کدوم از همه برات مهمتره ؟؟؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

برای من پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

444444444444444

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مشخصه ، خواب.
هرچقد که پولدار باشی ، اگه نتونی بخوابی و آروم نشی ، گور بابای پول.
گزینه ی پنجم رو هم مینوشتی : دستشویی ، قطعا به گزینه ی 5 رای میدادم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خداییش داغون کرد
نه بابا منکه همون اول گفتم پولو انتخاب میکنم اما همه چیزو پول نمیدونم
این عکس العمل جامعه است که همه پولو انتخاب مبکنن...
آره بابا... الان که دیگه مصیبتی شده این پول...
ولی بازم کار دخترا سخت شده چون دیگه مث قدیم نیس که الان هم باس خوشگل باشن هم پولدار...:دییی

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاج آقا قرائتی:
به جوان گفتم چرا داماد نمي‌شوي
رفيقش گفت اين دنبال يك دختري مي‌گردد كه پدرزنش سه تا شرط داشته باشد
گفتم سه تا شرط چيست؟
گفت يك تک فرزند دو ميلياردر سه دو دفعه هم سكته ناقص كرده باشد. كه تا اين داماد اين شد، سكته سوم و تكي كند به ارث پدر زن!
:whistle:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای من پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

برای من پول چون میتونم مشکلات عزیزانم رو حل کنم و دلم آروم بگیره خیلی غصه میخورم نمیتونم مفید باشم براشون خیلی
دلم میخواد واشسون کاری کنم واسه دوستای نازنین و زحمت کشم

sahel70

عضو جدید
پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

midas.h

عضو جدید
نمیشه گفت یکیش...(مثل علم و ثروته)
ولی عشق از همه مهمتره

samira jafarivar

عضو جدید
عشق... عشق اگر واقعی باشه قابل قیاس با هیچیک ازین گزینه ها نیست. ارزش عشق خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بالاست.

m.sabri

عضو جدید
راس میگه خب این بچه... اگه واقعا در دامان عشقی کم نظیر بیفتیم دنیا برامون شیرینتر از عسل و لطیفتر از برگ گل میشه... ولی وای به حال اون روزی که....
عشق... عشق اگر واقعی باشه قابل قیاس با هیچیک ازین گزینه ها نیست. ارزش عشق خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بالاست.

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اوژنی دزیره

عضو جدید
نمیشه عاشق بود ولی فقیر و بی پول از فرط بی خوابیم با سر رفت زمین شهرتم ششیرینه ولی بستگی به اهداف و زندگی که هرکس می پسنده داره.

3peh

عضو جدید

فقط خواااااب
هیچی مثل خواب راحت نمیشه
اگه پول و عشق و شهرت نداشته باشی شبا راحت سرتو بزاری رو بالش رفتی....