کلوپ طرفداران پرسپولیس

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز

shahin-afagh

عضو جدید
پرسپوليس اگه همون پرسپوليس دور رفت بود شايستگي قهرماني رو داشت هرچند الان هم داره به دوران اوجش برميگرده. اما يادتون نره نوار پيروزي هاي پرسپوليس رو سپاهان تو اصفهان راحت و بدون 7 دقيقه وقت اضافه و صد هزار نفر تماشاچي پاره كرد. تو تهران هم داور هر چي تلاش كرد يه نفر از سپاهان رو اخراج كنه نتونس! سپاهان تحت تاثير جو ورزشگاه ناخواسته عقب كشيد و باخت. اون بازي با سايپا هم كه ديگه خيلي تابلو بود كه پنالتي و اخراج مسلم بازيكن پرسپوليس گرفته نشد و گرنه همون جا كار براي پرسپوليس تموم شده بود.

در هر صورت از يه لحاظ خوشحالم كه پرسپوليس برد، حداقلش اين بود كه چند ميليون نفر خوشحال شدند و سرحال ميرن سركارشون. و اوباش پرسپوليس هم بهانه اي براي ضرر زدن به اموال عمومي نداشتن. اگه هم قهرمان نميشد حالا حالاها داشتيم بهانه 6 امتياز رو بشنويم. اگه 6 امتياز كم نشده بود شرايط كاملا فرق ميكرد و سپاهان هم تو بازي هاي قبلي و اين بازي براي برد به بازي ميرفت.

در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.

مرتیکه ای که اسمت ادمینه من از طرف شادمهر باز اومدم تا فقط جواب این پستت و بدم کاری با اخراج شادمهرباز ندارم چون میدونم خودش وقتی برگرده خوب میشورتت میذاره کنار حالا توجه کن:

اول بهم بگو الان دقیقا سوزش و از کجات احساس میکنی؟!

آقای ادمین اگه داور تلاش کرد 1بازیکن سپاهان و اخراج کنه چرا پنالتی محرز پرسپولیس و نگرفت؟؟

آقای ادمین گویا یادتون رفته که تایم بازی فوتبال و با وقتهای تلف شده اش محاسبه میکنند اگه امشب بیدار بمونید برنامه 90 رو ملاحظه کنید متوجه خواهید شد که وقتهای تلف شده حتی از 7 دقیقه هم بیشتر بوده

آقای ادمین وقتی حرفی میزنید شهامتش و داشته باشید و پستتون و ادیت نکنید طرفداران پرسپولیس یاغی اند؟؟؟؟ جالبه وقتیکه طرفدارای پرسپولیس درون ورزشگاه مشغول برپایی جشن قهرمانی بودند بیرون ورزشگاه تماشاگران وحشی و حیوان صفت و کثیف سپاهان شیشه ماشینهای بیرون استادیوم رو به طرز وحشیانه ای میشکوندن حالا کجا؟ تو تهران !

آقای ادمین به قول شادمهرباز (این بار خودم میگم) :
(( خوردی هسته شو تف کن))

احسنت ! چه شکلکهای جالبی اینجا میبینم از شست این شکلک استفاده بهینه بفرمایید آقای ادمین ;)

مهدي از تهران

عضو جدید
پس دراين تاپيك تون هم بزنيد كه ادمين سايت به خودش اجازه توهين به پرسپوليسي هارو مي ده و مي گه اوباش پرسپوليسي
چه توقعي از بقيه بايد داشت ؟

ناراحت نشيد . اون احتمالاًَ استقلاليه و دست خودش نيس. چند روز ديگه آروم ميشه . ولي اخيراً مشاهده مي‌كنيم كه به جنسيت افراد توهين مي‌كنن و به شخصيت اونا . اونم در كمال صحت عقل . نميدونم ديشب به باشگاه سر زديد يا نه ؟ خيلي شرم آوربود .

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه همه دوستان

قابل توجه همه دوستان

در هر صورت از يه لحاظ خوشحالم كه پرسپوليس برد، حداقلش اين بود كه چند ميليون نفر خوشحال شدند و سرحال ميرن سركارشون. و اوباش پرسپوليس هم بهانه اي براي ضرر زدن به اموال عمومي نداشتن. اگه هم قهرمان نميشد حالا حالاها داشتيم بهانه 6 امتياز رو بشنويم. اگه 6 امتياز كم نشده بود شرايط كاملا فرق ميكرد و سپاهان هم تو بازي هاي قبلي و اين بازي براي برد به بازي ميرفت.

:w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00:
در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.[/quote]

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا ايشون ادمين سايت و نبايد اينطوري رفتار كنه تا بقيه هم چنين اجازه به خودشون بدن و در ضمن نمي تونه برد پرسپوليس ببينه نياد تو اين تاپيك

shahin-afagh

عضو جدید

:w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00:
در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.
[/quote]

سركار خانم نازي دقيقا به همون قسمتي اشاره كردن كه من گفتم

شيشه هاي شكسته ماشينها نشون از اوباش بودن تماشاچيهاي سپاهان داشت حالا من مطمئنم كه آقاي ادمين هم يكي از اين اوباش هستن !

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد وقت اضافه

امروز اخبار ورزشي رو گوش گرفتين يا نه
گفتن بازي 10 دقيقه و 44 ثانيه وقت اضافه داشته

پس ديگه در مورد وقت اضافه تو وقت اضافه صحبت بكنيد نه الان

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي داره به ما توهين مي شه همين اصفهانيها يادشون رفته چه بالاي سر اون سرباز بيچاره اوردن حالا ما شديم اوباش و اونها با فرهنگ اقاي ادمين تحمل باخت نداري نيا اين تاپيك و توهين كن بعد هم يه پرسپوليسي اخراج كن :w00::w00: واقعا كه ......

sajad_gohari

عضو جدید
منم اعتراض خودم رو اعلام ميكنم.
از طرف ديگه اين ادمين هم كه استقلالي از آب دراومد و تحمل قهرماني پرسپوليس رو نداره.
در ضمن يادشون رفته كه 2 سال پيش چجوري و با چه باند بازي و دستهاي پشت پرده(به قول قلعه نوعي):w11: قهرمان شدن.
راستش تقصيري هم نيست، انسان فراموشكاره.
در ضمن همين اوباشي كه ازشون اسم ميبري( كه لياقت ميخواد درباره اونها صحبت كردن)، اگه يكم اهل مطالعه و روزنامه خوندن بودي(البته اين براي طرفدارهاي استقلال عاديه) تو خبر ورزشي امروز ميديدي كه همين اوباش، چجوري قبل از بازي با خداي خودشون راز و نياز ميكردن و توي اون جو ورزشگاه و البته در محل عبور و مرور (خالصانه و با دلي پاك) خواستار قهرماني پرسپوليس بودند.
همين سپاهان هم كه هي ازشون دم ميزني، خوب بود كه ماشين خوت هم بيرون ورزشگاه ميبود تا ميديديم اون وقت هم ازشون طرفداري ميكردي.

دوستان اگر من هم مثل شادمهر عزيز اخراج شدم، هيچ خيالي نيست. چون امام حسين فرموده است:
اگر دين نداري، آزاده زندگي كن.

علي اي حال، اگر من را هم مثل شادمهر عزيز اخراج كردند، شما راه ما را ادامه دهيد، و بدانيد كه من باز خواهم گشت.