کلوپ آبیدلان.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
ان للمتقین مفازا / حدائق و اعنابا(همانا پیروزی برای پرهیزکاران است / باغها و انگورها)...سوره نبا
.
.
سلام
ایشالا فردا بترکونیم راه اهن رو جوری که تمام قطاراش بهم بخورن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم این محمد5موسوی هم یه مدته کم پیدا شده آ ، اونم یهویی

ایشالله فردا خوب بازی کنیم ، اما نمیدونم چرا حس میکنم مثل بازی با نفت تهران دور برگشت که خیلی شل بازی کردیم بشه ، خدا کنه ببریم
ما این همه بازیکن گرفتیم که دیگه هی نگیم خسته ایم خسته ایم ، از همه باید استفاده کنیم

ایشالله فردا هر کی بازی کنه بهتر از قبل باشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا.تاپیکو شستن بچه ها
راه اهن چجور تیمیه امسال؟؟؟
سورینت چیه وصل کردن بهش؟؟

پس سلام
فقط میدونم که بابک زنجانی که خیلی مایه داره و پولدار الان همه کاره راه آهن شده ، میخواستن اسمشو عوض کنن کلا بذارن سورینت ، اما بعد شد راه آهن سورینت
خط حمله خوبی نداره اما دفاعش بدک نیست
شیرینی موتور رو نپیچون
تیم ما هم میره بازیکن خارجی میاره پول نمیده اونا هم که خبر ندارن چی به چیه ، دوباره لاوره امروز تو تمرین نبوده ، باز خدا پدر این ساموئل رو بیامرزه
---------------------
ببخشید من دوباره دچار فقدان تشکر شدم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس سلام
فقط میدونم که بابک زنجانی که خیلی مایه داره و پولدار الان همه کاره راه آهن شده ، میخواستن اسمشو عوض کنن کلا بذارن سورینت ، اما بعد شد راه آهن سورینت
خط حمله خوبی نداره اما دفاعش بدک نیست
شیرینی موتور رو نپیچون
---------------------
ببخشید من دوباره دچار فقدان تشکر شدم

شیرینی کجا بود بابا.حلوا باید بدم.الان ی سالو خورده ایه دارمش...سیستم دنده دهیش ریخته بهم قاط زده

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ابیدلان از دل جنگل این پممو میذارم بس سرعت و انتن دهی کمه که برا بالا اومدن این صفحه تقریبن 9 مین وقت کشید اما با این حال به عشق استقلال منتظر شدم که بیام بگم پرچممون همیشه بالاست مگه نه رفقا............

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ابیدلان از دل جنگل این پممو میذارم بس سرعت و انتن دهی کمه که برا بالا اومدن این صفحه تقریبن 9 مین وقت کشید اما با این حال به عشق استقلال منتظر شدم که بیام بگم پرچممون همیشه بالاست مگه نه رفقا............

بابا دمت گرم
سلام
تارزان نخورت حواست باشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیرینی کجا بود بابا.حلوا باید بدم.الان ی سالو خورده ایه دارمش...سیستم دنده دهیش ریخته بهم قاط زده

یه مو از خرس کندن غنیمته :D
همون حلوا رو بده بخوریم
اگه از ضرب المثل بالایی ناراحت شدی نخونش جاش اینو بخون : حلوای نقد به از شیرینیه نسیه هست ، حلواتو بخوریم به به :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام کجایی؟؟ جای ما خالی:surprised:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مو از خرس کندن غنیمته :D
همون حلوا رو بده بخوریم
اگه از ضرب المثل بالایی ناراحت شدی نخونش جاش اینو بخون : حلوای نقد به از شیرینیه نسیه هست ، حلواتو بخوریم به به :D

نه بابا ناراحت بشم؟؟ منو نشناختی هنوز
ولی علی قربون بزاق دهنت هنو با ای سنت فرق بین خرس و کفتارو نمیدونی؟؟:)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی ی سوال؟
چرا استقلال چند ماهه کلا داره بد بازی میکنه؟ قشنگ بازی نمیکنه.با این همه بازیکن

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا دمت گرمسلامتارزان نخورت حواست باشه
چاکر رفیق بابا اواتارتیم خخخخخخ نترس ما خودمون یه پا تارزانیم راسی بازم طبق معمول داشت یادم میرفت علیک سلام
سلام کجایی؟؟ جای ما خالی:surprised:
دقیقا الان بالای درخت نشستم تو جنگل های شمال تبلت تو دستم دولول روی پام مثلا اومدیم با دوستان اومدیم شکار............ جات خالی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چاکر رفیق بابا اواتارتیم خخخخخخ نترس ما خودمون یه پا تارزانیم راسی بازم طبق معمول داشت یادم میرفت علیک سلامدقیقا الان بالای درخت نشستم تو جنگل های شمال تبلت تو دستم دولول روی پام مثلا اومدیم با دوستان اومدیم شکار............ جات خالی

بابا شکارچی...ماشه تفنگتیم
حالا اومدین چی بزنین؟؟؟ گورخر؟؟ گناه دارن.گورسگ اگه داره بزن
یکی از رفیقام ی تفنگ داشت وحشتناک میزد.دو تا کبوتر یا نمیدونم قمری بود بهم دوختشون

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاکر رفیق بابا اواتارتیم خخخخخخ نترس ما خودمون یه پا تارزانیم راسی بازم طبق معمول داشت یادم میرفت علیک سلامدقیقا الان بالای درخت نشستم تو جنگل های شمال تبلت تو دستم دولول روی پام مثلا اومدیم با دوستان اومدیم شکار............ جات خالی

به به خوش بگذره ، جای من پس جدی خالیییی

شب همه ی آبیدلا ب خیر....
شب شما هم بخیر

پرچم بالای بالاس .

آورین آورین

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی ی سوال؟
چرا استقلال چند ماهه کلا داره بد بازی میکنه؟ قشنگ بازی نمیکنه.با این همه بازیکن

کلا استقلال از دورانی که مرفاوی برای دفعه دوم اومد تا الان سر جمع 20-25 تا بازی قشنگ داشته و به دل من نشسته ، سالی 5-6 تا
تیم قبلی قلعه نویی بهتر بود ، مرفاوی و مظلومی خیلی محتاط بودن ، قلعه نویی هم محتاط شده ، مربی شجاع باشه و روحیه رو تزریق کنه خیلی تاثیر میذاره

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا استقلال از دورانی که مرفاوی برای دفعه دوم اومد تا الان سر جمع 20-25 تا بازی قشنگ داشته و به دل من نشسته ، سالی 5-6 تا
تیم قبلی قلعه نویی بهتر بود ، مرفاوی و مظلومی خیلی محتاط بودن ، قلعه نویی هم محتاط شده ، مربی شجاع باشه و روحیه رو تزریق کنه خیلی تاثیر میذاره

یادته چند سال پیشا؟؟ استقلال شده بود تیم دقایق اخر..بازی با ابومسلمو بردیم 3-2..برق شیراز رو هم بردیم که تو ازادی اول افتادیم عقب...عنایتی گل زد رفت طرف تماشاگرا براشون دست به نشونه تاسف تکون داد...عجب استقلالی بودیم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون قربان فردا استقلال چ ساعتی بازی داره؟

19:30 شروع میشه
ایشالله ببریم
تو این دو سه سال هر بازی استقلال چند نفر یهو افتضاح میشن ، نمیدونم چرا ، این بازی با بوریرام اکبرپور نقش اول بود ... انگاری تیم 11 نفره نیست

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادته چند سال پیشا؟؟ استقلال شده بود تیم دقایق اخر..بازی با ابومسلمو بردیم 3-2..برق شیراز رو هم بردیم که تو ازادی اول افتادیم عقب...عنایتی گل زد رفت طرف تماشاگرا براشون دست به نشونه تاسف تکون داد...عجب استقلالی بودیم

آره ... تیم هجومی نیاز به بازیکنهایی با تفکر هجومی هم داره کنار مربی شجاع ، شاید این تفکر تو بعضیا نیست ، مثلا تیم ملی هم دیگه هجومی نیست
پرسپولیس هم وضعش بده ....
فکر کنم امسال فولاد تا اینجا بهتر بوده البته من فقط خلاصه بازیهاشو میبینم نمیشه خوب قضاوت کرد

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
19:30 شروع میشه
ایشالله ببریم
تو این دو سه سال هر بازی استقلال چند نفر یهو افتضاح میشن ، نمیدونم چرا ، این بازی با بوریرام اکبرپور نقش اول بود ... انگاری تیم 11 نفره نیست

ایشالا میبرن....خداروشکر ی بازیو راحت میتونم ببینم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا میبرن....خداروشکر ی بازیو راحت میتونم ببینم

ایشالله

بارسلون 5-0 جلو افتاده باز حمله میکنه ، ما دقیقه 2 به بوریرام گل زدیم جای حمله و تموم کردن کار کلا تا آخر بازی افتضاح بودیم
بوریرام هم همچین تیمی نبود ، گاهی شیرین میزدن ، ما بد بازی کردیم ، ایشالله بهتر بشیم ، با این بازی این مرحله رو رد کنیم دور بعدی مشکل مخوریم