کدوم خوشتیپ تره؟

کدوم خوشتیپ تره؟

• 1

رای: 10 83.3%
  • 2

رای: 2 16.7%

• مجموع رای دهندگان
    12

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از خودش تعریف نکرد... فقط نظرمو گفتم

خوشتیپی مـــــَــــــــــــــــرد، در آراستگی، تمیزی و حسن اخلاقشه مهندس!

الان این دوتا بد تیپند؟! زشتند؟

چاو شین

اخراجی موقت
خب اما بنظرم خیلی خوبند. تیپ کدوم رو بیشتر می پسندی؟ کت شلوار یا جین و سویی شرت؟
من خودم کلا تیپ اسپرت رو میپسندم و برای خودم انتخاب میکنم و خیلی خیلی کم و فقط تو وقتایی که یه جای خیلی رسمی میرم، کت شلوار میپوشم. بنابراین 1 در اولویته هرچند بازم میگم از این بهتر هم ممکنه...! ;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم کلا تیپ اسپرت رو میپسندم و برای خودم انتخاب میکنم و خیلی خیلی کم و فقط تو وقتایی که یه جای خیلی رسمی میرم، کت شلوار میپوشم. بنابراین 1 در اولویته هرچند بازم میگم از این بهتر هم ممکنه...! ;)

بله از این بهتر ممکنه ولی من سادگی لباس پوشیدنش رو دوست دارم، بدون هیچ قر و فری

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی نشد یه بار یه تاپیک اینجوری بزنن و یه سری نیان این حرفا رو نگن، خیلی دوست دارم قیافه خودتون ببینم!
دوست عزیز من نمیگم خیلی از اینا بهترم که.فقط از اینا خوش تیپ تر و بهتر خیلی بیشترن که اینا تو دید نیستن.در ضمن اخلاق آدم خوب باشه تیپ و قیافه موندنی نیست.....:cool:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من نمیگم خیلی از اینا بهترم که.فقط از اینا خوش تیپ تر و بهتر خیلی بیشترن که اینا تو دید نیستن.در ضمن اخلاق آدم خوب باشه تیپ و قیافه موندنی نیست.....:cool:

آره ، میشه یه عکس بذاری که از 1 خوشیپ تر باشه؟ واقعا اخلاق مهمه؟ پس من خیلی خوشتیپم!:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!!!!!

به نظر من این از اونا خوشتیپ تره...به نظر من البته

پس چرا پرسیدی ازم ؟! :D
این؟ اینکه انگار کنار گاو خوابیده بود، موهاشو لیس زده گاوه، لباساش هم منو یاد عین الله باقرزاده میندازه :biggrin:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس چرا پرسیدی ازم ؟! :D
این؟ اینکه انگار کنار گاو خوابیده بود، موهاشو لیس زده گاوه، لباساش هم منو یاد عین الله باقرزاده میندازه :biggrin:
گفتم که هرکسی ی نظری داره و برای خودشه و نمیتونه به بقیه تحمیل کنه.من ازین تیپ بیشتر خوشم میاد تا اونا

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باقر زاده :D من تو شهر که بودم از این پیشنهادات خیلی بهم میشد

هیشکی مثل من نمیتونه رای بده هیشکی :D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که هرکسی ی نظری داره و برای خودشه و نمیتونه به بقیه تحمیل کنه.من ازین تیپ بیشتر خوشم میاد تا اونا
خب حالا ناراحت نشووو
باقر زاده :D من تو شهر که بودم از این پیشنهادات خیلی بهم میشد

هیشکی مثل من نمیتونه رای بده هیشکی :D

چطور؟؟!!؟ از کدوم پیشنهادات؟