گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام سلام کسی اینجا نیست؟
سلام

من همیشه هستم !!

چطوریییییی؟

لایک زدم رفت .. با حال بود .. ایول

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو ببین! فقط ایرانیا از این کارا میکنن:huh:
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166520&d=1376986256

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر چه دل تنگت آمده...بگو...... از استاد..از دانشگاه..از کار و بیکاری.... از هر چه خواستی....

اول سلام
خب بذار ی کم فکر کنم...این روزا اصلا حوصله استادای دانشگامونو ندارم.:(باورتون نمیشه ی استاد داریم ک از ترم 3 همینطوری داره با ما درس بر میداره هر سری هم از 50 نفر 30 تا رو میندازه انقد هم آدم گیریه ک نگو ولی خب از حق نگذرم درس دادنش خوبه..ولی چ فایده امتحاناش انقد سخته ک آدم آبا و اجدادشو سر جلسه به چش میبینه...هر امتحانم 4 ساعت طول میکشه من ک از گشنگی جنازه میشنم تازه بدتر از اون شکمم انقد آهنگ موزون میزنه ک هم کلاسیهامو ب رقص وا میداره آبرو نمیذاره برام:biggrin:
دیگه دانشگامون خیلی باحاله اگه این همه درس نداشتیم حسابی خوش میگذشت;)

P O U R I A

مدیر تالار
اول سلام
خب بذار ی کم فکر کنم...این روزا اصلا حوصله استادای دانشگامونو ندارم.:(باورتون نمیشه ی استاد داریم ک از ترم 3 همینطوری داره با ما درس بر میداره هر سری هم از 50 نفر 30 تا رو میندازه انقد هم آدم گیریه ک نگو ولی خب از حق نگذرم درس دادنش خوبه..ولی چ فایده امتحاناش انقد سخته ک آدم آبا و اجدادشو سر جلسه به چش میبینه...هر امتحانم 4 ساعت طول میکشه من ک از گشنگی جنازه میشنم تازه بدتر از اون شکمم انقد آهنگ موزون میزنه ک هم کلاسیهامو ب رقص وا میداره آبرو نمیذاره برام:biggrin:

سلام
دیگه همینه دیگه !!! هتل که نیست برادر من .. محل تحصیل علمه !:surprised:

اگر هم استادتون هر ترم از 50 نفر 30 نفر رو میندازه .. دیگه باید تا حالا منقرض می شدید خب !!!:D

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
دیگه همینه دیگه !!! هتل که نیست برادر من .. محل تحصیل علمه !:surprised:

اگر هم استادتون هر ترم از 50 نفر 30 نفر رو میندازه .. دیگه باید تا حالا منقرض می شدید خب !!!:D

برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من برادرم:razz:نچ منقرض نشدیم هنوز ولی اکیپمون از هم پاشیده:(دو تا گروه شدیم

P O U R I A

مدیر تالار
برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من برادرم:razz:نچ منقرض نشدیم هنوز ولی اکیپمون از هم پاشیده:(دو تا گروه شدیم

منظورم این بود که من به شما دوستای عزیزم به چشم برادری نیگا می کنم !!:)

همه دانشگاها اینجورین ... ما هم کامل 2 اکیپ شده بودیم !!

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منظورم این بود که من به شما دوستای عزیزم به چشم برادری نیگا می کنم !!:)

همه دانشگاها اینجورین ... ما هم کامل 2 اکیپ شده بودیم !!

دست چشتون درد نکنه واقعا;)
ولی به چشم برادر هم ببینی من میشم خواهر یا آبجی...دیگه عمرا بتونم بشم برادر:biggrin:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام

سلام دوستای جدید میبینم؟

P O U R I A

مدیر تالار

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان کاری باری نیس
ما داریم میریم
عزت زیاد:w08:
غروب میام دوباره

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم میرم
باااااااااااااااااااااااااای
روز و روزگار خوش
ایام به کام:D

Chemical_Engineer

کاربر فعال
ما مخلصیم ...

اقا جون جوابتون رو تو تالار تغییر نام کاربری هم دادم ... شما واجد شرایط هستید ... کسایی که شماره دانشجوییشون رو نام کاربریشون قرار دادن می توانند یکار نام خود را تغییر دهند ...
پس نگران نباش ...
مرسی داش پوریا! این سایت تو رو نداشت چکار میکرد خداییش;)
کاربر جدید نام کاربریش چقدر شماره داره آدم سرگیجه میگیره:D شماره دانشجویی ها رقماش زیاد شده؟

بالا