گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان.... می دونم خیلی ها دل توی دلمون نیست...راستش من به شخصه شکر خدا شرایط خوبی برام پیش اومد که واقعا نتیجه ی ارشد این که دقیقا چی بشه برام مهم نیست هر چند قبولیش باعث خوشحالیم میشه قطعا...ولی فقط می خوام زودتر مشخص بشه چون تصمیم های مهمی قراره بگیرم که همش تحت الشعاع قبول شدن یا نشدنم قرار می گیره...امیدوارم بهترین نتیجه به قول یک استاد بزرگواری اونی هم که باعث رضایتمون میشه عایدمون بشه...و فردا بعد اعلام نتیجه با لبخند رضایتی از ته دل خستگی این راه از تنمون خارج بشه و به امید خدا به بهترین ها برسیم همونی که از اول به عشقش شروع کردیم و در این راه گام نهادیم.

دوستان طبق قولی که قبل تر هم داده بودم منتظر بودم تا در چنین شب و روزی که اکثر دوستان قدیمی لطف می کنند و دوباره به خانه ای که چند ماه دور هم درس خوندیم و رفاقت کردیم و... بر می گردند این پستمو بدم...

همون طور که می دونید پارسال تاپیک

ناگفته ها و تجربه های طلایی موفق های ارشد برق 93 ( دور اول ویژه داوطلبین کنکور 94 )

بعد لطف خدا به لطف دوستانی که حوصله به خرج دادند و پاسخگوی جواب های ما بودند راه رو برامون خیلی هموار کردند....

لذا به رسم پارسال از تمامی دوستانی که کنکور دادند با هر رتبه ای و ان شالله تا ساعاتی دیگه نهایتا نتیجه رو خواهند دید ..دعوت به عمل می اوریم که در تاپیکی مشابه تاپیک پارسال که البته بسیاری از نقص ها و کمبود های اون رفع شده شرکت کنند و همون طور که دوستان قبلی به گردن ما منت گذاشتند و از ناگفتنی هاشون گفتند...شما عزیزان هم همین حلقه ی خوبی ها رو ادامه بدید تا ان شالله سال بعد در چنین روزهایی خبر قبولی دوستان باشگاه رو در بهترین جاها از نظر خودشون شاهد باشیم.و به نوعی ما هم در شادی اون دوستان سهیم باشیم.(ضمنا یاداور میشم به علت تغییر زمان کنکور برخلاف پارسال که در مرداد ماه تاپیک زده شد زمان این تاپیک رو به عمد در چنین موقعی بهتر دیدیم)

روال کار به این صورت هستش که به دلیل این که حجم پیام های ارسالی به دوستان کاهش داده بشه سوالات بر خلاف پارسال که خصوصی برای دوستان فرستاده شد امسال همه یک جا در یک تاپیکی نوشته میشه و مهم میشه و بعدش اون لینک به دوستان داده میشه و بعدش از دوستان می خوایم که در یک تاپیک دیگه با عنوان مشابه پارسال که البته به اسم ناگفته ها و تجربه های طلایی موفق های ارشد برق 94 یک یادگاری بسیار ماندنی از دوستان برای همیشه حک بشه....(ضمنا اگخ دوستان لطف کنند تا اخر همین هفته و هفته ی بعد یا نهایتا تا اخر شهریور پست هاشون رو ارسال کنند بسیار بسیار لطف کردند)

ضمنا دوستانی که از قبل در جمع ما بودند و سعادت این رو دارم که بشناسمشون به تمامی اون عزیزان پیام خصوصی داده خواهد شد و دعوت به عمل خواهد اومد....ولی چنان چه دوستانی بودند که به علت فعالیت کمتر یا کم سعادتی بنده اشنا نیستم باهاشون ممنون میشم با گذاشتن نتیجه ی نهایی و کارنامشون در تاپیک های موجود با این کارشون به طور غیر مستقیم بنده رو از نتیجه ی خودشون مطلع کنند تا برای اون عزیزان هم دعوت نامه فرستاده بشه.:gol:

از تمامی دوستان به خصوص کادر مدیریتی تالار برق مخصوصا جناب اقای ایس من تشکر و قدردانی دارم.امیدوارم دوستان دعوت تیم مدیریت که البته بنده حقیر اخرین روزهای خدمتگذاری در این سمت رو در خدمت دوستان عزیز دارم زمین نزنند و با قبول کردنش ما رو مفتخر کنند.:gol:
  • باز هم یاداور میشم که شرکت در این کار خدا پسندانه و به اشتراک گذاشتن دانسته هامون قطعا با هیچ چیزی جز لطف ایزد منان قابل جبران نیست....پس از خدای بزرگ می خوام که همیشه بهترین باشید و بهترین ها رو به بقیه هدیه بدید.

تا بعد... .:gol::gol::gol:

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام پایدار جون...چه عجب پیدات شد..ایشالله قبولی پسر

سلام از ماست سعید جان...کم سعادتی از منه دیگه...خیلی خوشحالم می بینمت...امیدوارم بقیه دوستان هم خوب باشند...یاد خاطرات چند ماهی که این جا با هم درس خوندیم بخیر...البته من که فسیل شدم رفت :redface:..... خدا از دهنت بشنوه منم دلم روشنه...ان شالله تو هم سعید جان قبول شی می دونم از نظر علمی و دانشگاه خیلی بالاتر از اونی هستی که نتیجت شد...ولی چی میشه کرد کنکوره دیگه....

چه جالب کم کم همه دارن جمع میشن

سلام ملیحه خانم...خوشحالم که شما رو می بینم...البته من ادم رفیق بازی نیستم...ولی کلا مگه میشه ادم پاتقشو فراموش کنه....البته کفتر باز هم نیستم...ولی کبوتر هایی که عادتی میشند رو بهشون میگن کفتر کهنه بوم...یعنی هر جا برند باز خونه ی اولشون رو پیدا می کنند...ما هم کهنه بوم شدیم شاید...:smile:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه پایدار جون من امید ندارم...شما قبول بشی ما قبول شدیم..ایشالله همه بچه ها قبول بشن و ماهم خوشحال بشیم

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

سلام از ماست سعید جان...کم سعادتی از منه دیگه...خیلی خوشحالم می بینمت...امیدوارم بقیه دوستان هم خوب باشند...یاد خاطرات چند ماهی که این جا با هم درس خوندیم بخیر...البته من که فسیل شدم رفت :redface:..... خدا از دهنت بشنوه منم دلم روشنه...ان شالله تو هم سعید جان قبول شی می دونم از نظر علمی و دانشگاه خیلی بالاتر از اونی هستی که نتیجت شد...ولی چی میشه کرد کنکوره دیگه....

سلام ملیحه خانم...خوشحالم که شما رو می بینم...البته من ادم رفیق بازی نیستم...ولی کلا مگه میشه ادم پاتقشو فراموش کنه....البته کفتر باز هم نیستم...ولی کبوتر هایی که عادتی میشند رو بهشون میگن کفتر کهنه بوم...یعنی هر جا برند باز خونه ی اولشون رو پیدا می کنند...ما هم کهنه بوم شدیم شاید...:smile:

سلام اقای پایدار
بله ادم نمیتونه دوستهای که توی دوران سخت درس خوندن باهاش بودن را فراموش کنه
چقدر زود گذشت یک سال تلاش و استرس و نگرانی فردا همه چیز تموم میشه...

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی میدونه دانشگاههای تهران حالا هرکدومش چند روز در هفته کلاس واسه ارشد برق میذارن معمولا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elecfa1992

عضو جدید
نمیدونم چجوریاس؟!سال پیش ی هفته دیرتر ازمون رو برگزار کردن ی هفته جلوتر نتایج رو دادن!!!!خداییش نامردیه دیگه... حالا میگه ساعت هشت شب،،،،

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چجوریاس؟!سال پیش ی هفته دیرتر ازمون رو برگزار کردن ی هفته جلوتر نتایج رو دادن!!!!خداییش نامردیه دیگه... حالا میگه ساعت هشت شب،،،،
چه فرقی داره حالا من که میدونم قبولم حالا امیرکبیر نشد خواجه نصیر اون نشد شهید بهشتی
ایشالا شمام شریف قبول شی

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها
کسی میدونه دانشگاههای تهران حالا هرکدومش چند روز در هفته کلاس واسه ارشد برق میذارن معمولا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

malih9068

عضو جدید

سلام بچه ها
بر اساس تعداد واحدها فکر کنم سه روز در هفته است

peahman

عضو جدید
دوستان الان بهترین منابع برای

سیگنال و کنترل و مدار چی هستن ؟

فرض رو بر پایه ضعیف بگذارید

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان الان بهترین منابع برای

سیگنال و کنترل و مدار چی هستن ؟

فرض رو بر پایه ضعیف بگذارید
اگه پایه کنترلت ضعیفه اصلا نخون من6ماه خوندم یه سوال ج دادم
در مورد مدار هم مگه میشه یه برقی مدارش بد باش...در هر صورت مدرسان عالیه
سیگنال هم نبدونم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام به همگی
بچه ها کی جواب کنکور میاد

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها

بستگی به دانشکده داره اما اغلب کلاس‌های ارشد شنبه تا سه‌شنبه هستند و هر درس توو روز‌های زوج یا روزهای فرد ارائه میشه. فلذا شما می‌تونید همه‌ی کلاس‌هاتون رو بندازید دو روز شنبه و دوشنبه (یا یکشنبه و سه‌شنبه)، و یا کل این 4 روز کلاس داشته باشید.

venus4164

عضو جدید
سلام
من سال 90 فارغ التحصیل شدم
بعلت وارد شدن به بازار کار وقفه افتاد
الان میخوام شروع کنم برای مطالعه بنظرتون از کجا شروع کنم ؟

بالا