گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخواد اذیتت کنه دارم براش
عمه تا یه ماه جرات نمیکنه حتی بهت سلام کنه
من که بیام فک کنم خشکش بزنه

عجب!!!!!!

اخه ولی کنجکاوم کردی عمه ...:surprised:....اخ که دیگه سینا چقد میخواد فک کنه امشب :biggrin:..الانم اینجاهاست من میدونم:biggrin:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...let me correct your errors elnazi ok?i am ok likewise...what are u doing?

جان؟:cry:...من دیگه بریدم ...سوتی دادم:confused:..بامن همون فاسی بحرفید:biggrin:[/QUOTE]....نه الناز خوبه راه میوفته همینطوری زبان ادم..فقط یک چیزی..agree خودش فعل هستش پس بگو: i agree with u instead of i am agree with u..ok?

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان؟:cry:...من دیگه بریدم ...سوتی دادم:confused:..بامن همون فاسی بحرفید:biggrin:
....نه الناز خوبه راه میوفته همینطوری زبان ادم..فقط یک چیزی..agree خودش فعل هستش پس بگو: i agree with u instead of i am agree with u..ok?[/QUOTE]

همیشه این مشکل وجود داره
میخوایم با دستور زبان فارسی انگلیسی حرف بزنیم!!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
...نه الناز خوبه راه میوفته همینطوری زبان ادم..فقط یک چیزی..agree خودش فعل هستش پس بگو: i agree with u instead of i am agree with u..ok?[/QUOTE]
راست میگی ..چشم ;)...خاک برسرم مثلا 3سال زبان خوندم ..برم تعیین سطح پرتم میکنن ترم 1..:(.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...نه الناز خوبه راه میوفته همینطوری زبان ادم..فقط یک چیزی..agree خودش فعل هستش پس بگو: i agree with u instead of i am agree with u..ok?
راست میگی ..چشم ;)...خاک برسرم مثلا 3سال زبان خوندم ..برم تعیین سطح پرتم میکنن ترم 1..:(.[/QUOTE]....اصلا ایرادی نداره النازی انگلیسی عین اتیل الکل میمونه زود میپره باید دوباره شروع کنی و زودم چون پیش زمینه داری یاد میگیری;)

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....نه الناز خوبه راه میوفته همینطوری زبان ادم..فقط یک چیزی..agree خودش فعل هستش پس بگو: i agree with u instead of i am agree with u..ok?

همیشه این مشکل وجود داره
میخوایم با دستور زبان فارسی انگلیسی حرف بزنیم!!![/QUOTE]...اره واسه انگلیسی حرف زدن نباید به فارسی فکر کرد ولی این که بخواد یکی مثل یک
native speaker صحبت کنه نیاز به تمرین زیاد داره روبینا جان

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا ایرادی نداره النازی انگلیسی عین اتیل الکل میمونه زود میپره باید دوباره شروع کنی و زودم چون پیش زمینه داری یاد میگیری;)
منم هی مثل نخود میپرم وسط

مثل من...همش یادم رفته
6سال میشه که دیگه سراغش نرفتم
قبلا میمردم اگه زبان نمیخوندم
اما حالا هیچی یادم نمونده
ایشالا ترم دیگه میرم یه کلاس فشرده خوب

عمه شیر نیار تو خونه ..برادر زادت میترسه:D

نترس ..ببین چقدر خوشکله....چه یالی داره!!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا ایرادی نداره النازی انگلیسی عین اتیل الکل میمونه زود میپره باید دوباره شروع کنی و زودم چون پیش زمینه داری یاد میگیری;)
چه مثالی:surprised: مهندسیا:)...راستی کنکورت کیه؟ <دانشجوام هنوز نمیدونم:razz:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هی مثل نخود میپرم وسط

مثل من...همش یادم رفته
6سال میشه که دیگه سراغش نرفتم
قبلا میمردم اگه زبان نمیخوندم
اما حالا هیچی یادم نمونده
ایشالا ترم دیگه میرم یه کلاس فشرده خوب

نترس ..ببین چقدر خوشکله....چه یالی داره!!!

عمه من یه چند وقتی نمیام خونتون...:cry:

بالا