کمک در مورد اموزش نصب xp با پاور پوینت

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده که در این تالار پست دادم.ولی چون خیلی فوری هست.اینجا گذاشتم.چون بیشتر بازدیدکننده داره.
استادمون گفته که اموزش نصب ویندوز xp را در پاور پوینت بزار و ارائه بده .ولی وقت نیست تا 5 شنبه و من فراموش کرده بودم.
از همه دوستان خواهش میکنم به من کمک کنید.
اگر یک تاریخته مختصر در مورد ویندوز xp بزاردی ممنون میشم.
چون استادمون گفته علاوه بر پاور پوینت نصب xp بیایین جلو و در مورد ویندوز xp توضیح بدید.مثلا مثل کاربردش و تاریخچه و غیره
لطفا کمکم کنید.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده که در این تالار پست دادم.ولی چون خیلی فوری هست.اینجا گذاشتم.چون بیشتر بازدیدکننده داره.
استادمون گفته که اموزش نصب ویندوز xp را در پاور پوینت بزار و ارائه بده .ولی وقت نیست تا 5 شنبه و من فراموش کرده بودم.
چون استادمون گفته علاوه بر پاور پوینت نصب xp بیایین جلو و در مورد ویندوز xp توضیح بدید.مثلا مثل کاربردش و تاریخچه و غیره
لطفا کمکم کنید.

یه سر بزن توی این سایت ببین کارت راه می افته
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/setup/winxp/install.mspx

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا کمکم کنید.

كافي بود توي گوگل يه گشت ميزدين...پر از پاور پوينته در مورد مطلبي كه ميخواين

بفرماييد: http://www.google.com/#hl=en&source...s+xp+ppt&aq=f&aqi=g10&oq=&fp=b36c7832dbb01be6

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون استاد گفته باید از خودتون باشه.این ها که انگلیسی هست؟
پاور پ.ینتی نیست که کار یک ایرانی باشه؟

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تونستم از اینترنت بدستش بیارم.
ولی فقط یک تاریخچه از xp میخوام.حدود 10 خط شد هم اشکال نداره

spow

اخراجی موقت
من یه فایل دارم دنی
اگه پیداش کنم امشب میزارم برات
راستی برو بشین بساز راحتتره که