کنف شدن

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه خاطره جالب بگم براتون

یه رو زدانشگاهمون رشته معدن رو برد واسه بازدید از معادن زیر زمینی. من هم با این که رشتم معدن نبود رفتم. اقا این معدنی ها یه استاد داشتن که ادعاش میشد نافش رو تو معدن بریدن و هیچکس مثل اون این کاره نیست. خلاصه رفتیم و یه سر تو معدن زیر زمین دور زدیم موقع خروج دوتا راه بود یکی برای مهندسا که راه صاف بود و اون یکی واسه کارگرها که باید سوار تسمه نقاله میشدن و قبل از رسیدن به بونکر(همونجایی که سنگ ها ریخته میشه توش) از رو تسمه پیاده میشدن و از داخل یه تونل کوچولو خارج میشدن
این استاده گیر داد که شما با مهندسا برین من چون ختم معدن هستم و این کاره هستم با کارگرا و از روی تسمه نقاله میام.
اقا تا این ما رو بفرسته بره یه 45 ثانیه از رفتن اخرین کارگر طول کشید و این پرید رو تسمه.
ما همه رفتیم بیرون و منتظر دیدیم استاد نیومد. اقا یهو دیدیم صدای فریاد اومد (وای ددم وای!) و استاد از رو تسمه افتاد تو بونکر!!!! {ستاد لهجه غلیظ ترکی از اون بالا که افتاد داشت رو هوا دست وپا میزد و داد میزد.}
اقا اون تو تاریک بوده این بنده خدا هم نفهمیده کجا پیاده بشه و زرتی شوت شده وسط سنگا. حالا شانس اورد بونکر خالی بود وگرنه یه طوریش میشد

در من یکی که مرده بودم از خنده اخه خیلی ناز از اون باا افتاد تو بونکر.

نتیجه اخلاقی: ادعا نکن!!!!

آخرین ویرایش:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehrshad53

اخراجی موقت
اصلا وقتی ادم ادعا کنه تهش کنف میشه، منم خاطره از کنافت خودم دارم و بعدا میگم!

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حال بود ... کنف شدن یه طرف , این که استاد کنف بشه خیلی باحاله ... یه بار یکی از استادامون سرشو برده بود تو کیفش داشت دنبال چیزی می گشت نمی دونم چرا اونجوری ... یه دفعه در کیفش بسته شد شرق خورد رو گردنش اینقد خندیدیم .

mehrshad53

اخراجی موقت
ترک و فارس..........

ترک و فارس..........

-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------
ترک=فارس*بازوی محرک

ترک=torque=گشتاور
فارس=Force=نیرو

اومدین دعوا کنین ؟
دیدین زود قضاوت کردین؟
ولی جالبه :smile:

بالا