کمک

haghighat64

عضو جدید
مطمئنا از آينده رشته سازه خيلي بهتره. رشته آب خيلي انحصاري تره. دانشگاههاي كمي گرايش آب رو دارن بنابراين پيدا كردن كار خيلي راحت‌تره. اگه مهندس پيگيري باشين به جاهاي خوبي مي رسن :smile: پس نگران نباشين

sarmashigh

عضو جدید
رشته آب دارای زیر شاخه های متعددی است اعم از شبکه های توزیع و انتقال آب ، جمع آوری و انتقال فاضلاب
[کانال های انتقال آبیاری و زهکشی ، ایستگاه های پمپاژ آب و غیره
ولی در هر حال رشته خزی نیست و کاربردهای فراوانی داره
شاید بازار کار سازه بیشتر باشه ولی رشته آب شیرین و جالبه

آخرین ویرایش:

nimavao

عضو جدید
به قول دکتر یعقوبی
"بچه ها نسل آینده نسل آب " به خاطر درست خوندنش فینگلیششم مینویسم "bacheha nasle ayande nasle abe"

iman_majd

عضو جدید
به قول دکتر یعقوبی
"بچه ها نسل آینده نسل آب " به خاطر درست خوندنش فینگلیششم مینویسم "bacheha nasle ayande nasle abe"
سلام من انتقال آب( گرايش نگهداري و بهره برداري از شبكه هاي آبياري و زهكشي) مي خونم. توي آب و فاضلاب هم شاغلم ميخوام بدونم ارشد سازه به درد آينده كاريم ميخوره؟ چون رشته عمران آب خيلي سخته:cry:

sarmashigh

عضو جدید
سلام من انتقال آب( گرايش نگهداري و بهره برداري از شبكه هاي آبياري و زهكشي) مي خونم. توي آب و فاضلاب هم شاغلم ميخوام بدونم ارشد سازه به درد آينده كاريم ميخوره؟ چون رشته عمران آب خيلي سخته:cry:

فکر کنم بخوره چون توی آب و فاضلاب هم سازه کاربرد داره خودتون بهتر از من می دونید که آب و فاضلاب پروژه های بزرگی مربوط به ابنیه رو اجرا می کنه و توی ادارات آبفا افراد زیادی با رشته های سازه و تاسیسات هم شاغلند و سمت هایی در دفتر فنی دارند

بالا