کمک در مورد مراحل پیاده سازی ایزو

gorb

عضو جدید
سلام.من یک پروژه دارم که گفته شده فکر کنم تو یک شرکت تازه تاسیسم و برای آینده این شرکت برنامه ریزی کنم از اول تا رسیدن به بهروی .من خودم یه چیزایی نوشتم اما می خوام کامل باشه به نظرتون از کجا باید شروع کنم؟ اولین واحدهایی که باید تشکیل بشن چیه؟

fmosif

عضو جدید
سلام.من یک پروژه دارم که گفته شده فکر کنم تو یک شرکت تازه تاسیسم و برای آینده این شرکت برنامه ریزی کنم از اول تا رسیدن به بهروی .من خودم یه چیزایی نوشتم اما می خوام کامل باشه به نظرتون از کجا باید شروع کنم؟ اولین واحدهایی که باید تشکیل بشن چیه؟

اطلاعات ناقصه ، اول باید درباره چشم انداز و بیانیه ماموریت اون شرکت تصمیم گیری بشه بعد با توجه به حیطه فعالیت شرکت ساختار سازمانی و شرح وظایفش و ... . من چطور شما رو درباره ی برنامه ریزی آینده شرکت راهنمایی کنم در حالیکه اصلا نمی دونیم شرکت چیکار می کنه و رسالتش چیه ؟

موفق باشید

gorb

عضو جدید
ممنونم مشکلم حل شد پروژه رو تحویل دادم در اسرع وقت برای بقیه دوستان هم می زارم.
یک سوال برای اینکه سیستم کدینگ اجرا بشه باید اون کد چند حرفی باشه؟ قاعده خاصی داره؟.

آخرین ویرایش:

mahsa_3a

عضو جدید
salam doostan man masoole keifiate 1 sherkat tazamoni (sarafi) shodam ke hodoode 2 sale ke govahiname iso daryaft karde. kheili az mavarede naghso adame entebeghha ro bartaraf kardam ama 2 tarife ahdafe keifiat be moshkel khordam . mamnoon misham komakam konid.

fateme tofighi

عضو جدید
salam doostan man masoole keifiate 1 sherkat tazamoni (sarafi) shodam ke hodoode 2 sale ke govahiname iso daryaft karde. kheili az mavarede naghso adame entebeghha ro bartaraf kardam ama 2 tarife ahdafe keifiat be moshkel khordam . mamnoon misham komakam konid.

سلام وقتتون بخیر
واسه اهداف یه سری شاخص که توی سازمان مدنظرتون هست رو به صورت پارامتر برای بلندمدت مثلا یک ساله تعریف کنید، فرضا افزایش رضایت مشتری یا چیزهایی شبیه این.
براشون میزان تحقق فعلی و میزان هدف رو به صورت کمی مشخص کنید و بازه کنترلی هم برای هرکدوم در نظر بگیرید. شاخص ها که همون اهداف هستن با توجه با سازمانتون در نظر گرفته میشن. فقط اهدافتون باید smart باشن. یعنی مشخص، قابل اندازه گیری، قابل دسترسی، واقع بینانه و زمان بندی شده باشن.
امیدوارم تا حدودی کمک کرده باشم بهتون.

بالا