کلوپ آبیدلان.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهاجم استقلال در آستانه شکستن رکورد جباری/برهانی یک گل تا عنوان بهترین گلزن استقلال

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم استقلال با دو گلی که مقابل ساپیا به ثمر رساند، به رکورد علی جباری پیشکسوت و بازیکن اسبق این تیم رسید.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، آرش برهانی با دو گلی که روز گذشته مقابل سایپا به ثمر رساند، با 89 گل زده برای استقلال به رکورد علی جباری بازیکن اسبق این تیم رسید و در صورتی که بتواند یک گل دیگر برای آبی پوشان به ثمر برساند، عنوان بهترین گلزن تیم استقلال را در تمام ادوار مسابقات لیگ و جام حذفی به دست خواهد آورد.
علی جباری با زدن 89 گل به همراه آرش برهانی از گلزنان برتر تاریخ استقلال به شمار می‌آیند ضمن آنکه فرهاد مجیدی 83 گله در جایگاه سوم حضور دارد.
باتوجه به حضور برهانی در رقابت‌های این فصل و مشخص نشدن تکلیف فرهاد مجیدی برای پیوستن به استقلال و با توجه به نبودن رقیب برای مهاجم شماره 9 به نظر می‌رسد این بازیکن در بازی‌های آینده موفق به شکستن رکورد علی جباری شود.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ماجدی: زمان بازی استقلال و گهر تغییر کرد/میزبانی از ما به ضرر آنهاست!

خبرگزاری فارس: سرپرست استقلال از تغییر زمان بازی استقلال مقابل گهر در جام حذفی خبر داد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی که ظهر روز شنبه در سازمان لیگ حضور داشت درباره زمان برگزاری بازی استقلال مقابل گهر در جام حذفی عنوان کرد: این مسابقه آن طور که به ما اطلاع داده ‌اند، با یک روز تاخیر برگزار می‌شود و بدین ترتیب روز جمعه اول دی ماه به مصاف تیم گهر خواهیم رفت.
وی در پاسخ به پرسشی درباره مکان برگزاری بازی گفت: هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است اما استقلال تابع تصمیم سازمان لیگ است. هر چند به نظرم اگر اولین میزبانی گهر در لرستان بازی با تیمی مثل استقلال باشد، این اتفاق می‌تواند به ضرر خود این تیم باشد.
ماجدی درباره اعتراض مدیران سایپا به داوری بازی مقابل استقلال گفت:به نظر من داوری حق وردی مشکلی نداشت و تیم داوری به بهترین شکل بازی را قضاوت کردند.همیشه به داوری ها اعتراض وجود دارد.مگر در بازی با داماش که دو پنالتی به نفع ما که روی برهانی و بائو صورت گرفت و در برنامه 90 هم تایید شد،توانستیم کاری کنیم؟

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از جلسه با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي؛
[h=1]نکونام:دوست‌ دارم تا آخر فوتبالم در استقلال باشم[/h]
[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: جلسه خوبي با فتح‌الله‌زاده داشتيم ناراحتي‌ام برطرف شد و دوست هم دارم تا آخر فوتبالم در استقلال بمانم.[/h]

جواد نکونام پس از يک ساعت و نيم جلسه با علي فتح‌الله‌زاده، امير قلعه‌نويي و اميري در خصوص شرايط خودش و اينکه آيا در استقلال مي‌ماند يا خير عنوان کرد: صحبت‌هايي بين من و باشگاه انجام شد و مسائلي بود که بايد هم باشگاه مطرح مي‌کرد و هم من. قلعه‌نويي نيز نظر خودش را اعلام کرد، جلسه خوبي برگزار شد و نتيجه خوبي هم گرفتيم.

وي در پاسخ به اينکه آيا تا پايان فصل در استقلال مي‌ماند، خاطرنشان کرد: من نگفته بودم از استقلال مي‌روم، صحبت سر اين بود که گفته بودم از مسائلي ناراحت هستم. صحبت‌هايي که در مورد رفتنم شده بود فقط رسانه‌ها مطرح کردند، من نگفته بودم مي‌روم. از موضوعي ناراحت بودم که اين مسئله برطرف شد و خوشبختانه اين مشکلات برطرف شد و از اين موضوع خوشحال هستم. اتفاق خوبي در اين جلسه افتاد و صحبت‌هاي خوبي رد و بدل شد.

صحبت‌هاي خوبي کرديم و در نهايت نيز به جمع‌بندي خوبي رسيديم. پس از اين نيز توان خود را بيشتر خواهم گذاشت و بهتر بازي مي‌کنم. هافبک تيم فوتبال استقلال در مورد اينکه نمي‌خواهد درباره ناراحتي خودش صحبت کند، تصريح کرد: اين مسائل مواردي است که در خانواده به وجود مي‌آيد. اتفاقات را بايد در خود درون خانواده مطرح کرد و بهتر است که اين صحبت‌ها هيچ وقت رسانه‌اي نشود زيرا شايد حرمت‌ها شکسته شود. هيچ مشکلي نيست که بخواهم اعلام کنم اما بهتر است که اين مسائل در درون خود خانواده حل شود. راحت‌تر است که اين موضوع بين بزرگ‌ترها حل و فصل شود.

نکونام در پاسخ به اين سؤال که آيا در صورتي که پيشنهادي با قراردادي مطلوب از يک باشگاهي داشته باشد، استقلال را ترک مي‌کند يا خير گفت:‌ فتح‌الله‌زاده به من گفت: يک پيشنهاد از باشگاهي دارم، نه فکرش را در اين خصوص کرده‌ام و نه دوست دارم اين اتفاق بيافتد به خاطر اينکه هنوز 6 ماه از حضورم در استقلال نگذشته است. دوست دارم يک کار را خوب به پايان برسانم به فکر جدايي نيستم، ‌براي انتخاب خود دلايلي داشتم و در دوران کودکي آرزويم استقلال بوده است. دليلي ندارد که بخواهم هم‌اکنون جدا شوم، پيش از حضور در استقلال هم اين پيشنهادها را داشتم، شايد با شرايط مالي بهتر هم بود، اما دوست نداشتم در آن تيم‌ها حاضر شوم.

هافبک تيم فوتبال استقلال در مورد اينکه اگر باشگاه بخواهد با اين انتقالت مبلغي را دريافت کند و به خاطر اين با جدايي‌ات موافقت کند يادآور شد: حتماً باشگاه هم چنين موضوعي را نمي‌خواهد. وقتي که باشگاه با من قرارداد را امضا کرد صحبت بر اين بود که دو طرف بر قرارداد پايبند باشند و صحبت از جدايي نباشد، در اين مدت پيشنهاد از باشگاه‌هاي ديگر هم بوده است و دوست ندارم از استقلال جدا شوم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا اوساسونا خواهان برگشت او شده است يا خير،‌ عنوان کرد: به هيچ عنوان چنين موضوعي نبوده است. نه با باشگاه استقلال، نه خود من و نه مدير برنامه‌هايم صحبتي نکرده‌ام، اگر قرار باشد اتفاقي بيافتد بازيکن باشگاه استقلال هستم و در ابتدا بايد با باشگاه صحبت کنم. اينکه گفته شده با باشگاه النصر صحبت شده از طرف من نبوده است. مواردي بود که در رسانه‌ها مطرح شده و خود رسانه‌ها هم تکذيب کرده‌اند.

وي در مورد چشم و هم‌چشمي بازيکنان ايراني تصريح کرد: هميشه اين موارد وجود داشته است، مخصوصاً در ايران، اما خودم را مي‌گويم که در اوساسونا نمي‌دانستم بغل‌دستي‌ام چقدر پول گرفته است. حتي مسعود شجاعي که دوست صميمي من بوده نمي‌دانستم قراردادش چقدر است. دوست هم ندارم که بدانم؛ بهتر است اين اتفاق از خود فوتبالي‌ها و بازيکنان نيز جمع شود زيرا هر کسي هر پولي مي‌گيرد به خاطر لياقتش مي‌گيرد، نه به خاطر چهره و قيافه‌اش.

بازيکن تيم ملي فوتبال درباره حذف تيم ملي از رقابت‌هاي غرب آسيا خاطرنشان کرد: واقعاً‌ باختن و حذف شدن خيلي سخت است. اما بايد توجه داشته باشيد که تيم ما از بازيکنان منتخب ليگ بوده. بازيکنان تازه دور هم جمع شده بودند و مهم اين بود که مربي تيم بازيکناني را شناسايي کند. حتماً اين اتفاق افتاده است. فکر مي‌کنم بازي‌هاي تدارکاتي خوبي براي ما بود.

*آرزويم قهرماني استقلال در ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسياست

وي در مورد اينکه ناگفته‌هايي که قرار بود بعد از جدايي از استقلال مطرح کند، به آينده موکول شد تصريح کرد: آمده‌ام که در استقلال بمانم؛ اگر قرار باشد روزي از استقلال جدا شوم خيلي راحت عنوان مي‌کنم. من دلايل خوشحال نبودنم را گفتم، به عنوان يک استقلالي آمده‌ام و دوست دارم تا آخر فوتبالم در استقلال باشم و بتوانم آرزويي که داشته‌ام با موفقيت به پايان برسانم يعني قهرماني استقلال در ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا.

نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه ناراحتي‌اش از برخي بازيکنان استقلال از جمله مهدي رحمتي است، يادآور شد: به هيچ عنوان اينگونه نيست. من با تمام بازيکنان تيم دوست هستم. صحبت سر اين مسائل نيست، اگر از يک بازيکن ناراحت باشم با خود او صحبت مي‌کنم دليلي ندارد که به باشگاه بگويم. موضوعي که وجود دارد اين است که بازيکنان استقلال آن قدر بزرگ هستند که از روز اول به من احترام گذاشته‌اند. ديديد که کاپيتاني را خودم نبستم اما بازيکنان اصرار کردند که اين موضوع را قبول کنم اما من گفتم اشخاص بزرگ‌تري هستند که بخواهند اين بازوبند را ببندند.

نکونام در پاسخ ديگر به سؤال مبني بر اينکه مسئولان گهر درود عنوان کرده‌اند در جام حذفي فقط در لرستان بازي مي‌کنند، گفت: هرجايي که تصميم بگيرند بايد بازي کنيم، اميدوارم شرايط به گونه‌اي باشد که ورزشگاه آماده باشد و بتوانيم خيلي راحت بازي کنيم. ما به دورود هم مي‌رويم و آنجا بازي مي‌کنيم، مشکلي نداريم اما مهم اين است که زمين و شرايط مهيا باشد. هم بايد براي ما خوب باشد و هم مردم تا همانند آن مشکلي که در گيلان براي تماشاگر استقلال افتاد به وجود نيايد. ما با کمال ميل حاضريم تا در آنجا بازي کنيم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجدی: زمان بازی استقلال و گهر تغییر کرد/میزبانی از ما به ضرر آنهاست!

خبرگزاری فارس: سرپرست استقلال از تغییر زمان بازی استقلال مقابل گهر در جام حذفی خبر داد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی که ظهر روز شنبه در سازمان لیگ حضور داشت درباره زمان برگزاری بازی استقلال مقابل گهر در جام حذفی عنوان کرد: این مسابقه آن طور که به ما اطلاع داده ‌اند، با یک روز تاخیر برگزار می‌شود و بدین ترتیب روز جمعه اول دی ماه به مصاف تیم گهر خواهیم رفت.
وی در پاسخ به پرسشی درباره مکان برگزاری بازی گفت: هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است اما استقلال تابع تصمیم سازمان لیگ است. هر چند به نظرم اگر اولین میزبانی گهر در لرستان بازی با تیمی مثل استقلال باشد، این اتفاق می‌تواند به ضرر خود این تیم باشد.
ماجدی درباره اعتراض مدیران سایپا به داوری بازی مقابل استقلال گفت:به نظر من داوری حق وردی مشکلی نداشت و تیم داوری به بهترین شکل بازی را قضاوت کردند.همیشه به داوری ها اعتراض وجود دارد.مگر در بازی با داماش که دو پنالتی به نفع ما که روی برهانی و بائو صورت گرفت و در برنامه 90 هم تایید شد،توانستیم کاری کنیم؟

ای بابا نمیدونم چرا همه زورشون به استقلال میرسه.عین جریان فینال پارسال بازی استقلال شاهین کردن.
یکی نیست به این مسئولان گهر بگه که شما اول برو زمینتو درست کن بعدا بیا حرف از میزبانی بزن.
همه میدونن استقلال رو زمین خوب بازی میکنه بهمین خاطر تا میتونن استقلالو میکشن تو زمینای دربو داغون.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آبی دلان تبریکات بسته بگید فرهاد مجیدی اومد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:

[h=1]بازگشت فرهاد مجيدي قطعي شد[/h]
[h=2] با بازگشت مجيدي، آمادگي جباري و کيانوش رحمتي، ماندن نکونام و جذب بازيکنان تازه وارد به نظر مي رسد استقلال رويايي امير شکل بگيرد.[/h]

به گزارش گل، شب گذشته فرزاد مجيدي به نمايندگي از برادرش فرهاد به باشگاه استقلال رفت و در خصوص پيشنهاد استقلال به فرهاد با فتح اله زاده و قلعه نوعي به مذاکره پرداخت.همه چيز به خوبي پيش رفت و مقرر گرديد مجيدي تا دوشنبه به ايران برگردد و در نشست نهايي حرفها و خواسته هاي طرفين مطرح و قرارداد او منعقد گردد. شواهد حاکي از قطعيت حضور اين بازيکن در استقلال دارد.

استقلالي ها در نيم فصل اشجاري، محمد رضايي، حاتمي، آزره،را رسما به خدمت گرفته است. بحث حضور چهارمحالي، ايمان موسوي و کلبرسون برزيلي و عماد رضا هم مطرح است و حالا با آمدن فرهاد بايد ديد چه اتفاقي در ليست خريد اين تيم به وجود مي آيد. آنها مي توانند 7 بازيکن به خدمت بگيرند.

البته باید منتظر بمونیم ببینیم چه صحبتهایی بینشون میشه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرارداد ميداودي با استقلال فسخ شد

قرارداد مهاجم تيم فوتبال استقلال با اين تيم پس از تفاهم با مديرعامل اين باشگاه فسخ شد.

ميلاد ميداودي که در تمرينات چند روزاخير استقلال شرکت نکرده بود و امير قلعه نويي هم براي نيم فصل دوم نظري روي او نداشت، پس از جلسه امروز با علي فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه و تفاهم با وي قرارداد خود را با آبي پوشان فسخ کرد.

به گزارش فارس، ميداودي که روز گذشته در مصاحبه انتقادي اعلام کرده بود نمي خواهد در استقلال بماند امروز با فتح الله زاده جلسه گذاشت و مديرعامل استقلال به وي گفت برخلاف ميل باطني حاضر به جدايي اين بازيکن مي شود.

ميداودي در هيئت فوتبال تهران حاضر شد تا اين قرارداد به طور رسمي فسخ شود. تيم آينده ميداودي هنوز مشخص نيست.

---------------------------------------------------------------------------------------------
[h=1]فسخ قرارداد منوچهري با استقلال[/h]
[h=2] قرارداد امين منوچهري با استقلال فسخ شد.[/h]

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با اعلام خبر فسخ قرارداد امين منوچهري با اين باشگاه گفت: منوچهري مردانگي کرد که قرارداد خود را با وجود احتمال متضرر شدن فسخ کرد. منوچهري گفت که اگر استقلال با رفتن او موفق مي‌شود، حاضر است هر کاري براي تيمش انجام دهد.

وي همچنين گفت: جلسه آقاي فتح‌الله‌زاده و جواد نکونام هم بسيار خوب بود و سوء تفاهم‌ها برطرف شد. فرهاد مجيدي هم احتمالا فردا (دوشنبه) به تهران مي‌آيد تا درباره قرارداد صحبت کنيم.

سررشته‌داري در پايان از منتفي شدن جذب عماد محمدرضا خبر داد.

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]ساخت ورزشگاه اختصاصي براي باشگاه استقلال[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه استقلال در تلاش است تا با کمک وزارت ورزش زميني براي ساخت ورزشگاه اختصاصي اين باشگاه بگيرد.[/h]

علي فتح الله زاده پس از اينکه در دو سال گذشته براي ساختن کمپ زنده ياد ناصر حجازي جلسات مختلفي را برگزار کرد و سرانجام هم اين کمپ به بهره برداري رسيد در تلاش است تا براي ساختن ورزشگاهي اختصاصي براي اين باشگاه زميني تهيه کند.

به گزارش فارس، در همين راستا روز گذشته علي فتح الله زاده جلسه اي در وزارت ورزش داشت.وي در اين زمينه گفت: در اين جلسه در مورد زميني که قرار است به باشگاه داده شود بحث هايي شد. قرار است وزارت ورزش کمک کند و زميني به استقلال داده شود تا ورزشگاه اختصاصي ساخته شود. در حال رتق و فتق اين مسئله هستيم و اين موضوع را تا بهره برداري پيگيري مي کنيم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]ديدار گهر - استقلال در شهر دورود برگزار مي‌شود[/h]
[h=2] با اعلام مديرعامل باشگاه گهر، ديدار دو تيم گهر و استقلال در مرحله يک هشتم جام حذفي در شهرستان دورود برگزار مي‌شود.[/h]

حسين آيت‌الله‌زاده درمورد برگزاري استقلال و گهر در جام حذفي اظهار داشت: ما به سازمان ليگ اعلام کرده‌ايم که اين ديدار بايد در ورزشگاه شهر دورود برگزار شود و شوراي تامين استان نيز با اين مسئله موافقت کرده است و اين مسئله را به سازمان ليگ هم گفته‌ايم. به اين ترتيب ما در شهر دورود ميزبان استقلال هستيم.

به گزارش فارس، سازمان ليگ روز گذشته اعلام کرد ديدار دو تيم در مرحله يک هشتم جام حذفي روز جمعه اول دي ماه برگزار مي‌شود اما محل برگزاري اين ديدار را اعلام نکرد.

انشالله میبریم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جباری باز هم غایب بود/ خوشحالی هواداران از بازگشت مجیدی
خبرگزاری فارس: تمرین تیم استقلال در غیاب مجتبی جباری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم استقلال که روز گذشته به دلیل بارش باران تمرینات تاکتیکی خود را تعطیل کرده بود از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را از سر گرفت. در تمرین امروز مجتبی جباری باز هم حضور نداشت و مشخص نبود این بازیکن به چه دلیلی در تمرینات آبی‌پوشان شرکت نکرده است. میثم بائو و سیاوش اکبر‌پور دیگر غایبان تمرینات استقلال بودند.
* نسبت به روزهای گذشته تماشاگران بیشتری در تمرین استقلال حضور پیدا کرده‌اند و نکته جالب اینجا بود که هنگامی گزارشگر برنامه 90 قصد داشت از آنها گزارش تهیه کند هواداران نسبت به او اعتراض کرده و مقابل دوربین علیه فردوسی‌پور شعار می‌دادند.
* امیر قلعه ‌نویی سرمربی تیم استقلال هنگامی که با سؤال خبرنگار 90 روبرو شد به وی گفت شما تحریم هستید و من مصاحبه‌ای با شما نمی‌کنم.
* دویدن دور زمین، جمع کردن با توپ،انجام حرکات تاکتیکی در سه گروه از اصلی‌ترین برنامه‌های تیم استقلال بود.
* کادر فنی تیم استقلال در اواخر فعالیت امروز تمرینات چارچوب شناسی را برای فرزاد حاتمی در نظر گرفت. همچنین جواد نکونام نیز روی ضربات ایستگاهی کار می‌کرد.
* بحث بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال سوژه اصلی بازیکنان و طرفداران این تیم بود و علاوه بر اینکه تماشاگران در خصوص برگزاری مسابقه استقلال و گهر سؤال می‌پرسیدند می‌خواستند بدانند آیا حضور مجیدی در این تیم قطعی شده یا خیر. تعدادی از طرفداران این تیم تصور کرده بودند مجیدی امروز در تمرین شرکت خواهد کرد و به همین دلیل پس از اینکه متوجه شدند او هنوز جلسه‌ای را با مسئولان استقلال برگزار نکرده محل تمرین را ترک کردند.
تمرینات تیم استقلال فردا مجددا از ساعت 15 پیگیری خواهد شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مجیدی: مسئولان استقلال می‌دانند چه تلاشی برای بازگشت فرهاد کردم

خبرگزاری فارس: فرزاد مجیدی گفت: مسئولان باشگاه استقلال می‌دانند چه تلاشی برای بازگشت فرهاد به این تیم کرده‌ام.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، فرزاد مجیدی که به عنوان نماینده برادرش اولین مذاکرات را با مسئولین باشگاه استقلال انجام داد، اظهار داشت: من به فتح‌الله زاده قول داده بودم که فرهاد را برای مذاکره با باشگاه استقلال بیاورم و تمام تلاشم را انجام دادم و قرار است مذاکرات بین طرفین صورت بگیرد.
وی افزود: باز هم تلاش می‌کنم تا فرهاد مجیدی به استقلال برگردد چون خودم یک استقلالی هستم و می‌دانم که طرفداران چقدر از حضور او خوشحال می‌شوند. متاسفانه از قول من نقل شده که به دنبال این هستم که فرهاد به استقلال نیاید اما مسئولان باشگاه می دانند که چه تلاشی کردم تا او به تهران بیاید و با مسئولان استقلال مذاکره کند.
به گزارش فارس، قرار است امروز جلسه‌ای میان فتح‌الله‌زاده و فرهاد مجیدی برگزار شود و طی آن در خصوص بازگشت شماره 7 استقلال تصمیم گیری نهایی اتخاذ گردد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دیدار گهر - استقلال ساعت ۱۴:۳۰ در لرستان

خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم گهر دورود و استقلال روز جمعه ساعت ۱۴:۳۰ در استان لرستان برگزار می‌شود.

• Tweet

حسین آیت‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه گهر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد زمان و مکان برگزاری دیدار استقلال و گهر در مرحله یک هشتم جام حذفی، اظهار داشت: بازی به طور قطع در استان لرستان برگزار می‌شود ولی سازمان لیگ منتظر استعلام شورای تامین استان است تا بازی را در شهر دورود برگزار کند زیرا اکنون شورای تامین شهر دورود با برگزاری این دیدار در شهر دورود موافق است ولی مسئولان سازمان لیگ موافقت شورای تامین استان را هم می‌خواهند.
وی ادامه داد: دیدار استقلال و گهر در یکی از دو شهر دورود یا خرم آباد برگزار می‌شود. البته باشگاه مایل است که این بازی در شهر دورود برگزار شود. ساعت مسابقه نیز 14:30 اعلام شده است.

jade meh alod

عضو جدید
جباری باز هم غایب بود/ خوشحالی هواداران از بازگشت مجیدی
خبرگزاری فارس: تمرین تیم استقلال در غیاب مجتبی جباری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم استقلال که روز گذشته به دلیل بارش باران تمرینات تاکتیکی خود را تعطیل کرده بود از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را از سر گرفت. در تمرین امروز مجتبی جباری باز هم حضور نداشت و مشخص نبود این بازیکن به چه دلیلی در تمرینات آبی‌پوشان شرکت نکرده است. میثم بائو و سیاوش اکبر‌پور دیگر غایبان تمرینات استقلال بودند.
* نسبت به روزهای گذشته تماشاگران بیشتری در تمرین استقلال حضور پیدا کرده‌اند و نکته جالب اینجا بود که هنگامی گزارشگر برنامه 90 قصد داشت از آنها گزارش تهیه کند هواداران نسبت به او اعتراض کرده و مقابل دوربین علیه فردوسی‌پور شعار می‌دادند.
* امیر قلعه ‌نویی سرمربی تیم استقلال هنگامی که با سؤال خبرنگار 90 روبرو شد به وی گفت شما تحریم هستید و من مصاحبه‌ای با شما نمی‌کنم.
* دویدن دور زمین، جمع کردن با توپ،انجام حرکات تاکتیکی در سه گروه از اصلی‌ترین برنامه‌های تیم استقلال بود.
* کادر فنی تیم استقلال در اواخر فعالیت امروز تمرینات چارچوب شناسی را برای فرزاد حاتمی در نظر گرفت. همچنین جواد نکونام نیز روی ضربات ایستگاهی کار می‌کرد.
* بحث بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال سوژه اصلی بازیکنان و طرفداران این تیم بود و علاوه بر اینکه تماشاگران در خصوص برگزاری مسابقه استقلال و گهر سؤال می‌پرسیدند می‌خواستند بدانند آیا حضور مجیدی در این تیم قطعی شده یا خیر. تعدادی از طرفداران این تیم تصور کرده بودند مجیدی امروز در تمرین شرکت خواهد کرد و به همین دلیل پس از اینکه متوجه شدند او هنوز جلسه‌ای را با مسئولان استقلال برگزار نکرده محل تمرین را ترک کردند.
تمرینات تیم استقلال فردا مجددا از ساعت 15 پیگیری خواهد شد.
باز این جباری اومد که برا تیم حاشیه درس کنه!!!!حالا خوبه نصف فصل مصدومه وگرنه....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض هواداران حجازی به شماره هفت سابق استقلال
دیگر اسم مکتب حجازی را نیاور
شماره هفت سابق آبی پوشان برای مذاکره با علی فتح‌الله‌زاده در دفتر وی حاضر شد و مورد اعتراض هواداران ناصر حجازی قرار گرفت.

فرهاد مجیدی برای برگزاری جلسه با علی فتح‌الله‌زاده ساعت 23:04 در دفتر مدیرعامل استقلال حاضر شد.

شماره هفت سابق استقلال 7 مهر سال جاری به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد. وی برای مذاکره در مورد بازگشت به استقلال در این جلسه حاضر شده است.
این در حالی است که خبرنگاران و هواداران زیادی برای پوشش این جلسه مقابل دفتر فتح‌الله‌زاده حاضر شده‌اند.
برخی از هواداران استقلال به مجیدی خوش‌آمد گفتند و به او دسته گل آبی دادند.
عده ای از هواداران نیز به مجیدی اعتراض کردند و به او گفتند دیگر نام حجازی و اینکه شاگرد مکتب اوست را نیاورد.

--------------
ای بابا برای کمک به استقلال اسمها مهم نیست ، اما من میگم خدا کنه مجیدی بیاد اما آماده باشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغاز جلسه مجیدی و فتح‌الله‌زاده با ۷۰ دقیقه تأخیر

مذاکرات برای بازگشت شماره ۷ سابق آغاز شد

فرهاد مجیدی به همراه برادر خود فرزاد مجیدی برای انجام مذاکرات با علی فتح‌الله‌زاده در دفتر مدیرعامل استقلال حاضر شد.

*این جلسه از ساعت 23:10 دقیقه با 70 دقیقه تأخیر آغاز شد.
* بیش از 50 خبرنگار و دوربین‌ تلویزیونی برای پوشش این جلسه در دفتر مدیرعامل استقلال حاضر شدند.
علی فتح‌الله‌زاده در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی براینکه چه مدت این جلسه به طول می‌انجامد، گفت: برای بستن قرارداد با خسرو حیدری تا ساعت 5 صبح جلسه ما طول کشید و فرهاد مجیدی که دیگر از خودمان است، قول می‌دهم تا ساعت 30 بامداد این جلسه تمام شود تا بیش از این معطل نشوید.
* خبرنگاران از سرما به طبقه سوم دفتر علی فتح‌الله‌زاده در خیابان لارستان پناه آورده بودند.
* فرهاد مجیدی از اعتراض برخی از هواداران ناراحت بود که علی فتح‌الله‌‌زاده پس از شنیدن خبر این اتفاق از مجیدی در مورد اینکه چه کسانی این کار را کرده‌اند سؤال پرسید.
* جلسه فتح‌الله‌زاده و مجیدی پشت‌ درهای بسته در حال انجام است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهاد مجیدی وارد دفتر مدیرعامل باشگاه استقلال شد.
آبیته – ساعت ۲۳:۰۵ روز دوشنبه،فرهاد مجیدی به همراه فرزاد،برادرش وارد دفتر فتح الله زاده شد تا با وی برای بازگشت به جمع آبی پوشان مذاکره کند.
وی به همراه خود یک دسته گل آبی هم داشت که آن را به فتح الله زاده تقدیم کرد.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجيدي پس از 81 روز به استقلال بازگشت

کاپيتان سابق تيم فوتبال استقلال بعد از جلسه با مديرعامل اين تيم پس از گذشتن 81 روز از خداحافظي‌اش از فوتبال بار ديگر به استقلال بازگشت.

فرهاد مجيدي ساعت 22 شب گذشته با حضور در دفتر علي فتح‌الله‌زاده جلسه‌اي را با مديرعامل استقلال برگزار کرد.

در اين جلسه مجيدي با مديرعامل استقلال به توافق رسيد و بار ديگر با پوشيدن پيراهن اين تيم به استقلال بازمي‌گردد.

اين در حالي است که مجيدي 7 مهر به صورت رسمي خبر خداحافظي خود را از دنياي فوتبال اعلام کرد اما سرانجام امشب بعد از 81 روز از تصميم خود منصرف و به استقلال بازگشت.

اين بازيکن فردا قرارداد خود را با استقلال ثبت مي‌کند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس ازجلسه بامدیرعامل و سرمربی؛
فرهاد مجیدی به استقلال بازگشت/ مجیدی: حجازی اسطوره من تنها نیست
کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال که چند ماهی از فوتبال خداحافظی کرده بود، پس از جلسه ای که دوشنبه شب با امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده داشت، به توافق رسید تا ضمن امضا قراردادی یکساله و نیمه ، در نیم فصل دوم برای آبی پوشان به میدان برود.
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی پس از نشستی که دوشنبه شب با مدیر عامل باشگاه استقلال داشت به توافق رسید تا نیم فصل دوم را با پیراهن آبی به میدان برود. در حالی که قبل از این پیش بینی می شد وی تا پایان نیم فصل دراستقلال بماند و سپس خداحافظی کند، اما قرارداد او با آبی پوشان یک سال و نیم است. مجیدی پس از دیدار با فتح الله ازده در جمع خبرنگاران گفت: بعد از جلسه ای که با آقای قلعه نویی و سپس فتح الله زاده داشتم به توافق رسیدم که قراردادی یک سال و نیمه با استقلال امضا کنم و امیدوارم بتوانم در بازگشت برای استقلال مثمرثمر باشم. وی در پاسخ به این پرسش که برخی هواداران حجازی از شما انتقاد کرده اند که چرا به استقلال برگشتید و می خواهید با امیر قلعه نویی کار کنید گفت: حجازی اسطوره من تنها نیست بلکه کل علاقمندان به فوتبال ایران او را دوست دارند و اسطوره همه است. الان برای من پیراهن استقلال مهم است و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم. وی با بیان اینکه کاپیتانی استقلال برایش مهم است گفت: کاپیتانی استقلال افتخار بزرگی است و نمی خواهم بگویم برایم مهم نیست اما بیشتر از همه خود استقلال برایم مهم است و فرقی نمی کند چه کسی کاپیتان باشدو من زمانی کاپیتانی استقلال را به شریف زاده دادم که وی جوانترین بازیکن استقلال بود. فرهاد مجیدی در پایان کفت: هدف من این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. ضمن اینکه تمام تلاشم این است که بتوانم هر زمان که لازم باشد در کلاس های مربیگری شرکت کنم.