کدام طنز نوروزی رو پسندیدید ؟

کدام طنز نوروزی رو پسندیدید ؟

• مجموع رای دهندگان
    94
  • نظرسنجی بسته .

maysa70

عضو جدید
من راه دررو رو هر روز ميديدم خيلي باحال بود به خصوص اون مهندس خسرو ماهي پايتختم خوب بود موج و صخره هم اي علي صادقي خوب بازي ميكرد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشون بیخود بودن:cool:
خب اینم نظریه ............ ولی ای کاش بیشتر بازش میکردین
مثلا چه موضوعی رو بیشتر مد نظرتون بود و...........

من راه دررو رو هر روز ميديدم خيلي باحال بود به خصوص اون مهندس خسرو ماهي پايتختم خوب بود موج و صخره هم اي علي صادقي خوب بازي ميكرد
میدونید مشکل این فیلم این بود که ریتم تندی براش در نظر گرفته شده بود .............. خیلیها فکر میکردن همه چی برای تنها مسخره گریست !!!!!!
ولی همون اسم پیام بازرگانی !!!!!!
یا حرفی که عمو خسرو زد ، من 10 تن ماهی دزدیدم . دی
همش پر نکته بود
که چون ریتم تند بود خیلی از مفهومها درست به نخاطب القا نشد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حلقه شانس بد اقبال ترین فیلم
شایدم ما از شهرستان کسی رو نداریم تو باشگاه !!!!!!!!!!!

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریالای تلویزیون جدیدا خیلی سطح پایین شدن و به شعور بیننده توهین میکنن ولی خوب در بین همه اونا شاید بشه گفت پایتخت ارزشی تر بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریالای تلویزیون جدیدا خیلی سطح پایین شدن و به شعور بیننده توهین میکنن ولی خوب در بین همه اونا شاید بشه گفت پایتخت ارزشی تر بود
بله تا حدودی موافقم ...........البته نه با الفاظ شما .......... چون در قبال تمامی فیلمها صدق نمیکنه
مثلا مختار ، ستایش و آسمون ابری نیست و ............
حقیقتا فیلمهای با سطح کیفیت بالا و بعضا موضوع نوین و فیلمبرداری خوب هستن

البته اگه توجه کرده باشین تعداد فیلمهای فارسی به خصوص در شبکه سه خیلی کم شده که این جالب نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ازنی-ها-را-خدشه-دار-کرد?p=3447140#post3447140
ممنون ....... تا حدودی متوجه شدم
ولی شما کامل دقت نکردین ....... بحث خود مازندران نبود بحث علی آباد بود ..........شهرستانهای اون
و اما در قبال سادگی ..... خیلی موافق شما نیستم
چرا اینکه این فیلم نشون داد چقدر مردم در شهرهای کوچیک معتمد یکدیگرند و در همه حال به هم اعتماد دارن
ولی تو شهرهای بزرگ معذرت میخوام گرگ بیابون زیاد پیدا میشن
اگه دقت کنین بحث ساده نشون دادن اصلا نبود چون یه مدت که اومدن مگه همین نقی نبود که دوربین گذاشت پشت قاچاقچیه؟............ بحث سر این بود که اون اعتمادی که در شهرستانهاست متاسفانه در شهرهای بزرگ نیست ...... صلح و صفاشم همچنین .............. در مورد دانشگاهم بحث خوابگاه رو به نحوی مطرح کرد ......... البته خیلی کم
نمیدونم منظورم رو خوب گفتم یا نه

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ....... تا حدودی متوجه شدم
ولی شما کامل دقت نکردین ....... بحث خود مازندران نبود بحث علی آباد بود ..........شهرستانهای اون
و اما در قبال سادگی ..... خیلی موافق شما نیستم
چرا اینکه این فیلم نشون داد چقدر مردم در شهرهای کوچیک معتمد یکدیگرند و در همه حال به هم اعتماد دارن
ولی تو شهرهای بزرگ معذرت میخوام گرگ بیابون زیاد پیدا میشن
اگه دقت کنین بحث ساده نشون دادن اصلا نبود چون یه مدت که اومدن مگه همین نقی نبود که دوربین گذاشت پشت قاچاقچیه؟............ بحث سر این بود که اون اعتمادی که در شهرستانهاست متاسفانه در شهرهای بزرگ نیست ...... صلح و صفاشم همچنین .............. در مورد دانشگاهم بحث خوابگاه رو به نحوی مطرح کرد ......... البته خیلی کم
نمیدونم منظورم رو خوب گفتم یا نه

تو فیلم سن پطرزبورگ هم که تو پست اخر در موردش گفته بودم هم همین هدفها رو داشتن؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو فیلم سن پطرزبورگ هم که تو پست اخر در موردش گفته بودم هم همین هدفها رو داشتن؟؟؟
سن پطرز بورگ سینمایی بود
سینما تا تلویزیون بحثش خیلی جداست . البته کارگردان
سن پطرزبورگ جنبه خنده اش خیلی زیاد بود ........... و گرنه فیلم پخته ای نبود
یه فیلم خوب که تو اون موقع ها بود دموکراسی در شب ( اسمشو درست یادم نیست ) واقعا عالی بود و البته قانونم بسیار قابل توجه بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رای دادم هورااااااااااااااااااااا.

حلقه شانس کدوم شبکه بود؟
سلام
اکثر شبکه های شهرستانها به جای موج و صخره ، حلقه شانس گذاشتن............. شما هم که تهرونی هستین ......... نمیتونستین رویت کنین . دی

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اهل تلویزیون نیستم ، چه داخلی چه خارجی :smile:
برا همین پیگیر هیچکدوم نبودم، اما از بعضی هاشون یکی دو قسمتو دیدم
نمیتونم بگم کدوم بهتر بود ولی پایتخت از همه بدتر بود، بیشتر از بقیه هم دیدمش :razz:
به نظرم سریالهای طنز در صورتی جالبن که در یه سیر طبیعی اتفاقای طنز میفته
طنزی قشنگه که هدفش رو با زبان طنز بیان کنه، نیاز به یکم دقت داشته باشه پیدا کردن هدفش، نه اینکه هدف اصلیش خندوندن مردم باشه
مثل طنزهای مهران مدیری که نمونه ان
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
[B گفت:
*Chakavak*[/B];3483966]من اهل تلویزیون نیستم ، چه داخلی چه خارجی :smile:
برا همین پیگیر هیچکدوم نبودم، اما از بعضی هاشون یکی دو قسمتو دیدم
نمیتونم بگم کدوم بهتر بود ولی پایتخت از همه بدتر بود، بیشتر از بقیه هم دیدمش :razz:
به نظرم سریالهای طنز در صورتی جالبن که در یه سیر طبیعی اتفاقای طنز میفته
طنزی قشنگه که هدفش رو با زبان طنز بیان کنه، نیاز به یکم دقت داشته باشه پیدا کردن هدفش، نه اینکه هدف اصلیش خندوندن مردم باشه
مثل طنزهای مهران مدیری که نمونه ان
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
سلام
خیلی ممنون .......... تقریبا متوجه شدم
در مورد پایتخت
قسمتهاش کاملا به هم مربوط بود ............. و به همین خاطر طنز قابل قبولی بود
مطمئنا اگر کامل و از مثلا قسمت 5 به بعد دنبال میکردین متوجه طنز گونه بودنش میشدین
بازم تشکر از نظرتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب فکر میکنم این نظرسنجی اگه نگیم مختومه شده ، داره دیگه نفسهای آخرشو میزنه

89 نفر در این نظرسنجی تا کنون شرکت کردن
در شرایطی که پارسال فکر میکنم 92 نفر

تقریبا آمار نزدیک به همه
ولی خب اون تاپیک پارسال به نحوی نقد تمامی فیلمها صورت گرفت و لااقل ده نفر تو این کار شرکت داشتن

ولی این بار تنها پنج نفر از دوستان به نقد فیلمهای مورد علاقشون پرداختن
پارسال فکر میکنم تا هجده صفحه پیش رفته بودیم ولی امسال
نصف اون
متاسفانه خیلی از افرادی که پارسال در این باشگاه بودن ......... امسال نبودن ................. براشون آرزوی موفقیت داریم

درد و دل آخر :
متاسفانه اثری از اون تاپیک که میگم نیست
بنده یادمه اون موقع اشتباه کردم و چون خیلی آشنا نبودم دوتا تاپیک رو وارد کردم ......... اون موقع به مدیر تالار گفتگوی آزاد گفتم که اشتباه شده و خواستار پاک اون بدون نظرسنجیه شدم
ولی ایشون فرمودن تاپیک میره پایین خود به خود و نیاز به حذفش نیست

گذشت و شد امسال ........... متاسفانه مدیر تالار گفتگوی آزاد امسال اشتباهی اون اصلیه که همراه نظرسنجی بوده رو پاک کردن و چیزی که مشاهده میکنید رو به جا گذاشتن
خیلی دوست داشتم اون تاپیک بود تا میتونستم به وسیله اون افرادی که نقدهای خوبی کرده بودن رو دعوت کنم
علت دعوتم هم یه چیز بود ............ اینکه این تاپیک در تالار هنر زده شد......نه مثل قبلیه در گفتگوی آزاد و خب مثل تمامی تالارها نسبت به گفتگوی آزاد جمعیت کمی ازش دیدن میکنن

به هر حال نشد
ولی لااقل امیدواریم سال آینده ای اگر بودیم که خودمون بتونیم از 5 نقد کننده عزیز دعوت کنیم و اگر هم ما نبودیم لااقل تاپیکمون باشه و اگه دوستی خواست از قبیل اقدامات ما انجام بده راحت تر بتونه افراد رو دعوت کنه

موفق و سربلند باشید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر از حضور دوستان
نود و یک نفر تا کنون شرکت کردن
و ایشالله به رکورد پارسال خواهیم رسید