کلوپ طرفداران پرسپولیس

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نوروزی یه بازی خوبه دیگه مییییره تا 2 ماه دیگه ..تو بازی ذوب آهن واقعا خوب بود .. رضایی هم که مثل همیشه رو اعصابه ..کاظمیان هم اصلا در حد پرسپولیس نیست ...ولی خدایی نقی زاده از وقتی اومده زحمت کشیده ..اونم بازیکنای جدیدمون بیان برا نیمکت خوبه ..
و از همه اینا مهم تر جای کریمی و یا یه بازی ساز خوب تو تیم خالیه نوری اصلا نمیتونه این کارو بکنه...
نوری هم هر ماه یه بار یه پاس خوب میده به نظرم نوری هم باید بره تو لیست سیاه...

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنده بازی دربی کدام تیم است ؟​
الف ) استقلال​
ب ) پـَـَـ نــه پـَـَــــ پرسپولیس!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نوری کلا جالبه ..یه بازی خیلی خوبه عالیه ..یه بازی هم خوب نیست ..یه بازی بعضی دقایقشو خوبه بعضی وقتا خوب نیست ..اما کلا بازیکن خوبیه ..و تازه خوب شده اولای فصل که افتضاح بود ..بنظرم بهتر هم میشه ..نوری باید هر بازی 90 دقیقه بازی کنه ...
معظل ما الان اینه که هافبک نداریم ..با اومدن حقیقی و کریمی و یکی دو تا بازیکن جدید مطمئنم تیم خیلی بهتر میشه ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
برای بازی با تراکتورسازی 3 بازیکن اصلیمون رو نداریم ..نوروزی انصاری فرد و بنگر ... واقعا انگار این داور اومده بود بازیکنای ما رو مقابل تراکتورسازی محروم کنه ... بدتر اینکه خط حمله کاملا خالی میشه ..قاضی که مصدومه زاید هم رفت انصاری فر هم که محرومه..حتما باز میخواد رضایی و کاظمیان رو بازی بده و ما رو حرص بده ...
من که ترجیح میدم سیف الهی بازی کنه نه کاظمیان ...

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیتر روزنامه های امروز ایران

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
در رقابت بر سر عنوان بازیکن سال آسیا لی کئون هو اول شد / کریمی اول نشد

خبرگزاری پرسپولیس : علی کریمی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مرد سال فوتبال آسیا انتخاب نشد.

نامزد کره*ای دریافت عنوان بر ترین بازیکن فوتبال آسیا لی کئون هو به عنوان بازیکن برتر سال 2012 آسیا انتخاب شد.لی کئون هو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی کره جنوبی و تیم باشگاهی اولسان هیوندای کره جنوبی در رقابت با علی کریمی از ایران و ژنگ ژی از چین مهم*ترین جایزه فوتبال آسیا را به دست آورد.
این بازیکن کره*ای در حاشیه نشست خبری نامزدها اعلام کرده بود که علی کریمی بهترین بازیکن آسیاست و رای او برای بهترین بازیکن قاره این بازیکن نامدار است.پیش از انتخاب بازیکن کره*ای، علی کریمی و ژنگ ژی به روی صحنه آمدند و نمادی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کردند.شین جی کاگاوا بازیکن ژاپنی تیم فوتبال منچستر یونایتد نیز به عنوان بهترین بازیکن شاغل در لیگ های اروپایی انتخاب شد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
88888888888888888888888888888888888888
88888888888888888888888888888888888888

8888888 8888888888888888888888888888888888888888
8888888888888888888888888888888888888888888 888888888888888888888888888888888888888888888888
888888888888888888888888888888888888888888888888888 88888888888888888888888888888888888888888888888888888888

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من هم خلاصه بگم در اون afc رو باید گل گرفت.
ایران اول :surprised::surprised::eek:

خیلی دوست دارم بدونم معیارشون دقیقا چی بوده ..
بعد از این همه نتایج بد تو فوتبال و فوتسال و افت در رنکینگ هایی که فیفا میده رو چه حسابی ایران باید بهترین فدراسیون بشه ؟
یعنی ما تو این یکسال بیشتر از کره و ژاپن پیشرفت کردیم ..؟
جالبتر از همه اینکه کفاشیان میگه این انتخاب به ما نشون داد که راه رو درست رفتیم ...:eek:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
در رقابت بر سر عنوان بازیکن سال آسیا لی کئون هو اول شد / کریمی اول نشد

خبرگزاری پرسپولیس : علی کریمی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مرد سال فوتبال آسیا انتخاب نشد.

نامزد کره*ای دریافت عنوان بر ترین بازیکن فوتبال آسیا لی کئون هو به عنوان بازیکن برتر سال 2012 آسیا انتخاب شد.لی کئون هو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی کره جنوبی و تیم باشگاهی اولسان هیوندای کره جنوبی در رقابت با علی کریمی از ایران و ژنگ ژی از چین مهم*ترین جایزه فوتبال آسیا را به دست آورد.
این بازیکن کره*ای در حاشیه نشست خبری نامزدها اعلام کرده بود که علی کریمی بهترین بازیکن آسیاست و رای او برای بهترین بازیکن قاره این بازیکن نامدار است.پیش از انتخاب بازیکن کره*ای، علی کریمی و ژنگ ژی به روی صحنه آمدند و نمادی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کردند.شین جی کاگاوا بازیکن ژاپنی تیم فوتبال منچستر یونایتد نیز به عنوان بهترین بازیکن شاغل در لیگ های اروپایی انتخاب شد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
در بین این همه بازیکن اینکه یه نفر جز 3 بازیکن برتر آسیا باشی خودش کلی افتخار داره ...
کریمی نشون داد تو سن 34 سالگی هم میتونه بهترین باشه ...

وقتی که حتی بازیکن کره ای هم گفت بنظر من کریمی لایق بردن این جایزه ست ....

راستی بهترین بازیکن جوان آسیا یه عراقی انتخاب شده ..

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف اما خدا را شکر.
به قول داش علی اودن جز 3بازیکن برتر آسیا آرزوی خیلی از بازیکنان است.

در بین این همه بازیکن اینکه یه نفر جز 3 بازیکن برتر آسیا باشی خودش کلی افتخار داره ...
کریمی نشون داد تو سن 34 سالگی هم میتونه بهترین باشه ...

وقتی که حتی بازیکن کره ای هم گفت بنظر من کریمی لایق بردن این جایزه ست ....

راستی بهترین بازیکن جوان آسیا یه عراقی انتخاب شده ..

100%
راستی بهترین بازیکن جوان بانوان آسیا یک کره ای شد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
کریمی: امیدوارم ذره‌ای مردم ایران را شاد کرده باشم/ به فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم

خبرگزاری فارس: کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با حضور در جمع سه بازیکن برتر آسیا امیدوارم حداقل ذره‌ای مردم ایران را خوشحال کرده باشم.

به گزارش خبرگزاری فارس علی کریمی پس از حضور در مراسم انتخاب بهترین فوتبالیست مرد آسیا اظهار داشت: با توجه به شرایط فوتبال ایران امیدوار هستم حضور من در جمع سه بازیکن برتر آسیا در این مراسم ذره‌ای مردم ایران را شاد کرده باشد.

وی افزود: به غیر از من دو بازیکن برتر آسیا نیز در این انتخابات بودند که جا دارد به نفر اول تبریک بگویم. هر بازیکنی دوست داشت که در این انتخاب، نفر اول باشد اما قسمت من نبود و امیدوارم سایر فوتبالیست‌های ایرانی به این رتبه در سال‌های آینده برسند.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: به نوبه خودم به فدراسیون فوتبال ایران نیز این انتخاب را تبریک می‌گویم و امیدوارم که با وجود اینکه کارمان سخت است اما بتوانیم به خاطر دل مردم و موفقیت‌های آینده فوتبال کشورمان به جام جهانی برویم.
پس از این مراسم بازیکن کره‌ای که به عنوان برترین بازیکن انتخاب شد با علی کریمی خوش و بش گرمی داشت.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
[h=1]پرسپولیسی‌ها بهمن ماه در برزیل [/h]
تیم فوتبال پرسپولیس برای شرکت در یک تورنمنت 5 جانبه، بهمن ماه عازم سائوپولو برزیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه ترافیک برزیل پس از عقد قرار داد با پرسپولیسی‌ها در نخستین گام این تیم را به یک تورنمنت معتبر جهانی دعوت کردند.

از همین رو تیم فوتبال پرسپولیس برای شرکت در تورنمنت 5 جانبه با حضور تیم‌های مطرح و بزرگ اروپا قرار است بهمن ماه عازم سائوپولو برزیل شود.

این تورنمنت 5 جانبه برای رده‌های سنی زیر 21 ساله برگزار خواهد شد و قرار است پس از جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس نفرات اعزامی به این مسابقه‌ها مشخص شوند.

گفتنی است تیم فوتبال ترافیک برزیل با عقد قرار داد 3 ساله با پرسپولیسی‌ها تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]از نظر پرسپولیسی‌ها کریمی بهترین آسیا است [/h]
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از نظر همه ما علی کریمی به عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب شده است.
جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در خصوص بازی پرسپولیس و ملوان حرفی نمی‌زنم اما به نظرم همان طور که پیش‌بینی می‌‌شد دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و یکی از بهترین بازی‌های لیگ را مخصوصا در نیمه دوم شاهد بودیم.

وی درباره بازی با تراکتورسازی نیز گفت: متأسفانه در این بازی سه بازیکن خوب خود را در اختیار نداریم اما برای گرفتن امتیاز باید هواداران در ورزشگاه خودمان ما را حمایت کنند. به نظرم حساسیت بازی با تراکتورسازی تا قبل از نیم فصل برای ما دو برابر است و باید به امتیاز کامل برسیم.

حسینی ادامه داد: تراکتورسازی جزو تیم‌های بالانشین جدول لیگ برتر است و قطعا برد مقابل این گونه تیم‌ها باعث می‌شود تا آنها متوقف و سپس پرسپولیس به آنها نزدیک شود امیدواریم که به سه امتیاز بازی با تراکتورسازی برسیم.

وی در خصوص عملکرد خوب پرسپولیس در چند بازی گذشته نیز گفت: ما هیچ وقت به گذشته نگاه نمی کنیم که در کدام بازی خوب و یا بد بوده‌ایم ما برای برد در دیدارهای آینده باید تلاش کنیم تا به سه امتیاز بازی برسیم.

مدافع سرخپوشان درباره حضور علی کریمی به عنوان دومین بازیکن مرد آسیا گفت: به نظر ما کریمی بهترین بازیکن آسیا است او در این شرایط به فوتبال ایران در قاره آسیا کمک بزرگی کرد تا نام کشورمان در بین بهترین‌های آسیا دیده شود.

حسینی در پایان تصریح کرد: به فدراسیون فوتبال بابت انتخابش به عنوان بهترین‌ فدراسیون آسیا تبریک می گویم و امیدوارم در این شرایط همه کمک کنیم تا مسافر جام جهانی شویم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=2]جنجال ساخته‌اند و اتهام بی‌اساس می‌زنند
[/h]
حسین قدوسی با انتقاد از بیانیه باشگاه ملوان گفت: باشگاه پرسپولیس نه تنها به مدیر رسانه‌ای بلکه به مسئولان رده بالاتر ملوان هم اجازه نمی‌دهد که وارد حیطه تصمیمات مدیریتی پرسپولیس شوند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در واکنش به بیانیه‌ای که از سوی مدیر رسانه‌ای باشگاه ملوان صادر شده، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که در این بیانیه به شیرینی، سرپرست پرسپولیس اتهام مستقیم و بی اساس زده شده که این اتهام قابل پیگیری است. البته نه تنها ایشان، بلکه دیگر مسئولان باشگاه ملوان هم چه قبل از بازی و چه بعد از دیدارشان با ما به حریم باشگاه پرسپولیس ورود و بی‌احترامی کردند.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان به هیچ فردی خارج از خانواده پرسپولیس اجازه این تحرکات را نمی‌دهد و مقاومت خواهد کرد. شیرینی تنها از حق و حقوق باشگاه دفاع کرده و برابر جریاناتی که خواهان موفقیت پرسپولیس نیستند ایستادگی کرده است. اگر دقت کنید قبل از بازی بحث پیامک‌ها مطرح شد، در طول بازی هم به بازیکنان پرسپولیس اهانت کردند و بعد از بازی هم بیانیه‌های تندی دادند. همچنین قبل از بازی به سراغ دو کاپیتان اول و دوم پرسپولیس رفتند. با این حال باشگاه پرسپولیس هیچ یک از اینها را پاسخ نداد و وارد جریان مقابله به مثل با باشگاه ملوان نشد چرا که باشگاه پرسپولیس نمی‌خواست به خاطر سه امتیاز مسائل اخلاقی را زیر پا بگذارد.

قدوسی با اشاره به اتهاماتی که به سرپرست پرسپولیس وارد شده، گفت: متاسفانه هنوز اظهارات تند آقایان ادامه دارد و ظاهرا در فوتبال ما هیچ مرجعی برای رسیدگی به این مسائل وجود ندارد. مسائل زیادی درباره سرپرست تیم ما مطرح شده که به هیچ عنوان در حیطه‌ی وظایف مدیر رسانه‌ای ملوان نیست. بهتر بود که مسئولان رسانه‌ای ملوان کار خودشان را انجام می‌دادند و کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی را طوری مدیریت می‌کردند که به سرمربی پرسپولیس اهانت نشود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار کرد: به فوتبالی نبودن سرپرست پرسپولیس اشاره شده است. مگر الزاما سرپرست یک تیم باید فوتبالی باشد؟ این اظهارات دخالت عینی در امور داخلی باشگاه پرسپولیس است و نه تنها در حیطه‌ی اظهارات مدیر رسانه‌ای نیست بلکه باشگاه پرسپولیس به مسئولان بالاتر ملوان هم اجازه نمی‌دهد که وارد حیطه تصمیمات مدیریتی پرسپولیس شوند. در قبال این اظهارات می‌توان این بحث را مطرح کرد که چرا افراد غیربومی مالکیت و مدیریت باشگاه ملوان را در حضور افرادی چون صالح‌نیا، غفور جهانی، نصرت ایران‌دوست و ... در اختیار گرفته‌اند؟

وی ادامه داد: اگر بحث مالکیت را هم کنار بگذاریم، آیا در مدیریت نمی‌شود از افراد بومی استفاده کرد؟ اما باشگاه پرسپولیس هرگز چنین مسائلی را مطرح نکرد و برخلاف مسئولان ملوان، قصد دخالت در امور سایر باشگاه‌ها را ندارد و نخواهد داشت. در این بیانیه به شیرینی اتهام زده شده که حرف‌های غیرواقعی زده و کارهای جنجالی انجام داده، اما باید پرسید سرپرست پرسپولیس چه کار جنجالی و غیراخلاقی انجام داده است؟ آیا قبل از بازی پیامک زده است؟ آیا با کاپیتان‌های تیم حریف تماس گرفته است؟ آیا رفتن سرپرست پرسپولیس به منزل حمید غفاری و تقدیر از او و همچنین تقدیر باشگاه پرسپولیس از خانواده سیروس قایقران کار حاشیه‌ای است یا اهانت به بازیکنان پرسپولیس در طول بازی؟ چرا اینقدر دوستان سعی دارند از اعتبار مردم انزلی هزینه کنند؟

قدوسی با بیان اینکه ظاهرا مسئولان ملوان با برخی اقدامات و اظهارات پیش از بازی تیم‌شان با پرسپولیس قصد ایجاد جنگ روانی داشتند، گفت: بر کسی پنهان نیست که برخی از مسئولان ملوان به دنبال جنگ روانی بودند اما باشگاه پرسپولیس سکوت کرد تا بازی در آرامش برگزار شود. هر چند اگر قضاوت بدون اشتباه بود پرسپولیس می‌توانست پیروز بازی باشد. برد و باخت همیشه یک طرف فوتبال است و مسائل اخلاقی هم یک طرف، اما دوستان مسائل اخلاقی را نادیده گرفتند و همچنان در حال تاختن هستند. گناه شیرینی این بوده که از پرسپولیس دفاع کرده و مقابل جریان‌های تمامیت‌خواه ایستاده است. ما از اظهارات مدیر رسانه‌ای ملوان متاسفیم، اظهارات این فرد یا بدون آگاهی مسوولان رده بالاتر ملوان بوده که اگر اینگونه بوده باشد امیدواریم برخورد لازم صورت گیرد اما احتمال دیگری هم هست که دیگران حرف خود را از زبان ایشان زده باشند. در غیر اینصورت نمی‌دانیم چه باید بگوییم و فقط می‌توانیم اظهار تاسف کنیم. امیدواریم آقای هدایتی همه مسائل باشگاه را زیر نظر دشته باشند و بدانند که برخی افراد در این چند روز چه اظهارات تند و دور از اخلاقی مطرح کرده و چه اتهاماتی زده‌اند. هواداران پرسپولیس هم بدون شک همه این مسائل را رصد کرده و درباره همه مسوولان قضاوت خواهند کرد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
تقدیر مدیرعامل پرسپولیس از AFC

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از مسوولان AFC‌ به خاطر انتخاب کریمی در جمع سه بازیکن برتر آسیا تقدیر کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از مسوولان AFC‌ به خاطر انتخاب کریمی در جمع سه بازیکن برتر آسیا تقدیر کرد. در نامه رویانیان آمده است: قرار گرفتن کریمی در جمع سه نفر برتر و بنگر در جمع 5 نفر برتر آسیا باعث خوشحالی ما شد. ما به نیابت از هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس از شما تشکر می‌کنیم.

در دو دهه اخیر بازیکنان بزرگی مثل عابدزاده، کریمی، باقری، دایی، هاشمیان و پیروانی در پرسپولیس حضور داشتند و تیم ما افتخار معرفی این عزیزان را به فوتبال ایران و آسیا دارد. مطمئن باشید باز هم تلاش می‌کنیم در این زمینه موفق عمل کنیم و در مسابقات آسیایی درخشش‌های گذشته را تکرار کنیم.

پرسپولیس در بعد فنی مسائل اخلاقی و هواداران فعالیت زیادی می‌کند. همچنین بازیکنی مانند کریمی و مهدوی کیا در این امر به ما کمک می‌کنند این عزیزان تعدادی از کودکان بی سرپرست را تحت حمایت خود قرار دادند.

دوست داریم ارتباط تنگاتنگی با AFC داشته باشیم. پرسپولیس از نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا محبوب‌ترین تیم است و در سال‌های اخیر پرتماشاگرترین بازی‌ها را داشته است. من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به نیابت از 30 میلیون هوادار این تیم از اینکه کریمی را در بین 3 بازیکن برتر فوتبال آسیا قرار دادید تقدیر و تشکر می‌کنم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
انصاری فرد: پیشنهاد سلتیک منتفی نشده ؛ نیم فصل تصمیم می‌گیرم بمانم یا نه

جام ورزشی؛ فارس نوشت: کریم انصاری فرد در خصوص احتمال لژیونر‌ شدنش و بازی مقابل ملوان و اتفاقات اخیر پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد که در زیر آن را می‌خوانیم:

* پرسپولیس در شرایطی قرار دارد؟
- خوشبختانه در چند بازی اخیر نسبت به بازی‌های ابتدای فصل به دلیل هماهنگی بیشتر بازیکنان شرایط‌مان بهتر و روان‌تر شده به همین دلیل در کنار بازی خوب خوشبختانه به نتایج خوبی هم می‌رسیم تا انشاالله هر چه سریعتر‌ به بالای جدول برسیم. ما امسال تیم بسیار خوبی داریم اما متاسفانه بنا بر دلایلی به نتایج دلخواه نرسیدیم. انشاالله در نیم فصل دوم همه چیز را جبران خواهیم کرد و امیدوارم که این فرصت را داشته باشیم.

* بازی مقابل ملوان چطور بود؟
- بازی بسیار خوبی از سوی دو تیم به نمایش گذاشته شده و به نظرم همه هواداران و حتی آنهایی که این بازی را از تلویزیون می‌دیدند لذت بردند. شاید در فوتبال ما از این گونه فوتبال‌ها کمتر دیده شود. چون دو تیم در طول 90 دقیقه مدام حمله کردند و دروازه های هر دو تیم همواره تهدید می‌شد. هیچ تیمی در بازی روز چهارشنبه بین پرسپولیس و ملوان ضد فوتبال بازی نکرد. به نظرم این مورد بسیار خوب است و باید به فوتبال تبریک گفت.

* چرا 3 کارته شدی؟
- از شما خواهش می‌کنم که آمار مرا در خصوص گرفتن کارت‌های زرد یا قرمز در فوتبال ایران در طول 7 سال گذشته پیدا کنید. نمی‌خواهم حرفی بزنم که از خودم تعریف باشد؛ 7 سالی است که در لیگ برتر ایران بازی می‌کنم اما متاسفانه در طول این 7 سال هر موقع صالحی داور بازی بوده یا به من کارت زرد داده و یا قرمز. امسال هم تا الان 3 کارت گرفتم که 2 تای آنها را آقای صالحی به من داد.

* به این موضوع اعتراض دارید؟
- دست آقای صالحی درد نکند، وقتی که شنیدم که صالحی داور بازی ملوان و پرسپولیس است وقتی سمت رشت می‌رفتم با خودم گفتم که فردا یک کارت دیگر در انتظار من است. همین حرف را به برخی از بچه‌های پرسپولیس هم زدم.

* یعنی خطایی که بر روی حریف کردی کارت نداشت؟
- در آن صحنه من واقعا اصلا با بازیکن حریف برخوردی نداشتم. پای بازیکن رو به بالا آمد و من سعی کردم که به او برخورد نکنم اما به یک باره کارت زرد را جلوی چشمانم دیدم. چه حرفی بزنم؟ پس بهتر است بیشتر در این باره حرفی نزنیم.

* به نظر شما واکنش پرسپولیسی‌ها سابق ملوان طبیعی بود؟
- خوشبختانه این عزیزان خوب بودند. من برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنم فقط همین.

* آقای انصاری فرد این روزها بحث پیشنهادهای یک میلیون دلاری به شما سوژه داغ محافل فوتبالی است. ماجرا چیست؟
- محمد رویانیان همیشه به من لطف داشته و به همین دلیل من از انتخاب پرسپولیس خوشحالم. ایشان همیشه به عنوان مدیری لایق در قبال من تلاش‌های زیادی انجام داده است. من پیشنهاد‌های بسیار خوبی دارم، اما واقعا تا به این لحظه هنوز تصمیم جدی نگرفته‌ام. همه چیز را به نیم فصل موکول کردم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. فعلا هم 3 کارته شدم و متاسفانه بازی مقابل تراکتورسازی را از دست دادم. در این چند روزه یعنی در نیم فصل صد در صد تصمیم نهایی‌ام را می‌گیرم، پیشنهادهای بسیار خوب دارم و با وجود اینکه اینکه به باشگاه رسیده، به مدیر برنامه‌هایم نیز داده شده است.

* آیا 5 پیشنهاد خارجی داری؟
- من هیچ حرفی در این باره نمی‌زنم، می‌خواهید بدانید چرا؟ هر وقت آمدم درباره خودم حرف بزنم گفتند کریم انصاری فرد می‌خواهد برای خودش بازار گرمی کند. در حالی که خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم که آنقدر توانایی به من داده که نیازی نباشد به دنبال بازار گرمی و این گونه مسائل باشم. روزی که من آقای گل فوتبال ایران شدم نیاز به بازار گرمی نبود و این به دلیل خواست خدا و تلاش خودم بود. خدا به من همیشه عزت داده و این برای من بهترین پاداش بود.

* مثل اینکه دل پری از اتفاقات اخیر داری؟
- خیر، حرف من این است که هیچ وقت دنبال بازار گرمی نبوده‌ام. آقای گل شدم و خدا به من کمک کرد تا تیم‌های زیادی برای جذب من تلاش کنند و هیچ نیازی به بازار گرمی نداشتم. اما متاسفانه برخی از دوستان حرف‌هایی به زبان آوردند که کریم می‌خواهد بازار گرمی کند. من در مورد این وضعیت هیچ حرفی نمی‌زنم.

* بالاخره می‌خواهی در پرسپولیسی بمانی یا بروی؟
- فعلا به هیچ تیمی جواب مثبت و منفی نداده‌ام. هنوز مشخص نیست که در نیم فصل دوم در پرسپولیس هستم یا خیر. به من اجازه بدهید به موقع خودش حرف بزنم.

* ماجرای پیشنهاد باشگاه سلتیک چه بود؟
- این باشگاه با من صحبت کرد اما به آنها هم گفتم به شما جواب می‌دهم. اول تصمیمم این بود که جواب منفی بدهم، اما همه چیز را گذاشته‌ام تا نیم فصل. عجله نکنید، به نظر من حرف و حدیث های زیادی مبنی بر گرفتن پول‌های میلیاردی برای من مطرح شد اما هر فوتبالیستی که این پول‌ها را می‌گیرد، زحمت می‌کشد و بدون زحمت به این پول‌ها نمی‌رسد. اصلا هر کسی که این پول‌ها را می‌گیرد نوش جانش. هر کسی که درباره عملکرد من انتقاد‌هایی داشت خواهش می‌کنم در 5 سال گذشته عملکرد مرا بررسی کند و بعد هر چه دوست دارد بگوید.

* دوست داشتی مقابل تراکتور سازی بازی می‌کردی؟
- بله، خیلی خیلی دوست داشتم مقابل تراکتورسازی بازی کنم. باور کنید یکی از بازی‌های که دوست داشتم در ورزشگاه آزادی به میدان بروم بازی با تراکتورسازی بود اما متاسفانه نشد. انشاالله سایر بچه‌ها بتوانند با تلاش امتیاز این بازی را تا قبل از نیم فصل کسب کنند.

* علی کریمی هم به عنوان دومین بازیکن آسیا انتخاب شد؟
- خیلی خوشحالم که کریمی را در بین 3 بازیکن برتر آسیا دیدم. بیشتر خوشحال می‌شدم که علی آقا مرد اول سال آسیا می‌شد اما با این انتخاب هم چیزی از ارزش‌های این اسطوره مثال زدنی فوتبال کشورمان کم نمی‌شود. کریمی در این سن و سال که همه می‌گفتند فوتبال را باید کنار بگذارد در بین 3 بازیکن برتر آسیا قرار گرفت، این مسئله‌ای نبود که بخواهیم بگوییم ایرانی‌ها رای دادند و بنا بر دلایل خاص خودش بود. کل آسیا به کریمی رای دادند و به نظرم این یک افتخار برای فوتبال ایران است.

* آقای انصاری‌فرد هواداران پرسپولیس دوست ندارند تو از این تیم جدا شوی؛ با آنها چه حرفی داری؟
- هواداران دعا کنند که انشاالله در پرسپولیس بمانم. من بازیکنی هستم که هر وقتی که با یک تیم قرارداد امضا کنم و لباس آن تیم را بپوشم با همه وجودم برای تیمم تلاش می‌کنم. پرسپولیس هم تیمی بود که دوستش داشتم و بالاخره به آن پیوستم اما باید ببینیم که سرنوشتم را خدا چگونه از این به بعد مشخص خواهد کرد.