گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

A R A S T E

عضو جدید
پس دعامیکنم اون چیزی که خودت میخوای بشه ومطمعن باش همون چیزی که میخوای میشه همون دانشگاهی که دوس داری قبول میشی وایشالاخبرخوششم به مامیرسونی

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان این قضیه برگزاری کنکور ارشد در اردیبهشت رو سایت مدرسان هم گفته

با توجه به خبر منابع آگاه و موثق، تاریخ آزمون کارشناسی ارشد سراسری از بهمن ماه 94، به اردیبهشت ماه 95 تغییر پیدا خواهد کرد. البته این موضوع هنوز اعلام رسمی نشده و در مراحل نهایی تصمیم‌گیری است. ظاهراً قرار است تا نیمه مرداد ماه اعلام رسمی صورت گیرد.

اینم لینکش :
http://modaresanesharif.ac.ir/تغییر-در-تاریخ-برگزاری-آزمون-کارشناسی-ارشد-سال-95

با توجه ب این قضایا انگار یکم این خبر فراتر از ی شایعه معمولی باشه ، ب هرحال امیدوارم هر چ زودتر تکلیف رو روشن کنن چون خیلی تاثیر داره این قضیه

arshadi95

عضو جدید

bahar-control

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

عالی شد امتحان 16 و 17 اردیبهشت شد .کلی فرصت هست واسه خوندن و آمادگی بیشتر . تشکر ویژه خانم بهار.

راستی از کدوم قسمت رفتین که اینو دیدین ؟ من توی صفحه اصلی سنجش که میرم قسمت ارشد هیچی نزده!
خواهش میکنم بله خیلی خوب شد .همون بالای صفحه اصلی زمان بندی آزمون ها

Pencil

عضو جدید
ای بابا چرا اینجوری شد، یوهو:w04:

خوب حالا کسی پیشنهادی نداره برای برنامه ریزی نداره؟ :w22:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا چرا اینجوری شد، یوهو:w04:

خوب حالا کسی پیشنهادی نداره برای برنامه ریزی نداره؟ :w22:
خ خوبه که!
زیاد حساسیت نشون ندین. برنامه ریزی هرکسم بسته به شرایطش مشخص میشه دیگ. اینکه کار داره نداره. همش درس میخاد بخونه نخونه.
من جای شما بودم ذوق زده میشدم. چون برای لاک پشت خونی مثه من زمان زیاد خ خوبه.
یه پیشنهاد بهتون میدم. توی این مدت مونده از تابستون یه درس سختو بخونید کااااااااااملا. اگ قوی اید ک دو تا درس. ترجیحا مدارو ریاضی. بعدم از اول مهر یه برنامه ریزی نرم و آروم. کنکور کارشناسی چی میکردیم اینم همون دیگه. منتهاش اون موقع مدرسه بود الان باید فک کنید فارغ اتحصیلید. تازه شما که پروژه اینا داشتید ک خیلی خوبه براتون.

joonii

عضو جدید
اینقدبچه هالفتش میدن حالا1ماه دیگه زمان میخواداینجاجمع شن بعداونموقع تازه برنامه ریزی

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینقدبچه هالفتش میدن حالا1ماه دیگه زمان میخواداینجاجمع شن بعداونموقع تازه برنامه ریزی
شما اگه قراره به امید بچه های اینجا اونجا بمونی که کلات پس معرکست.
اینجا یکی یه ماه هست دو ماه نیست. اصلا یکی یکی نیست بلکه دوتاست یا شایدم چندتا:confused:شما بهترین کار اینه که برنامه ریزی شخصی و مستقل خودتونو داشته باشید. با خودتون رقابت کنید. و برای همراهی اگه همراه بامعرفتی که پیشرفت شمام براش مهم باشه در دنیای حقیقی یافتید که هیچ نیافتیدم که دست رو زانوی خودتون بذارید دیگ.
حرفایی میزنیداااا:surprised:

Pencil

عضو جدید
خ خوبه که!
زیاد حساسیت نشون ندین. برنامه ریزی هرکسم بسته به شرایطش مشخص میشه دیگ. اینکه کار داره نداره. همش درس میخاد بخونه نخونه.
من جای شما بودم ذوق زده میشدم. چون برای لاک پشت خونی مثه من زمان زیاد خ خوبه.
یه پیشنهاد بهتون میدم. توی این مدت مونده از تابستون یه درس سختو بخونید کااااااااااملا. اگ قوی اید ک دو تا درس. ترجیحا مدارو ریاضی. بعدم از اول مهر یه برنامه ریزی نرم و آروم. کنکور کارشناسی چی میکردیم اینم همون دیگه. منتهاش اون موقع مدرسه بود الان باید فک کنید فارغ اتحصیلید. تازه شما که پروژه اینا داشتید ک خیلی خوبه براتون.

والا من هنوز تو شوکم الان دقیقا نمی تونم بررسی کنم ببینم برام خوب شده یا نه :D
اما حتما یه حکمتی توش هست.

mahboobeh

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

خدا قوووت...

من الان پارسه بهم پیام داد که تاریخ ازمون ارشد از بهمن افتاده 16 و 1395/2/17... شما چیزی نشنیدین؟؟

mvchsh

عضو جدید
منم با پارسه مطلع شدم

غاغا اینا شماره ها ما رو از کجا پیدا کردن از کجا میدونن داریم واسه اشرد میخونیم؟

زیاد خوشحال هم نباشین چون امسال رقابت از سال های دیگه سخت تر خواهد بود از همین الان شروع کنین

اعلام خبر به بنده به روایت اسکرین شاتScreenshot_20.jpg

mahboobeh

عضو جدید
منم با پارسه مطلع شدم

غاغا اینا شماره ها ما رو از کجا پیدا کردن از کجا میدونن داریم واسه اشرد میخونیم؟

زیاد خوشحال هم نباشین چون امسال رقابت از سال های دیگه سخت تر خواهد بود از همین الان شروع کنین

اعلام خبر به بنده به روایت اسکرین شاتمشاهده پیوست 249242

اره متن پیام منم همینه.

من یه بار توی همایش هاشون شرکت کردم.. اونجا شماره دادم.. شمام شاید همایشی شرکت کردین.

Pencil

عضو جدید
به منم اس ام اس زده

دروغ یا راست یکی از بچه ها میگفت دانشگاه آزاد شماره های دانشجوهاش رو به موسسه های کنکور میفروشه:razz:

A.G7

عضو جدید
سلام . شبکه خبر هم اعلام کرد که اردیبهشت برگزار میشه 16 و 17 اردیبهشت . خیلی برای من خوب شد انشاالله همه نتیجه مطلوبشونو بگیرن

mvchsh

عضو جدید
بچه ها الان از پارسه برام پیامک اومد آزمون شده 16، 17 اردیبهشت سال بعد.
قابل استناد هست؟
تو خبر گزاری ها که چیزی ننوشته

توی سایت سنجش زده خبرگزاری هم فقط فارس محاله که اتفاقی توی این مملکت بیوفته و فارس خبر رو نزنه

برو فارس از قسمت گروه های خبری دانشگاه رو انتخاب کن

Pencil

عضو جدید
همیشه اینطور نیست. آپشن ها بیشتر از این حرفاست. مثلا بعضی مراکز از مشاورهاشون میخان شماره داوطلبین رو از فامیلاشون دوست همکلاسی اینا بدن.
حالا چه حساس شدین. به منم دادن. مزاحم نشدن که:surprised:

مزاحمت؟! روزی ده تا اس ام اس رو بهش میگن شرارت :D حتی چند وقت پیش از بینش هم با من تماس هم گرفتن :surprised::surprised: من اصلا تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم!

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مزاحمت؟! روزی ده تا اس ام اس رو بهش میگن شرارت :D حتی چند وقت پیش از بینش هم با من تماس هم گرفتن :surprised::surprised: من اصلا تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم!
خب بد نشده ک. حالا اسمشم شنیدین اشنا شدین. اونا کار خودشونو میکنن شما میتونید استفاده نکنید از امکاناتشون.
ده تا اسم اس از پارسه اینا؟
من این طرح جزیره است چیه ولم نمیکنه:D

saanei

عضو جدید
[h=1]زمان برگزاری آزمون‌های دکتری، ارشد و سراسری 95 تغییر کرد
[/h]

» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94051106137
یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دوره دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال 95 خبر داد.
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد آزمون دوره دکتری 95 (نوبت اول و نوبت دوم) گفت: ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری (نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org از 6 دی‌ماه آغاز شده و تا 15 دی‌ماه 94 ادامه دارد تاریخ برگزاری این آزمون در تاریخ 14 اسفند 94 خواهد بود. ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری 95 (نوبت دوم) از 24 مردادماه آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه دارد. این آزمون در تاریخ 7 آبان‌ماه 95 برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 16 آذرماه آغاز شده و تا تاریخ 22 آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای 16 و 17 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آزمون سراسری سال 95 نیز اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 19 بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ 28 بهمن 94 ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های 24 و 25 تیرماه 95 برگزار می‌شود.
توکلی در مورد دلیل تغییرات ایجاد شده توضیح داد: دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون دکتری این بود که این آزمون باید در دو مرحله و در ماه‌های اسفند و آبان برگزار می‌شد. در مورد آزمون سراسری باید گفت دلیل تغییر دوباره آزمون تقارن آن با ماه مبارک رمضان است و اینکه اگر آزمون قبل از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شد با امتحانات پیش‌دانشگاهی تداخل پیدا می‌کرد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد نیز اظهار کرد: تغییر زمان برگزاری این آزمون فرصت مناسبی برای داوطلبان است.
انتهای پیام

I amir

عضو جدید
من که راضی ام حالا میتونم با خیال راحت تر مغناطیس بخونم:)

Majid Nemo

عضو جدید
خداروشکربالاخره به خیروخوشی تکلیف مشخص شدبچه هاحالامیتونین برنامه ریزی هاتونوانجام بدین شروع کنین به امیدخدا...

joonii

عضو جدید
فکرمیکنم حق باشماست اصلآتاحدودی بایدبیخیال بشیم!
آخه بدبختی اینجاست نمیتونم عادت کردم به اینجابودن:confused:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فکرمیکنم حق باشماست اصلآتاحدودی بایدبیخیال بشیم!
آخه بدبختی اینجاست نمیتونم عادت کردم به اینجابودن:confused:
هیچ مسئله ای نیست.
عادت رو تغییر دادن یه کوچولو زمان میخاد.
مثه عوض کردن ساعت خواب میمونه.
کم کم باید مدیریتش کنید تا به حدی ک میخاید برسه.

بالا