گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

میرسه نگران نباشید :D:):gol:

صبر داشته باشید ایشالله متناسب با تلاشی که کردید رتبه خوبی بدست میارید
:gol:
ممنون,:) خدا کنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: EECi

A R A S T E

عضو جدید
علی یارت :smile:
راستش در مورد منابع ،من با کمک بچه های همین تالار و پرس وجوی خودم،به این نتیجه رسیدم.
مدار : بیس رو کتاب کارو زرگر و تست کتاب تقوی .برای تثبیت مفاهیم و تمرین بیشتر ، کتاب رهیافت یا 300 تست کهن . البته بعضی ها کتاب پارسه رو بعد از اینکه کتاب کارو رو تموم کردیم پیش نهاد میکنند.میخوام نظر بقیه دوستان رو در این مورد بدونم.

ریاضی مهندسی: بیس کتاب مومن زاده. تست هم علاوه بر کتاب مومن زاده،کتاب کریمی

معادلات: کتاب کریمی

ماشین: کتاب مدرسان
بررسی: کتاب قاسمی
کنترل : کتاب رضایی و متدین(جهش) + تمرینات کتاب نایس . اگر خیلی بیکار بود کتاب رهیافت هم میگن بد نیست.البته جزوه شیرین آبادی رو هم دارم.اما کلا من جزوه خون نبودم از بچگی!
مغناطیس: کتاب پارسه.

حالا ی سوال تخصصی:
در دفترچه اول کدام درصد ها به نظرتون بهتره:
زبان: سفید ریاضی و مدار در حد 40
زبان بالای 70، ریاضی و مدار در حد 25 یا 30

موفق باشین دوست عزیز
بهتون پیشنهاد میکنم تا نمایشگاه صبر کنید و منابع انتخابیتونو از نزدیک ببینید و با منابع دیگه مقایسه کنید من تصمیم دارم مدار و ریاضی مهندسی و معادلات رو از کتابهای مدرسان شریف بخونم البته منتظرم تا نمایشگاه که اخرین چاپ کتاب رو ببینم و بعد به امید خدا تهیه کنم برای کنترل هم به نظرم کتاب رضایی با توجه به حجمی که داره خیلی سنگین و وقت گیره بهتره منبع بهتری رو جایگزینش کنید تا بتونید وقت بیشتری برای سایر دروس داشته باشید . . در مورد کتاب های پارسه هم خیلی اطلاعی ندارم حتما تو نمایشگاه یه سری به غرفه اش میزنم .

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ضمن عرض سلام به همه ی دوستان خوب و عزیز و تبریک میلاد حضرت علی (ع)

دوستانی که ان شالله قصد دارند واسه کنکور سال بعد بخونند عجله نکنید و یادتون باشه اول از همه باید درست مسیر درست رو تشخیص داد و بعدش برنامه ریزی کرد و بعدش با اقتدار تا تهش ادامه داد و نتیجه رو هم به خدا واگذار کرد و جز تلاش به راهی که بهش ایمان اوردیم به چیزی فکر نکنیم...

خلاصه عجله نکنید بذارید ان شالله نتایج اعلام بشه بعدش با مشاوره از دوستان بهترین تصمیم رو بگیرید.

ضمنا دوستان اگه خدا بخواد و ان شالله فرصت بشه و دوستانی که پارسال کنکور دادند(با هر رتبه ای که کسب کردند) و اعلام موافقت بکنند و وقت بذارند تاپیکی زده خواهد شد که بسیار به دوستانی که میخوان تازه شروع کنند ایده میده وکمکشون میکنه توی درس خوندن برای کسب هر رتبه ای ... که نمونشو قول میدم هیچ جا ندید.

با ارزوی وفقیت.

malih9068

عضو جدید

ضمن عرض سلام به همه ی دوستان خوب و عزیز و تبریک میلاد حضرت علی (ع)

دوستانی که ان شالله قصد دارند واسه کنکور سال بعد بخونند عجله نکنید و یادتون باشه اول از همه باید درست مسیر درست رو تشخیص داد و بعدش برنامه ریزی کرد و بعدش با اقتدار تا تهش ادامه داد و نتیجه رو هم به خدا واگذار کرد و جز تلاش به راهی که بهش ایمان اوردیم به چیزی فکر نکنیم...

خلاصه عجله نکنید بذارید ان شالله نتایج اعلام بشه بعدش با مشاوره از دوستان بهترین تصمیم رو بگیرید.

ضمنا دوستان اگه خدا بخواد و ان شالله فرصت بشه و دوستانی که پارسال کنکور دادند(با هر رتبه ای که کسب کردند) و اعلام موافقت بکنند و وقت بذارند تاپیکی زده خواهد شد که بسیار به دوستانی که میخوان تازه شروع کنند ایده میده وکمکشون میکنه توی درس خوندن برای کسب هر رتبه ای ... که نمونشو قول میدم هیچ جا ندید.

با ارزوی وفقیت.
خداکنه همه قبول بشیم:(((

malih9068

عضو جدید

اگه صلاحت نیس اره دیگه قبول نشی
:eek::eek::eek::eek:
بیکار نبودیم یک سال شبانه روز درس بخونیم
این صلاح نیست و..... برای افرادی که تلاش نمیکنن بعد میگن صلاح نبود قسمت نشد و....

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:
بیکار نبودیم یک سال شبانه روز درس بخونیم
این صلاح نیست و..... برای افرادی که تلاش نمیکنن بعد میگن صلاح نبود قسمت نشد و....
خب تجربه زندگیم اینطوری بم یاد داده
توقعم ندارم درک کنی
هرکس یه جوریه
خودمم ی زمان اینطور فک میکردم اتفاقا
حالا ایشالاکه ب چیزی ک دوس داری برسی

malih9068

عضو جدید

سلام دوستان کسی یادش هست تو مقطع کاردانی چ مباحثی از الکترونیک و مدار تدریس میشد? منظورم اینه سرفصل هایی ک مربوط ب دوره کاردانی میشه از دروس الکترونیک و مدار.
ممنون

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk
سلام کاردانی نبودم ولی فکر کنم مدار 1 و الکترونیک 1 ماشین1 و کنترل ومدار منطقی و ریاضی 1 فیزیک1 و چندتا درس دیگه باشه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان چی میشه این دستگاهی که پاسخنامه ها رو تصیح میکنه...رو هر هر درس من یه 10 درصد اضافه کنه :biggrin:

اونوقت میگم من و این همه خوشبختی محاله:biggrin:

amir3620

عضو جدید
بازم بحث منابع: یک توصیه دارم سریعتر منابع رو انتخاب کنید وزیادحساسیت به خرج ندهید که زمان از دست میره من خودم سال گذشته اینقدر دنبال منابع خوب بودم که دوماهی گذشت تا به جمع بندی درتهیه کتابها برسم به نظرم بهتره بین منابع مناسب که در هردرس چندتایی هستند سریعتر انتخاب کنید وشروع به خوندن کنید که مهمتر از منابع زمانه که داره هدر میره. بهترین منابع از نظرمن: مدار: 1- زرگر (تشریح کامل درسنامه و تستها)2-تقوی(برای دوران جمع بندی ویادگیری روشهای حل سریع مناسبه ودرسنامه جالبی نداره.) من ازجزوات زرگروکهن وکتاب تقوی استفاده میکنم. الکترونیک: 1- اسلام پناه:بهترین کتاب حاظر الکترونیک است که درسنامه وحل خوبی داره 2-اشرفیان ماشین: 1- حلم زاده 2- مدرسان شریف کنترل: 1- جهش یا پوران پژوهش برای درسنامه(کسانی که ازپایه شروع میکنند) 2- تقوی برای تست(البته درسنامه خوبی داره برای کسانی که این درس رو پاس کردند واشنایی با مباحث دارندبه تنهایی کفایت میکنه) سیگنال: 1- تقدیسی (درسنامه خوب وراه حلهای تستی عالی) 2- مومن زاده(تشریح گام به گام حل سوالات) ریاضیات: 1- کریمی (درنگاه اول کمی پیچیده است وراه حل ودرسنامه ان دشواره ولی اگه چند بار خوب خوانده شود نتیجه خوبی میتونید بگیرید.) 2- معتقدی(درسنامه وحل خوبی داره ولی مثل کتاب کریمی سوالات سایر رشته ها رونداره.) امار هم جزوه 90درصد پارسه کفایت میکنه.

amir3620

عضو جدید
دانلود فایل صوتی مشاوره مهندس تقوی: cld.persiangig.com/preview/3JtO3bIsq8/taghavi%20moshavereh(bargh-sanat.ir).wma.mp3 دانلود فایل صوتی مشاوره مهندس اسلام پناه: cld.persiangig.com/preview/j2e8vKh4Pr/moshavereh%20eslam%20panah(www.bargh-sanat.ir).wav.mp3

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سلام.. کسی اطلاع داره برای ازمون استخدامی در مقطع کاردانی الکترونیک چ دروسی و چ مباحثی سوال طرح میشه.. البته میدونم دروس الکترونیک و مدار و دیجیتال جز منابع هست اما کسی جزئیات بیشتری میدونه از سرفصلهای دروه کاردانی ?
عجله دارم کمک کنید رفقا:(

samira.2014

عضو جدید
بازم بحث منابع: یک توصیه دارم سریعتر منابع رو انتخاب کنید وزیادحساسیت به خرج ندهید که زمان از دست میره من خودم سال گذشته اینقدر دنبال منابع خوب بودم که دوماهی گذشت تا به جمع بندی درتهیه کتابها برسم به نظرم بهتره بین منابع مناسب که در هردرس چندتایی هستند سریعتر انتخاب کنید وشروع به خوندن کنید که مهمتر از منابع زمانه که داره هدر میره. بهترین منابع از نظرمن: مدار: 1- زرگر (تشریح کامل درسنامه و تستها)2-تقوی(برای دوران جمع بندی ویادگیری روشهای حل سریع مناسبه ودرسنامه جالبی نداره.) من ازجزوات زرگروکهن وکتاب تقوی استفاده میکنم. الکترونیک: 1- اسلام پناه:بهترین کتاب حاظر الکترونیک است که درسنامه وحل خوبی داره 2-اشرفیان ماشین: 1- حلم زاده 2- مدرسان شریف کنترل: 1- جهش یا پوران پژوهش برای درسنامه(کسانی که ازپایه شروع میکنند) 2- تقوی برای تست(البته درسنامه خوبی داره برای کسانی که این درس رو پاس کردند واشنایی با مباحث دارندبه تنهایی کفایت میکنه) سیگنال: 1- تقدیسی (درسنامه خوب وراه حلهای تستی عالی) 2- مومن زاده(تشریح گام به گام حل سوالات) ریاضیات: 1- کریمی (درنگاه اول کمی پیچیده است وراه حل ودرسنامه ان دشواره ولی اگه چند بار خوب خوانده شود نتیجه خوبی میتونید بگیرید.) 2- معتقدی(درسنامه وحل خوبی داره ولی مثل کتاب کریمی سوالات سایر رشته ها رونداره.) امار هم جزوه 90درصد پارسه کفایت میکنه.

برای ریاضی دو تا منبع رو میخونید؟ اگه بخوایم فقط یکیش رو بخونیم (با توجه به پایه ی ضعیف)، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.. کسی اطلاع داره برای ازمون استخدامی در مقطع کاردانی الکترونیک چ دروسی و چ مباحثی سوال طرح میشه.. البته میدونم دروس الکترونیک و مدار و دیجیتال جز منابع هست اما کسی جزئیات بیشتری میدونه از سرفصلهای دروه کاردانی ?
عجله دارم کمک کنید رفقا:(

سلام وحید جان.واسه سرفصل های دوره کاردانی می تونی این فایل رو دانلود کنی که سرفصل رشته الکترونیک مقطع کاردانیه و تو این فایل سرفصل همه دروس کاردانی الکترونیک هست

http://iausr.ac.ir/Files/Content/82184.pdf

البته سرفصل درس مدار و الکترونیک و مدار منطقی تقریبا همون مباحث کتابهای ارشد این دروس هستش یه ذره خفیف تر!!مثلا مدار سرفصلش اینه:مدارهای مقاومتی،مدارهای مرتبه اول،مدارهای مرتبه دوم،حالت دائم سینوسی،مدارهای سه فاز:d،سلفهای تزویج،لاپلاس،دو قطبی ها

برا بقیه دروس هم مثل همون کتابای ارشد هست فقط سوالاتش در حد ساده تری طرح میشن.به نظرم اکثر سوالات آزمون های استخدامی کاردانی هم از سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی طرح میشن.

amir3620

عضو جدید
بستگی به پایه درسی تون داره ولی من که کریمی رو میخونم در سه مرحله مرحله اول درسنامه وتستهای مربوط برق از سال80-93 --------مرحله2 مرور تستها وپیدا کردن نقاط ضعف----------مرحله سوم حل سوالات سایر رشته ها ---------فقط توجه داشته باشید که حل سوالات بخشهایی که سوال برق 80-93 از ان طرح شده اولویت بالاتری داره چرا که برخی مطالب تا به حال درکنکور برق ازش سوال نیامده یا خیلی کم پس اولویت مطالعه با قسمتهایپ رتکراره..

HassanRouhi

عضو جدید
سلام
من قصد داشتم نمایشگاه کتاب الکترومغناطیس پارسه رو بخرم که دیروز که کتاب دست دوم پارسه گیرم اومد که برای سال 89 بود فکر کنم.میخواستم بدونم از نظر درس نامه، آیا تفاوتی کرده کتاب جدید پارسه؟

arshadi95

عضو جدید
توی ده بیست روز اخیر شاید 4 - 5 بار تصمیم گرفتم که واسه ارشد بخونم اما هربار یه فرصت شغلی پیش اومد که باعث شد برم دنبالش ، در نهایت هم دیدم واقعا اون کارها انجام دادنش ارزش نداشت ، هم از نظر بدنی خیلی آدمو خسته میکنه و هم اینکه از نظر مالی جالب نبود . چیزی هم نبود که من بگم مورد نداره الان اینجوریه مثلا بعد یه سال اوضاع درست میشه (آینده دار نبود )
دروغ چرا من کار واسم تا ادامه تحصیل ارجح تر هستش.من ترجیح میدم الان درآمد داشته باشم.

اما یه سوالی داشتم مخصوصا از اون دوستانی که ارشد رو امتحان دادن و قبول شدن و الان یا سر کار میرن یا در آینده نزدیک خواهند رفت:

آیا قبولی در ارشد ، تقریبا داشتن شغلی آبرومند با درآمد مناسب رو تضمین میکنه ؟ اینکه من باید حتما از دانشگاه های تاپ کشور (شریف ، تهران ، تربیت مدرس، امیر کبیر..) حتما مدرکمو بگیرم تا به این هدف برسم ؟
یا احتمال داره بعد از اتمام دوره ارشد تنها چیزی که تغییر کنه اینه که الان کارشناس بیکارم و اون زمان کارشناس ارشد بیکار ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین و بگین آیا داشتن ارشد موقعیت شغلی بهتری پیش پای شما گذاشته؟

در آخر آیا واقعا ارزش داره ؟

A R A S T E

عضو جدید
سلام
من قصد داشتم نمایشگاه کتاب الکترومغناطیس پارسه رو بخرم که دیروز که کتاب دست دوم پارسه گیرم اومد که برای سال 89 بود فکر کنم.میخواستم بدونم از نظر درس نامه، آیا تفاوتی کرده کتاب جدید پارسه؟

برای مغناطیس جزوه باغستانی خیلی بهتر از پارسه است برای کنترل هم طبق تحقیقاتی که انجام دادم کتاب خاکی صدیق و سجادیان رو خیلی تعریف میکنن البته شنیدن کی بود مانند دیدن باید بریم نمایشگاه از نزدیک ببینیم .

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام

سلام.سال قبل که من کتابهای پارسه رو تو بازار کتاب دیدم فقط کتاب الکترونیک و الکترومغناطیسش چاپ 93 بود و گر نه باقی کتابهاش اکثر چاپ 89 و 90 بودند!(مدار،ریاضی مهندسی،معادلات،آمار،سیگنال) ولی گمون نکنم متن کتاب پارسه تغییرات آنچنانی داشته باشه نسبت به قبل فقط سوالات کنکورهای اخیر ضمیمه شده بود.

علی یارت :smile:
راستش در مورد منابع ،من با کمک بچه های همین تالار و پرس وجوی خودم،به این نتیجه رسیدم.
مدار : بیس رو کتاب کارو زرگر و تست کتاب تقوی .برای تثبیت مفاهیم و تمرین بیشتر ، کتاب رهیافت یا 300 تست کهن . البته بعضی ها کتاب پارسه رو بعد از اینکه کتاب کارو رو تموم کردیم پیش نهاد میکنند.میخوام نظر بقیه دوستان رو در این مورد بدونم.

ریاضی مهندسی: بیس کتاب مومن زاده. تست هم علاوه بر کتاب مومن زاده،کتاب کریمی

معادلات: کتاب کریمی

ماشین: کتاب مدرسان
بررسی: کتاب قاسمی
کنترل : کتاب رضایی و متدین(جهش) + تمرینات کتاب نایس . اگر خیلی بیکار بود کتاب رهیافت هم میگن بد نیست.البته جزوه شیرین آبادی رو هم دارم.اما کلا من جزوه خون نبودم از بچگی!
مغناطیس: کتاب پارسه.

حالا ی سوال تخصصی:
در دفترچه اول کدام درصد ها به نظرتون بهتره:
زبان: سفید ریاضی و مدار در حد 40
زبان بالای 70، ریاضی و مدار در حد 25 یا 30
با سلام خدمت شما
صد البته ریاضی و مدار ولی بتونی زبان هم بزنی که دیگه خیلی عالیست،ضمناً از الان برای خودت در ذهنت درصد مشخص نکن که همه چیز بستگی به شرایط شما ، درس خوندنتون ، روز امتحان ،طراح در چه حال باشه و.... داره ( این تجربه بنده هست)

آخرین ویرایش:

alk1370

کاربر بیش فعال
توی ده بیست روز اخیر شاید 4 - 5 بار تصمیم گرفتم که واسه ارشد بخونم اما هربار یه فرصت شغلی پیش اومد که باعث شد برم دنبالش ، در نهایت هم دیدم واقعا اون کارها انجام دادنش ارزش نداشت ، هم از نظر بدنی خیلی آدمو خسته میکنه و هم اینکه از نظر مالی جالب نبود . چیزی هم نبود که من بگم مورد نداره الان اینجوریه مثلا بعد یه سال اوضاع درست میشه (آینده دار نبود )
دروغ چرا من کار واسم تا ادامه تحصیل ارجح تر هستش.من ترجیح میدم الان درآمد داشته باشم.

اما یه سوالی داشتم مخصوصا از اون دوستانی که ارشد رو امتحان دادن و قبول شدن و الان یا سر کار میرن یا در آینده نزدیک خواهند رفت:

آیا قبولی در ارشد ، تقریبا داشتن شغلی آبرومند با درآمد مناسب رو تضمین میکنه ؟ اینکه من باید حتما از دانشگاه های تاپ کشور (شریف ، تهران ، تربیت مدرس، امیر کبیر..) حتما مدرکمو بگیرم تا به این هدف برسم ؟
یا احتمال داره بعد از اتمام دوره ارشد تنها چیزی که تغییر کنه اینه که الان کارشناس بیکارم و اون زمان کارشناس ارشد بیکار ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین و بگین آیا داشتن ارشد موقعیت شغلی بهتری پیش پای شما گذاشته؟

اول بگم که من هیچکدوم از افرادی که مخاطبت قرار دادی نیستم یعنی نه ارشد قبول شدم نه سر کارم فقط ارشد شرکت کردم !! پس ممکنه حرفام با حرف اونهایی که قبول شدن و سر کارن تناقض داشته باشه

همه چیز به علاقه بر میگرده.اگه شغلی سراغ دارین که براتون از ادامه تحصیل واجب تره خوب برید سر کار.اکثر دوستانی که ادامه تحصیل میدن دلایل مختلفی دارن.یکیش اینکه علاقه دارند به تحصیلات تکمیلی،شغل خوبی نیست و مجبور میشن ادامه بدن به امید آینده،یکی میخواد سربازی نره و ... از بین این دلایلی که گفتم خودم فکر می کنم فقط دلیل اول ارزش داره که درس بخونی و گر نه من خودم تا جایی که امکان داشت تحصیلاتم رو طول دادم که سربازی نرم!بعدش هم مشکلاتی برام پیش اومد که نه خدمت رفتم هنوز نه تونستم ارشد خوب بدم.
باید چند تا فاکتور رو در نظر داشته باشید یکی اینکه اوضاع که همین جوری نخواهد موند پس داشتن ارشد قطعا شما رو چند سال آینده جلو می اندازه به خاطر اینکه تعداد لیسانسها زیادن ممکنه کف مدرک فوق لیسانس باشه!اینم در نظر بگیرید که اگه بخواین چند سال دیگه ارشد بدین ممکنه حال و حوصله الان رو نداشته باشید و درگیر زندگی و زن و بچه و ...

حتما الزامی نیست که از دانشگاه های تاپ مدرک بگیرین ولی هر دانشگاهی باشید فقط تلاشتون شما رو به هدفتون میرسونه و گر نه خیلی ها از دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد و ... به جاهایی رسیدن که دانشجوهای تهرانی نرسیدن!ولی خوب طبیعتا سختیش بیشتره ولی اصلا قبولی تو شریف و تهران و ای چیزا به منزله اکی شدن همه چی نیست.!شاید اگه 20 سال پیش کسی شریف یا تهران قبول میشد تو خیلی از چیزا جلو می افتاد ولی الان.....

در هر صورت برای اینکه بتونی اینجا اعصاب آروم تری داشته باشی و کارات رو با آرامش بیشتری پی بگیری اینه که بنا رو بزاری بر اینکه ممکنه بدترین شرایط برات پیش بیاد!! یعنی اینکه با لحاظ بدترین شرایط برنامه ریزی کن ممکنه ارشد هم بگیریم مثل کارشناسی باشیم.ممکنه....

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست من....من نمیدونم که فرصت های شغلی که براتون ایجاد شده چی بوده...اما اگه واقعا یه شغلی بوده که

جای پیشرفت داشته...بنظرم اشتباه کردی...سواد کار به لیسانسه...بعدشم هم کاری سختی داره...هیچ کاری راحت نیست

من نمیدونم سواد علمی شما چقده...و چه کارهایی رو انجام دادید...

اما متاسفانه تو جامعه ما...دانشجو میره یه سری واحد پاس میکنه و از دانشگاه میاد بیرون و هیچ بار علمی نداره....

اما خوب باز هم میشه آدم خودشو بکشه بالا...بنظر من کسی که کار عملی نکرده و در آینده میخاد مهندس برق خوبی بشه

اول باید از مونتاژ کاری و لحیم کاری شروع کنه...بعدش کم کم یاد بگیره که چطور pcb بزنه...بعدش کم کم از اون مهندس هایی

که تو شرکت هستند سوال کنه و کار طراحی رو شروع کنه....چون تفاوت یه مهندس و تکنسین اینه که مهندس میتونه طراحی مدار بکنه

و همچنین به دروس دانشگاه مسلط باشید..و این ایده رو بریزید دور که این درسهایی که تو دانشگاه تدریس میشه هیچ کاربردی نداره

اتفاقا کاربرد داره شدید هم داره...من خودم به شخص که وارد کار شدم...بشدت میبینم که دروسی که تو دانشگاه خوندیم همه تو کار میاد

بنظر من آدم اول یه مهندس خوب بشه و بعدش بره دنبال ارشد...چون اون موقع احترام زیادی برای آدم قائل هستند...تا اینکه یه فوق لیسانس

بی سواد باشی....

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه شنبه مورخ 1394/02/22 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان متعاقباً اعلام خواهد شد.

venus4164

عضو جدید
دوستان منم سال 90 فارغ التحصیل شدم
امسال میخواد تلاشم رو بکنم برای قبولی تو ارشد
امیدوارم وسط راه منصرف نشم:redface:

eftekharifard

عضو جدید
سلام خواهش میکنم اگه کسی پارسال ارشد ازاد الکترونیک قبول شده درصدهاش رو بگه تورو خدا جواب بدین هیج جا کارنامه ارشد ازاد برق 93 نیست سوالاش به نسبت سال های قبل دانشگاه ازاد پیچیده تر بود اگه کسی کارنامه داره بزاره یه دنیا ممنون میشم

بالا