کنکور ارشد صنایع غذایی

farzane227

عضو جدید
سلام ببخشید من تو ی شهر هستم که امکان شرکت تو امتحانات پارسه رو ندارم. ولی از تابستون به امید خدا میخوام شروع کنم بدون امتحان آیا برام مفید فقط جزوات پارسه.با اینکه هیچ دانشگاهی باهام همکاری نمیکنه.اگه امکان داره شما راجع به کتابا راهنماییم کنید./اگه کتابا رو سایت بذارید ممنون میشم.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید من تو ی شهر هستم که امکان شرکت تو امتحانات پارسه رو ندارم. ولی از تابستون به امید خدا میخوام شروع کنم بدون امتحان آیا برام مفید فقط جزوات پارسه.با اینکه هیچ دانشگاهی باهام همکاری نمیکنه.اگه امکان داره شما راجع به کتابا راهنماییم کنید./اگه کتابا رو سایت بذارید ممنون میشم.

جزوات پارسه رو بخونی همراه جزوه های طراح سوال انشالا که مفیده میشه..
موفق باشید

SAMA_22

عضو جدید
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستم. خوب بخونی یا نخونی مهم نیست وقتی آخرش مثه من بیکار باشی و کار پیدا نشه ....

پیتا

عضو جدید
منم میخوام ا شروع کنم به خوندن. کاش چند نفری جمع شیم برنامه ریزی کنیم که باهم بخونیم اینجوری انرژی مضاعف میگیریم.
مثلا دقیق برنامه ریزی میکنیم که هر روز چه مطالبی باید خونده بشه اگر هم اشکالی داشته باشیم از همدیگه میپرسیم

کی پایه س؟؟؟؟

عليرضا فرخي فريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبولي هاي ارشد 92 با اعلام درصد كارنامه

قبولي هاي ارشد 92 با اعلام درصد كارنامه

تبريك به همه اونايي كه در كنكور امسال در رشته صنايع غذايي پذيزفته شدند:)
در اين تاپيك ارشدي ها لطف كنن درصد تك تك درسهاي مختلفشون را بنويسند شايد كمكي باشه براي كنكور سال آينده دوستان

R.M.R

عضو جدید
سلام.من به تازگی از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان میشه باهاتون مشورتی بکنم؟ من ترم 5 کارشناسی هستم.میخوام واسه کنکور بخونم. تصمیم هم دارم تهران قبول شم. معدل و وضعیتمم بدک نیست.خلاصه و ساده بپرسم: 1- چطوری درس بخونم؟ 2- چندتا جزوه بخونم واسه هر درس(بغیر از جزوه استادم)؟ 3- چطوری خلاصه نویسی کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

sensoria

عضو جدید
سلام دوست من میتونی رومن حساب کنی منم هستم فقط چه وقتایی بیایم وگزارش بدیم ومطالب روتعیین کنیم بهم خبر بده خوشحال میشم

st.jodat

عضو جدید
سلام منم ترم 2 ارشدم گرایش تکنولوژی دانشگاه آیت الله آملی

سلام منم ترم 2 ارشدم گرایش تکنولوژی دانشگاه آیت الله آملی

شما هم بگین;)[/QUOTE]

ت بهنام

عضو جدید
سلام منم دانشجوی صنایع غذایی دانشگاه گرگانم چون به درس های زیست و شیمی علاقه داشتم اومدم این رشته رشتع خوبیه ولی برای ورود به بازارکار باید خیلی بخونی یعنی باید مخ باشی تا بتونی استخدام بشی یا از بند پ استفاده کنی در کل رشته خوبیه چون همان طور که میدونید اول خوراک بعد پوشاک و بعد مسکن میباشد

ailarnice

عضو جدید
با سلام
دوستان جزوه زبان تخصصی و مهندسی مدرسان بسیار بهتر از پارسه می باشد.
پارسه میکروبیولوژی و شیمی خوبی دارد. حتما مطالعه کنید. ولی تکنولوژی آن کامل نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر: