کمک در خرید گوشی

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سر به بازار بزنین و قیمتا رو بپرسین متوجه همه چی میشین ! گلکسی اس 2 که من پارسال خریدم 650 الان 1250 شده !
N900 مزایا و معایب خودشو داره !
پیشنهاد من اینه که فعلا دست نگه دارین

خب این دلیل نمیشه / چون همه چی گرون شده .... تازه نزدیک عید دوبرابر هم میشه ..... بنظر من خرید تو این بازه زمانی بهتره

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز اگه شما هم مثل من توی کار خرید و فروش موبایل بودین خیلی واستون زور داشت که گوشی که قبلا قیمتش x تومن بوده الان با قیمت 2x تومن باید بخرینش !
الان درواقع شما هرچی پول بدی آش نمیخوری !

13Amir

عضو جدید
اخه الان هیچی گوشی ندارم
5 سال پیش یه 5130 هردیم 90 هزار تومن که رفت زیر ماشین الان دیگه میکروفونش کار نمیکنه

13Amir

عضو جدید
دوست عزیز اگه شما هم مثل من توی کار خرید و فروش موبایل بودین خیلی واستون زور داشت که گوشی که قبلا قیمتش x تومن بوده الان با قیمت 2x تومن باید بخرینش !

فکر کنم قیمت گوشی های دست دوم نسبتا مناسب تر باشه؟؟؟؟؟؟؟

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب تو فکر میکنی بقیه دارن پول پارو میکنن؟؟ من خودم یه مدت تو خرید فروش گوشی بودم میدونم چی میگید ولی الان وضع همه جا یکیه....باز گوشی یه چیزی نیست که تحریم بشه ....الان برو بازار دارو ببین چه خبره قیمت ها از x تومن رسیده به xxx تومن .... از داروش بگیر برو تا ماشین وقطعات صنعتی و لوازم پزشکی و.......

اخه الان هیچی گوشی ندارم
5 سال پیش یه 5130 هردیم 90 هزار تومن که رفت زیر ماشین الان دیگه میکروفونش کار نمیکنه

خب اگه اینطوریه یکی بخر ولی اگه تونستی یه دست دوم تروتمیز پیدا کنی بهتره .... تاموقع تعویض هم زیاد ضرر ندی

13Amir

عضو جدید
خب تو فکر میکنی بقیه دارن پول پارو میکنن؟؟ من خودم یه مدت تو خرید فروش گوشی بودم میدونم چی میگید ولی الان وضع همه جا یکیه....باز گوشی یه چیزی نیست که تحریم بشه ....الان برو بازار دارو ببین چه خبره قیمت ها از x تومن رسیده به xxx تومن .... از داروش بگیر برو تا ماشین وقطعات صنعتی و لوازم پزشکی و.......

خب اگه اینطوریه یکی بخر ولی اگه تونستی یه دست دوم تروتمیز پیدا کنی بهتره .... تاموقع تعویض هم زیاد ضرر ندی

من معمولا گوشی تعویض نمیکنم
نابود میکنم
اعصاب ندارم گوشی رو داغون میکنم

تو همین پیدا کردن دست دوم موندم
پیدا نمیشه

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا گوشی تعویض نمیکنم
نابود میکنم
اعصاب ندارم گوشی رو داغون میکنم

تو همین پیدا کردن دست دوم موندم
پیدا نمیشه

یه دست دوم خوب داشتم ولی وقتی گوشی گرون شد از طریق همون سایت فروختمش.... من گوشیامو تمیزنگه میدارم وخوب میفروشم.
زیاد عجله نکن تاآخر دی ماه گوشی گرون نمیشه....ولی بعد اون کم کم قیمت ها بالا میره

adg_sfh

عضو جدید
سلام دوستان
من می خواستم نظرتون رو در مورد گوشیهای هوآوی بدونم... کسی این نوع گوشی رو داشته یا داره؟ به نظرتون ارزش خریدش رو داره؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

من یه گوشی لمسی میخوام قیمتش هم تا حدود 700تومن
دوربینش خیلی خوب باشه.
به نظرتون چه مدلی خوبه؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوستان بی زحمت توی بخش مشاوره برای خرید گوشی تاپیک جداگانه بزنین و بودجه و انتظارات رو هم مشخص کنین تا به درخواستتون رسیدگی بشه ! این تاپیک ، تاپیک یه نفر دیگس !
ممنون !