گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وووی مسیو
منم دوسش ندارم
دیشبش خیلی سخت بود معماش نمیشد فهمید قاتل کیه!
اما من 3قسمت رو تاحالا حدس زدم
ببین چه اعتماد به نفسی دارم من پیشششششششی
...اره دیشبش گنگ بود..عجب ذهنی داشته اگاتا کریستی...اگه مهندسی شیمی میخوند اونم استعدادش به فنا میرفت:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوفت و صحرای لم یزرع خوب شما دوتا نقطه عکس همین
اما با این حال دوستای خوبی میشین

من بچه بودم با مهتاب لالا گنجشک لالا لالایی لالا لالایی میخوابیدم سر ساعت 9
...اره منم تا اول دبیرستان 9و10 میخوابیدم...اخی انایی :smile:

s.matavos

عضو جدید
آره خوب نویسندگی کردم البته واسه صدا و سیما نه اینجا
اما عاشق نوشتن و قلم و کتابم
همینطور عاشق پول
نه بابا به دوستام گفتم بیاین مقاله بدیم نیومدن .
خوب مقاله که ندادم تاحالا
چطور شروع کنم!
من پایه ترجمه هستماااا
دلشو داری پس، همین یعنی 90 درصد کار. یه صندلی خوب هم واسه نشستن میخوای (مثل من!) و یه کیبرد خوش دست!
توی کتاب، درآمدی نیست، منم که اینو دارم می نویسم به خاطر امتیاز علمیش هست. فردایی وقتی رفتیم خواستیم هیئت علمی شیم، بگن تولیدات علم هم داشته طرف!
دوست داری شروع کنی؟ من هم پایه مقاله ام هم کتاب!;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....تو که کپتو میذاری دیگه حالا نمیخواد امر به معروف کنی شیخ سینا شیرازی:)

خب مهندس، خداوند شب را مایه آرامش قرار داد تا بیارامید (بگیری بخوابی خیر سرت، دیگه چیجوری باید بهت بگه این قرآن که شب موقع لالاهست؟ تفسیر می خواد!؟!؟!؟)

...هر وقت شد 60 سالم ساعت 9 میخوابم...هیچ چیز رو با ارامش شب عوض نمیکنم:razz:
...صحرای لم یزرع سینا:confused:
کل کلتون خیلی باحاله

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
...اره دیشبش گنگ بود..عجب ذهنی داشته اگاتا کریستی...اگه مهندسی شیمی میخوند اونم استعدادش به فنا میرفت:D
باز تو حرف مهندسی شیمی زدی
میزنم تو کله پوک بی آنتنتااااااااا
اما دیشب من به این دکتره شک داشتم تا گفت به اون زنه که کشته بودش پیش پوآرو دهاتی
به نظرم خیلی کارسختی نیست داستان نویسه جنایی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

تازه دیشب بابام میگفت میرفتیم مهمونی آنا خودشومیزد به خواب که اونجا شب بمونه من بغلش میکردم میذاشتمش تو ماشین بازم بیدار نمیشد !تا خونه که بذارمش تو تختش.

s.matavos

عضو جدید
....تو که کپتو میذاری دیگه حالا نمیخواد امر به معروف کنی شیخ سینا شیرازی:)
امر به معروف نمی کنم! نمی خوام بقیه رو به منکرات بکشی!
خب نه خوردنمون درسته نه خوابیدنمون.
آره خیلی سخته مخصوصا اون قسمتش که میگه هر فصل 300تا مقاله خوند
کار نشد نداره! از من خنگ تر پیدا نمی کنید!ول یچون علاقه دارم ، همینجور سرمو انداختم زیر کار به حرف هیچ کس (از جمله مستر بعضی ها) ندارم میرم جلو!
آون موقع ها طبیعی بودی پس! من فکر کردم از همون اول اینجوری بودی! چت شد اوراق شدی؟! :D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خوب نویسندگی کردم البته واسه صدا و سیما نه اینجا
اما عاشق نوشتن و قلم و کتابم
همینطور عاشق پول
نه بابا به دوستام گفتم بیاین مقاله بدیم نیومدن .
خوب مقاله که ندادم تاحالا
چطور شروع کنم!
من پایه ترجمه هستماااا
این دوستات اعصابه منو خورد میکنن
یکی توشون اکتیو پیدا میشه. البته منم فقط یه دوستم پایه اینجور کاراست.به امیده خودت باش خودت دست به کار شو.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردمان این وادی ایقدر که در حال چرند و پرند گویی می کوشند اگر لختی کلمه ای در بحث علمی سخن می راندند مثنوی هفتاد من می شد:دی:surprised:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلشو داری پس، همین یعنی 90 درصد کار. یه صندلی خوب هم واسه نشستن میخوای (مثل من!) و یه کیبرد خوش دست!
توی کتاب، درآمدی نیست، منم که اینو دارم می نویسم به خاطر امتیاز علمیش هست. فردایی وقتی رفتیم خواستیم هیئت علمی شیم، بگن تولیدات علم هم داشته طرف!
دوست داری شروع کنی؟ من هم پایه مقاله ام هم کتاب!;)

آره دوس دارم اما باید ببینم دانشگاه چی میشه تکلیفکارم چی میشه این یارو ها به من زنگ میزنن یانه!بعد تکلیفم که روشن شد سریع شروع کنم. چون الانشم دیره
به خدا سر این یه سالی که گفتی میتونستی بری کلاس اسپن و هایسیس هنوز از دست خودم دلخورم که چرا 6 ماه از زندگیمو ول تابیدم با استرس

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز تو حرف مهندسی شیمی زدی
میزنم تو کله پوک بی آنتنتااااااااا
اما دیشب من به این دکتره شک داشتم تا گفت به اون زنه که کشته بودش پیش پوآرو دهاتی
به نظرم خیلی کارسختی نیست داستان نویسه جنایی
...بله واسه شمایی که مهندسی شیمی هستی همه کار اسون جز خود رشته:D
....انقدر اب تو اسیاب سینا نریز دختر بیا با ما:razz:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار نشد نداره! از من خنگ تر پیدا نمی کنید!ول یچون علاقه دارم ، همینجور سرمو انداختم زیر کار به حرف هیچ کس (از جمله مستر بعضی ها) ندارم میرم جلو!
اختیار داری بابا .آفرین سینایی.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردمان این وادی ایقدر که در حال چرند و پرند گویی می کوشند اگر لختی کلمه ای در بحث علمی سخن می راندند مثنوی هفتاد من می شد:دی:surprised:
....افسوس که در این وادی علم را به پشیزی نمیهلند!!از کدامین دوره امده ای که این گونه گستاخی میکنی ها؟:D

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوستات اعصابه منو خورد میکنن
یکی توشون اکتیو پیدا میشه. البته منم فقط یه دوستم پایه اینجور کاراست.به امیده خودت باش خودت دست به کار شو.
چشم عزیزدلم
مگه از پسرا یه کاری کنن تو اصفهان دختراش به خدا تنبلن
میرم دنبالش بعد روشن شدن کار و دانشگام
دوست داشتم اصفهان بودی.

s.matavos

عضو جدید
آره دوس دارم اما باید ببینم دانشگاه چی میشه تکلیفکارم چی میشه این یارو ها به من زنگ میزنن یانه!بعد تکلیفم که روشن شد سریع شروع کنم. چون الانشم دیره
به خدا سر این یه سالی که گفتی میتونستی بری کلاس اسپن و هایسیس هنوز از دست خودم دلخورم که چرا 6 ماه از زندگیمو ول تابیدم با استرس
ای بابا، من که توی چند پست قبل گفتم. خاطرات تلخ گذشته رو باید خاک کرد، تجربیاتشون رو زد به دیوار! امروز، شروعی تازه است! اینو یادت باشه!
باشه، تو هر وقت گفتی، میریم سراغ کتاب و مقاله! عجله ای ندارم! ;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شیخ جان. چشمه بصیرت داشته باش داریم بحثه علمی میکنیماااا.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امر به معروف نمی کنم! نمی خوام بقیه رو به منکرات بکشی!

آون موقع ها طبیعی بودی پس! من فکر کردم از همون اول اینجوری بودی! چت شد اوراق شدی؟! :D
....بذار این دخملا جوونی کنن روحشون پزمرد زیر بار درس های مهندسی شیمی!...شراب ناب شیراز عوض این حرفا بده بنوشیم طی طریقت کنیم:D

s.matavos

عضو جدید
...بله واسه شمایی که مهندسی شیمی هستی همه کار اسون جز خود رشته:D
....انقدر اب تو اسیاب سینا نریز دختر بیا با ما:razz:
آناییم منطقیه! برو اونور!
اختیار داری بابا .آفرین سینایی.
میسی! :redface:
....افسوس که در این وادی علم را به پشیزی نمیهلند!!از کدامین دوره امده ای که این گونه گستاخی میکنی ها؟:D
برای اولین بار باهات موافقم!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا، من که توی چند پست قبل گفتم. خاطرات تلخ گذشته رو باید خاک کرد، تجربیاتشون رو زد به دیوار! امروز، شروعی تازه است! اینو یادت باشه!
باشه، تو هر وقت گفتی، میریم سراغ کتاب و مقاله! عجله ای ندارم! ;)
مقاله باید دانلود کنم دیگه !اول واسه اون 300 تا که گفتی اینترنت داشته باشم کافیه!
من لپ تاب ندارماااا لپ تاب بابام داره!(شاید امسال خریدم البته)

فقط کامپیوتر دارم !
کافیه؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چشم عزیزدلم
مگه از پسرا یه کاری کنن تو اصفهان دختراش به خدا تنبلن
میرم دنبالش بعد روشن شدن کار و دانشگام
دوست داشتم اصفهان بودی.
آره حداقل یه حرکتی میزدیم.من هی شروع میکنم نصفه ولش میکنم.

s.matavos

عضو جدید
....بذار این دخملا جوونی کنن روحشون پزمرد زیر بار درس های مهندسی شیمی!...شراب ناب شیراز عوض این حرفا بده بنوشیم طی طریقت کنیم:D
اول اینکه مگه الان دارن چیکار می کنن؟!
دوم اینکه، عاشق مهندسی شیمی ان!
سوم اینکه کار طی طریقت شما با آب معدنی هم حله! شراب ناب لازم نداره!:biggrin:

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خاموش خیره سر!
عظمت علم را صاحبان علم درک کنندی و لاغیر
این وادی نیز صاحبان خرد را زیاد بر خود دیده!

بالا