گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم غاز خوبه هم شتر مرغ
میخوام غازو به شترمرغ پیوند بدم:D
پیوندتون مبارکککککککککک
:biggrin:

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا سلام خوش اومدین...
لطفا فارسی بنویسین..کدوم دانشگاه قبول شدین روزانه یا شبانه؟

راستی اقا حامد من اون روشی رو که دیشب واسه نصب نرم افزار هایسیس گفته بودید امتجان کردم ولی باز پیغام خطا ی قبلی رو میداد

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم غاز خوبه هم شتر مرغ
میخوام غازو به شترمرغ پیوند بدم:D
پیوندتون مبارکککککککککک
:biggrin:

اون مال قدیما بود که پیوند میدادن...الان خودشون باید پیوند بخورن...یه 2 بار باهم برن کافی شاپی جایی ببینن اصلا تفاهم دارن یا نه

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مال قدیما بود که پیوند میدادن...الان خودشون باید پیوند بخورن...یه 2 بار باهم برن کافی شاپی جایی ببینن اصلا تفاهم دارن یا نه
محیطو براشون فراهم کن
این کارا تو تخصص شماست مثل اینکه:D

• Like
واکنش ها: bera

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
bebakhshid fonte farsi nadaram,daneshga esfehan ruzane,vali mikham vase tabriz begiram,1term kheeeeili ziadee

بجز دانشگاهایی مثل زاهدان و کرمان که انتقالی نمیدن بقیه دانشگاها مورد نداره...باید گرایشا یکی باشن و حداقل یه ترم رو توی دانشگاه مبدا بخونی...من معذرت میخوام که نیم ترم نداریم...حداقلش یه ترمه..از روزی که میرین دانشگاه دنبال کارای انتقالی باشین..چون از اصفهان به تبریزم هست زیاد اذیت نمیکنن

• Like

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اقا حامد من اون روشی رو که دیشب واسه نصب نرم افزار هایسیس گفته بودید امتجان کردم ولی باز پیغام خطا ی قبلی رو میداد

روش همون دوستمون رو اجرا کردین یعنی؟
نسخه 64 هایسیس هم تو بازار هست ولی خیلی کمه...باید دنبالش بگردین...ولی اگه بتونین کنار 7 یه ایکس پی 32 بیتی داشته باشین بهترین راه حله

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روش همون دوستمون رو اجرا کردین یعنی؟
نسخه 64 هایسیس هم تو بازار هست ولی خیلی کمه...باید دنبالش بگردین...ولی اگه بتونین کنار 7 یه ایکس پی 32 بیتی داشته باشین بهترین راه حله

میگم ویندوزش اورجیناله .میشه کنار اون XP نصب کرد?

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه نکن
نازی
درست میشه ایشالا

بالا