کلوپ آبیدلان.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر داداش منطقی خودم.
دادا خوبی؟
ببین خیلی دمت گرمه بابت نظرات عالیی که میدی.
تاپیک کل کلم که خوابیده؟
سلام ابوالفضل خان
خیلی مخلصیم
تاپیک کل کل هم که خوابیده واسه اینه که دیگه تیمی نمونده که باهاش کل کل کنیم....

sana.68

عضو جدید
سلام به همگی
چرا اینجا خلوت شده دوباره؟؟
نرگس کجایی؟؟؟
اوضاع چطوره بچه ها؟؟ امالیا ، محسن ، جهان ، just mechanic ، جاده مه آلود ، یاقوت سفید ، scream ، moon light girl ، smooth criminal ، مریم ، دی 68 ، سارینا ، ابوالفضل ، رضا داوودی ، رضا معظمی ، حامد ، آپادانا ، y .. or .. z کجایید پس؟؟
اسپارتاکوس هم که رفته خدمت ، کسی ازش خبر نداره؟

ما کم پیدایم و نا اشنا مارو از لیست نندازینا:(

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر داداش منطقی خودم.
دادا خوبی؟
ببین خیلی دمت گرمه بابت نظرات عالیی که میدی.
تاپیک کل کلم که خوابیده؟

چاکرتم
منتظریم رتبشون تک رقمی بشه تا بشه کل کل کرد

سلاممم
خیلی مخلصیم
آره نمیدونم واقعا با چه رویی هنوز این حرفا رو میزنن؟؟

با روی پرسپولیسیا

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام به همه ی ابی های عزیزو پر انرژی:gol:
سلامممم به شما

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ابوالفضل خان
خیلی مخلصیم
تاپیک کل کل هم که خوابیده واسه اینه که دیگه تیمی نمونده که باهاش کل کل کنیم....
سلام حامد جان.
قربونت.
دیگه باید بریم با این کره ایها کل کل کنیم.
چاکرتم
منتظریم رتبشون تک رقمی بشه تا بشه کل کل کرد

با روی پرسپولیسیا
واللا تک رقمیم بشن ارزششو ندارن،ولی ما آبیا بشون حال میدیم.:D
ولی در کل خودشون با این رتبه ای که دارن عرضه نمیکنن بیان کل بندازن، وگرنه روشون که قربونش برم هیچوقت کم نمیشه.

سلام به همممممممممممممممممممه ی آبی ها ...منم اومدم ...

سلااااااام به همه ی ابی های عزیزو پر انرژی:gol:
سلاااااااااام.
خوش اومدین.

sana.68

عضو جدید
ولی میگم خوش به حالتون که اقایون میتونید برید بازیای استقلال و از ورزشگاه ببینید.یعنی واقعا این پرسپولیسیا روشون میشه کل کلم بکنن.

jade meh alod

عضو جدید
سلام به همگی
چرا اینجا خلوت شده دوباره؟؟
نرگس کجایی؟؟؟
اوضاع چطوره بچه ها؟؟ امالیا ، محسن ، جهان ، just mechanic ، جاده مه آلود ، یاقوت سفید ، scream ، moon light girl ، smooth criminal ، مریم ، دی 68 ، سارینا ، ابوالفضل ، رضا داوودی ، رضا معظمی ، حامد ، آپادانا ، y .. or .. z کجایید پس؟؟
اسپارتاکوس هم که رفته خدمت ، کسی ازش خبر نداره؟
سلاااااام... من ی چندبار اودم دیدم کسی نیس تاپیکم که بالاس رفتم....
دمتون گرم که تاپیک شلوغ میکنید

sana.68

عضو جدید
دروازه‌بان استرالیایی تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را با این تیم انجام داد.
تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را قبل از دیدار مقابل داماش گیلان از ساعت 13:30 در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد.

* حنیف عمران‌زاده و هاشم بیک‌زاده از غایبان تمرین امروز آبی‌پوشان بودند ضمن آنکه مجتبی جباری باز هم در برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان حضور نداشت.

* امیر قلعه‌نویی با لباس شخصی در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد.

* لیام ردی دروازه‌بان استرالیایی استقلال که به مدت دو روز در بیمارستان بستری بود، امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد. این بازیکن آخرین تمرین خود را با تیم استقلال انجام داد زیرا به گفته مسئولان باشگاه استقلال وی قراردادش را با آبی‌پوشان فسخ می‌کند.

* منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی و میرشاد ماجدی در تمرین امروز حضور داشتند.

* عباس‌ محمدرضایی بازیکن جدید آبی پوشان که قرار است روز 14 آذر ماه قراردادش را ثبت کند، امروز هم تمرینات اختصاصی را انجام داد.

* برادر مسعود شجاعی هافبک تیم اوساسونای اسپانیا برای دقایقی در کمپ مرحوم حجازی حضور پیدا کرد و با جواد نکونام به صحبت پرداخت.

* دویدن دور زمین، ارسال پاس‌های کوتاه، شوت به سمت دروازه و ارسال از جناحین برنامه‌های اصلی تمرین امروز آبی‌پوشان را تشکیل داد.

* در حین برنامه‌های تاکتیکی امیرحسین صادقی از ناحیه مچ پای چپ احساس درد کرد و از ادامه تمرین باز ماند.

* هنگامی که بازیکنان استقلال به سمت دروازه‌ها شوت می‌زدند ضربه محکم سیاوش اکبرپور به پشت دروازه اصابت کرد و یکی از توپ‌ها ترکید. پیش از این در یکی از تمرینات آبی‌پوشان با ضربه بازیکنان این تیم توپ دیگری ترکیده بود.

* تمرین تیم استقلال ساعت 14:30 به پایان رسید و آبی‌پوشان ساعت 17:30به سمت رشت پرواز خواهند کرد. قرار است تمرینات تیم استقلال به مدت دو روز بعد از بازی با داماش تعطیل باشد و آبی‌پوشان مجددا از روز چهارشنبه برنامه‌های تاکتیکی را از سر خواهند گرفت./ش

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت غريبه عزيز
منم خوبم
ميپرسي چرا؟؟:D
خو چون تو چشش زدي ديگه:D

عجب پس طفلک از دست رفت
ای بابا
محسن میبینم که هی میای به تاپیک سر میزنی ؟؟
الان توام چشم میخوریو میری و دیگه سراغ تاپیک نمیای:D
راستی شنیدی چرا استقلال به فولاد باخته؟؟
یه روایتی هست که انگاری جهان پهلوان بازی رو دیده

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
احوال دوستاي استقلالي گلم چطوره؟:D

سلام محسن جون ممنون که تو این تاپیک زحمت میکشی.
عجب پس طفلک از دست رفت
ای بابا
محسن میبینم که هی میای به تاپیک سر میزنی ؟؟
الان توام چشم میخوریو میری و دیگه سراغ تاپیک نمیای:D
راستی شنیدی چرا استقلال به فولاد باخته؟؟
یه روایتی هست که انگاری جهان پهلوان بازی رو دیده
:biggrin: بش بگین بازیارو نیگا نکنه دیگهههههههه... میباخیم (میبازیم هم نه مجید نگاه کنه میباخیم یعنی از بیخ داقان داقان )
حقیقتش منم نسبت بخودم همچین حسی رو دارم هروقت کار مهمی داشتم ولی بجاش رفتم بازی رو نیگا کردم بازیرو خراب کردیم.ای بابا سرمربیم سرمربیای قدیم.:biggrin:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن جون ممنون که تو این تاپیک زحمت میکشی.

:biggrin: بش بگین بازیارو نیگا نکنه دیگهههههههه... میباخیم (میبازیم هم نه مجید نگاه کنه میباخیم یعنی از بیخ داقان داقان )
حقیقتش منم نسبت بخودم همچین حسی رو دارم هروقت کار مهمی داشتم ولی بجاش رفتم بازی رو نیگا کردم بازیرو خراب کردیم.ای بابا سرمربیم سرمربیای قدیم.:biggrin:

خواهش مربي جون تو چطوري؟؟
اي بابا مجيد ورزشگاه بوده؟
په واسه همونه:biggrin: