گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جان کمتر داد و بیداد کن اینجا خالی از سکنه شده صدات می پیچه گوش خراش میشه:D[/QUOTE]سلام..فقط میخواستم سکوت دل انگیزو با سروصدای دل انگیز عوض کنم..:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

saeed gas

عضو جدید
اینطور نیست؟!

اینطور نیست؟!

دقت کردین هرجا بحث از استخدام مهندس شیمی به میون میاد"البته تو شرکتهای خصوصی" نیاز به ده تا 15 سال سابقه ی کاره. بابا شما بگین کسی که سال 75 مهندس شیمی بوده الان هد سایتی سرشیفتی برد منی چیزیه"البته اگه رییس و مدیر نباشه" دیگه دنبال کار با حقوق قانون کار نیس ....:cry::D

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کردین هرجا بحث از استخدام مهندس شیمی به میون میاد"البته تو شرکتهای خصوصی" نیاز به ده تا 15 سال سابقه ی کاره. بابا شما بگین کسی که سال 75 مهندس شیمی بوده الان هد سایتی سرشیفتی برد منی چیزیه"البته اگه رییس و مدیر نباشه" دیگه دنبال کار با حقوق قانون کار نیس ....:cry::D
همه جا همینه..رشته های دیگه هم همینطوره..اگه بیمه باشی سابقه کار حساب میشه..

nayri

عضو
کجا اونقد میخوان که نیاز به پارتی نیس؟ تو آدرسشو بگو من همین فردا میرم

nayri

عضو
از یکی پرسیدند بیکاری چطوره؟
میگه اولا خوب بود ولی الان دست زیاد شده:biggrin:

حالا گذشته از شوخی، این رشته ما که بد نیست. ماشا ا.. اینقده هم می خوان که نیاز به پارتی هم نیست.:redface:
کجا اونقد میخوان که نیاز به پارتی نیس؟ تو آدرسشو بگو من همین فردا میرم............

saeed gas

عضو جدید
javadaria1عزیزاتفاقا بازار کار رشته ی ما افتضاحه چون همونطور که گفتم بخش خصوصی که قربونش برم....میمونه محدود بودن ما به وزارت نفت که اونم فداش بشم هر 3سال یکبار با موچین یه عده رو بعد از اینکه اشکشونو درمیاره و پارتیهاشونو رو میکنن جذب میکنه بد میگم؟؟!؟!؟

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم روشن کن رو نرووووووی.......اینهمه پول یارانه میگیری برقارو چرا خاموش میکنی
مگه نروم داری؟؟

یه چای بریز تا روشن کنم
شهرام که کاری نیست شوما جورشو بکش

بالا