کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته منظورم از چش تو چش ی اصطلاح بود...وگرنه دندونم لال من ادم چش چرونی نیستم خانم.ما حیا داریم.عفت داریم.پاک دامنیم...مامانم صبح به صبح دامنمو میشوره...

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم خوب شدا ولی.هم امار پستامون رفت بالا هم امتیازامون.بیاین هر روز ظهر با هم حرف بزنیم و هی تشکر کنیم.در عرض دو ماه میشیم از گردن کلفتای سایت.وارد هر تاپیکی بشیم برامون صلوات میفرستن

:biggrin:آره خیلی خوبه.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته منظورم از چش تو چش ی اصطلاح بود...وگرنه دندونم لال من ادم چش چرونی نیستم خانم.ما حیا داریم.عفت داریم.پاک دامنیم...مامانم صبح به صبح دامنمو میشوره...

پس حسابی پاکه.
دامن قرمز خال خالی گلدار با گلهای زرد!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس حسابی پاکه.
دامن قرمز خال خالی گلدار با گلهای زرد!

نه سبز خال خالیه با گلهای خادار زشت سیاه...پنج تا قورباغه هم نشستن رو گلها دارن شهدشونو میخورن.اخه تو شهر ما قورباغه ها هم کندو میسازن.خیلی زحمت کشن

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه سبز خال خالیه با گلهای خادار زشت سیاه...پنج تا قورباغه هم نشستن رو گلها دارن شهدشونو میخورن.اخه تو شهر ما قورباغه ها هم کندو میسازن.خیلی زحمت کشن

گفتی قورباغه یه خاطره بگم یه بار تو شمال یه قورباغه رفته بود تو کفشم، منم سرخوش کفشمو پوشیدم دیدم پام خورد به یه چیز نرم...
تا پامو کشیدم بیرون قورباغه ها پرید بیرون قووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررر
بعد مجبور شدیم سر تا پامونو بشوریم دیگه!
کلا" با جک و جونور خاطرات خوبی دارم خخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتی قورباغه یه خاطره بگم یه بار تو شمال یه قورباغه رفته بود تو کفشم، منم سرخوش کفشمو پوشیدم دیدم پام خورد به یه چیز نرم...
تا پامو کشیدم بیرون قورباغه ها پرید بیرون قووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررر
بعد مجبور شدیم سر تا پامونو بشوریم دیگه!
کلا" با جک و جونور خاطرات خوبی دارم خخخخخخخ

:biggrin:
ای بابا چرا پاتونو کشیدین بیرون؟؟ یه نیش بهش میزدین بره پیش اجداد مرحومش
من صدای گربه درمیارم خود گربه ها باورشون نمیشه.میگن لامصب اگه ما گربه ایم په این کیه؟!!! یه بار با دوستم با موتور داشتیم میرفتیم.من نشسته بودم پشت.ی سگی جلومون بود.یهو من صدای گربه دراوردم.اقا نگی سگه حمله کنه سمتون!!!خدا رحم کرد.چیزیمون نشد. دوست گفت مگه مرض داری؟؟!!!(بیچاره نمیدونست من سالهاست از مشکل مرض رنج میبرم)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صدای جوجه هم درمیارم.خیییییییلی طبیعی.این جوجه ها هست میارن میفروشن رنگین.از اونا.برا گربه ها صدا درمیارم.میان سمتم.فک میکنن الان نیم وجبم.یهو میبینن یکی نشسته شصت کیلو وزنشه.روانی میشن.جیغ میزنن و یقه چاک میدن.چون تا حالا از این جوجه ها ندیدن

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
ای بابا چرا پاتونو کشیدین بیرون؟؟ یه نیش بهش میزدین بره پیش اجداد مرحومش
من صدای گربه درمیارم خود گربه ها باورشون نمیشه.میگن لامصب اگه ما گربه ایم په این کیه؟!!! یه بار با دوستم با موتور داشتیم میرفتیم.من نشسته بودم پشت.ی سگی جلومون بود.یهو من صدای گربه دراوردم.اقا نگی سگه حمله کنه سمتون!!!خدا رحم کرد.چیزیمون نشد. دوست گفت مگه مرض داری؟؟!!!(بیچاره نمیدونست من سالهاست از مشکل مرض رنج میبرم)

:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه پامو نمیکشیدم بیرون قورباغه هه رو باید با کاردک از تو کفش جمعش میکردیم
بستگی به سگش داره البته
دور از جون دور از جون

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صدای جوجه هم درمیارم.خیییییییلی طبیعی.این جوجه ها هست میارن میفروشن رنگین.از اونا.برا گربه ها صدا درمیارم.میان سمتم.فک میکنن الان نیم وجبم.یهو میبینن یکی نشسته شصت کیلو وزنشه.روانی میشن.جیغ میزنن و یقه چاک میدن.چون تا حالا از این جوجه ها ندیدن

صدای سوسک هم بلدین در بیارین؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه پامو نمیکشیدم بیرون قورباغه هه رو باید با کاردک از تو کفش جمعش میکردیم
بستگی به سگش داره البته
دور از جون دور از جون

بچه ها مدرسه راهنمایی از دره کنار مدرسه بچه قورباغه گرفته بودن اورده بودن ول کردن تو کلاس.اومدن ریختن تو کشوی میز معلم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صدای سوسک هم بلدین در بیارین؟؟؟؟؟؟؟؟

همه چی...حتی صدای جلبک
دو ساله غلط گیر قران شدم تو مسجد.یک فیلمی بپا کردم بین رفیقم.تو دهن همشون انداختم اینو.این صدایی هست که مردم شعار میدن:صل علی محمد یاور رهبر امد و از این دست شعارا.بعد تلویزیون دیدین نشون میدیه.صدامو خفه میکنم عین خودشون شعر میدم.حالا میرم پیش رفیقام شعار میدن :صلی علی محمد غلط گیر مسجد امد....غلط گیر ولایت مسجدیان فدایت

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه چی...حتی صدای جلبک
دو ساله غلط گیر قران شدم تو مسجد.یک فیلمی بپا کردم بین رفیقم.تو دهن همشون انداختم اینو.این صدایی هست که مردم شعار میدن:صل علی محمد یاور رهبر امد و از این دست شعارا.بعد تلویزیون دیدین نشون میدیه.صدامو خفه میکنم عین خودشون شعر میدم.حالا میرم پیش رفیقام شعار میدن :صلی علی محمد غلط گیر مسجد امد....غلط گیر ولایت مسجدیان فدایت

:D:D
اون شعر اول اخبار باحاله! اخبار شبکه یک.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:Dشرن از بس پسرا...
مثل ما دخترا مودب و خانوم و گل نیستن که!

بچه بودم.یادم نی چکار کرده بودم.بابام بلندم کرد تو هوا عین هندونه زدم زمین.دستم شکست.رفتیم گچش گرفتیم.شب رفتم حموم گچش باز شد....الان فک میکنم میبینم بابام خیلیم بلندم کرد.بردم تو هوا...مرد به این میگن که کارو تمام و کمال انجام بده.فردای محشر سوال نکنن تو چرا وقتی هنوز جا داشت بچتو بالاتر نبردی؟!!
تشکرام هم تموم.تشکر نکنین که شرمنده میشم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه بودم.یادم نی چکار کرده بودم.بابام بلندم کرد تو هوا عین هندونه زدم زمین.دستم شکست.رفتیم گچش گرفتیم.شب رفتم حموم گچش باز شد....الان فک میکنم میبینم بابام خیلیم بلندم کرد.بردم تو هوا...مرد به این میگن که کارو تمام و کمال انجام بده.فردای محشر سوال نکنن تو چرا وقتی هنوز جا داشت بچتو بالاتر نبردی؟!!
تشکرام هم تموم.تشکر نکنین که شرمنده میشم

:Dفعلا" واسه من جا داره.
تموم شه معلوم میشه دیگه خخخخخخخ
من خودم رفتم بالای کمد یه بار بعد سبد اسباب بازیامو کشیدم سمت خودم با جاذبه زمین همراه با سبد اسباب بازیم فرود اومدیم پایین! دستم شکست.
یه بار داداشم سرش درد میکرد به من همش میگفت سر و صدا نکن من گوش نمیدادم بعد گفت اگه جیکت در بیاد از اتاق پرتت میکنم بیرون ، منم رفتم در گوشش گفتم جیک جیک جیک جیک! بعد یه دست و یه پام رو گرفت شوتم کرد وسط هال. بعد که به مامانم چوقولی کردم گفت حقت بوده!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صدای هویجی که زیر خاکه رو هم بلده!
سلام!
پ.ن : مشاهده شده که در، درآوردن صدای هویج روی خاک، ناتوان بوده :دی

سلام یاسین.
خوبی؟؟؟؟؟؟
تو هم خاطره داری بگو که رضا اومد دسته جمعی پرتمون کنه بیرون!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یاسین.
خوبی؟؟؟؟؟؟
مرسییییییییی، تو خوبی؟
خاطره که زیاد دارم، در این مقال نمیگنجه!
اصن یه وعضی :دی

مال این صحبتا نیستی:)
کار دارم به صورتت...ازار دارم

یه کار نکن دسته زنجان رو بکشم بیرونا! :D
خو این که تابلوئه آزار داری!
بچه گفتن زیاد اذیتت نکنم، گوناه داری!
=))))

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یاسین.
خوبی؟؟؟؟؟؟

ی معلم داشتیم تو راهنمایی معتاد بود...میومد کنار میز من می ایستاد میگفت خوب سعید کجاییم؟ بعد انگشتتو میکرد تو دهنش کتابمو ورق بزنه،کتابم بو سیگار میگرفت!! نکبت آل برده

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسییییییییی، تو خوبی؟

یه کار نکن دسته زنجان رو بکشم بیرونا! :D
خو این که تابلوئه آزار داری!
بچه گفتن زیاد اذیتت نکنم، گوناه داری!
=))))

دسته بیلم چاره من نمیکنه.چه برسه به زنجان
مال اذیت کردنی اخه؟مادر نزاییده منو اذیت کنه...البته شاید جدیدا زاییده باشن.چون چند وقتیه امار زایمانا رو ندارم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسییییییییی، تو خوبی؟
من خوب خوبم.
ی معلم داشتیم تو راهنمایی معتاد بود...میومد کنار میز من می ایستاد میگفت خوب سعید کجاییم؟ بعد انگشتتو میکرد تو دهنش کتابمو ورق بزنه،کتابم بو سیگار میگرفت!! نکبت آل برده
باید تا دستش نزدیک میشد کتابو میکشیدی کنار ضایع میشد...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دسته بیلم چاره من نمیکنه.چه برسه به زنجان
مال اذیت کردنی اخه؟مادر نزاییده منو اذیت کنه...البته شاید جدیدا زاییده باشن.چون چند وقتیه امار زایمانا رو ندارم

خیالت راحت، دسته زنجان خوب چاره میکنه!
برووووووووووو جوجو، چی بگم بهت آخه؟
بپا یه وقت کتابات بو سیگار نگیره عمویی! =)))))

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز