گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب از هرچی بگذریم سخن دوست خوش تر است

بگو ببینم داش ارش این کلک مرغابی رو؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخي بود

فعلا برو یه چای بریز تا بعد در موردش صحبت می کنیم.:cool:

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشورت،
به من بگید کی با گرفتن PHD زمانی که هیچ سابقه کاری نداری موافقه؟
من کارشناسی ارشدم رو اگه خدا بخواد تا ترم دیگه میگیرم، ولی سایقه کار کردن ندارم، فقط کارآموزی رفتم
در ضمن زیاد علاقه ای به تدریس توی دانشگاه هم ندارم، بیشتر دوست دارم وارد کارای اجرایی و فنی شم
حالا دو دل موندم که برم سر کار یا ادامه بدم PHD رو هم بگیرم، از طرفی دارم فکر میکنم اگه PHD بگیرم و سابقه کار نداشته باشم دیگه کار پیدا کردن سخت میشه واسم، چون کسی حقوق یه PHD رو به کسی نمیده که تازه بخواد بفرستتش واسه کار آموزی! از طرف دیگه هم میگم اگه الان ادامه تحصیل ندم ممکنه دیگه هیچ وفت انگیزه و توان ادامه دادن رو نداشته باشم
خلاصه یکی بداد من برسه :D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشورت،
به من بگید کی با گرفتن PHD زمانی که هیچ سابقه کاری نداری موافقه؟
من کارشناسی ارشدم رو اگه خدا بخواد تا ترم دیگه میگیرم، ولی سایقه کار کردن ندارم، فقط کارآموزی رفتم
در ضمن زیاد علاقه ای به تدریس توی دانشگاه هم ندارم، بیشتر دوست دارم وارد کارای اجرایی و فنی شم
حالا دو دل موندم که برم سر کار یا ادامه بدم PHD رو هم بگیرم، از طرفی دارم فکر میکنم اگه PHD بگیرم و سابقه کار نداشته باشم دیگه کار پیدا کردن سخت میشه واسم، چون کسی حقوق یه PHD رو به کسی نمیده که تازه بخواد بفرستتش واسه کار آموزی! از طرف دیگه هم میگم اگه الان ادامه تحصیل ندم ممکنه دیگه هیچ وفت انگیزه و توان ادامه دادن رو نداشته باشم
خلاصه یکی بداد من برسه :D

به نظر من تا فرصت و انگیزشو داری درستو بخون دکترا هم بگیر تا بعد خدا بزرگه

تو ایران که سابقه حرف اولو میزنه.
ولی ارزش نداره واسه کار اجرایی و فنی دکترا و اده تحصیلو عقب بندازی .حالا اگه ارشد بود اول میشد رفت سر کار بعد ارشد ولی دکترا شاید هیچ وقت فرصتش بدست نیاد.

حالا فوقش با اردت میری سر کار یا مثلا همون تدریس رو میری

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من تا فرصت و انگیزشو داری درستو بخون دکترا هم بگیر تا بعد خدا بزرگه

تو ایران که سابقه حرف اولو میزنه.
ولی ارزش نداره واسه کار اجرایی و فنی دکترا و اده تحصیلو عقب بندازی .حالا اگه ارشد بود اول میشد رفت سر کار بعد ارشد ولی دکترا شاید هیچ وقت فرصتش بدست نیاد.

حالا فوقش با اردت میری سر کار یا مثلا همون تدریس رو میری
والا من اتفاقا خیلیا رو میبینم که تو سن بالا اومدن و میخوان دکترا بگیرن، عقب انداختن دکترا به شرطی که انگیزت رو از دست ندی یه خصوصیت خوب داره اونم اینه که وقتی وارد کار میشی، بهتر میتونی تصمیم بگیری که تو چه زمینه ای نیاز به متخصص هست و تو همون زمینه شروع کنی به پژوهش، ولی اگه همینطوری بری یه موضوع رو کار کنی و 4 سال روش وقت بذاری به نظرت ریسک نیست؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من اتفاقا خیلیا رو میبینم که تو سن بالا اومدن و میخوان دکترا بگیرن، عقب انداختن دکترا به شرطی که انگیزت رو از دست ندی یه خصوصیت خوب داره اونم اینه که وقتی وارد کار میشی، بهتر میتونی تصمیم بگیری که تو چه زمینه ای نیاز به متخصص هست و تو همون زمینه شروع کنی به پژوهش، ولی اگه همینطوری بری یه موضوع رو کار کنی و 4 سال روش وقت بذاری به نظرت ریسک نیست؟

اینم حرفیه مهندس البته به شرطی اینکه به خاطر گرفتاری های زندگی انگیزتو از دست ندی اخه دکترا نیاز با تمرکز زیاد و حواس شش دونگ می خواد

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته كه نشستم دارم درسمو ميخونم
ولي فك كردي پشت پرده نيستم!!1!!!:biggrin:
دستت رو شد
مچتو گرفتم
برو بچ بياين دستيارمديرمون عاشخ شدههههههه:w12:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته كه نشستم دارم درسمو ميخونم
ولي فك كردي پشت پرده نيستم!!1!!!:biggrin:
دستت رو شد
مچتو گرفتم
برو بچ بياين دستيارمديرمون عاشخ شدههههههه:w12:
به به پس درس نمی خونی
بعدش دوست داشتن با عاشق شدن فرق داره یاد بگیر اینا رو تو که درس نمی خونی حداقل اینارو یاد بگیر

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پ ن پ اومده اما فقط مدیرا ودستیارها بهش دسترسی دارن

:biggrin:
خیلی با حال گفتی

ببین ارش یکاری می کنیم من دارم از استرس می میرم مجبورم دقیقه ای یه دفه بیام نت

تو که دایم اینجایی یه زحمت بکش خبری شد بهم یه اسام اس بده.هر دو شمارمو که داری .البته شرمنده ها لطف می کنی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
خیلی با حال گفتی

ببین ارش یکاری می کنیم من دارم از استرس می میرم مجبورم دقیقه ای یه دفه بیام نت

تو که دایم اینجایی یه زحمت بکش خبری شد بهم یه اسام اس بده.هر دو شمارمو که داری .البته شرمنده ها لطف می کنی
وای می خوای به من شماره بدی :D
ببخش داش شهرام
من متاسفانه فردا و پس فردا نیستم یعنی ماموریتم
ولی تافرداقبل از ظهر که هستم باشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای می خوای به من شماره بدی :D
ببخش داش شهرام
من متاسفانه فردا و پس فردا نیستم یعنی ماموریتم
ولی تافرداقبل از ظهر که هستم باشه

دمت گرم