کلوپ آبیدلان.

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بد که باختیم:cry:
خیلی کم پیش اومده که بازیکن 6 دونگ داشته باشه تو خط حمله
یاد اون زمانای عنایتی بخیر

من عاشق مجیدی بودم بخدا..... یدونه بود ... وای میستاد جلو دروازه حریف هر توپی میومد گل میکرد...:w05:

پیوست ها

• 12946539738118897173.jpg
    12946539738118897173.jpg
    26.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته مهم قهرمانی پایان فصل هست که ایشالله بهش میرسیم، پارسال نیم فصل قهرمان شدیم اما آخر فصل نه ، اما ایشالله امسال برعکس بشه و آخر فصل قهرمان شیم

یه تیمم بوده که طفلک یه نیم فصل در حسرت رتبه تک رقمی بوده ، 17 هفته اینا رتبشون یه رقمی نبوده

sana.68

عضو جدید
آره خوب مجیدی که واقعا یه دونه بود ولی مهاجم نبود فداکاری میکرد!!!

واقعا یه دونه بود .اشتباه اینه که یه دونه اس.امثال فرهاد باید تو استقلال زیاد باشه.دقیقا امروز یاد اون سالی افتادم که استقلال با ملوان بازی داشت و اگه حتی مساوی میکرد قهرمان میشد اما یک هیچ باخت .خوشبختانه فرق این بازی با اون بازی اینکه فقط قهرمانی فصل و از دست دادیم اما اون سال قهرمانی کلا از دست دادیم:(

sana.68

عضو جدید
البته مهم قهرمانی پایان فصل هست که ایشالله بهش میرسیم، پارسال نیم فصل قهرمان شدیم اما آخر فصل نه ، اما ایشالله امسال برعکس بشه و آخر فصل قهرمان شیم

یه تیمم بوده که طفلک یه نیم فصل در حسرت رتبه تک رقمی بوده ، 17 هفته اینا رتبشون یه رقمی نبوده

تازه کری هم میخونن تو کلوپشون که استقلال قهرمان نشده.واقعا خوب روشون میشه!

901010

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینو خیلی خوب اومدید;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی نوسان دارن بازیکنا ، خیلی زیاد
من اصلا بازیکنهای رو نیمکت رو نمیشناختم اما مطمئنا بد تر از منوچهری و بائو و بقیه نبودن ، یا خیلی ضعیف تر از بازیکنهای جوون فجر سپاسی نیستن که؟؟
همین یقوب کریمی تیم نفت تهران پارسال پیراسال نیمکت نشین همیشگی و نخودی بود ، الان چی شده؟
بالاخره مصدومیت و محرومیت هم جزیی از بازیه وگرنه هر تیم 16-17 تا بازیکن بسش بود ، حالا که یه بازیکن داره بد بازی میکنه چه اصراری داری که بمونه تو زمین(هفته دیگه هم بازیش بدیم) ، بازیکن ذخیره که واسه پر کردن نیمکت نگرفتیم
کلا قلعه نویی جسارت و شجاعتش کم شده ، میترسه ضایع بشه ، بازی هجومی از استقلا این نیم فصل دیدی؟؟ جز بازی با نفت آبادان
با حرفات موافقم مخصوصا اونجایی که پررنگ کردم.ولی حس میکنم یجوری اتمام حجت بودبا بازیکنانی مثل منوچهری که بعدا نگه منو بازی نداد تا خودمو نشون بدم(البته منوچهری بنده خدا همیشه مقصر نبود،بخت هم باهاش یار نبد،اگه یکی مثل جباریو داشتیم شاید اونم خوبکار میکردولی درکل الان درحد استقلال نیست انشالله بره بهتر بشه).

من انقد حالم بد شده.چه باخت بدی بود:cry:
من عاشق مجیدی بودم بخدا..... یدونه بود ... وای میستاد جلو دروازه حریف هر توپی میومد گل میکرد...:w05:
جای فرهادتو استقلال خیلی خالیه:(
ناراحت نباشین، تو پست زیر فایده دار بودن این باختو توضیح دادم. این باختا و البته بعضی اشتباه ها(مثل نیاوردن مجیدی) باعث میشه سرمربی و مسئولانو حاج علی خیلی جدیتر دنبال کارو بگیرن.الان فقط باید از تیم حمایت کرد.
خوبه به قهرمان نیمفصل جام نمیدن فصل پیشو یادتون رفته؟تازه الان با تفاضل گل دوومیم.
سلام رفقا.خوبین،این باختو تبریک میگم!.;)
البته دیگه درمورد بازی صحبت نمی کنم دیگه نقاط ضعف تیمو هممون میدونیم با اینوجود بد نبودن ،داور هم نیمه اول کمی بد وسختگیرانه سوت زد.
تبریک گفتم چون این باخت به قوی تر شدن تیم و مصرتر شدن سرمربی و مسئولان باشگاه برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت کمک میکنه.
بهمین خاطربشخصه ترجیح میدادم مساوی بکنیم تا ببریم،اما این باخت نیروی محرک خوبی واسه بستن تیم فوق قوی واسه هدفمون که قهرمانیه باشگاههای آسیاست هست،انشالله اینطور باشه.

با وجود باخت امروز یه اتفاق جالب افتاد
لنگیا یه پله اومدن پایین....
رسیدن به همون پله 12 که مربی پیرشون اول فصل می گفت قول میدم 12 نشیم
بگو تو اگه مرد بودی سر قولت میموندی پیرمرد....
دقیقا به نکته جالبی اشاره کردی.

sana.68

عضو جدید

راستی من حرف گوش کنما رفتم تو کلوپشون ببینم چه خبره چه .اما با توجه به تاکییدتون هیچ پستی نزاشتم

jade meh alod

عضو جدید
ای بابا
این قلعه نویی با اون امیر چند فصل قبل که هیچ با همین قلعه نویی فصل قبل هم فرق داره
هر چی بازیکن آورده شدن نقطه ضعف ، منوچهری فاجعه هست و نمیدونم چرا جرات نداره یه بازیکن جوون رو بذاره جاش ، بائو انگاری جون نداره و نون نخورده ، اکبرپور فقط عصبیه و بگیر نگیر داره
تیم اصلا تاکتیک نداره ، اصلا موقعیت گل نداشتیم جز دقیقه 92 که اونم رودباریان سوتی داد
این چه تیمیه ساخته ؟؟ تیم مظلومی با همه ضعفهاش بهتر بود از این تیم این 2 هفته اخیر
حقمون بود ببازیم ، با این وضع باید منتظر چهارمین قهرمانی سپاهان باشیم ، تصمیمات اول فصل پدرمون رو درآورده
اگه میخوایم قهرمان بشیم تو نیم فصل دوم امیر هم باید مثل استقلال به خودش بیاد و عوض شه
یه زمانی اومد طالب لو رو گذاشت جای برومند اما حالا این کار رو با امثال منوچهری نمیکنه ، اعتقاد داشتن به یه بازیکن هم حدی داره
اینکه تیم تاکتیک نداره مال الان نیس از اول فصل همینطوری بوده ولی چون نتیجه گرفتیم هیچکس هیچی نگفت!!!!!!تاکتیک قلعه نوعی چیه؟؟توپ بدن به خسرو اون سانتر کنه رو دروازه یکی بزنه تو گل!!!که چون سرزن خوب نداریم موفق نبودیم!!ی سری گل با روشهای شانسی دیگه هم زدن!!!با این تاکتیک قلعه نوعی تو نیم فصل باید علی دایی رو جذب کنیم که بیاد اون جلو وایسه هر توپی اومد با سر بزنه تو گل!!!!

sana.68

عضو جدید
با حرفات موافقم مخصوصا اونجایی که پررنگ کردم.ولی حس میکنم یجوری اتمام حجت بودبا بازیکنانی مثل منوچهری که بعدا نگه منو بازی نداد تا خودمو نشون بدم(البته منوچهری بنده خدا همیشه مقصر نبود،بخت هم باهاش یار نبد،اگه یکی مثل جباریو داشتیم شاید اونم خوبکار میکردولی درکل الان درحد استقلال نیست انشالله بره بهتر بشه).

ناراحت نباشین، تو پست زیر فایده دار بودن این باختو توضیح دادم. این باختا و البته بعضی اشتباه ها(مثل نیاوردن مجیدی) باعث میشه سرمربی و مسئولانو حاج علی خیلی جدیتر دنبال کارو بگیرن.الان فقط باید از تیم حمایت کرد.
خوبه به قهرمان نیمفصل جام نمیدن فصل پیشو یادتون رفته؟تازه الان با تفاضل گل دوومیم.

واقعا درسته شاید تلنگری باشه واسه قهرمانی! اما خداییش خیلی باخت تلخی بود!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه تیم تاکتیک نداره مال الان نیس از اول فصل همینطوری بوده ولی چون نتیجه گرفتیم هیچکس هیچی نگفت!!!!!!تاکتیک قلعه نوعی چیه؟؟توپ بدن به خسرو اون سانتر کنه رو دروازه یکی بزنه تو گل!!!که چون سرزن خوب نداریم موفق نبودیم!!ی سری گل با روشهای شانسی دیگه هم زدن!!!با این تاکتیک قلعه نوعی تو نیم فصل باید علی دایی رو جذب کنیم که بیاد اون جلو وایسه هر توپی اومد با سر بزنه تو گل!!!!

یه بدشانسی هم آوردیم که جباری اونجوری شد و جانواریو اینجوری و مجیدی رو هم که نیاورد ، اینا بازیکنایی هستند که میتونستن نتایج بازی رو تو یه لحظه عوض کنن
قلعه نویی خیلی راضی کننده نبوده ، اول فصل بد کرد
درسته که جدایی توزی و زندی و مصدومیت جانواریو و گاهی نبودن نکونام ، برهانی ، سیاوش و عمران زاده و بیگ زاده... باعث کمبود بازیکن میشد اما از استقلال و قلعه نویی بیشتر از اینا انتظار داریم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا بازیکنای خارجی استقلال خوب از آب در نمیان.... همین امروز بازیکنی که به استقلال گل زد رو دیدید چه با روحیه بازی میکرد... قدشم بلند بود ...جون میده واسه سرزنی

jade meh alod

عضو جدید
یه بدشانسی هم آوردیم که جباری اونجوری شد و جانواریو اینجوری و مجیدی رو هم که نیاورد ، اینا بازیکنایی هستند که میتونستن نتایج بازی رو تو یه لحظه عوض کنن
قلعه نویی خیلی راضی کننده نبوده ، اول فصل بد کرد
درسته که جدایی توزی و زندی و مصدومیت جانواریو و گاهی نبودن نکونام ، برهانی ، سیاوش و عمران زاده و بیگ زاده... باعث کمبود بازیکن میشد اما از استقلال و قلعه نویی بیشتر از اینا انتظار داریم
من که اصلا از قلعه نوعی خوشم نمیاد حتی اگه تیم قهرمان کنه!!!!
همون بهتر که جباری اونجوری شد وگرنه تا الان ی گندی هم اون تو تیم زده بود!!!
ولی اینجوری شدن جانواریو واقعا خیلی بد بود!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم مثل توام از استقلال اما خوشم میاد و واسه همین دلم میخواد قلعه نویی موفق باشه
جباری رو دیگه گرفتیم ، هر فصل همین بوده ، یه بار باید قیدشو زد نه تا اینکه هر فصل ، نصف فصل رو در انتظارش نمونیم
جانواریو رو خدا بگم چیکار کنه ، بائو فقط میافته رو زمین ، نمیدونم چرا اینقدر شل شده

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه میدونی چیه استقلال با قلعه نوعی بهتر نتیجه میگیره تا کسی دیگه ...

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثل توام از استقلال اما خوشم میاد و واسه همین دلم میخواد قلعه نویی موفق باشه
جباری رو دیگه گرفتیم ، هر فصل همین بوده ، یه بار باید قیدشو زد نه تا اینکه هر فصل ، نصف فصل رو در انتظارش نمونیم
جانواریو رو خدا بگم چیکار کنه ، بائو فقط میافته رو زمین ، نمیدونم چرا اینقدر شل شده

جانواریو و جباری رو بی خیال ... نباشن بهتره ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.[URL="http://pic2.iran-forum.ir/?pm=5OT4"][IMG]http://pic2.iran-forum.ir/image.php?dm=5OT4[/URL][/IMG]

ما با تفاضل دوومیم ،انشالله مربی و مسئولان چششون به اشتباهاتی که فصل قبل نذاشت قهرمان شیم باز باشه و نیمفصل دو تیم کاملی تشکیل بدیم و قهرمان لیگ و مخصوصا آسیا بشیم.
بگین چش حسود کور ایشالله.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.[URL="http://pic2.iran-forum.ir/?pm=5OT4"][IMG]http://pic2.iran-forum.ir/image.php?dm=5OT4[/URL][/IMG]

ما با تفاضل دوومیم ،انشالله مربی و مسئولان چششون به اشتباهاتی که فصل قبل نذاشت قهرمان شیم باز باشه و نیمفصل دو تیم کاملی تشکیل بدیم و قهرمان لیگ و مخصوصا آسیا بشیم.
بگین چش حسود کور ایشالله.
آورین...............آورین

jade meh alod

عضو جدید
حححححححححححححححححیییییییییییییییییییییییفففففففففففففففففففففف شد.................
بیشتر از باخت امروز تمام امتیازایی حیف شد که الکی از دست دادیم و الان باید حسرتش بخوریم!!
حریفامون خیلی نزدیکن و با این همه مصدوم کارمون برای بقیه فصل خیلی سخته...

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر از باخت امروز تمام امتیازایی حیف شد که الکی از دست دادیم و الان باید حسرتش بخوریم!!
حریفامون خیلی نزدیکن و با این همه مصدوم کارمون برای بقیه فصل خیلی سخته...
بله.......بله............کاملا درست می گویید