کاریکاتور دختران ایرانی

sepehr1234

عضو جدید
تا حدود زیادی با حرفاتون موافقم...
اما از دید دخترخانوماهم همه پسرا شبیه هم شدن...موهای تیغ تیغی، ابروهای نازک، تی شرت کوتاه، شلوار جین پاره پوره و دست بندو النگوها وگردنبندهای اجق وجق و...
:w19:
اونا هم استقلال فکری ندارن متاسفانه. نمیدونن جذابیت شاید تو چهره مردونه خودشون پنهان باشه. نیازی نیس خودشونو شبیه دخترا آرایش کنن....:w09:
کاش یکی هم چندتا کاریکاتور از آقایون میذاشت!
حرف شما درسته ولی دقت کن این شباهت تو دخترا خیلی بیشتره

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدود زیادی با حرفاتون موافقم...
اما از دید دخترخانوماهم همه پسرا شبیه هم شدن...موهای تیغ تیغی، ابروهای نازک، تی شرت کوتاه، شلوار جین پاره پوره و دست بندو النگوها وگردنبندهای اجق وجق و...
:w19:
اونا هم استقلال فکری ندارن متاسفانه. نمیدونن جذابیت شاید تو چهره مردونه خودشون پنهان باشه. نیازی نیس خودشونو شبیه دخترا آرایش کنن....:w09:
کاش یکی هم چندتا کاریکاتور از آقایون میذاشت!

اتفاقا من چند روزه دارم دقت می کنم میبینم پسرا همشون ابروها رو برمیدارن ! دقت نکرده بودم ولی الان که دقت می کنم می بینم از ده تا هشتاشون اینکارن !
ایشالا اگه بدستم برسه کارکاتورای پسرونه ، میذارم :gol:

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته ولی دقت کن این شباهت تو دخترا خیلی بیشتره

باید قبول کرد سپهر جان
اگر در یک جمله بخوایم موضوع رو بیان کنیم اینه که :
دخترا و پسرا در روند آرایششون دارن روز به روز دخترونه تر میشن ...

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من چند روزه دارم دقت می کنم میبینم پسرا همشون ابروها رو برمیدارن ! دقت نکرده بودم ولی الان که دقت می کنم می بینم از ده تا هشتاشون اینکارن !
ایشالا اگه بدستم برسه کارکاتورای پسرونه ، میذارم :gol:

آره بابا الان دیگه بعضی ازپسرا از دخترا هم بهتر ابرو برمیدارن
یک پسره ای تئ دانشکده مون هست که ابروهاشو خیلی قشنگ برمیداره یک روز دخترای کلاسشون برا اینکه مسخره ش کنن رفتن بهش گفتن میشه بدونیم ابروهاتونو کجا برمیدارن؟آخه ما هم میخوایم بریم پیش اون:D

dava

عضو جدید
یک پسره ای تئ دانشکده مون هست که ابروهاشو خیلی قشنگ برمیداره یک روز دخترای کلاسشون برا اینکه مسخره ش کنن رفتن بهش گفتن میشه بدونیم ابروهاتونو کجا برمیدارن؟آخه ما هم میخوایم بریم پیش اون:D

بعضی ها نه تقریبا نود درصدشون اینجورین یکیش تو دانشگاه ماست ابروهاشو که بر میداره هیچ گوشواره هم میپوشه

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول به دختراشون :D:D
بعضی ها نه تقریبا نود درصدشون اینجورین یکیش تو دانشگاه ماست ابروهاشو که بر میداره هیچ گوشواره هم میپوشه

گوشواره میپوشه !؟ :D