کمک برای ثت اطلاعات در دیتابیس sql

mahdi72

عضو جدید
سلام من یه برنامه دارم مینویسم که از دیتابیس sql تحت وب استفاده کردم،مشکلی که دارم این هست که وقتی کاربر با یوزر و پسورد خودش وارد برنامه میشه نمیتونم اطلاعاتش رو توی برنامه لود کنم یعنی مثلا مشخصاتش رو توی لیبل ها نشون بدم،همچنین یکسری اطلاعات رو فقط به فیلد های اون کاربر اضافه بکنم.کسی میتونه کمک کنه؟
2014-01-29_10-44-18.jpg

milad420

عضو جدید
با سلام و وقت بخیر
دوست عزیز شما این کار را می توانید با یک سشن انجام دهید و به محض لاگین با موفقیت؛ اطلاعات مورد نظر در سشن هایی که تعریف کردین قرار بگیرد و در فرم های بعدی با ایجاد یک رابطه آن مقادیر را نشان دهد. در صورت لزوم می توانید برنامه را بفرستید تا مشکلتون رو حل کنم.

~Aramis~

عضو جدید
سلام خسته نباشید
این ارور برنامه منه .... مشکلش کجاست؟؟؟
انگار میگه اسم ها با هم تطابق ندارن
ولی من هر چی میگردم مشکلی نمیبینم
دقیقا باید کجارو بررسی کنم ؟؟

alias67

عضو جدید
از
try-catch استفاده کن ببین کدوم خط برنامه خطا میده. چه زمانی برنامه خطا میده، کد برنامه که خطا میده بذار.
دیگه اینکه میتونی متن خطا رو تو گوگل سرچ کنی.

RIG

متخصص C#.net
سلام خسته نباشید
این ارور برنامه منه .... مشکلش کجاست؟؟؟
انگار میگه اسم ها با هم تطابق ندارن
ولی من هر چی میگردم مشکلی نمیبینم
دقیقا باید کجارو بررسی کنم ؟؟

خطایی که به شما داده شده تو دستور های مایکروسافت از پیش مشخص شده جواب نداره.!
من احساسم اینه که شما تو بخش دوم ارورتون value به مشکل می خوری. شما مطمن هستی که فیلدی که تو دیتابیس گرفتی identity نیست؟ چون داری از این ور عدد براش میفرستی فکر میکنم. و یا اینکه فیل کلیدی گرفتی id رو موقع ثبت قبلا این عدد تو دیتابیس نشسته و نمی تونه دوباره بشینه تو دیتابیس شما. در ضمن خطای شما به کد اس کیو الی شما مرتبط هست. من اون جوری که فکر میکنم مشکل از همین identity یا pk بودن برنامه و ارسال مقدار برای دیتابیس هستش. اگر به نتیجه ای رسیدین در جریان بگذارید ما رو . مرسی