کلوپ طرفداران پرسپولیس

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر مهرداد، یکم محترمانه تر باش عزیزم!
حالا یه عکسی اینجا اومد، تو که نباید به پرچم استقلال توهین کنی ...

هووووووووووووووررررااااااااا هووووووووووووووووررررررررررررررراااااااااا بزن قدش

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من توهیم نکردم . باید رعایت بشه . هر کدوم از بچه های پرسپولیسی هم اومدم تو کلوپ ابی ها می تونن اعتراض کنن . این جا کلوپ قرمز هاست و باید بچه های طرفدار تیم پرسپولیس رفت و اومد داشته باشن . من به کسی توهین نکردم . خواهشنا رعایت کنید . کری و کل کل می خوایند بکنید تایپیک کل کل هست برید اونجا کری بخونید .
تو توهین نکردی؟ :eek:
من دیگه قضیه رو ادامه نمیدم، چون جاش نیست، ولی تو هم بیشتر رعایت کن...

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو توهین نکردی؟ :eek:
من دیگه قضیه رو ادامه نمیدم، چون جاش نیست، ولی تو هم بیشتر رعایت کن...
اولش پیام را با پرخاشگری نوشتم اما خودم اصلاحش کردم . من خودم رعایت می کنم . اما شما ها اصلا رعایت نمی کنید . حوصله کل انداختن هم ندارم یاسین جان . نمیخ وام دوستیمون برای یه چیز ساده بهم بخوره .

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
این استقلالیا چرا میاین اینجا و توقع دارین کسی چیزی بهتون نگه ؟؟
مگه عنوان تاپیکو نمیبینید ؟؟؟

=============================

ایمون زاید تو اولین بازیش یه گل زد به سایپا .. خداوند لعنتت کنه ژوزه .. الان تا دقیقه 70 یک هیچ بردن ..دوست دارم تیمش نتیجه بگیره ..:redface:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولش پیام را با پرخاشگری نوشتم اما خودم اصلاحش کردم . من خودم رعایت می کنم . اما شما ها اصلا رعایت نمی کنید . حوصله کل انداختن هم ندارم یاسین جان . نمیخ وام دوستیمون برای یه چیز ساده بهم بخوره .
تو خیلی دیگه قضیش رو گنده کردی ...
من اصلا چیزی نگفتم...
از کسی هم طرفداری نکردم
فقط گفتم که بیشتر رعایت کن، همین

P9QP99

عضو جدید

ایمون زاید تو اولین بازیش یه گل زد به سایپا .. خداوند لعنتت کنه ژوزه .. الان تا دقیقه 70 یک هیچ بردن ..دوست دارم تیمش نتیجه بگیره ..:redface:

جمعه که 6 تا دیگه خوردن دیگه نمیان اینجا . رحمتیو دیدی میگفت هرچی خدا بخواد برج نوعی که از همین الان تسلیم شده

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز

به هر حال همه ی شماها شاهد بودید که من به کسی توهین نکردم . اما باید این موضوع رعایت بشه .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]مهاجم سابق تيم پرسپوليس 20 ثانيه پس از ورودش به ميدان براي آلومينيوم هرمزگان گلزني کرد.
[/h]

به گزارش فارس،‌ ايمون زايد که در نيم فصل اول بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس بود و مانوئل ژوزه او را جواب کرد هفته گذشته به تيم آلومينيوم هرمزگان پيوست و امروز در ديدار با سايپا اولين بازي خود را انجام داد.

* زايد در دقيقه 60 به ميدان آمد و 20 ثانيه پس از حضورش در مسابقه براي آلومينيوم گلزني کرد. اين مهاجم در دربي سال 90 در 10 دقيقه نيز سه گل براي پرسپوليس زد تا سرخ‌پوشان تهراني در آن بازي 3 بر 2 پيروز شوند آن هم در حالي که 10 نفره بودند.

* حدود 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه خليج فارس بندر عباس هستند که به شدت ايمون زايد را تشويق مي‌کنند.

* جعفر بذري بازيکني که زايد به جاي او به ميدان رفت از اين تعويض بسيار ناراحت بود.

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهاجم سابق تيم پرسپوليس 20 ثانيه پس از ورودش به ميدان براي آلومينيوم هرمزگان گلزني کرد.

به گزارش فارس،‌ ايمون زايد که در نيم فصل اول بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس بود و مانوئل ژوزه او را جواب کرد هفته گذشته به تيم آلومينيوم هرمزگان پيوست و امروز در ديدار با سايپا اولين بازي خود را انجام داد.

* زايد در دقيقه 60 به ميدان آمد و 20 ثانيه پس از حضورش در مسابقه براي آلومينيوم گلزني کرد. اين مهاجم در دربي سال 90 در 10 دقيقه نيز سه گل براي پرسپوليس زد تا سرخ‌پوشان تهراني در آن بازي 3 بر 2 پيروز شوند آن هم در حالي که 10 نفره بودند.

* حدود 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه خليج فارس بندر عباس هستند که به شدت ايمون زايد را تشويق مي‌کنند.

* جعفر بذري بازيکني که زايد به جاي او به ميدان رفت از اين تعويض بسيار ناراحت بود.

واقعا متاسف شدم که زاید از پرسپولیس رفت . واقعا مهاجم خوب و باهوشی بود . امیدوارم باز هم به پرسپولیس برگرده .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا متاسف شدم که زاید از پرسپولیس رفت . واقعا مهاجم خوب و باهوشی بود . امیدوارم باز هم به پرسپولیس برگرده .
اگه خوب کار کنه فصل بعد برمیگرده .. فعلا که تو اولین بازیش 3 امتیاز برای آلمینیوم گرفت ..خدا کنه همیشه همینطوری گل بزنه فقط مقابل پرسپولیس نتونه گل بزنه.. من دوست داشتم بره پیکان ...دوست دارم ویسی نتیجه بگیره مربی خوبیه ..
=====================
بچه ها اینجا کل کل نکنید دیگه :|

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خوب کار کنه فصل بعد برمیگرده .. فعلا که تو اولین بازیش 3 امتیاز برای آلمینیوم گرفت ..خدا کنه همیشه همینطوری گل بزنه فقط مقابل پرسپولیس نتونه گل بزنه.. من دوست داشتم بره پیکان ...دوست دارم ویسی نتیجه بگیره مربی خوبیه ..
=====================
آره ویسی مربی خوبی هستش . منم امیدوارم خوب گل بزنه و بازی های خوبی داشته باشه تا فیکس بشه .
بچه منم خواهش دارم اینجا کل کل نکنید.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
۱۸ بازیکن پرسپولیس برای دربی ۷۶ مشخص شدند/ بنگر، ولادتکو و عابدزاده خط خوردندخبرگزاری فارس: یحیی‌ گل‌محمدی پس از تمرین امروز نام ۱۸بازیکن خود را برای دربی ۷۶ اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فردا از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می‌رود. آخرین تمرین سرخپوشان امروز بعد از ظهر برگزار شد که پس از این تمرین گل‌محمدی 18 بازیکن خود را برای دربی 76 اعلام کرد. این بازیکنان شامل نیلسون، محمدی، نورمحمدی، حسینی، خانزاده، ماهینی، مارکو، پولادی، فشنگچی، حقیقی، مهدوی‌کیا، نوری، کلاه‌کج، نقی‌زاده، نوروزی، رضایی، انصاری‌فرد و قاضی هستند. در این لیست نام محسن بنگر، امیرعابدزاده و ولادتکو بازیکن مقدونی جدید پرسپولیس دیده نمی‌شود.

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی خوشی فوتبال هیجانشه میخواین بازی رو سرد کنین
درسته اما اینجا کلوپ بچه هاست و معمولا بچه ها اینجا دور هم جمع میشن و باهم گپو گفت دارن و اخبار باشگاه را میزارن . واسه کل انداختن می تونید تو تایپیک کل کل فوتبالی با هم کوری بخونید .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
۱۸ بازیکن پرسپولیس برای دربی ۷۶ مشخص شدند/ بنگر، ولادتکو و عابدزاده خط خوردندخبرگزاری فارس: یحیی‌ گل‌محمدی پس از تمرین امروز نام ۱۸بازیکن خود را برای دربی ۷۶ اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فردا از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می‌رود. آخرین تمرین سرخپوشان امروز بعد از ظهر برگزار شد که پس از این تمرین گل‌محمدی 18 بازیکن خود را برای دربی 76 اعلام کرد. این بازیکنان شامل نیلسون، محمدی، نورمحمدی، حسینی، خانزاده، ماهینی، مارکو، پولادی، فشنگچی، حقیقی، مهدوی‌کیا، نوری، کلاه‌کج، نقی‌زاده، نوروزی، رضایی، انصاری‌فرد و قاضی هستند. در این لیست نام محسن بنگر، امیرعابدزاده و ولادتکو بازیکن مقدونی جدید پرسپولیس دیده نمی‌شود.
پس کریمی نیست .. بازیکن جدیدمون هم نیست ..
خدا رو شکر بنگر بازی نمیکنه .. داور که قهرمانی باشه و بنگر هم تو بازی باشه محاله پنالتی نده ..
به امید خدا میبریم ..

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کریمی نیست .. بازیکن جدیدمون هم نیست ..
خدا رو شکر بنگر بازی نمیکنه .. داور که قهرمانی باشه و بنگر هم تو بازی باشه محاله پنالتی نده ..
به امید خدا میبریم ..
اره یحیی خیلی خوب بازیکنان را می شناسه . انشاالله با کمک خدا و حمایت طرفدار ها و بازی خوب بچه ها فردا استقلال را می بریم .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]تاج: بیش از ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه راه نمی‌دهیم

نمیدونم اینا از چی میترسن .. کل دنیا دوست دارن بازیای بزرگ هوادار بیشتر بیان اینا نصف ورزشگاهو خالی میزارن ..خسته نباشید واقعا
[/h]

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
=====================

آره ویسی مربی خوبی هستش . منم امیدوارم خوب گل بزنه و بازی های خوبی داشته باشه تا فیکس بشه .
بچه منم خواهش دارم اینجا کل کل نکنید.

درسته اما اینجا کلوپ بچه هاست و معمولا بچه ها اینجا دور هم جمع میشن و باهم گپو گفت دارن و اخبار باشگاه را میزارن . واسه کل انداختن می تونید تو تایپیک کل کل فوتبالی با هم کوری بخونید .

اگه منظورتون منم که باید بگم وظیفم بود چون باید جوابی به عکساشون میدادم که بدونن اینجا با جاهای دیگه فرق داره ماهههههههها کم نمیاریم..باید بدونن که پرچم اصلیشون چ شکلیه

میدونم اینجا جای کل نیست فقط جوابشونو دادم که دیگه از این کارا نکنن

sajad 3000

کاربر ممتاز
كاپيتان پرسپوليس در دربي: سعي مي كنم شرمنده كريمي و مهدوي كيا نشوم

جام ورزشي؛ در صورتی که علی کریمی و مهدی مهدوی کیا به بازی با استقلال نرسند، روز جمعه محمد نوری بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را در دربی بر بازو خواهد بست.

وي كه تا كنون چهره موفقي در دربي تهران از خود نشان نداده است، در آستانه دربی گفت: «دربی با همه بازی های لیگ برتر متفاوت است و به شخصه اعتراف می کنم در بازی های قبلی پرسپولیس مقابل استقلال آن چنان که باید و شاید خوب نبودم و در اندازه های خودم ظاهر نشدم، ولی این بار قصد دارم تمام آن بازی های ضعیف را تلافی کنم و نمایش خوبی ارایه بدهم.»

نوري درباره غیبت احتمالی علی کریمی و مهدی مهدوی کیا و کاپیتان شدن خودش هم افزود: «همه ما امیدواریم علی آقا و آقا مهدی به این بازی برسند، چون بازوبند کاپیتانی متعلق به این دو بازیکن بزرگ و محبوب است و من هم دوست دارم پشت سر این عزیزان وارد زمین شوم. در غیر این صورت هم تمام سعی خود را می کنم تا حرمت بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را حفظ کرده و شرمنده علی آقا و آقا مهدی نشوم. من جمعه می خواهم برای خودم و پرسپولیس یک روز خاطره‌انگیز را رقم بزنم و تصور می کنم این بار نوبت من است که ستاره داربی باشم.»

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاج: بیش از ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه راه نمی‌دهیم

نمیدونم اینا از چی میترسن .. کل دنیا دوست دارن بازیای بزرگ هوادار بیشتر بیان اینا نصف ورزشگاهو خالی میزارن ..خسته نباشید واقعا
100 هزار نفر پر میشه خیالت تخخت .

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورتون منم که باید بگم وظیفم بود چون باید جوابی به عکساشون میدادم که بدونن اینجا با جاهای دیگه فرق داره ماهههههههها کم نمیاریم..باید بدونن که پرچم اصلیشون چ شکلیه

میدونم اینجا جای کل نیست فقط جوابشونو دادم که دیگه از این کارا نکنن
دیدید که خودم هم خوابشون را دادم . اما اینجا جای کل انداختن نیست دوست خوبم .

sajad 3000

کاربر ممتاز
علی کریمی به یک استقلالی اطمینان داد که در دربی بازی نمی کند.

جام ورزشي؛ علی کریمی ستاره تیم پرسپولیس دربی را بی تردید از دست داده است. این خبری است که یکی از بازیکنان استقلال با خوشحالی به همبازیانش داده است.

گفته می شود این بازیکن که از دوستان کریمی و یکی از همبازیان او در تیم ملی است دیروز به کریمی زنگ زده تا حالش را بپرسد. کریمی به او اطمینان داده که نه تنها در دربی روز جمعه که دست کم در بازی های یک ماه تا چهل و پنج روز آینده هم نمی تواند بازی کند.

این خبری بوده که کریمی به نقل از پزشکان پرسپولیس اعلام کرده است. بر اساس شنیده ستاره شماره هشت پرسپولیس به دوست استقلالی اش گفته نمی خواهد سلامتی اش را با بازی در دربی به خطر بیاندازد. گفته می شود رباط پای کریمی آسیب دیده و پزشکان معتقدند چنانچه پیش از بهبودی کامل به میدان برود ممکن است پاره شود و او را ماه ها و چه بسا برای همیشه از میادین دور کند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]حقیقی صددرصد به دربی ۷۶ می‌رسد [/h]
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از حضور حقیقی در تمرینات گروهی امروز مشخص شد او صددرصد به دربی ۷۶ می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از دغدغه‌های کادر فنی پرسپولیس پس از دست دادن کریمی مصدومیت رضا حقیقی بود. این بازیکن که از ناحیه روی پا مشکل داشت امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد و دکتر چشمه‌سری اعلام کرد صد در صد بدون مشکل به دربی می‌رسد.

وی در این زمینه اظهار داشت: کادر پزشکی برای این بازیکن و همچنین مهدوی‌کیا تلاش زیادی کرده که من از همه این عزیزان که پشت پرده زحمت می کشند قدردانی می‌کنم.

ولی حقیقی خودش مصاحبه کرده گفته اگر قرار باشه بازی کنه باید از آمپول استفاده کنه. گفته که درد داره

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله ....اگرم به فرض محال شکست خورد فدای سرش ماهستیم هنوز ...شکست مقدمه پیروزی ست;)پس به اعصاب خودتون مسلط باشید

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی به یک استقلالی اطمینان داد که در دربی بازی نمی کند.

جام ورزشي؛ علی کریمی ستاره تیم پرسپولیس دربی را بی تردید از دست داده است. این خبری است که یکی از بازیکنان استقلال با خوشحالی به همبازیانش داده است.

گفته می شود این بازیکن که از دوستان کریمی و یکی از همبازیان او در تیم ملی است دیروز به کریمی زنگ زده تا حالش را بپرسد. کریمی به او اطمینان داده که نه تنها در دربی روز جمعه که دست کم در بازی های یک ماه تا چهل و پنج روز آینده هم نمی تواند بازی کند.

این خبری بوده که کریمی به نقل از پزشکان پرسپولیس اعلام کرده است. بر اساس شنیده ستاره شماره هشت پرسپولیس به دوست استقلالی اش گفته نمی خواهد سلامتی اش را با بازی در دربی به خطر بیاندازد. گفته می شود رباط پای کریمی آسیب دیده و پزشکان معتقدند چنانچه پیش از بهبودی کامل به میدان برود ممکن است پاره شود و او را ماه ها و چه بسا برای همیشه از میادین دور کند.

سلامتی علی کریمی خیلی مهم تراز داربی هستش تیم در آینده با علی نیاز داره .