن بخونمش اگه ماله من جدید تر یا بهتر بود برات میفرستم یا همین جا آپلودش میکنم(نمیدونم نسخه ای که من دارم ماله چه سالیه چون روش چیزی ننوشته)

uchiha_keywan@yahoo.com

موفق باشی;)

giga12

عضو جدید
سلام آقا کیوان.آقا کیوان میتونید اینجا جزوه رو آپلود کنید ما هم استفاده کنیم من یه جزوه از نت پیدا کردم فکر کنم برای سال 91 یا 92 هستش برای شما هم همونه ؟ لینک جوه مدارشم میگید تو این سایته .کدوم قسمته؟ لینکشو میذارید.

pouya13691369

عضو جدید
سلام دوستان
عجب بحث سنگینی پیرامون تحصیل و زندگی و جوانان و ..... شده اینجا :confused:

نه اینطور ها هم نیست خوابگاه میدن .... خوابگاه ندن اونوقت با هزینه دو برابر پانسیون مینویسن .... اونم نباشه با هزینه سه برابر خانه دانشجویی میگیرن چند نفری .... کلا از این حرف خیلی بدم میاد ولی گاهی وقتا تو کشور ما باید دید گله داره به کدوم سمت میره ... خب آدمم باید سرشو بندازه پایین بره همون سمت
دانشجو ها هم بدون جا که نمیمونن بالاخره .... فقط دردشون درد پوله که نمیخوان واسه دانشجو خرج کنن ...
یکی از یچه های غیر بومی ما 4 سال لیسانسشو تو یه زیر پله ورودی یه مجتمع سر کرده بود :biggrin:ماهی 50 تومن اجاره میداد! .... ینی فلاکت رو احساس میکردم وقتی میرفتم پیشش

سلام داداش تبریک میگم قبول شدنت رو
ولی اینهمه واحد رو تا شهریور چطوری میخوای جم کنی ؟ . با معرفی هم جور در نمیاد .. دوست ندارم اینو بگم ولی خودتو باید لغو شده بدونی
البته اگر مسئولین دانشگاه قبول کردند که کاری بکنن به نظرم منتظر شو ببین خودشون چی میگن ... چون خارج از اونجا کسی کاری نمیتونه برات انجام بده .... فقط برو پیش مدیر گروه دانشگاه ... اون میتونه واحدی که پاس نکردی رو برات ثبت کنه ... خلاصه اون یه واحد عملیت فقط با اشنا بازی حل میشه

رسی از شما دوست عزیز...ولی لغو شده بدونم؟؟؟؟...واحد زیادی نیست ایشالا حل میشه ....ایشالا خودتون یه روز امتحان میدید متوجه میشید بیخیال شدن و لغو شده دونستن یعنی چی

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام آقا کیوان.آقا کیوان میتونید اینجا جزوه رو آپلود کنید ما هم استفاده کنیم من یه جزوه از نت پیدا کردم فکر کنم برای سال 91 یا 92 هستش برای شما هم همونه ؟ لینک جوه مدارشم میگید تو این سایته .کدوم قسمته؟ لینکشو میذارید.

سلام دوست عزیز
الکترونیکشو که منم از تو نت دانلود کردم احتمالا همون 91-92 باشه. عکسه صفحه اولشو میذارم ببین همونه؟

http://s6.picofile.com/file/8258616950/untitled.JPG

راجبه مدارم تو تاپیک (جزوه های کلاس های کنکور اساتید برتر برای آمادگی ارشد ) که تقریبا هشت نه تا پایین تر همین تاپیک هست برا دانلود دوستان زحمت کشیدن گذاشتنش(همون صفحه آخرشم هست)
البته اینجام لینکشو میذارم اگه دانلود نشد همون صفحه یه لینک دیگم گذاشتن

http://www.mediafire.com/download/arc87v34z97dn8j/madar+kohan+93.pdf

موفق باشی;)

giga12

عضو جدید
با سلام آقا کیوان ازتون متشکرم آره جزوه الکترنیک همونه میگم خبر داری کتاب الکترونیک استاد کهن به زمستان امسال می رسه یا نه یعنی منظورم اینه که خیلی وقته برای تهیه کتاب وقت گذاشته یا نه تازگی ها شروع کرده.از استاد پرسیدم گفتند که به تابستان که نمی رسه.

emf2020

عضو جدید
سلام دوستان.کسی از شرایط دانشگاه شاهد خبر داره؟ارزش رفتن داره؟بعدا پشیمون نمیشم؟واس کار مشکلی پیش نمیاد؟

r.eyvazpoor

عضو جدید
سلام دوستان
منم می خوام 96 کنکور بدم ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار بدین و بفرمایید تئ تبستان چکار کنم و برنامه ریزیم چطور باشه؟؟
(چون تاپیکی واسه 96 ها نبود اینجا مطرح کردم؟>><<> آقا ی مدیر به فکر کنکوری های 96 با شید ممنون)

uchiha_keyvan

عضو جدید
با سلام آقا کیوان ازتون متشکرم آره جزوه الکترنیک همونه میگم خبر داری کتاب الکترونیک استاد کهن به زمستان امسال می رسه یا نه یعنی منظورم اینه که خیلی وقته برای تهیه کتاب وقت گذاشته یا نه تازگی ها شروع کرده.از استاد پرسیدم گفتند که به تابستان که نمی رسه.

والا داداش منم الان از شما شنیدم ایشون میخوان برا الکترونیکم کتاب تالیف کنن(خودم شدیدا مشتاق بودم و چندین مرتبه ازشون درخواست کرده بودم بابت تالیف یه کتاب خوب تو الکترونیک)
با توجه به تالیفات قبلی ایشون مثله مدار وسیگنال که صرفا تستای تالیفی بود احتمال میدم که برا الکترونیکم بخوان پرسشای چهار گزینه ای تالیفی رو چاپ کنن(و در واقع شدیدا نیاز به مسائل جدید تو الک وجود داره)(درس نامه همون اسلام پناه کافیه)

اما بابت نظر قطعی میتونی به سایت خودشون مراجعه کنی انصافا خیلی سریع جواب میدن;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام دوستان
منم می خوام 96 کنکور بدم ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار بدین و بفرمایید تئ تبستان چکار کنم و برنامه ریزیم چطور باشه؟؟
(چون تاپیکی واسه 96 ها نبود اینجا مطرح کردم؟>><<> آقا ی مدیر به فکر کنکوری های 96 با شید ممنون)

سلام دوست عزیز
بابت برنامه ریزی فقط یه نکته بود احساس کردم باید بگم:
مطمئن باش هیچ کسی بجز خود شما نمیتونه برات برنامه ریزی کنه(چون برنامه ریزی درست بستگی به شرایط شخصی شما داره از توان مطالعاتیتون گرفتهتا پایه درسیتون و وضعیته روحی و ... که تنها خودتون بهش اشراف دارین)
اما پیشنهاد کلی من اینه حداقل دوروز زمان بذار کتابارو و سر فصلارو همرو چک کن و حسابی با دونسته هات و ندونسته هات کلنجار برو
بعد با این حساب کتابا یه برنامه کلی برا خودت بریز و سعی کن این برنامه کلی رو به قسمتای جزیی تر بشکنی (این کارم میسر نیست مگه اینکه حسابی بشینی دو دو تا چهارتا کنی و به مغزت فشار بیاری)

ایشالا بزودیم تاپیک 96 افتتاح میشه تو اون روند و به کمک دوستان بدونه اینکه متوجه بشی کم کم میفتی رو دور(فقط تلاش و ممارست نباید فراموش بشه);)

scrat_68

عضو جدید
رسی از شما دوست عزیز...ولی لغو شده بدونم؟؟؟؟...واحد زیادی نیست ایشالا حل میشه ....ایشالا خودتون یه روز امتحان میدید متوجه میشید بیخیال شدن و لغو شده دونستن یعنی چی
نه داداش منظورم این نبود که لغو شدن خیلی کم اهمیت هستش ... بالاخره مسیر زندگی آدم کلا عوض میشه خصوصا که شما اینقدر زحمت کشیدی و دولتی برق قبول شدی
اما نمیخواستم امیدواری الکی بدم چون اگر کسی بخواد بهت گیر بده چه از مسئولین سازمان سنجش و یا از دانشگاه خودت هیچ چیز برای دفاع نمیتونی بگی ... صد جای دفترچه به وضوح نوشته کسی تا شهریور فارق التحصیل نشه لغو میشه و تو آیین نامه دانشگاه آزاد هم هست که تابستان بیشتر از 6 واحد کسی حق نداره بگیره ولو اینکه 1 واحدش باقی مونده باشه ... تازه اختلاف معدل لیسانسی که تو امتحان وارد کردی ممکنه مشکل ساز بشه زمان ثبت نام
اما اینا همش رو کاغذ است . اینقدر ها هم سختگیری نیست
منم طرف شما هستم ینی از خدا میخوام هر چه زودتر این واحد ها رو بگیری و تموم کنی .

آخرین ویرایش:

pourya80

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میدونه پارسال رتبه اخرین قبولی روزانه میدان تو دانشگاه های تربیت مدرس و علم و صنعت و خواجه نصیر چند بوده؟

giga12

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه پارسال رتبه اخرین قبولی روزانه میدان تو دانشگاه های تربیت مدرس و علم و صنعت و خواجه نصیر چند بوده؟
سلام.رنج قبولی های میدان برای علم و صنعت حدود 350 تا 450 برای تربیت مدرس حدود 500 تا 600 برای خواجه نصیر حدود 900

hamid20_bnd

عضو جدید
سلام دوستان
سلام مهندس از تابستون حتما استفاده کن مخصوصا اگه فارغ التحصیل نیستی.سعی کن مدار و ریاضی و یه درس مهم از دفترچه دوم رو تابستون خوب یاد بگیری.خیلی به خودت فشار نیار ک بعدا خسته نشی .
نکته 1 :خیلی به اینایی که میگن اوایل 2 ساعت خوندم و بعدش ساعت مطالعه رو به 4 ساعت افزایش دادم توجه نکن..نکته 2: واسه برنامه با یه استاد باسواد مشورت کن تا آخرش هم فقط با مشاوره های اون پیش برو (مثلا مهندس تقدسی یا مهندس کهن یا باغستانی یا وبسایت bargharshad.ir).

*fred*

عضو جدید
سلام
اقا این تاپیک کنکور 96 پس کی میخاد فعال بشه؟
اصن انگار امسال کسی تو جو کنکور نیستاااااااا......کسی شروع کرده ؟؟؟؟.....والا سالای قبل یادمه بچه ها اینجا رو میترکوندند واسه انتخاب منبع و واس کدوم گرایش بخونن و این حرفا ....امسال اصن انگار کسی تو باغ نیس:w20:
شایدم هس ما بی خبریم:w05:

parto.ra

عضو جدید
سلام
اصن انگار امسال کسی تو جو کنکور نیستاااااااا......کسی شروع کرده ؟؟؟؟.....والا سالای قبل یادمه بچه ها اینجا رو میترکوندند واسه انتخاب منبع و واس کدوم گرایش بخونن و این حرفا ....امسال اصن انگار کسی تو باغ نیس:w20:

سلام. من شروع کردم. از 19 تیر. با چهار درس. ریاضی و مدار و الک و سیگنال. و متنفرم از ریاضی! ولی سعی میکنم بهش مهربون نیگا کنم :)
اعلام حضور کنین کمی کسالت تابستون بره:)

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

نه اتفاقا مطالعات همه جدی شده

اینجا رو نببین اینجا اعضای مفیدش شاید5تا باشن

موفق باشید

parto.ra

عضو جدید
ممنونم از راهنماییتون. من کلا سالهاس فروما رو کنار گذاشتم.قبلا اینجا ایدی داشم که پسش رو فراموش کردم. صرفا اومدم برای دادن یه لینک به دوستم ولی خب راهنماییای خوبی هم اینجا گرفتم. ممنون از توصیه ت:smile:

سلام. من شروع کردم. از 19 تیر. با چهار درس. ریاضی و مدار و الک و سیگنال. و متنفرم از ریاضی! ولی سعی میکنم بهش مهربون نیگا کنم :)
اعلام حضور کنین کمی کسالت تابستون بره:)

واقعا شیرین تر از ریاضی هیچی نیست
من همیشه نخونده حدود 30 میزنم

یه ذره روش وقت بزاری بالا 70 میزنی

سلام
چی بخونیم آخه ؟؟؟
بلدیم ها ریا ضی رو وقتی سر امتحان میریم نمی تو نیم حل کنیم

ممن خودم کتابهای ریاضی رو تست میخریدم
از همون ترم یک و دو .. برا امتحان هم خوب جواب میداد ..
تا تست حل نکنی نمیشه ... خیلی هم سخت نیست

بالا