کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینجوری که بوش میاد مثل اینکه سانس خانومااااا شرروع شده ما بریم......... بهتره...........برادران گرامی..........محسن(یوگی) و دوستان.........کجایی؟؟؟؟ باکشتیه پرنده رفتین منو جا گذاشتین؟؟؟؟؟؟

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]آرش برهانی قراردادش را با استقلال تمدید کرد / فرزاد حاتمی در دفتر فتح الله زاده[/h]برهانی قراردادش را با استقلال تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرش برهانی با حضور در دفتر علی فتح‌الله‌زاده با استقلال قراردادش را تمدید کرد.
همچنین فرزاد حاتمی با حضور در ساختمان باشگاه استقلال مذاکراتش را برای تمدید قراردادش برای فصل بعد انجام داد.

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
آجی جون قربونت مثل اینکه یادت رفته ما بچه هیتی بودیماااااااااا نوحه بلدم بخونم بیشتر داغون میشه...........خخخخخخخخ
گفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟ گفتم با نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟گگگگگگگگگگگگگگگفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره امید بخدا...
الی جون من عاشق شکلک خوشگلایم که میذارییییییی:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی امتحان افتضاح دادم
از اون طرفم کارو بارام گره خورده بهم
خلاصه خوب نمیچرخه زندگی.

فقط یه امتحان افتضاح دادی؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمی کشی؟؟؟؟ اصلا واسه ما افت داره کمتر از 3 تا امتحانو افتضاح بدیم......... دیگه این حرف و نزنیااااااا........ هر وقت بیشتر از 3 تا شد تازه یه ذره ناراحت شووووووو......
کارو بارم که اصلا مهم نیست اصلا زندگی نچرخه که بهتره......... خودتو ناراحت نکن آبی دل.........دو نیا دو روزه اونم فقط واسه خنده..........:biggrin:

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینجوری که بوش میاد مثل اینکه سانس خانومااااا شرروع شده ما بریم......... بهتره...........برادران گرامی..........محسن(یوگی) و دوستان.........کجایی؟؟؟؟ باکشتیه پرنده رفتین منو جا گذاشتین؟؟؟؟؟؟

دخترا بگیریدش

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] استقلال برابر نماینده تایلند قرار گرفت

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92033018492
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱

استقلال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با بوربیرام تایلند روبرو خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، انجام شد و استقلال ایران با بوربیرام تایلند در تاریخ 30 مرداد و 27 شهریور ماه بازی خواهد کرد.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال برابر نماینده تایلند قرار گرفت

کد خبر: 92033018492
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱

استقلال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با بوربیرام تایلند روبرو خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، انجام شد و استقلال ایران با بوربیرام تایلند در تاریخ 30 مرداد و 27 شهریور ماه بازی خواهد کرد.

نباید دست کمش بگیریم
بهر حال تیمیه که اومده جزء 8تای برتر اسیا

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاشینکوف بود

من برم خعلیییییییییی دوستون دارم

چیییییییییییییییییییی میییییییییییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگهههههههه؟؟؟؟؟؟؟
این جا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا مارفتیم یا علی............:w45:

اوکی مرسی دوستاااااااان منم برووووووویم
فعلا بای تا شب:heart:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاشینکوف بود

من برم خعلیییییییییی دوستون دارم

حالا که این جوره منم میرم با مامان جونم میام........ ببینم می تونید بازم کلاشینکف بیارید؟؟؟؟؟
مامانم جونیاش آرپی جی میزده الانم که میبی نید چی دستشه!!!!!!!!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/thumbs/avatar463352_2.gif

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا که این جوره منم میرم با مامان جونم میام........ ببینم می تونید بازم کلاشینکف بیارید؟؟؟؟؟
مامانم جونیاش آرپی جی میزده الانم که میبی نید چی دستشه!!!!!!!!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/thumbs/avatar463352_2.gif

چه مامان جوونی!!!!!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

مجيد كل خانواده رو لو نده!!:cool:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] مربی استقلال: قرعه‌ی خوبی نصیبمان شد

[/h]

کد خبر: 92033018516
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۰

مربی استقلال با تمجید از نماینده تایلند می‌گوید از قرعه کشی برگزار شده رضایت دارد.
ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در باره قرعه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: من بیشتر از این که به این قرعه فکر کنم، به وضعیت تیممان فکر می‌کنم. ما خیلی زمان را از دست داده‌ایم با این حال قرعه‌ای که نصیبمان شده خوب است و از آن راضی هستم.
او در ادامه افزود: تیم تایلندی، تیم بسیار خوبی است، اما ما از این تیم شناخت خوبی داریم. ما همه تیم‌هایی که در یک هشتم نهایی حضور داشتند را می‌شناختیم و امیدواریم که به مرحله بعد راه پیدا کنیم. هدف ما از ابتدا رسیدن به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا بود. ما اهداف کوتاه مدت و میان مدتی هم داشتیم و الان در آستانه رسیدن به هدف بلند مدتمان یعنی قهرمانی در آسیا هستیم. امیدوارم در ادامه کار هم موفق باشیم.

مربی استقلال در ادامه با تمجید از تیم تایلندی، اظهار کرد: تایلندی‌ها مدت‌هاست که بر روی فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و مربیان بزرگی را آوردند. آنها از انگیزه زیادی برخوردارند، اما ما هم تیم بزرگی هستیم که دارای رزومه بلندی در آسیا هستیم. امیدوارم که با موفقیت برابر نماینده تایلند از حیثیت ایران مانند تیم ملی دفاع کنیم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مامان جوونی!!!!!!!
اختیار داری تازه کجاشو دیدی؟؟؟؟ یه مامان دارم.........هیچکی تو دنیا نداره..........حالا بزار خودش بیاد..........
مجيد كل خانواده رو لو نده!!:cool:

خب داش محسن من برگشتم همه بچه هارو برگردونم..........اصلا خود مامان گفت من برگردم............

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیخی با مریدان استقلال و پرسپولیس در صحرا نشسته بود
ناگهان بادی وزید و همه ی استقلالی ها را باد برد!
پرسپولیسی ها با غرور از شیخ پرسیدند :یا شیخ یعنی ما قویتریم؟
شیخ خندید و گفت :نه شما سوراخید باد از شما میگذره...
:w15::w15::w15:

jade meh alod

عضو جدید
نباید دست کمش بگیریم
بهر حال تیمیه که اومده جزء 8تای برتر اسیا

دقیقا!ولی قرعه ی خیلی خوبیه!البته ما همیشه جلوی تیمای قوی تر بهتر بازی میکنیم وقتی ی تیمی به نظرمون ضعیف بیاد انگیزمون کم میشه و همین میشه ی ماجرایی برای خودش...بهر حال امیدوارم موفق بشیم .